Pielaiko partiju un noskaidro savstarpējo jūtu ķīmiju!

Aicinām apmeklēt anketas Pielaiko partiju! prezentāciju trešdien, 31. augustā, plkst. 11.00 Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē Kr. Valdemāra ielā 48. Interaktīvā anketa Pielaiko partiju! sāks daboties trešdien, sniedzot ikvienam iespēju pārbaudīt savu saderību ar politiskajām partijām un deputātu kandidātiem, kas startē 11.Saeimas vēlēšanās.

Iesaki citiem:

„Mēs saderam kopā!” — varbūt tieši tā kāds iesauksies, saprotot, par kuru no politiskajiem piedāvājumiem 17. septembrī atdot savu balsi. Bet varbūt tieši pretēji — kādam atvērsies acis, ka līdzšinējā jūtu ķīmija ir bijusi maldīga, un tagad nāks apjausma — būtu dīvaini, ja es par viņiem balsotu!

Sākot no trešdienas, 31. augusta, ikvienam būs iespēja pārbaudīt savu saderību ar politiskajām partijām un deputātu kandidātiem, kas startē 11. Saeimas vēlēšanās, jo tradicionāli darboties sāk interaktīvā anketa Pielaiko partiju!.

Aicinām apmeklēt anketas prezentāciju trešdien, 31. augustā, plkst. 11.00 Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē Kr. Valdemāra ielā 48.

Šogad Pielaiko partiju! anketa ir integrēta interneta vietnē GudrasGalvas.lv, un tas nodrošina projekta jauninājumu — potenciālie vēlētāji savu viedokli par dažādiem sabiedriski nozīmīgiem jautājumiem varēs salīdzināt ne tikai ar politisko partiju nostādni, bet arī ar konkrētu deputātu kandidātu viedokli. Vienīgais nosacījums — kandidātiem GudrajāsGalvās ir jāaizpilda Pielaiko partiju! anketa.

Arī šogad anketu Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS uzdevumā ir izstrādājis Latvijas Universitātes profesors Ivars Austers. Anketas 21 jautājums ir atlasīts sistemātiskā veidā, sekojot vispārpieņemtiem zinātniskuma principiem.
Pielaikojot partiju, vēlētājiem būs iespējams savu un partiju, un to politiķu viedokli salīdzināt četrās dimensijās. Pirmā — Nacionālā — raksturo konservatīvismu vai liberālismu, otrā — Sociālistiskie ideāli — raksturo kreisās vai labējās vērtības, trešā — Līdzdalība — tautas varu vai politiķu varu, savukārt ceturtā — Valsts roka — valstij piešķirto lomu.  

Lai mums visiem informēta izvēle Saeimas ārkārtas vēlēšanās!

Papildu informācija:

GudrasGalvas.lv koordinatore Linda Jākobsone

Tālr. 67039271, 29123348

E-pasts: gudrasgalvas@providus.lv   

Projektu „Vēlētāju un ievēlēto amatpersonu tiešās saziņas interneta vietnes www.gudrasgalvas.lv attīstība” finansiāli atbalsta Sorosa Fonds – Latvija Mediju programmas ietvaros. Plašāka informācija par Sorosa Fonda-Latvija atbalsta virzieniem pieejama www.sfl.lv.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!