Atslēgvārdi:

Prokuratūra Latvijā: sabiedrības gaidas un prokuroru vērtējums 5 ENGLISH

Puse aptaujāto saskarsmi ar prokuroriem vērtē pozitīvi, otra puse atzīst, ka attieksme bijusi vienaldzīga vai nepatīkama.

Iesaki citiem:

Sabiedrība no prokuroriem gaida godīgumu, objektīvu attieksmi un taisnīgu risinājumu. Bet aptaujāto pieredze saskarsmē ar prokuroriem 50% gadījumu ir bijusi vai nu ļoti pozitīva un laba, kamēr citos 50% gadījumu prokuroru attieksme tikusi vērtēta kā vienaldzīga, bez intereses, vai nepatīkama.

Tikmēr 39% no aptaujātajiem prokuroriem pauda uzskatu, ka sabiedrībai par prokurora darbu būtu jāzina daudz vairāk, jo tas atvieglotu prokuroru ikdienas darbu, savstarpējo sapratni un vairotu tiesiskumu valstī kopumā. 29% aptaujāto prokuroru arī norādīja, ka visvairāk viņiem pietrūkst zināšanu grāmatvedībā un finanšu jomā, bet 27% ir nepietiekamas zināšanas par dažādu tehnoloģiju lietošanu.

Sabiedrības aptauja un 135 Latvijā praktizējošu prokuroru aptauja veikta 2014.gada 6.-12.augustā.

Plašāki dati un secinājumi pieejami PROVIDUS vadošās pētnieces Ilonas Kronbergas prezentācijā no 2014.gada 20.-21.oktobra Latvijas Tiesnešu mācību centra organizētās starptautiskās konferences „Prokuratūra, ar kuru es lepojos”.

Dati iegūti, lai sagatavotu Latvijas Tiesnešu mācību centra izdoto rokasgrāmatu "(Ilgtermiņa mācību stratēģija Latvijas prokuroriempdf)", 2014.gads.

Angļu valodā:(Long term training strategy for Latvia’s prosecutorspdf)

Iesaki citiem:

Komentāri (5) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Baba Ki Rani

resveratrol anti inflammatory https://www.crowdfunder.com/user/172442

Tmp author
Baba Ki Rani

This was truly a fascinating point and I kinda concur with what you have said here! snap361

Tmp author
aqib lala

I actually took a lot of information on this church. Then how do I join this church, then is there any specific requirements that must be met.
source
http://del.icio.us/pharmschoolingil

Tmp author
aqib lala

I expected work no less than this from you and you've not disappointed me. This is great work from your side, my friend. I just hope that you can continue this in the future as well
fridge odor remover http://cloppingquickest.picturepush.com/profile

Citi autora darbi
Zirgs

Kas ir laime? 1 Autors:Ilona Kronberga