PROVIDUS rīko konferenci par policijas un sabiedrības līdzatbildību un sadarbību demokrātiskā valstī

Trešdien, 2007. gada 16. maijā, PROVIDUS sadarībā ar Rīgas pašvaldības policiju un Lielbritānijas vēstniecību Rīgā rīko konferenci „Policijas un sabiedrības līdzatbildība un sadarbība demokrātiskā valstī”. 

Iesaki citiem:

Konference “Policijas un sabiedrības līdzatbildība un sadarbība demokrātiskā valstī”


Norises laiks un vieta:
2007.g. 16.maijs, plkst. 9.00-17.00, Rīgas domes sēžu zāle, Rātslaukums 1

Konferenci rīko: Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju

Konferences mērķis ir aizsākt publisku diskusiju par demokrātiskas uz pakalpojumu sniegšanu un sabiedrību orientētas policijas attīstību Latvijā, aplūkojot Pašvaldības policijas un Valsts policijas līdzšinējās darba metodes sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā, identificējot gan labās prakses piemērus, gan esošās problēmas. Konferences gaitā uzsvars tiks likts uz policijas un sabiedrības sadarbības attīstības iespējām sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā, atklājot uz problēmu risināšanu un pakalpojumu sniegšanu orientētas policijas ieguvumus sabiedrībai un policijas organizācijai (gan pašvaldības, gan valsts) kopumā.

Konferences gaitā būs iespēja iepazīties arefektīvākajām policijas un sabiedrības sadarbības formām Lielbritānijā. Lielbritānijas eksperti dalīsies savā pieredzē, veidojot efektīvu starpinstitūciju sadarbību drošākas vides radīšanai konkrētā teritorijā, sabiedrības iesaistīšanu policijas darbā, policijas tēla uzlabošanu vietējā sabiedrībā, kā arī policijas darba vērtēšanas kritērijiem. Konferences otrajā daļā tiks apskatīta līdzšinējā prakse un uzsāktās iniciatīvas Talsos un Rīgā, sabiedriskās kārtības nodrošināšanā iesaistot valsts un pašvaldību institūcijas un vietējo sabiedrību. Konferences noslēgumā diskusija par Latvijas situācijai piemērotāko pašvaldības policijas, valsts policijas un sabiedrības sadarbības formām, kas veicinātu demokrātiskas un pakalpojumu sniegšanu orientētas policijas attīstību Latvijā.

Dalībnieki: pašvaldības un valsts policijas darbinieki no Rīgas, Talsiem, u.c. Latvijas pilsētām, pašvaldību un valsts institūciju pārstāvji un deputāti, kā arī krimināltiesību eksperti un pilsoniskās sabiedrības pārstāvji.

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS pateicas parfinansiālo atbalstu Rīgas sabiedriskās kārtības uzturēšanas fondam un Lielbritānijas vēstniecībai Rīgā.

Konferences dalībniekus lūdzam iepriekš reģistrēties, zvanot uz tālruņa numuru 7039 251 vai sūtot e-pastu: curika@providus.lv līdz š.g. 14. maijam. (vietu skaits ierobežots)

Papildus informācijai lūdzam sazināties ar:

Ilzi Dzenovsku, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS pētnieci, Projekta vadītāju, tālr.:7039251, ilze@politika.lv

Inesi Avotu, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS pētnieci, Projekta koordinatori, tālr.: 7039251, inese@providus.lv

 Konferences programma (123.00 KB)

 Papildinformācija par projektu (40.50 KB)

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!