Nākotnes ES līderu akadēmija ENGLISH

  • Projekta norises laiks: 1.01.2012 - 1.11.1012
  • Projekta izmaksas: 32,609 EUR
  • Finansētājs: Eiropas Komisija, programma “Eiropa pilsoņiem”

2012.gada vasarā Prāgā sešu Eiropas valstu vadošu domnīcu pētnieki rīkos vasaras akadēmiju nākotnes ES līderiem – nevalstisko organizāciju, valsts pārvaldes, privātā sektora, akadēmiskās un mediju vides pārstāvjiem no Čehijas, Polijas, Spānijas, Francijas, bijušās Dienvidslāvijas Republikas Maķedonijas, un Latvijas.

Iesaki citiem:

Akadēmijā tiks izmantotas interaktīvas un inovatīvas metodes, lai padziļināti izprastu un diskutētu par ES izaicinājumiem: migrāciju, budžetu, ārpolitiku, paplašināšanos, enerģētikas drošību un klimata pārmaiņām. Apmācības, diskusijas un darba grupas vadīs pētnieki no vadošajiem pētniecības centriem vai domnīcām no iesaistītajām sešām valstīm – Institute for European PolicyEUROPEUM (Čehija), Institute of Public Affairs (Polija), Barcelona Centre for International Affairs (Spānija), Centre for Research and Policy Making (Maķedonija), Nouvelle Europe (Francija), kā arī PROVIDUS (Latvija).

Tāpat akadēmijā tiks iesaistīti arī Čehijas atbildīgo institūciju pārstāvji un Čehijas iedzīvotāji, piemēram, diskusijās par imigrācijas un imigrantu integrācijas politiku iesaistīsies arī imigranti no Prāgas.

Akadēmija notiks Prāgā 2012.gada 28.jūlijā – 4.augustā. Organizatori segs uzturēšanās, ēšanas un vietējā transporta izmaksas, taču daļa ceļošanas izmaksu līdz Prāgai ir jāsedz pašam dalībniekam.

Lai pieteiktos dalībai akadēmijā, interesenti no Latvijas tiek aicināti nosūtīt savu motivācijas vēstuli un CV angļu valodā līdz 2012.gada 25.maijam PROVIDUS Eiropas politikas pētniecei Dacei Akulei uz akule@providus.lv.

Prasības: Dalībniekiem ir jābūt labām zināšanām par ES jautājumiem (ES institūcijas, galvenās ES darbības jomas, aktuālās politiskās un ekonomiskās problēmas, kā arī ES aktuālajām diskusijām - daudzgadu budžets, situācija eirozonā, ES paplašināšanās, ārpolitika u.c.) Dalībniekiem nepieciešamas ļoti labas angļu valodas zināšanas (verbālā un rakstu valoda). Dalībniekiem jābūt maģistratūras studentiem vai ar jau iegūtu maģistra līmeņa izglītību, no jauniešu organizācijām, citām NVO, valsts pārvaldes, privātā sektora, akadēmiskās un mediju vides. Vecuma ierobežojums – 40 gadi.

Plašāka informācija angļu valodā, tai skaitā akadēmijas dienas kārtība pieejama projekta mājas lapā http://www.feula.eu

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi
7595930098 1188c7be29 z

Life with Donald Trump Autors:Dace Akule

Uzticesanas vienna konference

Par uzticēšanos 66 Autors:Dace Akule

Peru akmeni

Par globāli būtisko 1 Autors:Dace Akule

Kaleidoskops 1

Par sarežģīto pasauli 1 Autors:Dace Akule

Bilde peru

Par Peru 5 Autors:Dace Akule

11825959 10153434773260306 6968551125438830656 n

Par AirBaltic 17 Autors:Dace Akule