PROVIDUS atzinums par kārtību, kādā ierosina ieteikt iecelšanai amatā KNAB priekšnieku

PROVIDUS nosūtījis Ministru prezidentam atzinumu par Tieslietu ministrijas izstrādāto instrukcijas projektu „Kārtība, kādā ierosina ieteikt iecelšanai amatā KNAB priekšnieku”

Iesaki citiem:

Vakar PROVIDUS nosūtīja Ministru prezidentam atzinumu par Tieslietu ministrijas izstrādāto instrukcijas projektu „Kārtība, kādā ierosina ieteikt iecelšanai amatā KNAB priekšnieku”, kurā kategoriski iebilst pret projekta patreizējo redakciju.

PROVIDUS arī ar dziļu nožēlu secina,  ka izstrādātajā instrukcijas projektā bez jebkādas argumentācijas nav ņemts vērā neviens no līdz šim izskanējušiem sabiedrisko organizāciju priekšlikumiem, turklāt pats instrukcijas izstrādes un apstiprināšanas process ir organizēts tā, ka sabiedriskajām organizācijām tiek liegta iespēja tajā jēgpilni piedalīties. Tas acīmredzami pārkāpj pašas valdības apņemšanos nodrošināt „pilsoniskās sabiedrības iesaisti iespējami agrā plānošanas dokumentu un normatīvo aktu projektu izstrādes stadijā”, kas iekļauta valdības deklarācijā.

PROVIDUS atzinuma pilns teksts

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!