Noslēdzies radošo darbu konkurss "Politiķu darbi un nedarbi 9. Saeimā"

Pavisam konkursam tika iesniegti 33 darbi ilustrāciju un video kategorijās, šodien žurija lēma par laureātiem.

Iesaki citiem:

Konkursam kopā saņemti 33 darbi, no tiem 23 ilustrācijas un 10 video. 20.septembrī notika konkursa žūrijas* sēde, kurā tika izvērtēti visi iesūtītie darbi un izvēlēti konkursa laureāti.

Saskaņā ar konkursa nolikumu, žūrija vērtēja darbu atbilstību tēmai, radošo pieeju, atmiņas notikuma orģinalitāti, māksliniecisko kvalitāti, kā arī redzējumu vairāku viedokļu kontekstā. Žūrija nolēma piešķirt šādas balvas:


Video kategorijā:


1.vietaGulbenes novada valsts ģimnāzijas 10.a klasei par darbu “9.Saeimas ietekme uz Gulbenes novada valsts ģimnāziju”;

2.vieta – Kristiānai Briedei par darbu „LR9S Mērfija likumos”;

3.vieta – autoru komandai: Katrīnai Kūkumai, Ditai Krauzei, Laurai Pavlovskai un Laumai Silakaktiņai par darbu „What is really happening in Latvia?''.

Skatītāju balsojumā portāla politika.lv Facebook profilā uzvarēja Ilze Kuciņa ar darbu „Lemberga stipendiāti” (39 unikāli balsojumi).


Ilustrāciju kategorijā:

1.vieta - Elīnai Belijai par darbu „Balsu un sirdsapziņu maiņas punkts”;

2.vieta - Andrai Pētersonei par darbu „Sapņu solījumi”;

Žūrija nolēma 3.vietas balvu dalīt divās daļās, piešķirot dalītu 3.vietu Mārim M.Gailim par darbu „Ivars Pank” un Kristapam Auzenbergam par komiksu „Pagrabs”.

Skatītāju balsojumā portāla politika.lv Facebook profilā uzvarēja Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 10.a klase ar darbu  “9. Saeimai jau 4 gadiņi” (47 unikāli balsojumi).


Tuvākajā laikā ar visiem konkursa laureātiem sazināsies PROVIDUS pārstāvis, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Projekta „Vēlētāju atmiņas konkurss” mērķis bija atmodināt vēlētāju atmiņu par 9.Saeimas darbības laika notikumiem un politiķu darbiem un nedarbiem, veicinot kritisku skatījumu uz notikumiem politikā. Visi Konkursa darbi ir publiskoti portālā politika.lv un nekomercionālos nolūkos izplatāmi vēlētāju atmiņas veicināšanai pirms 10.Saeimas vēlēšanām.

Papildus informācijai lūdzu sazināties ar konkursa koordinatori Ināru Kehri, inara@providus.lv .

*Konkursa žūrijā piedalījās Animācijas studijas „Rija” vadītājs Vilnis Kalnaellis, LU SZF politikas zinātnes nodaļas docents Ivars Ījabs, mākslinieks, žurnāla IR karikatūrists Ernests Kļaviņš, veikala „Pērle” īpašniece Žanete Skarule un PROVIDUS direktore Vita Tērauda.

Konkursa nolikums pieejams  šeit (138.45 KB).

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!