NVO komentāri par likumprojektu „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība” (11.aprīļa variants) 2

Atzinums par likumprojekta „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība” jauno redakciju

Iesaki citiem:

2005. gada 13. aprīlī

Finanšu ministrijaiAtzinums par likumprojekta „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība” jauno redakciju

Sabiedrība par atklātību Delna ir iepazinusies ar likumprojekta „ES struktūrfondu vadība” jauno redakciju un izsaka sekojošus iebildumus un priekšlikumus:

1) Nav pieļaujams tik plašs pirmā līmeņa starpniekinstitūciju tiesību traktējums, kāds tas ir noteikts 9. panta otrās daļas 1. punktā. Atgādinu, ka iepriekšējās saskaņošanas sanāksmēs tika panākta vienošanās, ka būtu pieļaujama kaut kāda veida sarunu procedūra ar atbalstīto projektu iesniedzējiem vēl pirms līguma parakstīšanas. Un tai būtu nepieciešams izstrādāt atsevišķus MK noteikumus. Savukaŗt tagadējais panta formulējums ir pārāk plašs un nekonkrēts.

2) Papildināt 15. panta otrās daļas 3. punktu ar vārdiem „pirms to iesniegšanas MK” un atbilstoši papildināt 16. panta otro daļu.

3) Svītrot 24. panta 3.daļu un papildināt 23.pantu ar punktu: „Lemjot par administratīva akta izdošanu par struktūrfonda finansējuma piešķiršanu šā likuma 5. panta 3. un 6. punktā noteiktā struktūrfondu vadībā iesaistītā institūcija nenoskaidro (neuzklausa) struktūrfonda projekta pieteicēja vai grantu shēmas projekta pieteicēja viedokli un argumentus par tā iesniegto struktūrfonda projekta pieteikumu.”

Ar cieņu,Karīna Janova
Sabiedrības par atklātību Delna projekta „Struktūrfondu vadības analīze no pretkorupcijas perspektīvas” vadītāja

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
jenefee mike

I'm now not sure the place you are getting your information, but good topic. I must spend a while finding out more or understanding more. Thank you for fantastic information I used to be searching for this info for my mission.
Cyberbola.co
www.cyberbola.co
Cyber Bola
Cyberbola.co
www.cyberbola.co

Tmp author
josephu share

I am terribly happy to scan this. this is often the sort of manual that must be and not the random info t hat's at the opposite blogs. Appreciate your sharing this best posting. Kunjungi Website

Citi autora darbi