Par malaci Olimpiskajās spēlēs, korupciju pašvaldībā un huligānisko Krieviju -- pārdomas piektdienā 4

Labrīt, lasītāji!

Vispirms, liels, liels prieks par Latvijas pārstāvi Māri Štrombergu, kurš pašā pirmajā reizē, kad Olimpiskajās spēlēs bija BMX riteņbraukšanas sacensības, aizbrauca un ieguva zelta medaļu! Malacis, Māris! Latvijai nu ir viena zelta, viena bronzas medaļa. Ko vēl varēs izdarīt mūsu šķēpa metēji?

Iesaki citiem:

Vēl jākonstatē, ka jau atkal Latvijas politiskā "elite" ir pilnīgā krāšņumā demonstrējusi savu attieksmi pret korumpētību valsts, vai šoreiz pareizāk sakot pašvaldības darbā. Runa, protams, ir par Oļegu Burovu, kurš ir atgriezies Rīgas domes Īpašuma departamentā vien četrus mēnešus pēc tam, kad bija spiests pamest minētā departamenta direktora krēslu pateicoties aizdomām par interešu konfliktu kādā darījumā. Ņemot vērā jau visai sen KNAB vadītāja vietnieces Strīķes teikto par korupcijas "sistēmisko" raksturu galvaspilsētas pašvaldībā, tas nu nav korekts signāls, un tas savukārt ir ļoti maigi teikts. Protams, protams, šī ir situācija, kura atbilst valdošās bandas pārliecībai, ka čupoties un draudzēties vajag ar visiem pēc kārtas kamēr viņus nav notiesājis Augstākās tiesas Senāts ar nepārsūdzamu lēmumu. Taču Rīgas gadījumā vērts arī atcerēties to, ko būvuzņēmēji ir teikuši jau ļoti sen -- bez kukuļu došanas projektu saskaņošana var kļūt sarežģīta. Un kādam taču tie kukuļi tiek maksāti. Cik rafinēti tas mūsdienās notiek, tas ir cits jautājums, bet faktu tas negroza. Nesaku, Dievs pas', ka Oļegs Burovs ir ņēmis kukuļus, to es zināt nevaru. Bet interešu konflikts taču joprojām tiek izmeklēts ...

Un pēdīgi, mazliet uzjautrina no Krievijas federācijas saņemtā nota, kurā tā paziņo, ka pārtrauc visa veida divpusējo militāro sadarbību ar Latviju, jo divpusējas militāras sadarbības mūsu valstij ar kaimiņvalstu diktatūru, paldies Dievam, nav, un vispār NATO mēs iestājāmies lielā mērā tā, lai šādai "sadarbībai" nebūtu jāveidojas nekad. Krievija nu ir pārtraukusi militāro sadarbību ar visām NATO valstīm. Un te nu minētās valsts tēls noreducējas līdz prastam huligānam, kurš sīkos bērnus prot iekaustīt un viņiem atņemt kabatas naudu, bet kolīdz uzrodas lielais brālis vai tētis, huligāns tinas prom un pasaka, ka vairs nespēlēsies. Nožēlojama ir mūsdienu Krievijas federācija. Un starptautiskais noziegums, kas saucas Gruzijas okupācija turpinās vēl vienu dienu. Pretīgi.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (4) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Gatis 22.08.2008 13:45
Šis gan nebūs par Gruziju, bet ir mazliet saistīts ar ASV un Irānu.

Šobrīd rietumu pasaulei tuvojās (varbūt, ka ir jau pietuvojies) jauns "drauds" - Irāna, kuru atbalsta Krievija. ASV negrib ar viņiem karot, bet, ņemot vērā, ka starp politiķiem ir ietekmīgas personas, kuras pretēji visiem - šo karu grib un pēc iespējas ātrāk.

Jāņem vērā, ka Izraēla visvairāk vēlās atņemt Irānai iespēju tikt pie kodolieročiem. To vēlās arī ASV, jo tā vienmēr ir atbalstījusi Izraēlu.
Savukārt ASV ļoti nobažījušies par to, ka Irāna vairs neņem pretī dolārus apmaiņā pret naftu. Dolāru vietā Irāna prasa Eiro, kas piespiež amerikāņus iepirkt Eiro, lai norēķinātos par naftu. Zinot cik viegli Federālo Rezervju Banka ražo dolārus, nav daudz jābrīnās par to, ka dolāra kurss krītas pret visām valūtām un naftas cenas strauji pieaug pret dolāru. Attiecībā pret Eiro naftas cenas palielinās daudz lēnāk. Ja Irānā sāksies karadarbība, naftas piegāde Eiropai tiks pārtraukta un naftas cenas uzsprāgs lēcienveidīgi visā Eiropā. Un to mums nevajag.

Un tāpēc aicinu neuzķerties uz propogandu - ka rietumu demokrātijas nākamais ienaidnieks Nr.1 ir Irāna tikai tāpēc, ka Irānai ir(?) kodolieroči vai arī tāpēc, ka to atbalsta Krievija.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM 22.08.2008 12:56
Iekopēju fragmentu no komentāra TVNET kas manuprāt lieliski parāda atšķirību starp ASV un Krieviju

"to atbilde
22-Aug-2008 10:42
... kas attiecas uz atbalstīšanu - vismaz ASV mācēja samelot pārējai pasaulei, ka Irāka un Afganistāna ir drauds visiem, ne tikai ASV. tādējādi dabūja citu valstu atbalstu šajā jautājumā. arī Kosovas gadījumā tas bija starptautisks lēmums. Savukārt Krievija pret Gruziju izturas kā savos iekšējos jautājumos - citiem gar to nav nekādas daļas."

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 22.08.2008 11:58
Un te nu minētās valsts tēls noreducējas līdz prastam huligānam, kurš sīkos bērnus prot iekaustīt un viņiem atņemt kabatas naudu, bet kolīdz uzrodas lielais brālis vai tētis, huligāns tinas prom un pasaka, ka vairs nespēlēsies
--------
perfekts shtatu raxturojums. pilniigs pofigs, ko pasaule saka par iraaku, afganistaanu, dienvidslaaviju. tiek sariikots neliels mahachs ar siikaam naacijaam. kaa uzrodaas krievi un labaakajiem draugiem kaukaazaa gruziinjiem uzshauj pa muti, taa vieniigais, ko speej izdariit, ir 4tajaa dienaa naakt klajaa ar busha pazinjojumu, ka nedraudzeesies vairs ar krieviem. nozheelojami :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Laure 22.08.2008 11:00
Viss skaidrs - Latvijai vajag pilnu medaļu komplektu. Vadim, mēs zinām, ka Tu vari atkārtot vēsturi. :)

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips