politika.lv atklāj vides sadaļu

Portāls politika.lv šodien atklāja jaunu tematisko sadaļu, kas veltīta vides aizsardzības un ilgtspējīgas attīstības jautājumiem. Projekta tapis sadarbībā ar Pasaules dabas fondu un finansiāli to atbalsta Norvēģijas finanšu instruments ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.

Iesaki citiem:

Šodien portāls politika.lv sadarbībā ar Pasaules dabas fondu atklāja jaunu tematisko sadaļu, kas veltīta vides aizsardzības un ilgtspējīgas attīstības jautājumiem. Projekta mērķis ir iekļaut vides jautājumus kopīgajā politikas dienaskārtībā un rosināt sabiedrībā interesi un diskusiju par veidiem, kā mēs katrs ar savu rīcību ikdienā varam ietekmēt vides kvalitāti.

Vides sadaļa aptvers plašu jautājumu loku, sākot ar politikas dokumentiem un beidzot ar videi draudzīgu ģimenes ikdienu — tēmu vidū būs ilgstpējīgas attīstības vīzijas, droša un daudzveidīga enerģētika, vide un lauksaimniecība, atkritumu šķirošana, ētiskas investīcijas, humāni risinājumi klaiņojošo dzīvnieku problēmai, ikdienā patērēto produktu ķīmiskās pēdas cilvēka organismā un citas tēmas.

politika.lv galvenā redaktore Rita Ruduša stāsta: „Mēs, šķiet, esam jau izauguši līdz interesei par „ekoloģisko pēdu”. Bet vēl īsti nezinām, ko darīt tālāk. politika.lv Vides sadaļa piedāvās rosinošus lietpratēju rakstus, pētījumus un interaktīvas sarunas, lai palīdzētu pārvarēt attālumu no punkta "es zinu, kāda ir mana pēda" līdz punktam "es zinu, ko darīt, lai tā saruktu"."

Vides sadaļa pieejama šeit

Šo projektu atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros, un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.


                          SIF_Logo_JPG_bw_1.JPG                    norwegian_financial_mechanism_logo.jpg

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!