PROVIDUS meklē palīgus slēpto politisko reklāmu monitoringam

Palīgi nepieciešami no šā gada jūlija vidus līdz oktobra vidum. Pienākumi - pēc noteiktiem kritērijiem medijos atlasīt iespējamās slēptās politiskās reklāmas gadījumus, un tos ar nelielu aprakstu ievietot portālā politika.lv.  Paredzamo darbu apjoms ir savienojams ar studijām vai citu nepilna laika darbu. Par ieguldīto laiku un enerģiju ir paredzēts neliels atalgojums!

Iesaki citiem:

Palīgi nepieciešami no šā gada jūlija vidus līdz oktobra vidum.  Pienākumi - pēc noteiktiem kritērijiem medijos atlasīt iespējamās slēptās politiskās reklāmas gadījumus, un tos ar nelielu aprakstu ievietot portālā politika.lv.  Paredzamo darbu apjoms ir savienojams ar studijām vai citu nepilna laika darbu. Par ieguldīto laiku un enerģiju ir paredzēts neliels atalgojums!

Prasības:

- prasme strādāt ar plašu informācijas apjomu;
- augsta atbildības sajūta un prasme punktuāli ievērot noteiktos termiņus;
- vēlama augstākā izglītība žurnālistikas vai politikas zinātnes jomās (var būt arī šo jomu pēdējo kursu students/e);
- par priekšrocību tiks uzskatītas mājaslapu veidošanas/uzturēšanas iemaņas (prasme ievietot tekstus/attēlus/audio mājas lapā un video youtube)

CV un īsu motivācijas vēstuli līdz 3.jūlijam lūdzam sūtīt pa e-pastu uz providus@providus.lv  ar norādi - slēptās reklāmas monitoringam

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!