Portāls politika.lv aicina piedalīties vides politikas veidošanā

politika.lv sadarbībā ar Vides ministriju šonedēļ atklāj sabiedrisko apspriedi par Vides politikas pamatnostādņu 2009-2015. gadam projektu.

Iesaki citiem:

Kādā vidē vēlamies dzīvot pēc septiņiem gadiem? Kas notiks ar Latvijas zemi, gaisu, ūdeni, dabu un klimatu? Ko vajadzētu darīt gudrāk, lai nodrošinātu vides aizsardzību un ilgtspējīgu attīstību?

Šie jautājumi ir būtiski visai sabiedrībai un ietekmēs ikvienu Latvijas iedzīvotāju. Tāpēc portāls politika.lv sadarbībā ar Vides ministriju aicina visus iesaistīties „Vides politikas pamatnostādņu 2009-2015 gadam” sabiedriskajā apspriedē.  Tās mērķis ir  pilnveidot topošā dokumenta projektu ar ekspertu, nevalstisko organizāciju un plašākas sabiedrības līdzdalību.

Lai piedalītos:
• ienāc politika.lv apspriedes virtuālajā telpā;
• iepazīsties ar dokumentiem un ekspertu viedokļiem;
• komentē, ierosini jaunas diskusiju tēmas;
• aicini iesaistīties draugus un domubiedrus!

Apspriede noritēs līdz jūnija beigām, pēc tam politika.lv apkopos rezultātus un iesniegs tos Vides ministrijai.  politika.lv informēs savus lasītājus par to, kuri priekšlikumi ņemti vērā un kuri nē, un aicinās Vides ministriju argumentēt lēmumus par noraidītajiem ieteikumiem.

Pateicamies Latvijas Vides aizsardzības fondam par finansiālu atbalstu un Draugiem.lv par informatīvo atbalstu apspriedes organizēšanā!

 
LVAF.gif

 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!