2012.gada 12.aprīlis. Pretabortu konference Latviešu biedrības namā Rīgā «Es gribēju dzīvot: Aborts - medicīniska manipulācija vai bērna nogalināšana?», to rīko “Asociācija Ģimene”, “Moral revolution”, “Latvijas Ordeņu brālība”. Konferencē piedalās arī Saeimas deputāti Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK), Elīna Siliņa, Inguna Rībena (Vienotība) un Ingmārs Līdaka (ZZS). Konferences rezolūcija vēsta: «Aicinām likumdevēju nekavējoši veikt grozījumus Bērnu tiesību aizsardzības likuma 7. pantā, nosakot: katram bērnam no ieņemšanas brīža ir neatņemamas tiesības uz dzīvību un attīstības aizsardzību. Likumu normas pakāpeniski papildināmas, paredzot atbildību par aborta izdarīšanu abiem vecākiem, lielāku valsts atbalstu krīzes grūtniecības gadījumos, atsevišķu privātu aborta klīniku veidošanu, kas aizliegtu vispārējās ārstniecības iestādēs nogalināt neiznēsātu bērnu dzīvības. Izglītojot sabiedrību un mainot valdības prioritātes, jāpanāk, ka abortu – bezpalīdzīga bērna vardarbīgu nogalināšanu – krimināli soda ar likumu, paredzot tikai stingrus izņēmumus ierobežotām medicīniskām indikācijām (piemēram, mātes dzīvības apdraudējums)».
http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/dzive-un-ticiba/item/1838-%E2%80%9Ees-gribeju-dzivot%E2%80%9D-%E2%80%93-konference-ar-rezonansi

Konferences rezolūcija

Konferences informācijas „platforma” – portāls www.aprinkis.lv, kas pārraida konferenci tiešraidē un pārpublicē visus konferences materiālus.