Mugurpuses lejadaļas nozīme Olimpiskā sporta attēlojumā 2

Šis būs īss bloga ieraksts, kurā gribu Jums piedāvāt 'saplosīšanai' četrus attēlus no Google attēlu meklētāja.

Iesaki citiem:

Kā Jums liekas, ar ko pludmales volejbols atšķiras no citiem sporta veidiem? Varbūt arī varat skaidrot man kā sporta nezinātājam - vai tajā sieviešu dibeni spēlē kādu nozīmīgu lomu?Pludmales volejbols:Skriešana:Treka riteņbraukšana:Peldēšana:Iespējams, protams, ka pludmales volejbolā ir seksīgākās meitenes ar skaistākajiem dibeniem, un labākie, sulīgākie kadri, kurus ķer fotogrāfi. Tomēr ir savdabīgi, ka citos sporta veidos sportisti ir identificējami pēc sejām, bet šajā sporta veidā - nē.

Lielāki attēli

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Tas Tur Toms

reiz vienā skolas priekšmetā tika veikta anonīma aptauja par sportistēm un skaistumu...95% atzina, ka skaistums ar ļoti aktīvu sportošanu īsti kopā meitenēm neiet...citiem vārdiem, īsti neticu, ka peldētājas, volejbolistes utt. skaistumā var turēt līdz pasaules top modelēm..bet nu..skaistums ir relatīva lieta

Tmp author
Andris Doveiks

Man neizdevās apskatīt solītās pludmales volejbola dāmu bildes. Esmu apbēdināts... mazliet :) Ja protestu iesniegs pašas volejbolistes, neskatīšos vairs ne bildes, ne to volejbolu ar' varbūt... Kas būs ieguvējs?
Starp citu, Bolta seja mani arī neinteresē. Muskuļu kustība to mazāk kā 10 sekunžu laikā gan būtu laba filma. Kam tās vīru seju bildes tiek ražotas un tiražētas?

Saistītie raksti
Citi autora darbi