Radošo darbu konkurss vēlētāju atmiņas atmodināšanai

Lai atmodinātu vēlētāju atmiņu par to, ko politiķi sastrādājuši pēdējos četros gados, PROVIDUS izsludina radošo darbu konkursu „Politiķu darbi un nedarbi 9.Saeimā”.

Iesaki citiem:

Četri gadi ir tik ilgs laiks, ka pat pētnieki un politologi nespēj atcerēties visu svarīgo, kas noticis politikā. Lai atmodinātu vēlētāju atmiņu, Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS izsludina radošo darbu konkursu „Politiķu darbi un nedarbi 9.Saeimā”.

Dalībnieku uzdevums:

  • Izvēlies, Tavuprāt, svarīgu notikumu 9.Saeimā;
  • radi video (sižetu, īsfilmu vai rullīti) vai ilustrāciju (karikatūras, komiksus vai zīmējumus);
  • iesniedz savu darbu līdz 10.septembrim, nosūtot uz inara@providus.lv  vai atnesot uz PROVIDUS biroju;
  • un iegūsti vērtīgas balvas (1.vieta 100 Ls, 2.vieta - 80 Ls, 3.vieta - 60 Ls, kā arī skatītāju balsojuma prēmijas katrā kategorijā - 50 Ls)

Pēc iesniegšanas, darbi tiks publicēti portālā www.politika.lv, kā arī nodoti skatītāju vērtējumam portāla politika.lv Facebook profilā. Konkursa rezultāti tiks publicēti 20.septembrī.

Konkursa darbus vērtēs žūrija, kuras sastāvā piedalīsies Animācijas studijas „Rija” vadītājs Vilnis Kalnaellis, LU SZF politikas zinātnes nodaļas docents Ivars Ījabs, mākslinieks, žurnāla IR karikatūrists Ernests Kļaviņš, veikala „Pērle” īpašniece Žanete Skarule un PROVIDUS direktore Vita Tērauda.

Konkursa nolikumu meklē  šeit (138.45 KB), savukārt  šeit (30.50 KB) pieejama pieteikuma anketa.

Konkursa mērķis ir radošā veidā atmodināt vēlētāju atmiņu par 9.Saeimas darbības laika notikumiem, kā arī politiķu darbiem un nedarbiem. Projekts Konkurss vēlētāju atmiņas atmodināšanai tiek realizēts ar Atvērtās sabiedrības institūta atbalstu.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!