Par Draudzības dienām un garīgo (ne)veselību 10

Labvakar, lasītāji!

Nu, ko. Draudzības dienu pasākums Vērmanes dārzā notika bez īpašiem starpgadījumiem. Liels paldies policijai, kura savu darbu darīja profesionāli un ar pienākuma apziņu. Taču šodien nākas arī domāt par veselības jautājumiem. Homofobiem tīk apgalvot, ka visi geji un lesbietes ir slimi. Tās ir muļķības, bet šodien uz ielas bija pāris cilvēku, kuriem derētu steigšus pārbaudīt garīgo veselību. Runa, protams, ir par krusta vicinātāju Dimiteri un sektantu Ļedjajevu.

Iesaki citiem:

Pēdējais acīmredzot lasa citu Bībeli, nekā to, ko pazīstam visi pārējie. Jau otro gadu viņa sektantiem līdz bija transparents, uz kura bija apgalvots, ka 80 procenti AIDS pacientu ir geji. Nezinu, vai sektanti ar to domā Latviju vai pasauli, taču abos gadījumos tie ir kategoriski meli. Ļedjajevam acīmredzot Bībelē kaut kur ir rakstīts "Tev, kunga kalpam, būs melot un melot un melot." Tas ir vairāk kā nožēlojami, un īpaši kristīgi tas absolūti nav.

Un tieši tas pats ir sakāms par dimiterieni. Jājautā, vai policija tiešām viņai ticēja, kad viņa pie vārtiem apgalvoja, ka nākot ar "mieru." Taču arī ārpus tā, šī sieviete taču vairs nav normāla. Mesties zemē uz muguras uz asfalta? Uzmesties Draudzības dienu gājienam par "vadītāju"? Vismaz tik daudz, ka neviens acīmredzot neatsaucās viņas aicinājumam, ka mātēm visām vajag tīt baltu lakatu ap galvu un nākt protestēt. Mātes acīmredzot ir gudrākas par šo musinātāju. Varbūt šī ir sieviete, kurai vienkārši regulāri ir vajadzīga masu informācijas līdzekļu uzmanība. Sektante, kura guļ vēkšpēdus uz ielas, protams, piesaistīs gana daudz intereses. Arī situācija Vērmanes dārzā, kur dimiterienei nepamanot, aiz viņas nostājās grupa dalībnieku ar geju atribūtiku, piesaistīja uzmanību, lai gan droši vien ne gluži tādu, kādu pati "kristiete" būtu vēlējusies.

Būtībā jau par abiem šiem cilvēkbērniem var pasmaidīt, lielākoties tāpēc, ka viņi spītīgi atsakās apjēgt kaut ko tādu, ko, piemēram, aizspriedumainās organizācijas "NoPride" vadoņi ir sapratuši -- Ļedjajevs un Dimitere Draudzības dienām piesaistīja nesalīdzināmi daudz vairāk uzmanības, nekā tas būtu bijis citādi. Pa visu pasauli tagad ceļos fotogrāfijas un video, kurā redzama viņu ākstīšanās. Tik daudz paldies viņiem. Un vēlreiz paldies policijai, jo kamēr Rīgā viss notika mierīgi, Maskavā pati policija piekāva geju pasākuma dalībniekus. Lūk, atšķirība starp civilizētu valsti un barbarisku diktatūru. Žēl vienīgi, ka sektanti joprojām dzīvo barbarisma ietekmē un tā zaimo Kristus vēsti, kuru viņi tik ļoti sakās pārstāvam.

Jauku visiem vakaru!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (10) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

To andris 17.05.2009 11:55
Pasaule attistiba nevirzas atpakal. Nebus vairs viduslaiku, un nebus vairs religiskas diktaturas. Religijas vienigaa iespeja, lai izdzivotu, ir akceptet homo, jo taa saukto patiesi ticigo skaotlisko pashlaik ir tikpat, cik netradicionalo. Un par katoliem nerunaa, daudziem katolis ir sinonims pedofilam. Diemzhel. Celibata launaa ietekme.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Jānis 17.05.2009 11:12
Man jūs nāksies apbēdināt, Streipa .... hmmm... kungs (vai tomēr kundze?) - jūs esat slims, un jums ir jāārstējas, ko kārtējo reizi apliecināja jūsu "komentāri" vakardienas Eirovīzijā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

andris> streipa kungam 17.05.2009 10:38
Es speciali ienacu politika.lv lai ieraudzītu kādu kārļa jaunuzceptu rakstu. Vakar man bija prieks ka neviens īpaši nežēlojaas par niderlanders aizbraukšdanu mājās, drizāk sirdī bija prieks kad iztrenkāja tos rozabikšus pa visu maskavu.. :p

Runājot par to gājienu - hmm - pats to neatbalstu, bet ir viena lieta par ko priecājos, ka gājiens saliedē patiesi kristīgos (bet tā ir vienīga lieta) un kamēr dažas laabs protestantu baznīcas (piemeram zviedrijaa) ir kļuvušas zilas, tikmēr katoļu baznīcas karogs lepni plīvo ar patiesības saukļiem un bijušie konkurenti (protestanti) teciņus vien atgriežās Romas kampienos. Pats domāju ka pedrastijas propogandēšana ilgtermiņā nesīs vairāk pozitīva katolicismam, kā negatīva, jo tuvojoties trisdesmitgadu krīzei, kad būs problēmas ar naftu - tad varēs cilvēku uzmanību no ekonomiskajām grūtībām varētu novērst piemēram uz pederastiem un kliedzot saukļus par patiesību un ticību un Bībeli un baznīcu - domāju ka sabiedrības vienotībai par upuriem kļūs pederasti un sāktos revolūcija - kristīga revolūcija!
Domāju ka homoseksuāli paši sev rok bedri. Labākais (priekš radikālajiem kristiešiem) plāns būtu tāds, ka eiropā uz laiku rastos tāds pederastijas režims un kristīgās masas ASV no tā nobītos un piespiestu savu valsti mainīt konstitūciju un par pamatu ņemt kristietības (katolicisma) reliģiju, liekot visiem citiem izvēlēties - kristīties vai...
----------------------
Jā jā es uzrakstīju interesanti. rakstīju nevis konkrēti bet ar tādu speciālu pieeju - Streipa kungs aizdomāsies kam patiesībā viņš ilgtermiņā kalpo! Nav nekas drausmīgāks streipa kungs par diktatūru, kas balstīta uz reliģiju, nav pasaule pieredzējusi neko šaumsīgāku kā tumšos viduslaikus Eiropā ar inkvizīcijām, sārtiem un...
Parēķieniet streipa kungs, paņemiet tos manus dažus izmestos domu graudus un salieciet puzli no tiem un padomājiet! Jūs nekalpojat liberālismam, jūs pat nekalpojat homoseskuālismam! Jūs kalpojat tam ko visvairāk nīstat! diemžēl..

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

peter 16.05.2009 23:03
Nu var visi uzelpot. Praids beidzies. nākamgad būs miers Rīgā. Praids būs Viļņā. Pēc gada visi draudzīgi lai brauc uz Varšavu vai Budapestu. Tur siltāks :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

lilita 16.05.2009 23:03
Man ir absolūti pretīgas šīs homofobijas izpausmes. Lai taču katrs dzīvo, kā vēlas! Nesaprotu, vai heteroseksuāļiem nav labāka laika pavadīšanas veida kopā ar ģimeni kā plosīšanās pa lielpilsētas centru sestdienā?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Guntars 16.05.2009 22:55
Nu izgāzās tas jūsu "praids". kas gan cits varēja būt. Man prieks par to. Un tas 'eirovizijas' pasākums tāds pats balagāns, kam 0 vērtība. Kārli uz priekšu...labu veiksmi

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Gatis 16.05.2009 21:48
Šovs ir beidzies un tagad mūžīgie pretinieki no abām nometnēm var doties pie miera :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

AK 16.05.2009 21:19
Lūk, atšķirība starp civilizētu valsti un barbarisku diktatūru
-----
Vai aizvakar, kad Rīgas praids bija aizliegts, autors uzskatīja arī Latviju par barbarisku diktatūru, un vienā dienā pēc tiesas sprieduma mainīja savu nostāju?

Izskatās, ka te praida aizliegumu izmanto vienkārši kā ieganstu, lai paustu naidīgumu pret Krieviju (citu autora tekstu gaismā redzams, ka tās pašas jūtas tiek vērstats arī pret Latvijas krieviem, kas atļaujas prasīt vienlīdzīgas tiesības savā valstī - žēl, ka vienas minoritātes aktīvists tik dedzīgi iestajas par citu minoritāšu apspiešanu).

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris 16.05.2009 18:38
Domāju, ka Šlesers būs Rīgas mērs. Vai šis pasākums būs izšķirošais Šlesera piekritēju mobilizēšanā, nemāku teikt - bet tas krietni vien palīdzēs.

Var būt diametriāli pretēji uzskati par praida lietderību, bet vienu dabas likumu nevar apiet, ne pāri pārkāpt: katra darbība rada pretdarbību. Ja sabiedrība nav gatava iet praidistu norādītajā virzienā, tad būs iztērēts daudz enerģijas, bet rezultāts būs tuvu 0. Tāpat kā triecot dūri mūra sienā.

Tagad toties visi esam zinošāki par homoseksualitātes tematiku, kas ir īpaši noderīgi finansiālas, sociālas un politiskas krīzes apstākļos.

Latvijā, starp citu HIV infekcijas, kas notikušas homoseksuālā ceļā ir 5% (157 gadījumi no 3658) - sk. http://www.aids-latvija.lv/text/?sadala=317 . Tie nav 80% (kā 1991.gadā), bet tas vienalga ir ļoti daudz. Pieņemot, ka lezbietes nav paaugstināta riska grupa, šie 5%, manuprāt, ir krietni vairāk nekā ir homoseksuālu vīriešu īpatsvars sabiedrībā (vīriešu ir tikai 50%, un homoseksuālo ir mazāk nekā desmitā daļa). Tā ka - viss notiek tā kā tam jānotiek. Homoseksuālisti un narkomāni inficējas ar AIDS, toties visi pārējie maksājam par viņu ārstēšanu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

nu ja 16.05.2009 18:25
Ja godigi jasaka, man nepatik visadi cilvecinji kar runajot - "es Jezuu Kristuu Juus pi pi pi atpestisu, un tamlidzigs bla bla"
esmu parliecinats par visiem 100% tie kas blaustaas un apsaukajas uz praida dalibniekiem, isteniibaa arii uz citiem blaustaas, vienigi vinjiem ir itkaa attaisnojums, tapat kaa Daza laba valsts propogandee ka visapkart pasaulee ir launums un nacisms...Bet pasumajaas viss ir sveti un balti

Runajot par praida dalibniekiem uzskatu ka katra cilveka tiesibas ir dzivot ar ko grib, arii Dievs vienmer dot Cilvekam izveles iespejas...

Vienigais uzskatu, ka praidu nav jariko, jo tas sapulcina visadus "kristiesus" sektantus, un kada no taa jega? Nesaprotu

Taa saucamie "kristiesi" mil citet Dievu, Bibeli, bet aizmirst paris lietas

Piemeram Dimitera Sieva teelo cieteju ar krustu, blauc, rauj aiz matiem, apsaukajas, (vismaz pagajuso gadu) bet kad Jezu sita, apsaukaja, veda sist krustaa, vins nekurneja, un kluseja, jo vins ir Miers un Milestiba, un Dievs vienmer dot cilvekam izveles iespeju

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips