Par kaķiem un suņiem: Mazliet jautrības ceturtdienas vakarā 3

Labvakar, lasītāji! Ja šodien ir smagi strādāts, ja ir apnicis lasīt un domāt par politikas negācijām un visu neglīto, kāds notiek mūsu valstī, piedāvāju sekojošu tekstu, kuru šodien atradu internetā. Man tas liekas ne vien smieklīgs, bet arī ļoti, ļoti patiess, jo arī man mājās ir kaķis. Baudiet, un jauku visiem vakaru!

Iesaki citiem:

Kā kaķim dot tableti

1. Paņem kaķi rokās un turi tā, it kā tas būtu bēbītis. Katrā kaķa mutes pusē noliec pirkstu un viegli piespied. Kad kaķis atver muti, iemet tableti. Ļauj kaķim aizvērt muti un norīt tableti.

2. Tablete būs uz grīdas, bet kaķis – aiz dīvāna. Atkārto procesu.

3. Kaķis būs guļamistabā. Aizmet prom mitro tableti.

4. Paņem jaunu tableti, atkal paņem kaķi klēpī, ar vienu roku stingri turi ķepas. Atspied vaļā kaķa žokli, iespied tableti dziļi mutē. Turi kaķa muti ciet 10 sekundes.

5. Tablete būs zelta zivtiņas bļodā, bet kaķis – skapjaugšā. Pasauc dzīves biedru, kurš ir dārzā.

6. Nometies ceļos, paņem kaķi stingri starp ceļiem un turi tā priekšķepas un pakaļķepas. Ignorē to, ka kaķis dobji rūc. Liec dzīves biedram stingri turēt kaķa galvu ar vienu roku un ar otru roku kaķim mutē iespiest koka lineālu. Ieripini tableti pa lineālu un stingri rīvē kaķa rīkli.

7. Kaķis būs uz aizskaru stangas. Paņem jaunu tableti. Atceries, ka būs jāpērk jauns lineāls un jauni aizkari. Rūpīgi savāc lauskas no apgāztajām vāzēm. Tās varēsi salīmēt vēlāk.

8. Ietin kaķi lielā dvielī un liec dzīves biedram to stingri pieturēt. Ieliec tableti dzeramajā salmiņā, atspied kaķa muti ar zīmuli un iepūt salmiņā.

9. Pārliecinies, ka nupat norītā tablete tev nekaitēs. Izdzer alu, lai noņemtu garšu. Iesaitē dzīves biedra roku. No tepiķa asinis var izmazgāt ar aukstu ūdeni un ziepēm.

10. Kaķis būs kaimiņu garāžā. Paņem jaunu tableti. Atkorķē vēl vienu alu. Ieliec kaķi virtuves skapītī un aizver durvis tā, lai galva ir ārā. Atspied muti ar deserta karoti. Iemet tableti kaķim mutē.

11. No garāžas paņem skrūvgriezi, lai no jauna piestiprinātu virtuves skapīša durvis. Izdzer alu. Paņem viskija pudeli. Ielej glāzīti, izdzer to. Uzliec ledu uz piepampušā vaiga un pārliecinies, kad pēdējo reizi bija tetānusa pote. Uzliec viskija kompresi uz vaiga dezinfekcijas nolūkos. Izdzer vēl vienu glāzīti. Aizmet saplēsto krekliņu un uzvelc jaunu.

12. Kaķis būs kokā otrā ielas pusē. Izsauc ugunsdzēsējus, viņiem ir pietiekami garas trepes. Atvainojies kaimiņam, kurš ietriecās sētā, lai neuzbrauktu kaķim. Paņem pēdējo tableti.

13. Sasien mazā monstra priekšķepas un pakaļķepas ar stipru auklu. Piesien to ēdamistabas galdam. Paņem pašus smagākos virtuves cimdus. Iebāz kaķim mutē vispirms tableti un tad lielu labākās kvalitātes gaļas gabalu. Rīkojies stingri. Pacel kaķa galvu vertikāli un ielej divas glāzes ūdens, lai tablete būtu norīta.

14. Izdzer pārējo viskiju. Palūdz dzīves biedru, lai viņš tevi aizved uz slimnīcu. Klusē, kamēr ārsts uzliek šuves pirkstiem un rokai un izņem tabletes gabaliņus no labās acs. Pa ceļam mājās piezvani mēbeļu veikalam, jo būs vajadzīgs jauns galds.

15. Atdod ellē dzimušo kaķi adoptācijai un piezvani vietējam zooveikalam – varbūt tas piedāvā burundukus.Kā sunim dot tableti

1. Ietin to speķī.

2. Uzmet to gaisā.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (3) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Google Android 13.10.2009 17:32
To > Lakrica : Nevar jau visu laiku tikai gruzīties
androidemulator.com

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Lakrica 30.08.2008 12:13
Kāds tam sakars ar politika.lv?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

pt 28.08.2008 20:04
Jā arī par mazgāšanu ir daži (pārāk reālistiski) joki
Things You’ll Need:
Tub (preferably your own but any old tub will do)
Shampoo
Cat (preferably your own but any old cat will do)
Steel armour
Face shield
Highly durable gloves
First aid kit
Warm Water

Step1 Prepare your cleaning environment. Fill the tub with water. Get towels ready for drying. Suit up. Shut door.
Step2 Catch your cat.
Step3 After you’ve failed Step 2, get someone else to catch the cat for you or try again.
Step4 Once you have the cat, make note of where its claws and sharp teeth are. This knowledge could prevent injury later on (or not).
Step5 Get the cat into the tub. This step might be repeated ... repeatedly, but it’s important that the cat be in the water before you start washing him.
Step6 Once in tub (normally hours after you start the washing process), put shampoo onto cat. Protect your eyes, face, body, hands and hair (this is where your knowledge of where the claws and sharp teeth come in, but don’t worry, if you skipped that step—you'll soon know where they are).
Step7 Once the cat has been re-caught, tend to your wounds (there’ll be many by this point). Use this time to decide whether or not to continue. The amount of blood you’ve just lost should be able to help you with that decision.
Step8 After you have come to your senses and realize that this is a futile task, stop—it only gets worse from here.
Step9 A couple of months later, repeat process (for some reason you will not remember how painful it was the first time and try again or you’ll think you’ll be able to do a better job the second time around—you won’t. Trust me.)

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips