Nepietiek. Vienkārši - nepietiek! 7

Šleseram nepietiek. Sit kauč nost, bet – nu nepietiek! Ir lidosta, dzelzceļš un pasts, ir pat baznīcas, bet – nu nepietiek. Vienalga – nepietiek.

Iesaki citiem:

Šlesers pieļauj Latvijas Radio un LTV apvienošanu, interesējas par LR ēku

Bet ir kāds nams Doma laukumā 8. Un tajā namā ir Latvijas radio. Pagaidām gan nams pieder Latvijas radio, bet pats radio – teorētiski – visiem Latvijas cilvēkiem, jo tas ir sabiedriskais radio. Bet – hmm, nu kāpēc gan nenošaut divus zaķus ar reizi? Savākt gan māju, gan radio! Dubults neplīst. Māja nesīs peļņu, radio – palīdzēs noturēties pie varas.

Radio māja ir ļoti izdevīgā vietā. Doma laukums jeb, tēlaini sakot, - Vecrīgas sirds. Uh, kādu labu peļņu tāda māja varētu nest! Bet vispirms radio māju valsts noteikti varētu pārdot. Tagad – nu dikti izdevīgā laikā, kad nekustamā īpašuma cenas ir pašas zemākās, kad bankas kredītus tikpat kā neizsniedz, bet kad īpašumus var nopirkt vienīgi tie, kam bankā vai zeķē kāds lieks kapeiks iekrāts. Tādiem cilvēkiem radio māja būtu nu taisni vai kā medusmaize. Un arī – medusmaizes cenā. Izdevīgi. Hmm, nez kas varētu kļūt par šīs mājas jauno īpašnieku? Nezin’ gan. Galva jāpalauza.

Nu jā, un pēc tam šis jaunais īpašnieks varētu – uh! – cik labu peļņu no tāda nama dabūt! Viena lieta – varētu betmena kultūras iestādes ierīkot, sākot no viesnīcas ar kazino pirmajā stāvā, un beidzot kaut vai ar lielveikalu. Vai atkal – kad nekustamā īpašuma cenas atgriezīsies iepriekšējā līmenī, tad to māju varētu pārdot tālāk. Labs bizness – nopērk lēti, pārdod – dārgi. Tikai nosacījums – tālredzīgam vajag būt un – ar galvu domāt. Noteikti.

Tas nu viens labums, ko no tās radio mājas varētu izspiest, bet ir jau vēl pats radio. Ko, tauta uzdrošinās nemīlēt LŠŠ kompāniju? Ko, tauta grib dzirdēt objektīvas ziņas un raidījumus? Mīļā tauta, tev tas nav lemts! Tu vēlēšanās esi parādījusi mūžīgu uzticību LŠŠ, tāpēc tagad i nespirinies! Tāpēc tagad, lai tu nepārdomātu, LŠŠ tevi baros tikai ar pozitīvām ziņām. Pozitīvām, protams, par sevi, par sevi vien. Lai tu saprastu, cik labi tomēr Latvijā apakš LŠŠ valdīšanas.

Tā, LTV koalīcijai jau ir. Dabūja, un sabiedrība par savu mediju i' asariņu nenobirdināja. Nu tikai tagad tā kā attapušies, bet nu jau ir par vēlu. Ak, jā, tiesa, daži gan toreiz pačiepstēja, bet kas nu tādus čiepstētājus vispārējā pozitīvismā sadzirdēja! Neviens. Tagad varētu sapludināt radio ar LTV. „Sabiedriskās” TV ģenerāldirektora krēslā sēdošais Kots taču to gribētu, vai ne? Varētu taču pārvaldīt abus medijus. Viens pats vai kopā ar Inkēnu. Nu – vienalga. Gan jau tās ietekmes sfēras sadalītu. LŠŠ jau arī savulaik valsti sadalīja, un tagad labi visiem trim.

Nu vienīgais – varētu atkal kādi čiepstētāji patraucēt. Un tagad tie čiepstētāji tādi dikti tramīgi, dikti dusmīgi palikuši. Ar pozitīvismu nez vai vairs varēs pabarot. Logus sāk dauzīt. Bet nu jāmēģina. Mēģināts tak’ nav zaudēts, vai ne?

Un pēc tam vēl varētu par ceļiem padomāt. Privatizēt. Ne tikai lielās maģistrāles, bet arī tos necilos, nesalabotos – bedrainos un grambainos. Nopirkt. Un pārdot tālāk. Vai arī no čiepstētājiem maksu par ceļu lietošanu iekasēt. Jo nepietiek taču. Sasodīts, bet – nepietiek.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (7) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kaut viņi reiz aizrītos ar savu naudu 25.01.2009 17:55
Precīzs uzstādījums - tiešām divi zaķi ar vienu šāvienu. Un daudzi jau uzķērušies - interneta portālos ne viens vien runā gan par LR apvienošanu ar LTV, gan par Radiomājas pārdošanu. Bet tas būtu pieņemami tikai normālā, demokrātiskā sabiedrībā, ne jau mūsu kroplajā ierāvēju valstī. Arī es nevaru saprast - nu, cik daudz vajag, lai pietiktu? CIK? Šķiet, ka tā ir savdabīga atkarība - naudas atkarība. Sāk grābt un nevar apstāties, un apkārt vairs neko citu neredz. Neredz pensionāru bezpalīdzību, neredz bezdarbnieku un maznodrošināto izmisumu, neredz uzņēmēju un zemnieku bankrotus, neredz absolūti neko, tikai - NAUDU. NAUDU, kas jāiegūst sev.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


hiēna 25.01.2009 12:57
lasīju, ka koķe no izlglītības ministrijas ir gatava kaut kādam sūda žurnālam "Sports" gadā dot 200 000 Ls. Tā ir trešā daļa no Latvijas Radio parāda! Valstij nav nauda? Nemelojiet!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dita -> U-vi 25.01.2009 12:31
Rīga/valsts nepieder Šleseram vienam. Rīga pieder mums visiem. Un mums nekad nebūs gana. Bet mums visiem kopā ir citas vajadzības. Tādas valstiskas. Prasības pēc atbildības par to, līdz kādam grāvim koalīcija mūs ir novedusi. Mēs taču prasām vai vismaz prasīsim atbildību, vai ne?
Tāpat kā mums nekad nebūs gana ar to, kāda ir šī valsts, kāda ir tās kvalitāte.
Un, domājot par klimata izmaiņām, mums taču zaļas dzīvošanas un zaļas domāšanas arī nekad nebūs gana? :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

U-vi 25.01.2009 11:41
Bet, cien. Dita, vai nebūs tā, ka ja Šleseram pietiks - nu, Rīga būs gatava, tad arī uzreiz Rīga nogrims (klimata pārmaiņas un jūras līmeņa celšanās?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


toms 24.01.2009 23:28
nudien labs blogs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kinza 24.01.2009 18:21
Nepietiks nekad. Kamērt vien būs vēl kāda māja valsts īpašumā Vecrīgā vai vēl kāds neaizbūvēts zaļš zemes pleķītis pilsētas centrā atlicies... skumji.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Voldemārs 24.01.2009 18:19
Tikko mums pietiks, tā progress apstāsies :)

Citi autora darbi
Kaut kas krasains

Un atkal jauns sākums 5 Autors:Dita Arāja