Notiks imigrantu integrācijas jomā aktīvo NVO dialoga platformas pirmā tikšanās

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS aicina iesaistīties dialogā, lai veicinātu ciešāku sadarbību starp nevalstiskajām organizācijām (NVO), kas strādā imigrantu integrācijas jomā – vairums no tām NVO, kas ir ieviesušas vai šobrīd ievieš kādu iniciatīvu ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Pirmā tikšanās notiks 8.martā plkst.10:00 PROVIDUS birojā Alberta ielā 13.

Iesaki citiem:

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS aicina iesaistīties dialogā, lai veicinātu ciešāku sadarbību starp nevalstiskajām organizācijām (NVO), kas strādā imigrantu integrācijas jomā – vairums no tām NVO, kas ir ieviesušas vai šobrīd ievieš kādu iniciatīvu ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu.

Tikšanās būs iespēja:

  • vairāk iepazīt katras NVO darbu šajā jomā,
  • diskutēt par imigrantu integrācijas likumdošanu un rīcībpolitiku Latvijā un ES,
  • iepazīties ar integrācijas resursiem, piemēriem par sociālo mediju lietošanu NVO darbā, kā arī līdzdalības iespējām politikas dialogā,
  • tikties ar trešo valstu piederīgajiem par viņu pieredzi,
  • diskutēt par integrācijas izaicinājumiem ar atbildīgo valsts institūciju pārstāvjiem,
  • iesaistīties diskusijās un prāta vētrās par nepieciešamajiem risinājumiem un sadarbību, lai veicinātu imigrantu integrāciju Latvijā.

Dialoga platforma būs arī iespēja praktiski sadarboties, piemēram, sakoordinēt pasākumu laikus un tematus, lai varētu iesaistīties citu NVO aktuālajās iniciatīvās. Tāpat tikšanās varētu palīdzēt izveidot NVO sadarbības tīklu viedokļu formulēšanai un atgriezeniskās saites nodrošināšanai ar Konsultatīvo padomi trešo valstu pilsoņu integrācijai (līdz 8.martam NVO ir iespēja pieteikties konkursā uz dalību šajā padomē).

 8.marta tikšanās programma (145.41 KB)

Dialoga platformas veidošana notiek projekta „Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai” ietvaros, ko īsteno biedrība „Patvērums „Drošā māja” kopā ar PROVIDUS, kā arī nodibinājumu „Baltijas Reģionālais fonds”. Projektu finansē Eiropas Trešo valstspiederīgo integrācijas fonds. Plašāka informācija pieejama PROVIDUS mājas lapā.

 

ES logo.JPG   Logo_ETVVIF.jpg
 Logo_Solid un migr lietu pārv.jpg  KM_logo.jpg

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!