Polija un Baltijas valstis: sadarbība un perspektīvas reģionālo un ES izaicinājumu kontekstā 1

Aicinām uz semināru 25.novembrī!

Iesaki citiem:

Ko Polijas, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas iedzīvotāji domā viens par otru un katras valsts ārpolitiku? Kāda ir un kādai vajadzētu būt reģionālajai sadarbībai aktuālo izaicinājumu kontekstā?

Domnīca PROVIDUS sadarbībā ar Polijas domnīcu Institute of Public Affairs aicina uz semināru „Polija, Latvija, Lietuva, Igaunija: sadarbība un perspektīvas reģionālo un ES izaicinājumu kontekstā”. Seminārā tiks prezentēti pētījuma rezultāti par Polijas un Baltijas valstu ekspertu un sabiedrību uzskatiem par kopīgiem izaicinājumiem ārpolitikas kontekstā.

Balstoties pētījuma rezultātos, visu četru valstu eksperti diskutēs par reģionālo sadarbību un lēmumu koordinēšanu Eiropas Savienības līmenī.


Pasākums notiks 25.novembrī plkst. 10:30 – 13:30 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, 2.stāvā).

Pasākuma programma pieejama (šeitpdf). Seminārs notiks angļu valodā.

Lūdzam paziņot par savu dalību līdz 23.novembrim pa tālruni 67039 251 vai uz e-pastu info@providus.lv

Semināru atbalsta Polijas Ārlietu ministrija un Polijas vēstniecība Latvijā.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Mohit Sharma

Hi there only wanted to offer you an instant heads up. The language within your post look like jogging over TV screen within Stainless-. I am just undecided in the event that this can be a formatting difficulty or perhaps something regarding visitor compatibility however When i realized I'd post in order to show you. The structure appear excellent however! best e juice

Saistītie raksti
Citi autora darbi