NVO komentāri par likumprojektu „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība”. 3

Atzinums par likumprojekta „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība” jauno redakciju

Iesaki citiem:

2005. gada 30. martā

Finanšu ministrijai

Atzinums par likumprojekta „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība” jauno redakciju

Sabiedrība par atklātību Delna ir iepazinusies ar likumprojekta „ES struktūrfondu vadība” jauno redakciju un izsaka sekojošus iebildumus un priekšlikumus:

1) Izteikt 17. panta 2. punktu šādā redakcijā:

“Šā panta pirmā daļas nosacījumi neattiecas uz personām, kas ieņem amatu šādās struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijās: struktūrfondu finansējuma saņēmējs, izņemot grantu shēmas gadījumā, un granta finansējuma saņēmējs.”

2) Izteikt 21.panta 3. punktu šādā redakcijā:

„Lemjot par administratīva akta izdošanu par struktūrfonda finansējuma piešķiršanu šā likuma 5. panta 3. un 6. punktā noteiktā struktūrfondu vadībā iesaistītā institūcija nenoskaidro (neuzklausa) struktūrfonda projekta pieteicēja vai grantu shēmas projekta pieteicēja viedokli un argumentus par tā iesniegto struktūrfonda projekta pieteikumu.”

Ar cieņu,

Karīna Janova
Sabiedrības par atklātību Delna projekta „Struktūrfondu vadības analīze no pretkorupcijas perspektīvas” vadītāja

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (3) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Sean Williams

You can firstly acquirement the latest replica watches from http://www.ukwatchesreplica.org.uk that are accessible now.

Tmp author
josephu share

After scan a handful of the articles on your web site these few days, and that i actually like your type of blogging. I tag it to my favorites web site list and can be checking back shortly. Please look at my information processing system additionally and let Maine recognize what you think that. Kunjungi Website

Tmp author
jenefee mike

Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you could do with some pics to drive the message home a bit, but other than that, this is great blog. A great read. Berita Bola Terbaru Berita Bola Terkini Berita Bola Terupdate

Citi autora darbi