Meklējam kori pasākumam sarunu festivālā LAMPA 7

Vaimanu kora dziesmā vēlamies paironizēt par politiku Latvijā.

Iesaki citiem:
Koris real
Foto:Jack

Domnīca PROVIDUS meklē kori, kurš uzņemtos paironizēt par Latvijas politiku un pasūdzēties par nepārdomātiem lēmumiem, kas ietekmē Latvijas iedzīvotāju ikdienu.

Par ko ir runa?

Vaimanu koris ir sūdzību izdziedāšana dziesmā! Tas ir mēģinājums Latvijā ienest starptautisku iniciatīvu "Complaints Choir", kuras ietvaros kopš 2005.gada dažādās valstīs ir izveidojušies apmēram 70 šādi kori.

Mēs gribam Latvijā pavaimanot par politiku, mūsu politiķiem un lēmumu pieņēmējiem, lēmumu pieņemšanu un likumu veidošanu. Ar Vaimanu kora dziesmu mēs gribam plašāku sabiedrību rosināt sekot līdz politikai, iesaistīties jēgpilnā līdzdalībā un meklēt risinājumus, lai izbēgtu no politikas lēmumu negatīvām sekām. Vaimanu kora uzstāšanās ieplānota sarunu festivālā LAMPA, kur pēc kora uzstāšanās jautājumi par lēmumu pieņemšanas kvalitāti tiks pārrunāti publiskā diskusijā.

Ko mēs meklējam?

Diriģentu/-i un kori, kurš sagatavotu Vaimanu kora dziesmu par politiku, lai to nodziedātu sarunu festivālā LAMPA Cēsīs šī gada 1./ 2.jūlijā. Uzstāšanās Cēsīs tiks filmēta, lai Vaimanu koris sasniegtu plašāku auditoriju – caur sociālajiem tīkliem un caur starptautiskās iniciatīvas “Complaints’ choir” mājas lapu (latviešu Vaimanu dziesma tiks titrēta angļu valodā).

Kā top Vaimanu kora dziesma?

Vaimanu dziesma tiek veidota, iesaistot kori - izrunājot savas sūdzības, un tad ar diriģenta palīdzību saliekot tās muzikālā uzstāšanās jeb Vaimanu dziesmā. Ar sūdzību materiālu par politikas nedienām palīdzēs domnīcas PROVIDUS komanda. Sūdzības mēs ievāksim arī no plašākas sabiedrības, izmantojot sociālos tīklus.

Ko solām korim?

• Iespēju radoši izpausties unikālā iniciatīvā,
• Sasniegt jaunas auditorijas Latvijā un pasaulē,
• Transporta un ēdināšanas izmaksu segšanu uz/no Cēsīm,
• Kafijas paužu izmaksu segšanu mēģinājumos,
• Atlīdzību kora diriģentam/-ei.

Iniciatīvu atbalsta Borisa un Ināras Teterevu Fonds un Eiropas Savienības programma „Eiropa pilsoņiem”.

Kur pieteikties?

Pieteikties līdz 24.aprīlim uz info@providus.lv ar norādi „Vaimanu koris”, norādot kora nosaukumu un vadītāja/ diriģenta kontaktus.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (7) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
fiyiwoku

Get the latest festival
http://shrinkfibroidsfast.com/

Tmp author
vosewari

Best free hosting of the month. <a href="http://removehemorrhoidsplan.com/">Get Rid of Hemorrhoids Naturally</a>

Tmp author
Monu Yogi

I was very pleased to find this site. I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you post. best vpn

Tmp author
facebook lite

Thank you very much! Your blog is always full of great idea. They are really helpful
list of emoticons | www google search | facebook lite

Tmp author
facebook lite

A great possibility for me and it was a superb knowledge to view this site. Very difficult to uncover these beneficial web page or web site. I have many devices and achieving proper picture of these worked well and energy continues to be seeing about this weblog. Often my own intend to make my personal site as well as my own enjoyment is growing due to this page. I we do hope you may well be more effective.
<a href="http://listof-emoticons.com">list of emoticons</a> | <a href="http://www.googlesearch4kids.com">www google search</a> | <a href="http://facebook-lite.downfastest.com">facebook lite</a>

Tmp author
Monu Yogi

Nice article as for me. It would be great to read something more concerning this theme. The only thing it would also be great to see on this blog is some pics of some gadgets. Chinese Restaurants Blaine MN

Saistītie raksti
Citi autora darbi
Article article

Apmācības Autors:Providus