PROVIDUS rīko gadskārtējo sabiedriskās politikas Forumu par tēmu Mainīgie mediji rītdienas demokrātijā

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolas Mediju pētniecības centru un ASV Baltijas fondu rīko 10. Sabiedriskās politikas forumu „Mainīgie mediji rītdienas demokrātijā” . Forums notiks trešdien, 21. oktobrī, Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Iesaki citiem:

Jaunās tehnoloģijas un to piedāvātās viedokļu paušanas un saziņas iespējas ir uzsākušas sīvu konkurenci ar tradicionālajiem medijiem. Daudzviet pasaulē izrādījies, ka līdzšinējā konservatīvā mediju drukātā forma vairs nav finansiāli izdevīga un avīzēm jāmeklē jauni biznesa modeļi. Kādi tie būs un kā ietekmēs kvalitatīvo žurnālistiku? Vai nākotnē tā vēl būs izdevīga mediju īpašniekiem? Ja nebūs, kas aizstās žurnālistiku? Un kāda loma mainīgajā mediju vidē būs sabiedriskajiem medijiem?

Par šiem jautājumiem publisku diskusiju uzsāk Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS, kas sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolas Mediju pētniecības centru un ASV Baltijas fondu rīko 10. Sabiedriskās politikas forumu „Mainīgie mediji rītdienas demokrātijā” .

Forums cer pulcināt ap 150 sabiedrības pārstāvjus no likumdevēja un izpildvaras, no medijiem, akadēmiskajām aprindām un nevalstiskajām organizācijām, kā arī profesionālajām apvienībām, lai diskutētu par mediju nākotnes perspektīvām. Forums piedāvās gan starptautisku skatījumu uz jauno mediju modeļu attīstību, gan diskusiju telpu, lai rosinātu domu apmaiņu par to, kā medijiem attīstīties Latvijā.

Forums notiks Rīgas Ekonomikas augstskolas Sorosa auditorijā, Strēlnieku ielā 4a, 2009. gada 21. oktobrī, no plkst. 11:00 līdz 18:00. Darba valoda — latviešu un angļu ar sinhrono tulkojumu.

Foruma programma  latviešu valodā (48.50 KB) un   angļu valodā (40.50 KB)

Sorosa auditorijā vietu skaits ir ierobežots, tāpēc obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Lūdzam savu dalību pieteikt līdz 19. oktobrim, kontaktējoties ar Ilzi Ārnestu — ilze@providus.lv.

PROVIDUS pateicas ASV vēstniecībai Latvijā, Rīgas Ekonomikas augstskolai, ASV Baltijas fondam un Sorosa fondam-Latvija par finansiālu un cita veida atbalstu Foruma rīkošanā.

 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!