Atslēgvārdi:

Par šokējošo un ne tikpat šokējošo 15

Labdien, lasītāji!

Nudien šoks, lai arī pozitīvā nozīmē, ka Saeimā ir atradies cilvēks, kurš pats, bez spiešanas, ir sapratis, ka ir nogrēkojies, un tāpēc pats, bez spiešanas, ir nolēmis nolikt mandātu. Tas ir deputāts Juris Silovs no "Saskaņas centra," kurš nudien pārsteidzošā kārtā, ja domājam par "ētikas" līmeni, kāds ir raksturīgs mūsu "gudrajām galvām," ir sapratis, ka krāpšanā apsūdzēts cilvēks nerada tādu piemēru, lai būtu parlamenta cienīgs. Te mēs viņu varam salīdzināt, piemēram, ar tēvzemiešu deputātu, arī Juri, bet šoreiz Boldānu, kurš no sava mandāta neatteicās pat pēc tam, kad bija ietupināts cietumā. Ja atceramies, tad par balsu pirkšanu. Cepuri nost deputāta Silova priekšā. Bravo!

Iesaki citiem:

Tieši šajā kontekstā minama pirmā nešokējošā lieta, proti -- Vienotības "ūdens mutē" klusēšana par sava biedra Arta Kampara nedienām ar finansēm. Ja vien jau labu laiku nebūtu skaidrs, ka Vienotības bļaurošana par to, cik ļoti tā aizstāv godīgumu un tiesiskumu, ir tikai un vienīgi priekšvēlēšanu kampaņas metode, kurai ar darbu parlamentā nav nekāda sakara (skat. attiecīgi, kas notika ar Vienotības pārstāvi Rīgas domē, arī Juri, bet šoreiz Šiliņu, pirms vēlēšanām, un Vienotības pārstāvi Saeimā, šoreiz Silvu un šoreiz Bendrāti, pēc tam, kad vēlēšanas jau bija vēsture) -- ja tas nebūtu skaidrs, tad šokējoši būtu tas, ka pat pazīstamā pretkorupcijas cīnītāja un politoloģijas profesore Rasma Šilde Kārkliņa uzskata, ka apstāklī, ka Saeimas deputātam un valdības, piedevām ekonomikas ministram ir slepenas attiecības ar nezināmu uzņēmēju, nav nekā slikta. Diemžēl jāsaka, ka arī Rasmas Šildes Kārkliņas gadījumā -- nudien diemžēl -- nekā šokējoša te vairs nav.

Ja, savukārt, par finansēm, tad pagalam nešokējoši ir tas, kā Puzes ķeizars šajās dienās vāvuļo par savām finanšu lietām. Tapa zināms, ka Luksemburgā arestēti 85 miljoni ķeizaram un viņa ģimenei piederoši dolāri, un ķeizars nekavējoties paziņoja, ka viņam un viņa ģimenei Luksemburgā nav neviena santīma, pensa, jēnas vai eiro centa. No tā laikam jāsaprot, ka Luksemburgā ir kāds patiesi ļaunprātīgs likuma sargs, kas pats uz savu galvu ir izdomājis, ka Lembergiem tur ir nauda, lai arī patiesībā tādas tur nav. Vēl, kad tapa zināms, ka Puzes ķeizaram amatpersonas deklarācijā redzami lieli parādi, ķeizars pasteidzās paziņot, ka viņš nav neko parādā bankām vai citām kredītiestādēm, bet tikai bērniem. Lai paliek tas, ka būtībā nav svarīgi, vai parāds ir bērnam, bankai vai kaimiņsētas Miķelim, parāds tas ir vienalga. Otrs jautājums ir par to, kā tieši Puzes ķeizara bērni kļuva tik ļoti, ļoti, ļoti bagāti, lai papucim varētu aizdot 9,1 miljonus. Un, ja kas, kāpēc papucim pašam ar naudas lietām iet tik sāji, ka no bērniem jāņem tik liels aizdevums. Šajā sakarā man ir konkrēts priekšlikums: Latvijas diplomātiem vajag pa kluso sarunāt ar kolēģiem Luksemburgā, lai pēdējie pieprasa Puzes ķeizara izdošanu, lai viņu varētu tiesāt tur. Luksemburgā Puzes ķeizaram nav savas kabatas avīzes, piedevām jādomā, ka Luksemburgā nav tā, ka pietiek ar viena advokāta slimību vai "slimību", un viss process tiek atlikts uz vairākiem mēnešiem, kā tas mēdz būt pie mums.

Ja, savukārt, par Puzes ķeizara kabatas avīzi, absolūti nav šokējoši, ka abi laikraksta lielākie "žurnālisti" Rozenblats un Dreibergs, vai kā nu viņus tur sauc, pēdējās trīs dienas ir vienkārši šausminājušies par Vikilīku materiālos atrodamo ziņu, ka ASV vēstniecība 2008. gadā ir saņēmusi vēstis no Valsts prezidenta kancelejas par to, kas runāts kādā Nacionālās drošības padomes sēdē. Sev tipiskā kārtā, Rozenblats un Dreibergs ir intervējuši tikai bijušos politikāņus, piedevām ne gluži tos, kuriem būtu pati labākā reputācija (runa ir par piensaimnieku Jaundžeikaru un lopu dakteri Veldri), kā arī tādus pašreizējos opozīcijas "spīdekļus," kā Mākoņpapus no nebūtībā aizgājušās "Tautas" partijas, bet ne, piemēram, kādu no valdības, kurš varbūt pacietīgi Rozenblatam un Dreibergam varētu paskaidrot, ka Amerikas Savienotās Valstis, čabulīši, ir Latvijas Republikas stratēģiskais partneris, un minētajā gadījumā nupat bija noticis Krievijas iebrukums Gruzijā, par ko tādiem NATO stratēģiskiem partneriem, kā Latvijas Republika un Amerikas Savienotās Valstis, protams ir kopēja ieinteresētība. Pat Puzes ķeizara kabatas avīzes skribents Paiders komentārā atzina, ka patiesībā tas ir pilnīgi normāli, vien oficiālajai Latvijai varbūt vajadzētu sabiedrībai skaidrāk pateikt, ka tā dalās informācijā ar saviem sabiedrotajiem. Vien Rozenblatam un Dreibergam acīmredzot liekas, ka NATO dalībvalstis katra savas lietas tur cieši pie krūts piekļautas un nevienam citam neko ne rāda, ne stāsta.

Un, pēdīgi, ja, savukārt, mēs domājam par korupciju, kura nepārprotami ir saistāma ar iepriekšminētajiem ķeizariem u.c. personām, tad jādomā arī par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, kura direktoram jaunākā (un nebūt ne šokējošā) domu pērle ir tāda, ka vietniekiem vajadzētu piedalīties melu detektora procesā, jo viņam netīk tas ... nu, patiesībā nav vairs svarīgi, kas viņam tīk vai netīk. Diemžēl, diemžēl un vēlreiz diemžēl ir jānonāk pie šāda secinājuma: Ja Jutai Strīķei un Alvim Vilkam galvenais ir nodrošināt cīņu pret korupciju mūsu banānu republikā, tad nupat ir pienācis laiks viņiem abiem no KNAB aiziet. Jo pēdējā laikā vienīgais, ko par knābi mēs zinām publiski, ir tas, ka notiek nemitīga un līdz absurdam bezgalīga knābāšanās starp viņiem no vienas puses un direktoru no otras. Tas nudien ir kļuvis par farsu -- direktors atlaiž vietnieku, premjers vietnieku atkal ieceļ, direktors atkal atlaiž vietnieku. Vai tas skaitās nopietni? Tāpēc, ka Saeimā vairākums ir par to, ka valstī nav vajadzīga nopietna cīņa pret korupciju, lielākoties, protams, tāpēc, ka tas apdraudētu attiecīgā vairākuma naudas maisus un sponsorus, ir pilnīgi skaidrs, ka gāzt direktoru patlaban nav iespējams. Tāpēc, manuprāt, Strīķei un Vilkam vajadzētu no iestādes aiziet ar paceltu galvu un lepnumu par savu darbu, un tad lai direktors pierāda, vai tomēr ir vai nav taisnība tiem, kuri uzskata, ka viņu "gudrās galvas" tur iebīdīja ar mērķi, KNAB likvidēt pavisam. Nešaubos, ka abiem vietniekiem nebūtu grūti atrast citu darbu, piedevām tādu, kurā viņi varētu turpināt cīņu pret to, ka mūsu valsts tomēr ir pamatīga banānu republika ar visiem tās "tikumiem" (bet ne ar banāniem). Galvenais ir tas, ka nevar bezgalīgi būt tā, ka viss, kas notiek knābī ir minētā knābāšana.

Tā, lūk. Šoks par deputātu. Absolūti nekāda šoka par vircas bedri, kura ir Latvijas "lielā" politika.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (15) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


:o) 19.04.2011 11:22
"Cepuri nost deputāta Silova priekšā. Bravo!" - nu arī Streips pievienojās pārējo Silova apjūsmotāju baram. Tas taču ir pilnīgs absurds - jūsmot par deputāta atkāpšanos, kas notika tikai pēc tam, kad informāciju par apsūdzību krāpšanā un kriminālvajāšanu parādīja TV! Ja Silovs, zinot, ka pret viņu ir ierosināta lieta par krāpšanu, nekandidētu uz Saeimas deputāta vietu, tad gan varētu teikt, ka viņam ir kaut kāda sajēga par godaprātu. Taču tagad par viņu jūsmot - Streips nu gan arvien vairāk pārsteidz, tikai negatīvā nozīmē.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

degvīns 16.04.2011 10:01
Kļūda nevis ralitātei, bet realitātei.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


degvīns 16.04.2011 09:59
Lai kā arī man nepatiktu viens vai otrs žurnālists, tomēr Paiders jau nu nav "skribents". Kaut kā sagadījies, ka gluži labi pazīstu visus trīs "sliktos rakstītājus" un vienīgi par Rozenbergu varu pasmīnēt, jo man ir stāstījuši cik pamatīgi kolēģiem jāņemas ap viņa rakstiem, lai tie būtu cilvēcīgi lasāmi un gatavi publicēšanai. Talantīgam cilvēkam, manuprāt, nepiedien lietot apzīmējumus, kas neatbilst ralitātei. Man, piemēram, ir skaidrs, ka Ozoliņš no žurnāla IR ir sūdabrālis, bet ne jau viņs "idejiskuma" vai rakstīšanas manieres dēļ. Vienkārši arī viņu es pazīstu mazliet tuvāk nekā tikai no viņa rakstiem. Vispār tā mazliet jocīgi - tie, kas raksta NRA ir skribenti, bet citos "kabatas izdevumos" strādā labi žurnālisti. Arī tad, ja par viņu laikraksta vai žurnāla finansiālajiem uzturētājiem nav nekādas īstas skaidrības.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 15.04.2011 09:49
Vispār jau man ierēdņu un amatpersonu izdarības jau sen vairs nešokē. Arī par Silovu- jāskatās, uz kādu laiku atkāpsies, jo mūsu Nasingspešals II arī atkāpās pēc lielās cietumnieku bēgšanas....
Bet mani patiešām šokē Jāņa Poļa liktenis- štrunts par to, ka, pateicoties viņa izstrādātajai sintēzes metodei, PSRS cilvēki saņēma zāles, kuru dēļ valsts tā sauktos naftas dolārus negribēja tērēt, štrunts par WIPO balvu, jo arī tāds cilvēks latvijā drīkst tikai sapūt slimības gultā, kā tas notiek ar daudziem daudziem vecīšiem!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ES 15.04.2011 09:09
Vienotības sastāvdaļa jaunlaicēni savulaik izmisīgi turēja Auderu ministra krēslā. Nenoturēja, un vēl reitingus pazaudēja. Vai viņi ir ko iemācījušies? Ne suņa! Ar idiotu neatlaidību kāpj uz tā paša grābekļa un izliekas, ka viss ir labi. Vai tiešām nākamās vēlēšanas ir tik tālu? Vai rezultāti Rīgas domes vēlēšanās neko nav mācījuši? Vienalga, vai Silova aiziešana ir godaprāta uzplaiksnījums vai smalks aprēķins, bet punktus SC tas dod. Un nevienu nepopulāro lēmumu viņi arī nav pieņēmuši, jo valdībā viņus nepaņēma. Lai cik labi būtu Vienotības nodomi, kā spēlētāji viņi ir nekādi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Boldrix 15.04.2011 08:48
Silovs nav varonis, bet izdarīja ko neviens cits no sekojošiem: Munkeviciem, Bendrātēm, Lembergiem un citiem morāli nederīgiem politiķiem nespēja paši izdarīt.
Silovu neviens neapsveic par krāpšanu un arī par to ka tas tika slēpts, bet tas ka tomēr beigu beigās viņš rīkojās tā kā vēlētāji grib redzēt.
Caunem, piemēram, ir pie kājas ko vēlas vēlētājis, jo viņš ir kolhoza priekšnieks un pārejiem ir jāsēž ar mutēm ciet.
Lai pierādītu, ka politiķis nav piesūcies pie siles viņam ir jānoņem aizdomu ēna no sevis atkāpjoties, ir taču kolēģi, partijas biedri, kas turpinātu ideoloģisko virzību konkrētajā amatā. Arī Kampars varētu paskatīties uz sevi no malas un gan jau ka jaunais ministrs nemestos uzreiz Lemberga apskāvienos, bet pats ar savu galvu vadītu ministriju, turklāt Kampars varētu būt padomnieks.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

???derētu komentārs 14.04.2011 22:04
LETA
Vairāki partijas "Jaunais laiks" (JL) līderi atšķirīgi vērtē ziņas par JL jauniešu spēju atvēlēt partijai biedru naudās ievērojamus līdzekļus, pašiem saņemot nelielas algas un nespējot izveidot uzkrājumus. Premjers pieļauj, ka partijai šīs ziņas ir jāizvērtē, savukārt parlamentārieši neapšauba jauniešu godaprātu un uzskata, ka tie pelnījuši uzslavu par atbalstu partijai grūtā brīdī.

JL līdere, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ir pārliecināta, ka partijai būtu jāpateicas jauniešiem, kas finansiāli grūtā laikā rod iespēju atbalstīt partiju, un norāda – ja tiesībsargājošās iestādes vēlēsies pārbaudīt jauniešu iemaksāto biedra naudu likumību, partijas jaunā paaudze labprāt ar tām sadarbosies.

Lūgta skaidrot, kā, saņemot tikai deputāta palīga algu (aptuveni 370 latus mēnesī "uz rokas") atsevišķi JL Jaunatnes organizācijas biedri spējuši gada laikā partijai samaksāt biedra naudās vairāk nekā 1000 latu katrs, Āboltiņa portālam "Delfi" atbildēja: "Zinot "Jaunā Laika" jauniešus, tas neizskatās dīvaini, jo jaunieši motivēti darboties politiskajā procesā."

Āboltiņa norādīja, ka pati vēl nav pārrunājusi šo jautājumu, piemēram, ar savu palīdzi Kristīni Lauri, kura pērn JL biedru naudās samaksājusi 1214 latus un šogad janvārī - vēl 498 latus. "Es viņai varētu izteikt pateicību par to, ka situācijā, kad [partijai] bijuši lieli izdevumi, viņa pie tik maziem ienākumiem ir ziedojusi partijai līdzekļus," sacīja Āboltiņa. Viņa arī norādīja, ka tas varētu būt piemērs citiem biedriem, kas neizceļoties ar naudas maksāšanu. JL līdere arī uzsvēra, ka viņai neesot pamata apšaubīt "savas partijas biedres, vēl jo vairāk savas palīdzes" rīcības likumību un to, ka viņa biedru naudās iemaksājusi savus līdzekļus.

"Protams ir ļoti labi, ka ir aizdomas par kaut ko, bet es gribētu atgādināt, ka mēs dzīvojam tiesiskā valstī un pirms mēs kādu atzīstam par vainīgu vai nevainīgu, tam ir noteiktā procedūra," sacīja Āboltiņa. Formāli šie cilvēki neko nav pārkāpuši.

Viņa pauda uzskatu, ka JL jaunieši varētu būt piemērs citiem jauniešiem un jebkuram sabiedrības loceklim, parādot - "ja jūs vēlaties mainīt politisko vidi, jums jānāk un jāpiedalās šajā procesā, nevis jāstāv malā un jākritizē". Āboltiņa arī norādīja, ka JL Jauniešu nodaļa tā vienmēr ir darbojusies un, ja jaunieši vēlējušies partiju atbalstīt arī finansiāli, tad "no manas puses tas ir tikai apsveicami".

Āboltiņa vairākkārt uzsvēra - to, vai jaunieši ir pārkāpuši kādu likumu, pārbaudīs tiesībsargājošās iestādes. Viņa arī neuzskata, ka partijai būtu atbildība ar to, ka ģenerālsekretārs, pieņemot biedru naudas, nepārliecinās, vai jaunieši šīs summas var sagādāt no saviem ienākumiem. Āboltiņa norādīja, ka biedru naudu pārskaita caur banku, tāpēc viņa nespēja atbildēt, vai ģenerālsekretārs pirms katra maksājuma saņemšanas runā ar partijas biedriem.Savukārt "Vienotības" Saeimas frakcijas vadītājs, JL valdes loceklis Dzintars Zaķis portālam "Delfi" norādīja, ka neredzot nekāda pamata partijai vērtēt šos gadījumus, jo "ne ētika, ne kas cits nav pārkāpts". "Sazvērestību teoriju piekritēji droši vien var izdomāt daudz dažādu versiju, bet, manuprāt, tam nav īsti pamata," sacīja Zaķis. Viņš skaidroja, kā partijas biedri maksā biedru naudas - esot zināma rutīna, kad līdzekļi sāk aptrūkties, ģenerālsekretārs vai kāda no partijas amatpersonām uzrunājot visus. "No laba prāta, protams, ne. Bez īpaša lūguma visbiežāk neviens nesteidzas to darīt," sacīja Zaķis.

Jautāts, vai sabiedrībai būtu jānotic jauniešu skaidrojumam, ka viņi gatavi partijai atvēlēt lielāko daļu no saviem ienākumiem, pārtiekot no vecāku palīdzības, Zaķis sacīja: "Jā."

Jau ziņots, ka atsevišķi partijas "Jaunais laiks" (JL) jaunatnes nodaļas aktīvisti pērn spējuši partijas kasē iemaksāt ar četriem cipariem rakstāmas biedra naudas, lai gan, kandidējot 10.Saeimas vēlēšanās, nekādus uzkrājumus nav uzrādījuši, pārliecinājās portāls "Delfi". Nevalstisko organizāciju eksperti, kas pēta partiju finansēšanu, atzīst – te varētu būt pamats pārbaudei, vai šajos gadījumos nav notikusi starpniecība, ko likums aizliedz.

Pērn salīdzinoši prāvas summas partijai biedra naudā spēja samaksāt JL Jaunatnes nodaļas valdes locekļi, kas strādāja par JL Saeimas deputātu palīgiem. Tā, piemēram, 2498 latus biedra naudā samaksāja bijušā deputāta Madara Lasmaņa palīgs un šogad īsu brīdi arī iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces padomnieka amatā pabijušais Artūrs Hercogs. 1214 latus partijai atvēlēja Kristīne Laure, kas tagad ir Saeimas priekšsēdētājas un JL līderes Solvitas Āboltiņas palīdze. 1000 latu atvēlējis bijušais JL Jaunatnes nodaļas vadītājs Uģis Resnis, kurš Āboltiņas palīgs bija pērn.

"Tur būtu pamats interesēties, vai nav runa par starpniecību partiju finansēšanā," pārliecināts arī Sabiedriskās politikas centra "Providus" korupcijas pētnieks Valts Kalniņš. Arī viņš norāda: "Subjektīvi skatoties, ja man stāstītu, ka šodien Latvijā cilvēki ir gatavi dzīvot no maizes un sāls, lai tikai ziedotu partijai, tad es tam neticu."

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anglosaxis 14.04.2011 21:47
Visvaldis Lācis gan mandātu nenolika, tikai izstājās (vai viņu palūdza izstāties) no partijas. Tomēr viņa gadījumā visskumjākais ir tas, ka, kā līdz tam domāju, Lācis ir patiess patriots un goda vīrs, kaut ne vienmēr viņam piekritu. Bet izrādījās, ka sīks, naudaskārs ļautiņš. Visi viņa iepriekš skandinātie patriotiskie lozungi tagad kaķim zem astes. Un tas ir skumjāk kā visas lielās blēdības kopā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Prezumcija. 14.04.2011 19:47
deputāts Silovs atzina savu pārkāpumu, kas ir pierādīts. Kur izņemot aizdomas, kādas pastāv arī par citiem, ir Kampara noziegums?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

umiarābiks 14.04.2011 18:46
Formālā loģika saka priekšā,ka korupcija pilnībā iznīdējama nav,tikai optimizējama.Ja es gribu iedot kukuli vēl gribošākam Streipam tā lai nenoķer,tad naudai jāatrodas trijstūra trešajā stūrī,kaut kur un tad noķeršana kļūst aizvien mazāk varbūtīga.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Jānis Bērziņš->Kārlim Streipam 14.04.2011 17:51
Kāpēc Visvaldis Lācis pēkšņi būtu izlēmis pats aiziet no VL? Kas par iemeslu? Viņam nebija nekādu iemeslu to darīt. Viņs pats intervijā pēc tam izteicās, ka nesaskaņas nebija ideoloģijā, bet gan par saimnieciskām lietām. Vienīgā saimnieciskā lieta toreiz bija Lāča dzīvokļa kompensācijas skandāls. Pirms tam vēl skandāls ar Lāča meitu, kura bija viņa palīdze. Visi kuri daudzmaz seko līdzi VL to lieliksi saprata. Izņemot protams Kārli Streipu...
Bet kas attiecias uz Silavu, tad tur tā viennozīmīgi nevar teikt, vai viņš pats izlēma vai arī viņu izstūma partijas vadība. Un jebkurā gadījumā, nevajag noziedznieku pataisīt par kautkādu varoni vai piemēru citiem. Tad jau arī Lembergu vajadzētu slavēt, jo viņš ir atbildīgas par to, ka Ventspils ir tik skaista pilsēta. Tad varbūt arī viņa priekšā noņemsiet cepuri un sauksiet bravo?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips 14.04.2011 17:29
Un nav arī izslēgts, ka Visvaldis Lācis pats aizgāja, nevis tika no VL izstumts. To mēs konkrēti nezinām. Un es absolūti neesmu nekāds SC fans, šī vienkārši ir viena no ļoti retajām reizēm, kad kāda no mūsu "gudrajām galvām" ir sapratusi, ka sašmucētam cilvēkam Saeimā nav vietas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Jānis Bērziņš 14.04.2011 17:02
Izskatās, ka SC kopā ar viņu atbalstītājiem drīz Juri Silovu pasludinās par nacionālo varoni. Īsts varonis! Tam, ka viņš kopā ar savu sievu ir apsūdzēts par krāpšanu lielā apmērā laikam nav nekādas nozīmes. Nu izkrāpa pāris tūkstošus no valsts. Nu un? Tikuntā malacis! Bravo! Cepuri nost! Visu cieņu!
Kautkā nemanīju, ka Streips būtu tikpat emocionāli un kvēli reaģējis pēc tam, kad par krietni mazāku pārkāpumu "Visu Latvijai!" lika izstāties no partijas Visvaldim Lācim. Sīkums. Tā tak visi deputāti dara. Nekas īpašs. Bet Silovs gan varonis! Cepuri nost! Kaut vairāk tādu krāpnieku būtu!
Starp citu nav jau izslēgts, ka Silovu piespieda partijas vadība nolikt mandātu, nevis viņš pats brīvprātīgi to izlēma darīt...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anglosaxis 14.04.2011 16:53
Vilnītis var patikt un var nepatikt, bet noteikti viņš nav TIK stulbs, ka, karājoties mata galā, liks saviem ļaunākajiem ienaidniekiem pretlikumīgi noklausīties politiķu sarunas. Strīķe un Jurašs, savukārt, domā, ka mēs tomēr esam TIK stulbi, ka tam noticēsim. Attiecībā uz KNAB noderētu Krievijas pilsoņkara anekdote: "Pirmajā dienā sarkanie izdzina baltos no meža. Otrajā dienā baltie izdzina sarkanos no meža. Trešajā dienā atnāca mežsargs un izdzina visus no meža."

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


x 14.04.2011 14:49
"Latvijas diplomātiem vajag pa kluso sarunāt ar kolēģiem Luksemburgā, lai pēdējie pieprasa Puzes ķeizara izdošanu, lai viņu varētu tiesāt tur." izcila "izpratne" par tiesiskumu. kaut kur tas jau ir redzeets. ak jaa, praataa naak amerikaanju huseina kampanja.

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips