Par Saeimas nepopularitāti un par ķirurgu, kurš kļuvis par prezidentu 23

Labdien lasītāji!

Šodien Dienā Ināra Egle ir publicējusi rakstu, kurā Saeimas deputāti un citi ļaudis spriež par to, kāpēc Saeima, un it īpaši valdošā banda, patlaban ir aptuveni tikpat populāra, kā satraukts sesks parfimērijas veikalā. Piemēram, satiksmes ministrs un triecējraķete Ainārs Šlesers uzskata, ka pie vainas ir Latvijas ekonomiskā situācija, jo ļaudis vairs nevarot atrast "naudu uz katra stūra" un tāpēc jūtas pūcīgi. Nevis, piemēram, ka ļaudis ir ērcīgi par visām nebūšanām kādas ir minētā ministra darba jomā -- pasakaini dārgi tilti, Latvijas Pasta teju vai nobankrotēšana u.c.

Iesaki citiem:

Drīzāk taisnība būs Kārlim Leiškalnam no "Tautas" partijas, kurš spriež, ka Latvijas iedzīvotāji Saeimas deputātus saredz kā tādu amorfu masu un nesaprot, kurš tad pārstāv tieši viņus. Cita starpā I. Egle ir intervējusi deputātu Leonu Līdumu, kurš vienīgais no aptaujātajiem politikāņiem ir atzinis, ka par 2. augusta referenduma rezultātiem viņam nācies nopietni padomāt. Atzīšos -- to lasot man prātā iespruka doma "ak, tad ir arī deputāts, kurš saucas Līdums?" Es tomēr neesmu politiski neinformēts, bet fakts ir tāds, ka es patlaban uz papīra lapas varētu uzrakstīt varbūt 30, varbūt 40 Saeimas deputātu uzvārdus. Nu, varbūt pat visus 50. Bet nekur tuvu pie 100 gan ne. Lielākoties valdošās kliķes ļaudis ir klusas pelītes, kuras sēž savos krēslos, reizēm aizsnaužas, palasa avīzes, pakasa pēcpusi vai degunu, aiziet uzpīpēt, un tad piespiež balsošanas podziņu tad, kad tas ir vajadzīgs un tā, kā tas ir vajadzīgs. Tā rezultātā šie ļautiņi visi kā viens sevi ir diskreditējuši pavisam. I. Egles materiāla centrālā doma ir par to, vai latviešiem nav apnicis parlamentārisms kā tāds. Secinājums var būt tikai tas, kurš pausts minētā materiāla virsrakstā -- Saeima var apnikt (es būtu lietojis vārdu "apriebties"), bet alternatīvas nav. Diemžēl. Atliek vien vārgi cerēt ka varbūt valdošā banda sapratīsies un vairs nepieņems kliedzoši stulbus lēmumus, varbūt pietiks tikai ar mēreni stulbiem. Un nākamreiz, kad nāksies iet pie urnām, Latvijas pilsoņi tomēr pieminēs to, ko šī Saeima ir sastrādājusi. Vārga cerība, bet tomēr.

Un no visa tā, ko šī Saeima ir sastrādājusi, varbūt pats kliedzošākais piemērs ir ķirurgs, kurš visiem par lielu pārsteigumu (protams, neskaitot četrus vīrus un vienu pērtiķi zoodārzā) pērn kļuva par Latvijas prezidentu. Par mūsu prezidenta ekskursiju uz Ķīnu un to, kā viņš šajās dienās ir centies to paskaidrot, lieliski savā Politika.lv blogā vakar rakstīja kolēģe un domubiedre Dita Arāja. To var atrast šeit: http://politika.lv/blogi/index.php?id=60833.

Patiesi, patiesi, nupat mēs vācam ražu no tā, ko Kalvītis un pārējie "elites" pārstāvji pērn iesēja. Diemžēl arvien vairāk un vairāk rādās, ka no ķirurga Zatlera valstsvīrs tomēr nesanāks, ne tuvu tam ne. Vāvuļošana par to, ka nevarēja atrast "maršrutu" no Pekinas uz Tbilisi ir maigi sakot nožēlojama. Būtu gribējis puisis, būtu atradis arī maršrutu. Ja kas, tad Krievijas cars Vladimirs maršrutu no Pekinas uz Dienvidosetiju atrada jau nākamajā dienā pēc tam, kad sākās karš. Un vēl vairāk šī vāvuļošana liek jautāt, kas īsti strādā prezidenta kancelejā. Amerikai, piemēram, ir prezidents, kuru nedrīkst laist nekur, ja viņam nav kabatā papīrs, uz kura ir uzrakstīts precīzi tas, kas viņam ir jāsaka, jo citādi no viņa mutes nāk laukā absolūtākās Dieva zīmes. Taču viņam ir daudz cilvēku, kuri šos papīrus sagatavo. Zatleram acīmredzot tādu nav. Jo politiski apzinīgi padomdevēji nekad nebūtu ļāvuši viņam pateikt, ka Pekinā viņš ir ticies ar visādiem valstu vadītājiem, bet neprast pateikt, kas tie tādi ir bijuši. Un politiski apzinīgi padomdevēji nekad nebūtu ļāvuši viņam spriest, ka notikumi Gruzijā no "austrumiem" izskatās citādi, nekā no ziemeļiem, dienvidiem vai rietumiem. Šis, lūk, ir tas cilvēks uz kuru atliek paļauties brīžos, kad Saeimas valdošā banda kārtējo reizi pazaudē veselo saprātu un cenšas legalizēt naudas atmazgāšanu u.tml. To vismaz viņš uztvēra. Bet kā būs nākamreiz? Varbūt atkal būs jāskatās "no austrumiem"?

Jauku visiem dienu, jaukas brīvdienas. Starp citu, vai hidrometeoroloģiskie dienesti viņdien nesolīja, ka šodien būs +30 grādi? Kaut kā šķiet, ka gluži tik nevēss šodien nav.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (23) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Arāja -> x 19.08.2008 11:11
Jauku Jums dienu! No sirds. :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 19.08.2008 10:42
tu nevis centies runaat civilizeeti, bet centies izvairiities no atbildes.
no tavaam atbildeem vareetu secinaat, ka laikraksta diena riiciibu shajaa konkreetajaa lietaa tu veertee pozitiivi, reakcija taatad ir bijusi pietiekama un viss pa lielam kaartiibaa. nu ko tur piebilst. it kaa jau tu straadaa portaalaa, kas ciinaas ar neiecietiibu, diskriminaaciju utt. bet tava riiciiba - kaa lai to nosauc, ja ne par liekuliibu?
es, protams, saprotu, ka negribaas neapdomiigu izteicienu deelj zaudeet vietu shajaa elitaarajaa "pareizaa viedoklja" klubinjaa, tikai kaadu cenu tu par to tikko samaxaaji, KKKaraaja?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Arāja -> x 19.08.2008 10:26
Man atkal šķiet, ka mūsu diskusija (ja to tā vispār var nosaukt) kļūst smieklīga tāpēc, ka es mēģinu ar Jums runāt civilizēti, bet Jūs - tikai brūkat virsū, kā jau iepriekš norādīju - tāda sava neizprotama maziska prieka dēļ. Ja Jums tā patīk - lūdzu turpiniet! Bet, kamēr nebūsit konstruktīvs, tikmēr nesaskatu iespēju runāties, jo šāda veida sarunas ir bezjēdzīgas.

Ja Jūsu mērķis ir panākt, lai portāls Jūsu adresi bloķē, tad tas man šķiet pārāk bērnišķīgi. Bet katrs jau izpaužas pēc sava brieduma līmeņa.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 19.08.2008 08:16
nee, nu tas paliek smiekliigi. pati to raxtu izlasiiji? uzskati, ka tas ir adekvaati, ka vienaa vietaa raxta viduu netiishaam piemin kaut kaadu zhestu, par ko lasiitaajam netiek izskaidrots, kas tas taads un ar ko to eed. un ne eelerte, ne cits dienas paarstaavis nekaa to nekomentee. veel vairaak, rulle peec tam turpina darbu dienaa it kaa nekas nebuutu noticis. shaada laikraksta reakcija laikam ir "adekvaata un eetiska". super. es iedomaajos, kas notiktu, ja shaadu zhestu paraadiitu kaads NRA zhurnaalists ;)

P.S. "Jebkurai profesijai ir savi profesionālie un ētikas standarti, arī žurnālistikai" - taisiit politiku arii ir mediju uzdevums, ko?
P.S.S. "Tad ar šo arī cerēsim, ka Jūsu uzbrukumi viņam mūsu portālā beigsies un turpmāk Jūs diskutēsit tikai par bloga vai raksta būtību" - diemzheel streipu turpinaashu kjert uz siikiem un lieliem meliem, siikiem un lieliem aizspriedumiem. nepatiik, banojiet mani :)))

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Arāja -> x 18.08.2008 22:48
1. Mēs neesam nekāda slepenpolicija un nelienam un par varītēm nepētām, no kādas IP adreses kurš komentētājs raksta.
2. Tas labi, ka Jums nav vēlēšanās diskutēt par Streipu. Tad ar šo arī cerēsim, ka Jūsu uzbrukumi viņam mūsu portālā beigsies un turpmāk Jūs diskutēsit tikai par bloga vai raksta būtību.
3. Traktoristu runas, iespējams, ir prokuratūras darba raisīta histērija, jo nupat jau šīs runu plūsmas sāk šķist pārāk utopiskas un nekontrolējamas, un, jāteic, arī apnicīgas.
Bet par privātajiem medijiem - tur nu gan nav taisnība, ka privātais medijs dara, kā pašam ienāk prātā. Jebkurai profesijai ir savi profesionālie un ētikas standarti, arī žurnālistikai. Un žurnālista darbu nedrīkst jaukt ar PR darbu. Diena pirms vēlēšanām ir pateikusi, kuru partiju programmas un nostāju tā atbalsta, taču - tas ir komentāros, kamēr NRA, piemēram, Rozenberga un Dreiblata sacerējumi tiek publicēti nevis kā viedoklis, bet kā raksti, un tas ir lasītāju maldinoši.
4. Jums taisnība - Zatlera preses konferences laikā Dienā tiešām vairs nestrādāju un nezinu, kādas diskusijas tajā laikā bija kolektīvā. Bet to gan atceros, ka Diena izskaidroja gan saviem lasītājiem par žestiem. Un, lai nu šis jautājums reizi par visām reizītēm būtu izsmelts, tad speciāli Jums pievienoju saiti uz diena.lv rakstu, kur Jūsu tik ļoti zākātā Baiba Rulle publiski atvainojas visiem, ko viņa ar savu žestu aizskārusi: http://www.diena.lv/lat/arhiivs/latvijas_zinjas/vai_zhurnaal...
Lūdzu lasiet!

Bet man arī šķiet, ka nez vai Jums īsti interesē mans viedoklis, jo, šķiet, galvenais tomēr Jums ir provocēt un smiet, ja kāds tomēr tā labticīgi vēl Jums mēģina skaidrot vispārzināmas lietas.

Lai nu kā, cienījamais x, nākotnē ceru uz auglīgu diskusiju, ne vienkārši autoru apsmiešanu. Mēs taču rīkojamies atbilstoši tam, kā cienām sevi un citus, vai ne?

Jauku Jums vakaru/rītu/dienu atbilstoši tam, kurā diennakts laikā atkal ieskatīsities mūsu portālā!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 18.08.2008 17:28
kaarli, tev bija iespeeja to izbeigt. tikai nevajadzeeja teikt, ka kaads ir "nobraucis ar delnu par seju". teici to? teici! meloji? meloji! atzini savu vainu, paceeli kjepas, nolamaaji savu toreizeejo darba deveeju, rasistisko aviizi dienu? NEE! nu tad sanjem peec pilnas programmas, liekuli :))))

P.S. par lembi - paprasiet ventspilniekiem
P.S.S. intervija ar lemberga lielaako veesturisko ienaidnieku gulbi tieshi ir piemeers pakaljaa lienoshai zhurnaalistikai. sajuuta, ka intervijas autore ar vinju runaa peec miilas nakts gultaa piipeejot ...
P.S.S.S. var mainiit viedokli, protams. tachu vajadzeetu atcereeties, ka pashu izaukleetais shkjeele izraadiijaas baigais lucifers (veicot it kaa noziegumus laikaa, pirms kljuva par premjeru, ghm ghm ghm). taapeec ir veerts padomaat, vai tagad sauliitee virziit jaunus glaabeejus un ar ko tas viss beigsies. un es tev nemaz nepaarmetu, ka tu tur brauci uz maakonjiem, ja? :))))
P.S.S.S.S. nepaardziivo tik daudz. cilveekiem ir dazhaadi viedokli, visi nedomaa kaa tu. taapeec jau nav taa jaanervozee un citi par muljkjiem jaasauc ...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 18.08.2008 17:21
"X" -- cik ilgi, johaidī, Jūs vārīsities par Zatlera preses konferenci? Baiba Rulle ir pateikusi, kas viņai par to ir sakāms, es esmu pateicis, kas man par to ir sakāms, bet Jūs uzvedaties kā suns pie lupatas. Jūs uzvedaties tā, it kā neviens Jums neatbildētu uz jautājumiem. Ja Jūs uzdotu kādu jautājumu, tad varbūt būtu, uz ko atbildēt, bet Jūsu garais penteris atbildot Ditai kārtējo reizi vienkārši ņirgājas un gāž žulti. Ja Jums liekas, ka Lembergs ir kaut kas cits, kā ļoti iespējami Latvijas vēsturē lielākais noziedznieks, tad, lūdzu, pasakiet, kāpēc. Kas Jums intervijā ar Gulbi likās tik ļoti "uzbrūkošs"? Kāpēc Jūs nesaprotat, ka Diena par Šķēli vai par jebkuru citu cilvēku var mainīt viedokli, ja mainās apstākļi? Tas esat Jūs, cienītais, kurš bezgalīgi ilgi maļ vienu un to pašu atkal un atkal un atkal un atkal un atkal un atkal. Jauku Jums vakaru, lai gan ar tādu žulti diez vai tas tā sanāks.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 18.08.2008 17:12
P.S. veel par "kurā žurnālisti strādā kā atsevišķu partiju sponsoru un amatpersonu PR cilvēki" - ljoti jauki bija lasiit dienaa veeleeshanu dienaa, par ko jaabalso. taapat jauki, ka mediji iesaistaas kampanjaa, piemeeram, par antimafijas jeb stukachu likumu. tas nemaz "nav domaats" konkreetaam lietaam un nemaz "neskar" atsevishkju partiju sponsorus, nee, tas ir, iipashniekus, mazaa aivara ienaidniekus :)))

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 18.08.2008 17:07
par 1. kad sanaaks personiska tikshanaas, tad arii pateikshu aciis un ne tikai, lai arii neesam paziistami it kaa. sheit ir internets ar interneta likumiem. galu galaa, ja ir kaadas probleemas, ip tachu var uzzinaat, vai ne? :)))
par 2. nav man intereses ar tevi diskuteet par streipu. nekaadas.
par 3. ljoti jauki, jo NRA, LNT un "citi angazheetie mediji" nemaz nesleepj, ka ir privaati, taatad nopirkti. ljoti labi, shkjiet, eekjis pateica, ka mees esam privaati un man ir vienalga, ko kursh saka. daukshte arii vareetu pateikt - nepatiik, nepeerciet muus. vinja taa nedara un taa ir vinjas kljuuda. juus, turpretim, teelojat celkas, patiesiibas ministriju, kaa ironizee atsevishkji traktoristi. juus pashi esat tam taa noticeejushi, ka cilveekam nevar buut savaadaaka viedoklja, lai vinju neapriitu, neapeestu.
piemeeri par divkosiibu -
a) taas pashas kjiinieshu acis. ciinaas ar rasismu, neiecietiibu utt., bet publisku, atklaatu, nekauniigu rasismu ne tikai neapkaro, bet pilniigi ignoree. toreiz eelerte runaaja nevis par rasistisku zhestu, bet par uzbruukoshajiem jautaajumiem. nekur nepiemineeja zhestu. kauns :(
b) peedeejaa dienas intervija ar gulbi. fantastika, cik uzbruukoshi jautaajumi.
c) dienas attieksme pret lembergu ir kronis. tajaa ventspilii seezh elles izdzimtenis, kursh vairaak nekaa 10 gadus dara tikai ljaunumu. vismaz spriezhot peec dienas raxtiem.
d) diena un shkjeele - pashi vinju uzceela sauliitee (izmantojot ozolinja aknas, hehe), tagad gremdeejat. kaapeec?
e) diena un LNT/lembergs, saliidzinot ar dienu un LTV/Maiziiti. noshaujiet, nesaprotu, kaada atshkjiriiba "pareizas" intervijas veidoshanaa
f) diena un elksnes/dombura intereshu konflikts un dahzaada attieksme pret abiem.
man turpinaat? :)))
par 4. kaapeec nevarat? nestraadaajaat dienaa tajaa laikaa? nezinat par kolektiiva attieksmi pret to? ko teica eelerte? pashai par to vieniigais, ko pateikt, ir "zhests nebija adekvaats un eetisks"??? tas ir chau pilniigaakais. skaidrs, ka zhests "nebija adekvaats un eetisks". po***. jautaajums ir, vai dienas attieksme bija "adekvaata un eetiska"?
es ljoti pasekoju visam, kas saistiibaa ar to nelaimiigo preses konferenci notika. nevienu reizi eelerte par rasismu un to zhestu neierunaajaas. vieniigaa, kas kaut ko pateica, bija sloga - jaa, varbuut, bijaam taa uztraukushaas (sapiipeejushaas ;), ka neatceros, var jau buut, es taa nedomaaju utt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Arāja -> x 18.08.2008 15:07
Pirmkārt, tā kā slēpjaties aiz segvārda, tad nezinu, vai esam vai neesam ar Jums personīgi pazīstami, un tāpēc mani mulsina Jūsu man veltītā uzrunas forma "Tu". Ja esam pazīstami, tad tikai godīgi un drosmīgi būtu, ja Jūs atklātu savu identitāti - ja nevēlaties to darīt šajā diskusiju telpā, tad vismaz pateikt man acīs, ko īsti domājat, lai nesanāk tāda dūcīša duršana mugurā.

Otrkārt, tāda nu ir blogu forma - autors piedāvā savas pārdomas, par kurām, loģiski, reflektē komentētāji. Tāpēc vismaz pie autora bloga sanāk diskusija par autora piedāvātiem tematiem.
Es personīgi esmu ar mieru diskutēt par jebkuru tematu, kurā jūtos kompetenta, tā ka - uz priekšu, ja vien Jūs patiešām interesē diskusija. Taču pagaidām es īsti nesaprotu, ko vēlaties. Lai es diskutēju ar Jums par to, ko Jūs domājat par Streipu? Jau esmu pateikusi savu viedokli.

Trešais. Jūs uzskatāt, ka "visa shii dienas, providus, delnas, mozaiikas blice, esat kauna traips Latvijas zhurnaalistikaa". Ļoti jauki. Es atkal uzskatu, ka Latvijas žurnālistikas traips ir NRA, LNT un citi angažētie mediji, kurā žurnālisti strādā kā atsevišķu partiju sponsoru un amatpersonu PR cilvēki. Bet par to, ja Jums vēlēšanās, mēs varam diskutēt izvērstāk - Jūs ar argumentiem, kāpēc mēs esam divkoši, es - ar argumentiem, kāpēc konkrētus medijus uzskatu par nopirktiem.

Ceturtkārt. Nevaru Jums Dienas vietā izskaidrot avīzes reakciju uz Baibas Rulles žestu. Tas ir jādara pašai Dienai. Cik atceros, pēc notikušā gan Diena pati atzina, ka tas nebija pieņemami, gan arī Baiba Rulle savu rīcību izskaidroja. Pati personīgi uzskatu, ka šis žests nebija adekvāts un ētisks.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 18.08.2008 14:11
diemzheel, dita, gan tu, gan kaarlis esat gatavi uz "argumenteetu un kvalitatiivu" bla bla bla diskusiju tikai par "konkreetiem autora piedaavaatiem tematiem". un nekaadaa gadiijumaa ne par sev nepatiikamiem tematiem. mans viedoklis ir, ka juus, visa shii dienas, providus, delnas, mozaiikas blice, esat kauna traips Latvijas zhurnaalistikaa ar savu divkosiibu. ja esat gatava argumenteeti iestaaties pret manu apgalvojumu, luudzu izskaidrot laikraksta diena reakciju uz baibas rulles uzvediibu prezidenta pirmajaa preses konferencee. nee, nevis par histeeriskajiem jautaajumiem, bet par konkreetu rasistisku zhestu. uz priekshu ;)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Arāja -> x 18.08.2008 13:18
Nezinu gan, ko Jūs domājat ar vārdiem "mana kliente", bet es nemaz neslēpju, ka arī es esmu Kārļa Streipa studente. Un vēl vairāk - Streipa lekcijas atceros ar ļoti lielu gandarījumu un pateicību, jo Kārlis jaunajiem žurnālistiem ar savu atraktīvo pasniegšanas manieri prot iemācīt ziņu rakstīšanas pamatus, kas ir pamats katra žurnālista profesionālajai darbībai.

Un kā Kārļa studente es Jūs, x, aicinu uz argumentētu un kvalitatīvu diskusiju šajā blogu telpā par konkrētiem autora piedāvātiem tematiem, jo ne man, ne, kā redzams, arī citiem komentētājiem nav pieņemama vienkārša un prasta žults izliešana pār bloga autoru.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 18.08.2008 12:52
nestraadaaju ne valdiibas klikjee, ne kaadam kabataa liidis. vienkaarshi man ir savaadaaks viedoklis. gruuti tachu to saprast un pienjemt, liberasta kungs, vai ne? :)))

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 18.08.2008 12:47
paskaties araajas blogu. arii mana kliente ;)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

PR - x 18.08.2008 12:07
Esmu LU studente, un ar nepacietību gaidu lekcijas pie Streipa kunga. Katra cilvēka darbība pētnieciskajā žurnālistikā ir viņa personiskā lieta, kas nav atkarīga no pasniedzēja spējām.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips - Aleksandram 18.08.2008 00:07
Paldies atkal par atbalstu, Aleksandr. Nesaprotu, kas ir x. Valdības kliķē kaut kur strādā. Lembergam ir kabatā ielīdis. Skumji par cilvēciņu. Jauku Jums vakaru!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aleksandrs 17.08.2008 21:56
Atklaati sakot ari man saak krist uz nerviem, ka lasitajs x nepartraukti izgaz zulti. Zimigi, ka vins to dara tikai un vienigi Karla bloga un to darot ir konsekvents - lai ari par ko nebutu raksts, vienmer bus kads personisks uzbrukums. Brinos - vai tad patiesam nav ko darit? Vai savas personigas vendettas nevar pietaupit kadam citam bridim? Man interese Karla blogs, lai ari ne vienmer vinam piekritu, tomer tadi x man vienkarsi uzdzen shkjebenu dushu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 17.08.2008 15:40
par manaam smadzeneem neuztraucies, draudzinj. labaak pirms jaunaa maaciibu gada padomaa par saviem panaakumiem akadeemiskajaa frontee. mediju cilveeki, cik dzirdeets, ljoti "pozitiivi" atsaucas par taviem gatavotajiem kadriem LU. un par dienas zhurnaalistu skolas "zvaigzneem" nerunaasim, izaudzinaat prostituutu ir jaamaak, bet veel lielaaks meistardarbs ir nosaukt to par peetniecisko zhurnaalistiku :)))

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis - x 17.08.2008 14:21
Slikti, ka Jūs turpināt būt slikti audzināts un nepieklājīgs lasītājs, kurš prot tikai žulti gāzt un neko argumentētu nepateikt. Turpinu vēlēt Jums jauku dienu, it īpaši smadzeņu kapacitātes uzlabošanā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

AV 17.08.2008 13:11
Lai kāds profāns politikā Zatlers arī nebūtu, un lai cik slikti nebūtu arī viņu konsultējošie padomdevēji, taču JEBKURAM ar VESELO SAPRĀTU apveltītam cilvēkam, kurš ieņem PREZIDENTA krēslu, būtu bijis jābūt skaidram - agresiju pret citu valsti veic MŪSU KAIMIŅVALSTS /!!!/. Bet arī pēc gadu ilgas prezidentēšanas Zatleram vēl nav skaidrs, ka viņš ir arī BRUŅOTO SPĒKU VIRSPAVĒLNIEKS. Tas ir prātam neaptverami - kā viens cilvēks, kurš saka, ka ir Latvijas patriots, un kurš pie pilnas apziņas ir apsēdies prezidenta krēslā, var būt tik BEZATBILDĪGS!!! Viņš visā pilnībā ir demonstrējis savas patiesās intereses - ŅEMT no prezidenta statusa cik vien var pagrābt. Diemžēl Latvijai tas var būt pat vitāli bīstami. P.S. Ceru, ka Jūs, Kārli, šovakar skatīsities DE FACTO. Mani ieinteresēja Bendika izteikumi par referendumu kā pūļa diktatūru. Kā man gribētos, lai Latvijā cilvēki dzīvotu tādā līmenī kā Šveicē, kur šī "pūļa" diktatūra jau gadiem ilgi ir regulāra parādība. Atkal valdošā kliķe cenšas likvidēt Latvijā demokrātiju - valdošā kasta pie ruļļiem, pārējie - pie ratiem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 17.08.2008 10:38
labi, ka izmantoji iespeeju pakluseet par lidostu, ekonomikas expert ;)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis - x 17.08.2008 09:42
Nē, cienītais. Jo Dienvidu tilts nav vienīgais Latvijā, un laikam pārāk daudz būs prasīts no tāda lasīšanas eksperta, kā Jūs, lai saprastu jēdzienu "metafora." Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 16.08.2008 20:12
tava un buldozera vaina "pasakaini daargos tiltos" ir aptuveni vienaada. izdomaat, ka taa ir pashvaldiibas probleema, laikam ir paaraak daudz prasiits no taada zhurnaalistikas experta ;)

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips