Atslēgvārdi:

Par "džentlmenisko palīdzību", nekaunīgu krievu un slimiem cilvēkiem 29

Labrīt, lasītāji!

Ko gan visu var izlasīt laikrakstos. Piemēram, šorīt laikrakstā Diena teātra režisore Gaļina Poļiščuka sūdzas par cilvēkiem ar "sīkām ambīcijām un vēl sīkāku prātu," kuri viņai esot "atņēmuši" teātri Observatorija, savukārt Rīgas galvenā buldozera, kurš vēl nav nogrimis piesolītajā purvā, "vīrišķīgā izlēmība" un "džentlmeniskā palīdzība" esot to atkal izglābusi.

Iesaki citiem:

Savukārt, attiecībā uz izcilā režisora Alvja Hermaņa teikto, ka iestājoties buldozera un mākoņpapus biznesa projektā, G. Poliščuka ir nodarbojusies ar "politisku maucību," režisore ir atcirtusi, ka tā nu nevajadzētu teikt par "kolēģi, sievieti un arī māti." Te laikam ir jāpiebilst, ka prostitūcijā parasti ir vajadzīgs arī "izlēmīgs vīrietis," bet galvenais par šo dāmu man tomēr ir cits jautājums. Vai kaut kur Latvijas likumos, noteikumos, deklarācijās, instrukcijās u.tml. nav teikts, ka ļaudīm, kas vēlas kalpot Latvijas Republikas Saeimā, ir visnotaļ nevainojami jāprot latviešu valoda? Tas būtum tā dēvētais "Zīgerista princips," jo dīvainais tipiņš no Vācijas tā arī nekad latviešu valodu tā pa riktīgam neiemācījās, lai arī Saeimā krēslu kādu laiciņu deldēja. Ja nemaldos, kaut kur nesen lasīju aktīva teatrāļa atzinumu, ka G. Poļiščuku runājam latviešu valodā viņš ir dzirdējis ... vienreiz. Protams, ja teātra dāmai ir endzelīniski nevainojama latviešu valoda, tad atvainojos, personīgi ar viņu nekad neesmu runājis, bet, kas attiecas uz A. Hermaņa teikto -- sieviete sniedz pakalpojumu (iestājas biznesa projektā), vīrietis par to samaksā (Rīgas domē sagādā 10 tūkstošus latu, lai teātrim izremontētu telpas). Nedomāju, ka A. Hermanis kaut ko īpaši nepareizi pateica.

***

Atripoja vakar un atkal prom aizripoja. Tā var teikt par Maskavas ilggadīgo fīreru Lužkovu, kurš Jelgavā atvēra rūpnīcu, "tautiešiem" Maskavas namā pateica, ka ar laiku Latvijā protams, protams, būs divas valsts valodas utml. Prieks par bijušo kolēģi Ušakovu, kurš acīmredzot ir sapratis, ka četras nedēļas pirms Saeimas vēlēšanām nav pareizais laiks, kad kacināt latviskos vēlētājus, un preses konferencē ar Maskavas fīreru viņš pat uz krievu valodā uzdotu jautājumu atbildēja valsts valodā (piedevām, cik var spriest no ziņu lentām, bez rupjībām kaimiņvalsts valodā, kādas mēram šad tad mēdz pasprukt). Malacis. Bet Maskavas fīrers -- kārtējo reizi vislielākais bezkauņa. Valodas lietas ir valsts iekšējais jautājums un cilvēks no valsts, kura par jebkādu "iejaukšanos" tās iekšējās lietās reaģē slimīgi, lai neteiktu histēriski, lai neteiktu melīgi, lai neteiktu kretīniski -- nu varēja tomēr mēli paturēt aiz zobiem. Bet lūk, ar ko mums pēc 2. oktobra attiecības veidot piedāvā ne vien Urbanovičs ar savu "Biškeku," bet arī minētais buldozera un mākoņpapus biznesa projekts, kuram acīmredzot "austrumos" ir atrodami tuvāki "uzņēmējdarbības" principi nekā rietumos, kur ļaudis tomēr mēdz būt visnotaļ piekasīgi par tādiem jautājumiem, kā tiesiskums, atklātība u.tml. Šajā sakarā, starp citu, vērts izlasīt ļoti interesantu rakstiņu portālā Db.lv par mākoņpapu, Puzes ķeizaru un Latvijas kuģniecības privatizāciju. Iesaku: http://bit.ly/bxBJCM.

***

Un, pēdīgi, kārtējais pierādījums par to, ka "Tautas" partijas augstprātība Saeimā un valdībā ļoti viegli "pārceļas" uz privāto dzīvi pēc tam, kad kāds no "T"P cilvēkiem vairs nav politikā. Stāsta fabula īsumā: Sieviete ar ērces kodiena sekām ieradās Latvijas Infektoloģijas centrā. Centrs viņu pasūtīja trīs mājas tālāk, jo "dakteri nedrīkst pārslogot." Kas par šo situāciju bija sakāms minētā centra vadītājai (un kādreizējai valdības ministrei no "T"P puses) Baibai Rozentālei? "Ja cilvēks komunicē ar masu mediju palīdzību, tad viņa stāvoklis noteikti nebija kritisks." No tā acīmredzot izriet, dārgie lasītāji, ka ar medijiem Jums vajag kontaktēties tikai tad, kad nāve jau stāv durvju priekšā un ir pieklauvējusi. Varbūt nāve piekritīs pagaidīt, kamēr Jūs piezvanīsit žurnālistiem. Uzvāriet nāvei kafiju. Bet vēl vairāk varētu tomēr jautāt, ja reiz cilvēkam pēc saskares ar ērci ir radušies nepatīkami simptomi, tad vai viņam nebūtu jāņem vērā tas, kas ir rakstīts tā paša Infektoloģijas centra mājas lapā: "Jau pie pirmajiem slimības simptomiem nekavējoties jāgriežas pie ārsta"? Ar vai bez kontaktiem ar medijiem? Un ar cerību, ka varbūt kāds tomēr viņu aplūkos?

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (29) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


laips 29.08.2010 17:25
Pareizi,guru, Streips ir neiedomājams, politikas sgrozējs.Un taisnibu tu saki,vins no mūsu domām vispār neko nesaprot,bet vai Saskaņas centrs būtum tas labākais,kā tu rakst, to es vēl apsveru.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


gt 29.08.2010 14:32
Pirms kāda laika "politika.lv" vairs nav starp maniem "favourite". Kāpēc? Šeit ir vairāki "komentētāji", kuri ar un par komentējamo materiālu ir iepazinušies diezgan virspusēji. To, ka komentārs(i)ir jāizsaka cik necik "artikulētā" valodā daudzi aktīvie komentētāji vērā neņem. Un vēl, ne tik reti komentāru var raksturot ar bieži "krievu laikos" teikto - lasījis (p.s. - ar to domāts oriģinālais materiāls) neesmu, bet uzskats man ir.
Man pašam ir pāri 75 un dzīvē esmu iemācījies atšķirt graudus no pelavām. Bet, ja kādam patīk kulties pa pelavu kaudzi un šī nodarbe sagādā prieku, tad manuprāt to nevajadzētu pārnest uz publisko, lai arī anonīmo, telpu.
Un tas, ka K.Streips neslēpj savas simpātijas un antipātijas tam vai citam politiskam spēkam, vismaz manā uztverē nev nekas nosodāms. Drīzāk dīvaini ir tie komentētāji un apskatnieki, kuri ar teicieniem "visiem labi zināmie" vai tamlīdzīgi, slēpj savu gļēvulību. Par atklātu savu uzskatu paušanu šodien uz "stūra māju" nesauc. Arī tādos gadījumos, kad pat man lajam ir skaidrs izteikuma gandrīz vai pretvalstiskais saturs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


drakons 27.08.2010 18:06
Kārlim Streipam kā Vienotības bļaurim nav nekas sakāms par Vienotības ministra Didža Gavara kliedzošo interešu konfliktu, virzot MK noteikumus, kas paredz viņa piederējušai firmai, iepirkumu 2 miljonu apmērā bez IEPIRKUMA PROCEDŪRAS. Tā vietā Streips te un pirms kāda laiciņa utojās par Rozentāli, kura, lūk, nedrīkstēja pēc ministres amatā atgriezties Intektoloģijas centra direktores amatā. A kā ar šo, Streip - Vienotības trubadūr, interešu konfliktu nevar redzēt, vai ne?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

drakons 27.08.2010 17:00
Streipulim patīk Hermanis, jo kopā bezmazvai Latvijas revolūciju sarīkoja. Tas nozīmē, ka māksliniekiem (tobiš - inteliģencei) jāliek politikā. Savukārt nepareizie māksliniekie - Imants Kalniņš, Raimonds Pauls un Gaļina Poļiščuka nedrīkst iet politikā, kur nu vēl tādā partijā, kas nav Vienotība. Streipa prāt tas ir nepareizi - bad, bad, bad!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


parmazons 27.08.2010 13:00
attiecībā uz krieviem kļūda tika pielaista pašā sākumā - nevajadzēja ar viņiem cackāties un skolā TIKAI latviešu valodu vajadzēja ieviest uzreiz pēc neatkarības atgūšanas. Arī latviešiem nav ko iztapt krieviem un mūžīgi piekāpties viņu uzspiestajai krievu mēlei.
Bet kas attiecas uz Streipu, tad viņš ir viens no dažiem labajiem žurnalistiem, kurš nebaidās nevienas melnās avs atmaskošanu. Arī Vienotības neizdarības viņš pamasē.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > guru 27.08.2010 09:39
Paldies, Guru. Piemēram, drakons. Tas, ko teica Kalniņš, tas man nepatika. Tas, ko teica Hermanis, tas man patika. Divkosība nu nekādi te nesanāk, ja nu vienīgi pūķītim liekas, ka katru reizi, kad patīk mākslinieks, automātiski ir jānoraida tas, ko viņš saka. Tas jau būtu no pūķīša puses -- muļķīgi. Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ginc 27.08.2010 01:00
Andris_2 tev vajadzētu pieņemt krievu pilsonību. Krievijas karodziņu droši vien jau līdzi nēsā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


guru 26.08.2010 23:05
Izskatās, ka šis blogs pievelk PLL stabulē pūtējus tāpat, kā lampa knišļus naktī. Viņi izliekās par tiem, kas nav, mēģina par sevi radīt inteliģentu iespaidu. Bet patiesībā tikai viņi paši zina, cik nožēlojams cilvēciņš aiz segvārda slapstās. Viņi ir kļuvuši tik sīkmanīgi, un savus argumentus uztver tik nopietni, ka dzīvošanai laika vairs nepaliek. Ir svarīgi nekad nepalikt Streipam parādā. Ir jāieriebj kautkā. Tomēr nesanāk, jo ir tikvien laika, lai parakņātos pa internetu un ar gudrām tomām stutēt savu jau sen sagruvušo pašapziņu.

Viņi nāk kritizē un kritizē, vienmēr neapmierināti, slēpjās aiz n segvārdiem, bet lasītu turpina. Kritizē neatkarīgi no tā, kas rakstīts ieraduma pēc. Ieradums ir tos nabagus ieprogrammējis tik stipri, ka kaulus lauž, ja pretojās.
Bet nu ir viens labums, vismaz mani tas uzjautrina.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


uldis 26.08.2010 21:20
Man nepatīk Hermanis.
Par Lužkovu es neinteresējos vispār.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 26.08.2010 20:28
jumors 26.08.2010 19:39 ...kam ir laiks pārbaudīt katra žurnālista...
-------------------
Kļūda, kļūda, kļūda :)
Man, kā reiz, galīgi nav laika ne vien "pārbaudīt katru", bet pat vismaz "iepazīties ar daudzu" daiļradi - tāpēc ir racionāli izvēlēties precīzu un sekmīgu metodoloģiju.
Ja man interesē ganāmpulka veselība, bet nav laika "konvenciālām" metodēm, tad lietojam atjautību. Novērojam tikai pašu kroplāko lopiņu, kurš, ja vien iespējams, vai nu apvemjas, vai apķēzās - un, ja ieraugām raksturīgus izdalījumus, tad skatāmies arī tālāk.
Šodien ieraugu: "...fīreru Lužkovu... būs divas valsts valodas..."
Vienkārša loģika liek saausīties - jā, ir tas Lužkovs maz simpātisks, bet idiots takš' tomēr nav - nu nevarēja pat viņš Rīgā tā izrunāties.
Tātad ir vērts palūkot, ko "piepļūtījusi" pārejā žurnaļugu banda.
Un re, bingo! Metode attaisnojas - tīra laika ekonomija.
Tā lūk, dārgais, paranoiskais drošībnieku atmaskotāj!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


jumors 26.08.2010 19:39
Interesanti, kas tā tāda par profesiju, kam ir laiks pārbaudīt katra žurnālista publikāciju patiesumu ik rindiņā?
Man diemžēl tāda laika un iespēju nav bijis un ir tikai viena doma, kam tāds laiks un pienākumi pašsaprotami. Tiem, kas pat neprasīti mūs sargā - drošībnieki!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Aivars V.>andris2 26.08.2010 18:50
Ko tu tos krievus esi sācis aizstāvēt.Valsts tendence ir izsist krievu ķīli ar amerikāņu ķīli.Ja krievija pat ugunsgrēkus saviem spēkiem nevar apdzēst,tas taču par kaut ko liecina.Jelgavas autobusiem viņi atraduši noieta tirgu Āfrikā,neviens cits tos negrib ņemt.Viņi pat biznesa plānu nevar savlaicīgi sastādīt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 26.08.2010 18:19
Tā viņš ir 26.08.2010 18:07 ...Arī šeit- precīzs citāts, pie tam vēl garāks...
-----------------------
Loģiski nākas secināt, ka Lužkovs varētu būt izteicies divreiz un dažādi. Pameklēšu.

Bet Streipa teiktais "...Latvijā protams, protams, būs divas valsts valodas..." nu nekādi neizriet ne no viena ne otra varianta, jo Lužkovs nav nepārprotami izteicies par "Valsti" un "Valsts valodu" pat ne tuvu.
Viņš sajutās atradis to ko meklēja, tāpēc ka alka sameklēt tieši to.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ā viņš ir 26.08.2010 18:07
"Jūsu piedāvātajam visur "...pēc mēra/Lužkova/viņa vārdiem..."."
http://www.chas-daily.com/win/2010/08/26/l_037.html?r=30&

Arī šeit- precīzs citāts, pie tam vēl garāks.

bet vispār, kāda starpība, kas teikts piebildē?! Ja tiešām meklējāt, tad var redzēt, ka visur tas citāts ir vienāds, tātad to nevarēja izdomāt viens žurnālistēns-kaitnieks, kas strādā vesķi segodņa.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Mamma 26.08.2010 17:40
Mani satrauc viņa begaligii garās un tukšās uzstāšanās Latvijas radio un TV.Vai tur darbs nodrošināts tikai viņam? Ja visiem jau skaidrs sen viņa viedoklis par visu un visiem,vai nebūtu laiks laist pie vārda kādu jaunāku un talantīgāku , ko viņš tik vērtģu ir izdarījis sabiedrībai,ka viņam vienam dots tik liels raidlaiks TV un Radio.?Vai viņa mēdīšanās ir Tas labākais pienesums? Un zvērīga naida pazīmes,kad vispār tiek skarts jautājums par h.sex. attiecībām? Ievērojiet labi-tur jau vīd,itkā, nekontrole pār sevi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Pareizi! 26.08.2010 17:30
Pareizi ir,Andri!Šis tipiņš gatavs uzdoties ,,PAT,,par krievu valodas ekspertu. Un vēl-es nevēlos,ka viņš runā arī par tēmu-Izlēmīgs vīrietis. Eksperts atradies!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

drakons 26.08.2010 17:29
Streipa vārdiem runājot katru viņa blogu varētu dēvēt par bezmaksas politisko maucību - pa velti nozākājot Vienotības konkurentus un slavinot šos tukš-solītājus. Pārējo nemaz nav vērts komentēt, jo sīkmanība, atriebīgs un ļauns prieks ir šī pseidožurnālista spalvai raksturīgs. Tikai piebilstot par Hermani, tas, ka viņš ir izcils režisors, nenozīmē, ka viņš drīkst nolaisties līdz sētas suņa līmenim. Ar šādu argumentāciju Streips pirms pusgada vāvuļoja attiecībā uz Imantu Kalniņu, sak, komponists labs, bet politiķis nekāds. Tā nu loks ir noslēdzies - Streips kārtējo reizi pierādījis savu divkoša dabu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


A 26.08.2010 16:53
Tā viņš ir 26.08.2010 16:33 ...uzmanības centrā ir izteikums "нужно вести дело к тому...
--------------------
Mūsu strīdu atrisina Intrneta satura indeksācija :)- manis uzradītajam un tulkotajam citātam visur ir uzrādīts, ka tas ir precīzs citāts.
Jūsu piedāvātajam visur "...pēc mēra/Lužkova/viņa vārdiem...".
Vai tad es apšaubu, ka tādu tipiņu kā Streips, ar tik pat melnu psihi ir bezgala daudz?!
Es piedāvāju šos tipiņus vienmēr pārpārbaudīt!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Tā viņš ir 26.08.2010 16:36
Latvija de fakto ir divvalodu zeme, bet es, tāpat kā vairums titulnācijas pārstāvju, uzskatu to par risinājamu, nevis tikai juridiski atdzīstamu problēmu. :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Tā viņš ir 26.08.2010 16:33
Jums kā lingvistikā acīmredzami ļoti izglītotam cilvēkam vajadzētu saprast, ka piebilde "По его словам", aiz kura seko teksts PĒDIŅĀS, nozīmē to un tikai to, ka sekojošais ir precīzs, nesagrozīts citāts. Un tas, ka Lužkova kungs tālāk zelē savu subjektīvo viedokli, kāpēc viņš tā domā, tad jau izmantojot vēlējuma formu- to es nenoliedzu. Bet to, tāpat kā daudz ko citu, ko viņš tur sarunāja, mēs te īsti neapspriežam, uzmanības centrā ir izteikums "нужно вести дело к тому, чтобы Латвия стала двуязычной страной", kas nav ne Streipa, ne konkrētās avīzes žurnālistu izdomājums.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 26.08.2010 16:06
Tā viņš ir 26.08.2010 15:07 ...Ves žurnālisti nekaunīgi iebāza savā rakstā precīzu Lužkova vārdu atreferējumu: "должно закончиться...
-----------------------
Speciāli jau pārjautāju, kā būs ar kirilicā rakstītā apjēgšanu.
Tad lūk Jūs atkārtojat konkrētā žurnaļugas brīvā tekstā atstāstīto, interpretēto it kā saklausītā jēgu, un tikai nākamajā rindkopā tiek dots precīzs citāts. Tas burts burtā atbilst manis sniegtajam un iegūtajam no cita avota - proti:
"Думаю, Латвия должна стать двуязычной страной и она только выиграет от этого. Это откроет стране финансовые и экономические возможности большого соседа"
Tātad nevienu vārdu nemēģinot "sabiezināt":
"Es domāju, Latvijai jākļūst divvalodu zemei un tā tikai iegūs no tā. Tas zemei atvērs lielā kaimiņa finanšu un ekonomiskās iespējas"

Jau atbildēšu uz iespējamu iebildi: - Kāpēc "странa" tulkoju "zeme" nevis "valsts", kas arī nebūtu nepareizi?
Tāpēc, ka krieviski viennozīmīgi "valsts" ir "государство" - ja citējamais nav lietojis vienas vienīgas nozīmes sinonīmu, tad godprātīgi ir izmantot cita sinonīma citu iespējamo tulkojumu.

Objektīvi novērotāji - arī pat tie, kas vēlētos daudz "karstākus kastanīšus", dažs pat ar neslēptu rūgtumu - atzīst, ka Lužkovs līdz neizprotami zemam līmenim ir atteicies no savas parastās saasinātās retorikas šajā jomā.
Precīza faktoloģija uzrāda pozitīvu notikumu un izteikumu izvēles tendenci.
Apkārt tam ir bars ar suņiem, kas šo pozitīvo ievirzi mēģina aizgāzt ar savām rejām.

Un visbeidzot - vai tad Latvija šobrīd de facto nav divvalodu zeme?!
Kādas būtu tās "šausmīgās izmaiņas", kas izrietētu no citāta?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 26.08.2010 15:44
Precīzais citāts: "lietas jāvirza tā, lai Latvija kļūtu par divvalodīgu valsti." Andris_2 pats melo.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Tā viņš ir 26.08.2010 15:07
Savukārt es prasīju, balstoties uz Jūsu paša izteikumiem, atdzīt vai nu to, ka Streips nav Vienotības trubadūrs, vai arī faktu, ka pats esat PLL aģitētājs. Es to nebūtu darījis, ja Jūs šeit regulāri nemētātos ar apvainojumiem.

Tikmēr negodprātīgie Ves žurnālisti nekaunīgi iebāza savā rakstā precīzu Lužkova vārdu atreferējumu: "должно закончиться время неразумного национального приоритета, и нужно вести дело к тому, чтобы Латвия стала двуязычной страной", kas rupjā veidā pierāda, ka pašam nāksies atsvaidzināt krievu valodas zināšanas un pierāda Jūsu maldus.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 26.08.2010 14:44
Tā viņš ir 26.08.2010 13:40 ...šī ir Ves.lv dienas galvenā ziņa...
-------------------------
Prieks, ka mākat atrast linkus! Ceru, ka mākat arī lasīt kirilicā.

bē) vienmēr runāju/rakstu tikai, ja precīzi zinu faktus. Jūsu piedāvātāja linkā arī atrodu to, ka tik pat "godprātīgi" žurnaļugas kā Streips VIRSRAKSTĀ ir ietvērusi "gandrīz godīgu" attieksmi pret citējamo un lasītājiem

a) Pat ja vienpersoniski būtu 10x gudrējais, tad - kā jau paruna māca - nevarētu atbildēt uz īpatnēju indivīdu jautājumiem. Tāpēc to nekad neesmu darījis un nedarīšu. Arī no citiem NEKAD neuzstāju atbildēt uz MANU jautājumu - ja kādam būs vēlēšanās, būšu pateicīgs par atbildēm.

Toties es mēdzu uzstāt, lai kāds atbild par VIŅA PAŠA teiktajiem meliem - prasīt atbildību par sameloto ir tikai un vienīgi godīgi un pašsaprotami.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


sieviete 26.08.2010 14:29
Par sievietēm jaunu gan jums vismazāk būtu ko teikt....Lai nu kam....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Tā viņš ir 26.08.2010 13:40
Andri, joprojām vecie stiķi? Atkal apvainojam citus dēmoniskos melos bez pamata? Nu ņammājiet vesels savu absolūto patiesību: http://www.ves.lv/article/137485 (P.S. šī ir Ves.lv dienas galvenā ziņa)

Un vēl:
ā) Beidzot sāciet atbildēt uz jautājumiem, ko uzdod Jums pašam
bē) Nerunājiet, ja īsti nezināt visus faktus

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


x 26.08.2010 12:58
hermanis jau arii dzied politikju stabulee un pie reizes sanjem valsts naudu. protams, cita lieta, ka unisonaa ar tev tiikamo vienotiibu, nevis shausmiigajiem zagljiem un oligarhiem :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 26.08.2010 12:55
Ar to pārslogošanu visbiežāk tiek saprasts nevis laika, bet naudas trūkums. Piemēram, tas pats vēzis- pirms nedaudz vairāk kā nedēļas iegriezos Stradiņa slimnīcā un nejauši noklausījos, ka naudas nepietiek pat visiem krūts audzējiem. Un, cik zinu, tad viņi operē vismaz arī vairogdziedzerus, zarnas un droši vien arī nieres. Bet cik pretīgi šai aspektā izklausās ņaudēšana par pirmkārt nepateicīgajām sievietēm, kas neiet uz (ļoti slikti organizētātajām) apskatēm- nu aiziesi, nu atklās tev audzēju un ko tālāk? Tā reāli pārdoties buldozeram vai arī fiksi stāties mediķos, lai uzzinātu, kā pašai tikt galā (kā to izdarīja tā krieviete)?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 26.08.2010 12:42
...Lužkovu, kurš ... "tautiešiem" Maskavas namā pateica, ka ar laiku Latvijā protams, protams, būs divas valsts valodas...
--------------------------------
Jau esmu brīdinājis, ka tekstu ekvilibrista Streipa puspatiesie(tendēti melīgie) paziņojumi vienmēr jāpārbauda.
Meklēju un atrodu precīzus citātus:
«Решение проблемы с национальными меньшинствами — это индикатор цивилизованности государства. В Финляндии, например, только 8% населения являются шведами, а шведский язык имеет статус официального», — привел пример мэр российской столицы.
«Думаю, Латвия должна стать двуязычной страной и она только выиграет от этого. Это откроет стране финансовые и экономические возможности большого соседа»
Patulkojiet lūdzu kāds viņam, lai viņš varētu ATKAL teikt, ka nevis melojis, bet "labticīgi nezinājis"

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips