Partiju avīžu reklāma sākusies 4

Nāk rudentiņis... Lai kā negribētos, bet nāk. Pienāks arī Saeimas ārkārtas vēlēšanas. Par to jau liek neaizmirst partiju avīzes pastkastītē.

Iesaki citiem:

Neesmu mediju kritiķe. Ar avīzēm bijis saistīts viss darba mūžs. Tagad cenšos melnu uz balta drukāto nelasīt. Apskatu gan vienmēr, kad gadās kas skatāms "pa rokai". Tā arī atradu pastkastītē pirmo vēlēšanu reklāmas "bezdelīgu" - kaut ko avīžveidīgu ar nosaukumu "Vienotība" . Man arī agrāk tur nebūtu daudz ko lasīt - atsķirībā no lasītāju vairuma es rakstiņu sāku lasīt nevis no virsraksta ( tos skaisti izdomāt var ne tikai autors, bet arī avīzes kopālicējs), bet no paraksta. Šoreiz nebija, ar ko sākt lasīt - materiāli laikam tapuši paši, bez autora līdzdalības.

Virsraksti gan tādi - lielīšanās stilā - apjoms turpina pieaugt, svarīgākie paveiktie darbi, jaunas iespējas. Sauktie nav veseli virsraksti, tikai daļa no tiem. Man personiski interesants likās virsraksts - Latvietība ir piedzīvojums. Var jau būt, ka tas tāpēc vien, ka kultūras ministre saistīta ar žurnālistiku...

Kāpēc teicu "kaut ko avīžveidīgu"? Redaktoru, kura norāde paredzēta, neatradu. Nepareizi meklēju? Vieta, kur nodrukāt garo teikumu par pārpublicēšanas iespējām, ir, bet redaktoram nav. Tirāža gan ir parādīta - 665 tūkstoši. Briesmīgi daudz. Laikam avīze paredzēta arī maziem bērniem un akliem cilvēkiem.

Par vietas izmantošanu. Nezin kāpēc valdības ekonomikas lietu slavināšana ievietota veselā lappusē, bet, izmantojot rindiņu retināšanu. Vai nu tāpēc, lai īso materiālu pagarinātu, vai arī - lai avīžveidīgais izdevums aizņemtu visas 18 2A4 lappuses. Šajos vispārējās naudas trūkuma apstākļos Vienotība var tērēt naudu, lai apdrukātu papīru par velti ieliktu iedzīvotāju pastkastītēs.

Izdevējs ir Politisko partiju apvienība Vienotība, bet rakstīts turpat (pat 1. lapā), ka nodibināta partija Vienotība. Partiju apvienība vairs nepastāv, bet vienas partijas avīzi izdod? Runā riņķī un apkārt - Vienotībai jākļūst par izaugsmes un attīstības partiju. Jākļūst. Pēc gada vai simts gadiem? Ja teiktu - Vienotība ir izaugsmes un attīstības partija, jautājums nerastos. Tāpat kā citi jautājumi.

Pirmās lappuses pašā augšā rastīts - Politiskās partijas Vienotība oficiālais izdevums. Laikraksts tas nav, izdevums arī var būt laikraksts. Ja vārds oficiālais būtu izlaists vai nodrukāts - neoficālais, tad izdevums būtu tipa pagrīdes?

Par partiju valodu, tās izteiksmes veidiem daudz runāja pirms iepriekšējām vēlēšanām. Tas palicis runāšanas līmenī. Tas jau ir partiju iecienīts - mēs mēģināsim domāt. Ne domās, bet mēģinās domāt. Mēs valsti gribam izvest no krīzes ( netālu saka, ka krīze nav un citiem jāmācās no mums). Ne - izvedīsim no krīzes, bet tikai - gribam izvest. Partija saka - mēs vēlamies redzēt... Es arī pērkona negaisa laikā vēlos redzēt spožu sauli. Mēģinu atvainoties par savu viedokli. Mēģinu.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (4) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Laukpapus 21.08.2011 13:33
Nču pie atziņas,ka Jums taisnība,ka Saskaņas Centrs ir un paliek visīstākais ,kas mums var būt noderīgs, Citi lai turpina vāvuļot. Es jau arī to avīželīti saņemu regulāri vairākus uzreiz.Labs krāsnij. Tās reklāmas gan ir uz sūdīga papīra,negrib degt,bet šitā vienotībai feini deg, uz bucku arī var,ja nebaidās no svina putekļiem.Iesaku.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

stalins 16.08.2011 07:53
GUNTA redz,ka "vienotiibas" laikraksts ir izdots par zagtu naudu.Ja vinjai nesaap...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

stalins 16.08.2011 07:23
Dabiski Ka Streips ir viltots,pastaastiet cik izmaksaa viens priekshveeleeshanu laiksraksts.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

degvīns 15.08.2011 18:18
Nezinu, kam pieder tas Kārlis Streips, jo skaidrs, ka nav īstais. Gunta, beidziet mēģināt celt to, ko nevarat nest. Sēdiet savā īstajā vai kāda pasūtītajā Vienotības cietoksnī un beidziet, piedodiet, murgot. tāpat jau ir skaidrs, ka savlaik Jūs varējāt būt vietējās avīzes zvaigzne, bet tagad varat labākajā gadījumā piervienoties jebkura portāla komentētāju vaimanātājiem. Atvainojos par skarbumu, bet: Platons man ir draugs, bet patiesība augstāk

Citi autora darbi
Gunta 165x152

Mūža meža maldi Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Ir jādara 1 Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Mans zelts ir mana tauta 3 Autors:Gunta Leona