Marokānī iemīlēties nedrīkst 115

Izrādās, mīlestība neesot arguments laulībām. Tas mani samulsina — kas tad? Ierēdnis brīdi paminstinās un atbild: “Ilgstoša pazīšanās.”

Iesaki citiem:

Laulības ir nozīmīgs, bet nebūt ne vienkāršs solis, jo mūsdienu globalizētajā pasaulē, kurā tehnoloģijas sasniegumi ļauj dienas laikā nokļūt tūkstošiem kilometru attālumā no dzimtās vietas, ne vienmēr latviešu zelteni apprec lāga puisis no tuvējā ciema. “Simtiem, jūs nevarat iedomāties! Simtiem latviešu tagad precas ar visādiem pakistāņiem un hinduistiem!” man saka augsta ranga ierēdnis Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Konsulārajā departamentā. Tas ir tikai viens no pazemojošajiem izteikumiem, kas man jānoklausās no šī ierēdņa, kurš, uzzinājis, ka grasos precēties ar Marokas pilsoni, nebeidz bagātināt savu informatīvo runu ar rasistiskiem izteicieniem.

Ja vēlaties apprecēties ar marokāni, piedevām iepazīstināt viņu ar savu dzimto zemi, nākas iet caur uguni un ūdeni. Nereti process līdzinās sodam, jo jūs esat izdarījis it kā noziegumu, par savu laulāto izvēloties nevis kādu āriešu pēcteci, bet gan vienu no tiem nicināmajiem „melnajiem”, no kuriem baidās Latvijas iedzīvotāji vai visos reģionos un lielpilsētās, kā to šogad atklāja darba grupas Latvija 2030. gadā rīkotie publiskie forumi[1].

Kļūstot par Šengenas zonas dalībvalsti šā gada janvārī, Latvija ir parādījusi izcilus sasniegumus savu un visas Eiropas robežu nosargāšanā no iespējamajiem nelegālajiem imigrantiem. Daži no dzirdamākajiem gadījumiem bijuši sekojoši: netika ielaisti divi gados jauni mūziķi no Armēnijas, kas bija aicināti piedalīties Garīgās mūzikas festivālā Rīgā un citviet Latvijā. Viņus aizstāja dūcošs dators, kas pavadīja brīnumainā kārtā vīzu saņēmušo duduka spēlmani — solistu. Tāpat vīza sākotnēji netika piešķirta dzejniekam no Gruzijas ar oficiālu ielūgumu piedalīties Dzejas dienās.

Personīgā saruna ar Konsulārā departamenta ierēdni man atklāja, cik grūts, ilgstošs un dārgs ir process, lai mans iemīļotais cilvēks saņemtu atļauju ieceļot manā dzimtajā zemē. Īsumā to var sadalīt trīs posmos: 1) precības Marokā; 2) uzturēšanās atļaujas pieprasījums Turcijā; 3) uzturēšanās atļaujas saņemšana Latvijā.


Latvijā iebraukt ļauts tikai vīram

Lai uzaicinātu savu iecerēto uz Latviju, viņš vispirms ir jāapprec, jo, vienkārši būdams drauga statusā, viņš vīzu neiegūs. Šo mēs jau esam izbaudījuši paši uz savas ādas, tāpēc neliela retrospekcija.

Vēloties uzaicināt savu iemīļoto uz Latviju un noslēgt laulības šeit, jo tas ir krietni vien vienkāršāk nekā Marokā, nolemjam, ka mans līgavainis pieteiksies Latvijas īstermiņa vīzai, ko, pamatojoties uz Ārlietu ministrijas mājaslapā atrodamo informāciju, izsniedz Vācijas vēstniecība Marokā. Dodos uz Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldi (PMLP) formēt oficiālu ielūgumu. Tur mani intervē PMLP ierēdne, jautājot, vai tiešām gribam precēties, vai mūsu nodomi ir tīri, vai esmu gatava šādam lēmumam. Pēc intervijas un dokumentu izskatīšanas tiek piešķirts oficiāls ielūgums manam līgavainim uz Latviju ar vizītes mērķi noslēgt laulības. Ielūgums man izmaksā Ls 7, savukārt mans līgavainis, pamatojoties uz PMLP ierēdnes ieteikumu un Ārlietu ministrijas mājaslapas informāciju par vīzas formēšanas procedūru, par Ls 200 jau nopērk aviobiļetes no Marokas uz Latviju un atpakaļ, par Ls 25 nokārto ceļojuma apdrošināšanu un dodas uz Vācijas vēstniecību Marokā iesniegt dokumentus vīzai, par ko vēstniecība no viņa iekasē Ls 42.

Diemžēl pēc visiem tēriņiem Vācijas vēstniecībā Marokā uzzinām, ka informācija, ko Latvijas Ārlietu ministrija sniegusi savā mājaslapā, diemžēl bijusi visai nepilnīga. Vācijas vēstniecība Marokā atbildīga tikai par īstermiņa tūrisma vīzu izsniegšanu, bet vizītes mērķis — laulības — nav viņu kompetencē. Šo informāciju uzzinu tikai pēc garas sarakstes ar vairākām vēstniecībām — Vācijas vēstniecību Marokā un arī Zviedrijas vēstniecību Marokā, kur vēršos ar lūgumu sniegt padomu par radušos situāciju. Kamēr noris aktīva un lietderīga sarakste ar minētajām vēstniecībām, Latvijas Konsulārais departaments atbildi uz radušos nepatīkamo situāciju rakstiski sola ne ātrāk par likumā noteiktajām divām nedēļām. Gala rezultātā par Ārlietu ministrijas nepilnīgo informāciju diemžēl pilnībā nākas maksāt man un manam topošajam vīram, bet morālie zaudējumi krietni vien pārsniedz naudas izteiksmē aprēķinātos.

Par spīti tam, ka PMLP pēc intervijas ar mani ir piešķīrusi manam līgavainim oficiālu uzaicinājumu apmeklēt Latviju, Konsulārā departamenta ierēdņi ir sajutuši ko aizdomīgu, tāpēc tā vietā, lai ļautu Vācijas vēstniecībai Marokā izsniegt vīzu manam līgavainim, sniedz rakstisku atbildi — dodieties uz tuvāko Latvijas vēstniecību ārpus Šengenas zonas! Tā, izrādās, ir Turcijā. Piedevām, kā atklājas grūti izcīnītajā personīgajā sarunā ar augsta ranga Konsulārā departamenta ierēdni, izrādās, šī rakstiskā atbilde ir tikai formāla, bet faktiski manam līgavainim nemaz nav cerības uz vīzu arī pēc Turcijas apmeklējuma. Lai gan saruna ar Konsulārā departamenta ierēdni bijusi viena no visnepatīkamākajām manā mūžā, tomēr esmu pateicīga, ka tā aiztaupīja jaunus pārdzīvojumus, jo, sekojot Konsulārā departamenta rakstiskajām norādēm, mēs būtu devušies uz Turciju, kur vīza, visticamāk, tiktu atteikta. Nedaudz aizdomājos par Latvijas ārlietu institūciju darbības ētiku — rakstiskā paskaidrojuma un mutiski izteikto piezīmju un ieteikumu nesaderību.


Precības Marokā

Lai nu kā – lēmums par precībām ir pieņemts, un tās notiks, tikai — Marokā. Tomēr Latvijas Konsulārā departamenta ierēdnim manas precības vienalga šķiet visai aizdomīgs pasākums. Viņš man saka: “Visu manu paziņu lokā neviens pāris mēnešu laikā nav izdomājis precēties, tāpēc es neticu jūsu abu tīrajiem nodomiem un mīlestībai!” Izrādās, mīlestība neesot arguments laulībām. Tāpat arguments, lai slēgtu laulības, neesot arī tas, ka es gaidu bērniņu no sava iecerētā. Tas mani samulsina. Jautāju ierēdnim, kas tādā gadījumā ir arguments laulībām? Viņš brīdi paminstinās un atbild: “Ilgstoša pazīšanās.” Brīdi padomāju, ar ko mani saista ilgstoša pazīšanās? Pāris mīļas draudzenes, skolotāji un pasniedzēji, pāris klasesbiedri, bet ne ar vienu no viņiem precēties tomēr negribu un tāpēc tomēr precos Marokā, kur vietējās pārvaldes institūcijas pieprasa no manis visai biezu dokumentu dosjē, kas pirms došanās uz Maroku vēl jāsavāc tepat Latvijā.

Nepieciešamo dokumentu mapītē ietilpst dzimšanas apliecība, izziņa, ka neesmu precējusies, izziņa par ienākumiem un nodarbinātību, izziņa par pilsonību, ārsta izziņa, izziņa par kriminālo sodāmību un izziņa, ka esmu spējīga apprecēties. Katrs no šiem dokumentiem izmaksā vidēji Ls 3, plus vēl klāt nāk dokumentu tulkojums no latviešu uz angļu valodu — Ls 15 par katru dokumentu, tad vēl Ls 15 par katra dokumenta legalizāciju, kā arī tulkojums uz arābu valodu Marokā — Ls 20 par katru dokumentu. Mana dosjē vērtība jau sāk pārsniegt Ls 200, bet šajās izmaksās nav ieskaitīts manis patērētais laiks, dodoties uz Latvijas valsts iestādēm, lai pieprasītu un saņemtu minētos dokumentus, jo e—iesnieguma iespēja tiek piedāvāta, tikai saņemot izziņu par kriminālo sodāmību. Tomēr te sastopos ar jaunu problēmu — ne visus Marokā vajadzīgos dokumentus es varu iegūt Latvijā. Tieši pēdējā izziņa par to, ka esmu spējīga apprecēties[2] sagādā visvairāk grūtību.

PMLP man paskaidro, ka Latvijas valsts tik lielā mērā neiejaucas iedzīvotāju dzīvē, lai noteiktu, kurš ir un kurš nav spējīgs apprecēties, tāpēc šādu izziņu vispār nav iespējams saņemt no Latvijas valsts iestādēm. Tikmēr Marokas valsts iestādes tieši šo izziņu uzskata par vienu no svarīgākajām, lai laulības vispār varētu noslēgt. Marokā parasti šādu izziņu izsniedz konkrētās valsts vēstniecība, taču, tā kā Latvijai nav vēstniecības Marokā, savukārt Vācijas vēstniecībai, kas izsniedz īstermiņa tūristu vīzas uz Latviju, nav nekādas daļas gar precībām, nākas meklēt citus ceļus, kā risināt šo situāciju. Un ceļš ved uz Marokas Tieslietu ministriju, kas sadarbībā ar Marokas Ārlietu ministriju sagatavo atsevišķu dokumentu, kas paredz, ka drīkstu iesniegt laulību dokumentus bez dokumenta, kas nosaka, ka esmu spējīga apprecēties.

Kopumā laulību noslēgšana Marokā ir laikietilpīga un nogurdinoša. Divas nedēļas, gaisa temperatūrai pārsniedzot +40 grādus pēc Celsija, burtiski nosēžam valsts un pašvaldību iestādēs, jo notiek neskaitāmas intervijas un dokumentu noformēšana. Arī Marokas iestādes ir piesardzīgas pret tā sauktajām “jauktajām laulībām”, un laulību noslēgšana ir izveidota tik piņķerīga, ka patiesi pārbauda pacietības mēru un vēlmi apprecēties. Piedevām šī procedūra ir visai dārga — līdz pat Ls 300. Pēc laulību slēgšanas Marokā, tās jālegalizē Latvijā. Pametu savu vīru Marokā un dodos uz Latviju legalizēt šo svarīgo dokumentu. Ls 50 par laulības apliecības tulkošanu un legalizāciju uz visa kopējā fona tāds nieks vien šķiet.


Uzturēšanās atļauja — Turcijā

Pēc laulību legalizēšanas Latvijā jānoformē izsaukums nu jau vairs ne līgavainim, bet — vīram, kam jāsāk kārtot uzturēšanās atļauja. Šajā gadījumā uzturēšanās atļauja jākārto Turcijā, jo Marokā nav Latvijas vēstniecības. Lai savāktu nepieciešamos dokumentus, četras reizes dodos uz PMLP, lai aprunātos ar konsultantiem, jo diemžēl PMLP mājaslapa sniedz ļoti vispārīgu informāciju par nepieciešamo dokumentu sagatavošanu uzturēšanas atļaujas pieprasīšanai. Piemēram, PMLP pieprasa dokumentu, kas apliecina nepieciešamo iztikas nodrošinājumu[3], tomēr, kā noskaidrojas konsultācijās, naudas daudzumam (konta atlikumam), jābūt turpat vai divreiz lielākam, jo jāparedz arī nepieciešamais iztikas nodrošinājums ne tikai manam vīram, bet arī man pašai. Tāpat iet ar izziņu par dzīvesvietu. Nekur PMLP mājaslapā nav minēts, ka šai izziņai jābūt ar notariāli apliecinātu paraksta paraugu, to uzzinu tikai, pateicoties savai oficiālajai sarakstei ar PMLP vairāku mēnešu garumā. Tāpat no sarunām ar konsultantiem noskaidrojas, kas tieši domāts ar tekstu “izziņa par fluorogrāfiskās vai rentgenoloģiskās izmeklēšanas rezultātiem”. Tur vis neder ārsta zīme, ka vispārējais veselības stāvoklis ir labs. Nepieciešams konkrēts teksts, ka manam vīram nav tuberkuloze, piedevām nepieciešama plaušu fluorogramma, ko Latvijas vēstniecība Turcijā pieņem nelabprāt. Visbeidzot tikai laimīgas nejaušības dēļ, vislaipnākā un visjaunākā PMLP konsultante man paskaidro, ka nepieciešama vēl viena apstiprināta izziņa (kas gan nav minēta nevienā nepieciešamo dokumentu sarakstā), ka uzturēšu savu vīru.

Lai savāktu pilnīgu un kārtīgu dokumentu dosjē, apzvanu paziņu paziņas, kas gājušas cauri šim procesam, aptaujājot, kuros jautājumos viņas “iekritušas”. Pēdējā vakarā pirms izbraukšanas uzzinu, ka uz Turciju jāņem līdzi arī Zemesgrāmatas oriģināls. Cerot, ka dokumentu dosjē ir pilnīgs, dodos uz Turciju, kur satieku savu vīru. Ja būs kāda kļūda dokumentu paketē, nāksies paildzināt uzturēšanos Turcijā, kas arī nav visai lēts pasākums. Visvairāk uztraukumu gan sagādā nevis naudas izdošana, bet gaidīšana un neziņa, vai uzturēšanās atļauja tiks piešķirta. Ik pa nedēļai zvanu uz PMLP un, kā jau tas ieraksts, vispirms mani savieno ar vairākiem “nepareizajiem” ierēdņiem, līdz nonāku tiešā kontaktā ar Uzturēšanas atļaujas nodaļas vadītāju, ar kuru lietišķā komunikācijā uzzinām, ka Latvija manam vīram ir piešķīrusi uzturēšanas atļauju.


Eiropas vērtības = Latvijas vērtības?

Latvijā mans vīrs ierodas uz pēdējām saulainajā dienām. Tieši uz ekonomiskās krīzes laiku, kad darba iespējas sarūk un visi gatavojas skarbai un nebūt ne „treknai” ziemai. Interesējoties par latviešu valodas mācībām, noskaidrojam, ka visi Sabiedrības Integrācijas fonda finansētie latviešu valodas kursi ir tikai krieviski runājošajiem. Tāpat uzzinu, ka nodokļu grāmatiņu vīrs saņems tikai pēc 183 Latvijā nodzīvotām dienām, bet līdz tam, pat ja viņam laimēsies atrast darbu, nodokļi būs jāmaksā no katra nopelnītā lata, jo neapliekamais minimums netiks ņemts vērā. Vēl uzzinu, ka mūs, iespējams, apmeklēs valsts robežsardze, lai pārliecinātos, ka nenodarbojaties ar terorismu. Bet vēl ļoti, ļoti daudz mēs nezinām par to, kas īsti mūs sagaida Latvijā. Sabiedriskā centra Providus nesen publicētais pētījums Mācāmies uzņemt apstiprina tēzi, ka imigrantus mēs Latvijā neintegrējam[4]. Un, ļoti iespējams, presē pēdējā laikā asi kritizētais integrācijas ministrs Oskars Kastēns (LPP/LC) par šo situāciju varētu rast vienkāršu atbildi: “Neesmu marokānis, uz mani tas neattiecas!”

Kļūstot par ES dalībvalsti, Latvija apzinīgi ir pildījusi Eiropas robežu sargāšanas misiju. Tajā pašā laikā demogrāfiskās krīzes apstākļos katra jauna ģimene un ģimenes pieaugums gan Latvijā, gan Eiropā tiek apsveikts kā pozitīvs ieguldījums šī reģiona nākotnē. Tādējādi Latvijas nostādnes nonāk pretrunā ar Eiropas nostādnēm: ko īsti vēlamies mēs — atbalstīt jaunas ģimenes apvienošanos vai nosargāt savu zemi no imigrantiem? Esot niknam savas zemes robežu sargsunim, tomēr nedrīkstētu aizmirst arī to, ka ES pamatvērtības ir tiesiskums, cilvēktiesības un demokrātija. Iespējams, cītīgi sargājot Latviju no imigrantiem, ierēdņi neapzinās, ka ar savu attieksmi viņi aizbaida prom pašus latviešus. Man nav iebildumu pret sarežģītu procedūru, lai saņemtu uzturēšanās atļauju manam vīram. Piekrītu, ka jāpastāv piesardzības pasākumiem, kas ļautu izvairīties no fiktīvajām laulībām, kad imigrācijas patiesais iemesls ir nodarbinātības meklējumi, nevis mīlestība un vēlme dzīvot kopā. Man nav iebildumu apskriet kaut piecpadsmit Latvijas valsts institūcijas, lai savāktu nepieciešamos dokumentus (jo savā ziņā katrs mūsu valsts institūcijas apmeklējums ir kā aizraujošs antropoloģisks pētījums). Un tomēr man ir iebildumi pret Latvijas ārlietu institūciju darba kvalitāti un ētiku, un nesaderību ar PMLP darbību un lēmumiem, kuru dēļ man ir nelietderīgi jāpatērē savs laiks, jānomet zemē sava nauda un pamatīgi jāpatērē nervu rezerves.

Latvijā līdz šim vēl nav veikti pētījumi, kas ļautu runāt par institucionalizētu rasismu valsts iestādēs, tāpēc grūti spriest, cik lielā mērā manas ģimenes gadījums varētu tikt vispārināts. Tomēr, lasot interneta forumus un daloties pieredzē ar paziņām, kas apprecējušas ārzemnieku, visbiežāk dzirdētā replika ir: “Šo murgu[5] pat nevēlos atcerēties!” Tik dziļa ir trauma, ko veido iekšlietu un ārlietu institūciju darba kvalitātes nepilnības un atklātais rasisms. Un šeit pat Tautas Partijas ierindnieka Mareka Segliņa izteikums par cūcīgo angļu tautu[6] nobāl tā priekšā, ko nākas noklausīties latvietēm, kas “stājas laulībā ar visādiem pakistāņiem un hinduistiem”.

____________________________

[1] Man personīgi bija iespēja piedalīties stratēģijas Latvija 2030.gadā darba grupas forumos Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē, Latgalē un Rīgā šā gada pavasarī. Katrā no publiskajām diskusijām izskanēja bailes no iebraucējiem, īpaši arābiem un ķīniešiem, kas Latvijā varētu ierasties kā viesstrādnieki.

[2] Capacity of Marriage — angļu val.

[3] PMLP pakalpojumi, skatīts 21.09.2008

[4] http://www.politika.lv/index.php?id=16691, skatīts 21.09.2008

[5] Domāta uzturēšanās atļaujas kārtošana

[6] Laikrasts “Sestdiena”, 20.09.2008

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (115) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Chizzy Peace
I want to say thank you thank you thank you to Ancient Dr of (adagbaspiritualtemple@gmail.com) for everything so far. To everyone who doesn't believe in spell, I was one of those ones at first. I wasn't quite sure if I wanted to do this since I've tried others so-called spells casters and they did not work and was a waste of my time and money. However, when I read through the testimonials of other people at this website and after I talked (http://adagbaspiritualtem9.wixsite.com/mysite) who answered all my questions and was very nice about everything, I decided to give it a try. I figured it would be my last try to get my guy back. So my story is that I was at my office when the guy I am in love with told me that he wasn't in love with me and never will be and that he didn't want to speak or see me again, especially since he was talking to this other girl. When I talked to Dr (adagbaspiritualtemple@gmail.com or adagbaspiritualtemple@yahoo.com) he let me know which spells would be most appropriate for me and I chose the ones that was to get him back to me and stay with me and want to marry me.As soon as he started on the spells, my guy came back into my life! It was a miracle to me and I'm so thankful for that. Things have been going well, and pretty much according to what Dr (adagbaspiritualtemple@gmail.com) said would happen. He's always there when you need him and that's also after the spell is done. I'm still waiting for the spells to completely manifest, but with all that has happened so far I'm very happy because given only four months ago in March, if you asked me or my friends if I would have anticipated how things were right now no one would believe it! Lara. contact is email address adagbaspiritualtemple@gmail.com or call him via: +2349057354407

Tmp author
Nourrisson Elisabeth

Sveiki man ir liecība, lai jums .
Šeit ir viņa e-pasta adrese : robertodupp@gmail.com

Pēc daudzajiem noraidījumiem ierakstu ar bankām, un daudzi upuri scam cilvēki bez sirds,man bija mana aizdevuma 6000 eiro 72 h. sākotnēji es domāju, ka ne, bet mana ziņkārība uzstāja mani mēģināja, bet galu galā man bija iespēja, lai iegūtu šo aizdevumu, ka mani atbrīvot no šī strupceļa, kurā es dzīvoju. Es tikai šī daļa, kas jums informēti tātad tagad jūs zināt, kas jūs adrese, ja jums būs nepieciešams,savu e-pasta adresi : robertodupp@gmail.com
Sazinājās-ja jums ir nepieciešams

Tmp author
Sanabria Pedro

Vai jums ir aizdevums no uzticamu piegādātāju, ir jānorāda precīza summa, kas jums nepieciešams laiks bez stresa? Ja atbilde ir "Jā", tad tu esi pareizajā virzienā. Mēs piedāvājam aizdevumus vismaz $ 2, 000.00 ar maksimālo $ 100 million mārciņas, eiro. Ja ir interese, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu co.operateloanservice@gmail.com tālruņa numurs (+ 1-617 934 1393)
Mēs piedāvājam šādu veidu aizdevumus un daudz ko citu;
* Individuālie aizņēmumi (nenodrošinātu aizdevumu)
* Uzņēmuma aizņēmumiem (nenodrošinātu aizdevumu)
* Konsolidāciju aizdevumu
* Aizdevumu kombinācija
* Labiekārtošanas
Visas atbildes ir jānosūta uz šo e-pastu co.operateloanservice@gmail.com

Tmp author
Khalifa Steve

Vai jūs meklējat patiesu aizdevumu ?? Vai jums ir nepieciešams kredīts jebkāda veida un jebkāda iemesla dēļ ?? Vai jūs meklējat iegādāties jaunu māju, un jums ir nepieciešams kredīts ?? Mēs esam beidzot šeit, lai palīdzētu, jo mēs piedāvājam uzticamu aizdevumus ar tikai 2% procentu likmi. Ieinteresētie aizņēmēji, sazinieties ar mums tagad (khalifafinancialcompanies@gmail.com)) khalifafi nancialcompany.weebly.com tur un saņemt aizdevumu šodien.

Paldies.
Khalifa Steve
E-pasts: khalifafinancialcompanies@gmail.com, khalifafinancialcompanies@hotmail.com
Laiks Ekla site: khalifafi nancialcompany.weebly.com

Tmp author
April Paula

Visiem paldies par lielo OKIJAIKE TEMPLE SOLUTION, kas palīdzēja man, lai atjaunotu prieku manā laulības atkal, es domāju, ka esmu pazaudējis to, līdz draugs vērsta mani uz šo lielisko vīru OKIJA patīk, viņš ir tiešām ļoti liels cilvēks Āfrikas ārsts, es pazaudēju mans vīrs zināma sievieti sešu mēnešu laikā, man bija ticis izmests no manas Laulības kopā ar saviem bērniem, un neviens nevarēja palīdzēt man un maniem bērniem es devos uz manu māti in-likumu sūdzēties par savu vīru attieksmi un mana lielākā Šoks man bija ķīvējās ar savu vīru cilvēki un arī izmet ārā, ak es noslaucīja un noslauka nav palīdzība nāk tāpēc man ir, lai apmierinātu draugs Sonia kas izmitināti mani un maniem bērniem un iepazīstināja mani ar šo lielisko cilvēku OKIJAIKE kas es sazinājās, un viņš teica, man nav jāuztraucas, ka tas ir risinājums zeme uz manu problēmu, lai es satvert vārdu ar drosmi, viņš darīja to, ko viņš bija jādara pirms 7 darba dienu laikā mans vīrs aicināja mani uz tālruni jautā man, ka, ja mēs esam, ka viņš ir meklējis mums visur, ka mums vajadzētu nāciet atpakaļ uz māju arī mana māte-likumu sauc un teica, kur mēs esam, ka mans vīrs ir meklē visur mums, ka mums vajadzētu doties atpakaļ uz mājām, wow, tas ir prieks man bija pilna ar asarām un don 't zināt, ko teikt, šis lielisks cilvēks OKIJAIKE patiešām ir daudzas oh pateicoties viņam vēlreiz, es mīlu viņu, jūs varat sasniegt viņam +2348143068500 arī e-pastu viņam par okijaike@gmail.com.
April Paula.

Tmp author
Douglas Rodgers

Sveiki visiem,
    ZIEMASSVĒTKU aizdevumu pie jūsu namdurvīm, vecākiem / aizbildņiem, svinēt savu Ziemassvētkus grand stilā šodien nodrošinot aizdevumu no mums. Mums ir likumīgi un cienījama valdība apstiprināja aizdevumu uzņēmumam, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, biznesa aizdevumus, hipotekāros kredītus un visu veidu aizdevumu privātpersonām un uzņēmumiem ar sliktu kredītu reģistriem vai Vai jums nepieciešama nauda, lai nomaksātu rēķinus un ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Piesakies ar mums šodien un saņemt ātru apstiprinājums šodien. 2% procentu likmi. 100% garantēta
  
Sazinieties ar mums pa e-pastu:
Douglasrodgersloanfirm@live.com
Tīmekļa vietne: www.douglasrodgersloanfirm.tk
   Padariet savu Ziemassvētku svinēšana izcils vienu !!
Lūdzu Piezīme: Tikai nopietnas aizdevumu meklētājiem būtu jāpiemēro.

Tmp author
Garcia Victor

Sveiki visiem Es esmu kundze Juliana Lopez, no Teksasas, ASV. Es vēlētos dalīties labestību Dieva manā dzīvē pēc tik daudziem mēnešiem cenšoties saņemt aizdevumu internetā, un tika scammed tik i kļuva nemierīgs un izmisis iegūt aizdevumu no legit aizdevējs tiešsaistē. Bet kā Dievs būtu tā, es redzēju komentāru no drauga sauc Anabel un viņa runāja par šo legit aizdevumu uzņēmumam, kurā viņa ieguva savu aizdevumu ātri un viegli, bez stresa, lai viņa mani iepazīstināja ar vīrieti sauc Franklin Scott kungs, kurš kontrolē firma sauc FRANKLIN SCOTT Loan Company, tāpēc es lūdza aizdevuma summu ($ 900,000.00USD) ar zemu procentu likmi 2%, tātad aizdevums tika apstiprināts un mazāk nekā 48hrs nogulda manā bankas kontā, kas bija, kā man bija iespēja iegūt atpakaļ uz kājām, lai saglabātu manu sadalīti biznesa darbību, kā arī, lai nomaksātu savus rēķinus, tāpēc es esmu konsultē ikvienu no jums, kuri ir ieinteresēti iegūt kredītu bez ķīlas, nav kredīta pārbaude, ne sadarbības parakstītājs ar tikai 2% procentu likmi un labāku atmaksas plāni / grafiku, lūdzu, sazinieties ar Franklin Scott kungs, Jūs varat sazināties ar viņu, izmantojot savu e-pastu: franklinosayandescott@gmail.com

Juliana Lopesa.

Tmp author
Esthy Sandra


TIEŠĀ LOVE Pareizrakstības SOLUTION 2 dienu laikā ... DR ZADSON

Sveiki visiem esmu par šo blogu, lai apliecinādams par labestību EDUDU ZADSON templis manā dzīvē, lai palīdzētu man atvest savu zaudēto mīlestību telpā 48 stundas. Es redzēju, komentārus par to, kā viņš palīdz cilvēkiem grozīt šķelto attiecības un atkal zaudēto mīlestību un decicded ļaut viņam palīdzēt arī man, kad es pazaudēju savu ex pirms 5 mēnešiem. Samazināt to visu Īsumā tas ir pierādījumi par viņa ātru rezultātu, kas reuslted man apliecinādams par saviem labajiem darbiem. Ja jums ir šādā situācijā, raudāt ne vairāk, bet sazināties ar ārstu Zadson uz eduduzadsontemple@yahoo.com un piedzīvot pārsteidzošu pagriezienu ap savu situāciju ...

Tmp author
Esmu laimīgs šodien, jo savu zaudēto mīļāko ATPAKAĻ

Mans vārds ir Erick Wilson .. Es nekad ticēja in Love viļņus vai magics kamēr es satiku šo īpašo pareizrakstības ritentiņiem , kad es devos uz Āfriku, lai izpildīt kādu biznesu .. Viņš ir ļoti spēcīgs .. Mana sieva šķirties man bez iemesla par gandrīz 4 gadus un es mēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ cos es tiešām mīlu viņu tik daudz, bet visas manas pūles nesanāca .. tiekamies mūsu agrīnā vecumā koledžā , un mēs abi ir jūtas pret otru , un mēs apprecējāmies laimīgi par 5 gadiem, bez kazlēnu un viņa pamodās no rīta un viņa man teica, viņa dodas uz laulības šķiršanu .. es domāju, ka tas bija joks, un, kad viņa atgriezās no darba viņa konkursu, lai man šķiršanās vēstuli un viņa pildīta visas viņas kravu no manas mājas .. es skrēja traks , un es mēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ , bet visi nestrādāja .. man bija vientuļš gandrīz 4 gadus ... Tātad, kad es teicu pareizrakstības ritentiņus , kas noticis , viņš teica, viņš man palīdzēt , un viņš lūdza viņas pilns vārds un viņas attēlu .. i deva viņam, ka .. Sākumā es biju skeptiski, bet es sniedza taimēģināt cos h ave mēģinājis tik daudz pareizrakstības riteņi un nav risinājums ... tad, kad viņš beidzis ar lasījumos , viņš dabūja atpakaļ uz mani , ka viņa ir ar vīrieti , un ka cilvēks iriemesls, kāpēc viņa atstāja mani ...pareizrakstības ritentiņus teica, ka viņš palīdzēs man ar burvestību , kas būs noteikti celt savu back.but es nekad uzskatu, ka tas viss ... viņš man teica, es redzu pozitīvu rezultātu 3 dienu laikā .. 3 dienas vēlāk , viņa aicināja mani sev un atnāca pie manis atvainojies , un viņa man teica, viņa būs atgriezties pie manis .. Es aprunāt uzskatu, ka tas , tas bija kā sapnis cos es nekad uzskatu, ka tas darbosies pēc tam, kad mēģina daudz pareizrakstības riteņi un nav risinājums ..pareizrakstības ritentiņus ir tik spēcīga , un pēc tam viņš palīdzēja man ar grūtniecība pareizrakstības un mana sieva got grūtniecemēnesi vēlāk .. tagad mēs esam laimīgi ir kopā atkal un ar skaistu kazlēnu .. Šis pareizrakstības ritentiņš patiešām ir mainījusi manu dzīvi , un es būs uz visiem laikiem pateicīgs viņam .. viņš ir palīdzējis daudz draugu, arī ar līdzīgiem problēma, pārāk, un viņi ir laimīgi un pateicīgi viņam .. Šis cilvēks ir patiešāmvisspēcīgākais pareizrakstības ritentiņš ir bijušas dzīvē .. esmu norīkošanu šo forumu , ja ir kāds, kam ir līdzīga problēma , un joprojām meklē izeju .. jūs varat sasniegt viņam šeit : johnyiyi@rocketmail.com ...... Sazināties ar šo spēcīgs Burtot ritentiņš ŠODIEN pa e-pastu : johnyiyi@rocketmail.com ..

Tmp author
Nāve un REVENGE Pareizrakstības ŠEIT: johnyiyi@rocketmail.com

Es gribu liecināt par lielu nāves pareizrakstības ritentiņu, kas palīdzēja man liešanas nāves burvestību uz dāma, kas gandrīz paņēma manu jauko vīru pilnīgi prom no manis un mūsu divi dēli, pēc liešanas kuce nomira viņas guļ 48hours, visi pateicoties ar šo lielisko cilvēks sauc instant nāvi. Ja jums ir vajadzīgs steidzami nāves burvestību par kādu, tad sazināties ar šo lielisko vīrieti uzreiz ar sava e-pasta adresi, johnyiyi@rocketmail.com .... Sazināties ar viņu šodien, izmantojot šo e-pasta adresi: johnyiyi@rocketmail.com jo viņa pilnvaras ir tik spēcīgas un ļoti efektīvs, un tai nav slikti ietekmē vietā tas ir ļoti labs rezultāts pēc liešanas burvestību.

Tmp author
NAUDA UN LOTERIJAS Pareizrakstības ŠEIT: johnyiyi@rocketmail.com

Man vienmēr gribējies, lai varētu ne dzīvot paycheck, lai paycheck, vai ir jebkādas parādu. Es strādāju grāmatvedībā apmēram 20 gadus un bija tik tikko spēj savilkt galus kopā. Likās, ka jebkurā brīdī es pārcēlos uz augšu uzņēmumā un saņēma paaugstinājumu, mans dzīvošanas izmaksas varētu iet uz augšu ievērojami, un man nekad nav bijis spējīgs, lai virzītos uz priekšu. loterijas viļņus. Tad kādu dienu mans labākais draugs man teica patiesību par to, ko viņš darīja, kad viņa sieva viņu atstāja. Viņam bija mīlas burvestību cast un viņa apstājās šķiršanās procesu, un viņi dabūja atpakaļ kopā. Kad viņš man teica, tas man jautāja, kas viņš izmanto, un viņš man iedeva savu e-pasta adresi, kas ir: johnyiyi@rocketmail.com un es uzreiz sazinājās viņiem palīdzēt. Es redzēju, ka viņi piedāvā dažāda veida naudas viļņus, lai palīdzētu uzvarēt loterijā. Es nekavējoties tika interesanti. Es vienmēr jutos kā es biju gatavojas uzvarēt loterijā someday. Man bija Jackpot loterijas burvestību cast un gaidīja savu laimestu. Man bija teicis, lai spēlēt loterijas katru nedēļu, un es darīju to, ko man bija teicis. Es spēlēju loterijā katru nedēļu anyways, tāpēc tas neko nemainīja. Apmēram pēc divām nedēļām tas notika. Es uzvarēja $ 100,000! Es nevarēju noticēt! Tas nebija pietiekami daudz naudas, lai pensijā uzreiz, bet es ieguldīti tas ir labi, un tas ļāva man iet uz leju, uz nepilna laika darbu, un palīdzēs man pensijā daudz agrāk. Es esmu mūžīgi pateicīgs, lai atrastu savu e-pasta adresi: johnyiyi@rocketmail.com

Tmp author
Kā mana ex mīļāko atgriezās pie manis LASĪT tagad

Mans vārds ir Frank Silver, es dzīvoju Meksikā, un es esmu laimīgi precējies ar skaistu sievu un trim bērniem. Man bija ļoti liela problēma ar manu sievu pāris mēnešiem, lai tādā mērā, ka viņa pat iepakots savas lietas prom no manis un maniem bērniem par gandrīz 5 mēnešus, un es mēģināju visu savu iespējamo labāko un pūles, lai viņas atpakaļ, bet visiem nav avail.I apsprieda to ar ļoti labu mans draugs, un viņš man deva padomu par kādu pareizrakstības ritentiņus, un es citēju. "ir kāds, kas var rīkoties ar savu situāciju, viņš vienmēr ir gatavs un spējīgs darīt jebko, kas saistīts izskaidrot liešana , es gribētu, lai jūs sazināties ar viņu ar viņa e-pastu, kas ir šādi: "Džons Yi Yi Great Oracle Temple Solution".. Es nekad ticēja burvestību liešana, bet viņš mani pārliecināja, un man nebija izvēles, kā vien sekot viņa padomu, jo es nekad sapņojis zaudēt savu skaisto wife.And tas, kā es sazinājās ar viņu ar savu e-pasta adresi, un es apsprieda ar viņu, un tāpēc pārsteidzoši, viņš man teica, ka es nopirkšu savu sievu atpakaļ vienas dienas after.so es nekad ticēja, līdz brīdim, kad es saņēmu mājās, nākamajā dienā, mana sieva man piezvanīja, lai informētu mani, ka viņa nāk atpakaļ ..... tik pārsteidzošs! ! Tas ir kā es got mana sieva atpakaļ, izmantojot pareizrakstības liešanas un mūsu attiecības tagad ir stiprāka nekā kā tas bija before.One no cenas man lūdza samaksāt bija pateikt to, lai cilvēki ap mani, ka problēmas, piemēram, tas, vienmēr var atrisināt, "John Yi Yi Great Oracle Temple Solution ". Tātad! mans padoms jums, kas tur ir, lai apmeklētu šo pašu mājas lapā, un pateikt viņam savu problēmu arī, ja Jums ir kādas nosacījumam, kas saistīts ar mīlestību jautājumu vai iegūt jūsu ex atpakaļ, lai būtu laimīgs family.THANKS .... VIŅA e-pasta adrese: johnyiyi@rocketmail.com .. Sazināties ar viņu šodien, izmantojot šo e-pasta adresi: johnyiyi@rocketmail.com jo viņa pilnvaras ir tik spēcīgas un ļoti efektīvs, un tai nav slikti ietekmē vietā tas ir ļoti labs rezultāts pēc liešanas burvestību.

Tmp author
CONTACT JOHN YI YI templi visas atbildes uz problēmām ŠEIT

Sveiki cilvēki, kas vēlas būt liels,

Piezīme: Šis Pareizrakstības liešana nav nekādas ietekmes uz vienu jebkura, bet tikai, lai saņemtu savu problēmu atrisināt ok.

Iegūstiet savu problēmu risināšanai, Jāņa YIYI orākuls templī / svētnīca ... Jūs varat saņemt
silfona problēmas atrisināt šeit.
1. Iegūstiet savu scam naudu atpakaļ
2. Atvest zaudēto mīļāko, pat ja zaudēti uz ilgu laiku
3. Aizvākt sliktās viļņus no mājām, biznesa un klientu piesaistei uc
4. Saņemt veicināšanu esat vēlamo ilgu laiku darbā vai savu karjeru.
5. Lasīt visas savas problēmas, pirms jūs pat pieminēt tos viņam
6. Izņemiet melnās vietas, kas tur par ņemot jūsu naudu prom
7. Uzziniet, kāpēc jūs neesat progresē dzīvē, un šķīdumu
8. Novērst ģimenes cīņas
9. Nodrošināt lielisku skolu atzīmes pat bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem
10. Pietura jūsu laulību vai attiecības no pārrāvuma intervālu
11. Es iznīcināt un var sūtīt atpakaļ Nikolos, ja to pieprasa
12. Mēs dziedēt neauglība sievietēm un traucējot menstruācijas
13. Get You laulību ar mīļāko, pēc jūsu izvēles
14. Garantē jums uzvarēt nepatīkamas tiesas prāvām un šķirties no tā, cik kādā stadijā
15. Nodrošinātu panākumus darbā un bizness
16. Garīgās slimības un apburta
17. Var t gulēt naktī vai pastaigas naktī
18. Atgūt nozagto īpašumu un atrašanās cilvēkiem, kas ievainots jums.
19. Bring pārdabisku veiksmi vērā
20. Grūtniecība pareizrakstības tp iedomāties baby
21. Extreme aizsardzību tiem, kas veic bīstamo darbu, piemēram, apsardzes, bankas
vadītājs, naudas pārvadātājiem, etc.johnyiyi @ rocketmail.com

Lasīt līdzi uzmanīgi un saņemtu savu problēmu atrisināt: sazinieties ar: johnyiyi@rocketmail.com

Tmp author
VISI risinājums, kas pieejams ŠEIT ! !

UZMANĪBU visai pasaulei :


Labdien, un svētīgi ir tie, kuri atrada mani . Mans vārds ir DR JOHN Yi Yi , un esmu šeit, lai palīdzētu jums mainīt un pārveidot savu dzīvi visvairāk pozitīvā veidā. Es izmantoju no baltā , melnā amatniecības un Wicca un voodoo burvestību spēku liešana , lai palīdzētu cilvēkiem , tāpat kā jūs , viņi saņem mīlestību , ko viņi vēlas , un naudu viņi ir pelnījuši .


Mana mīlestība viļņus piedāvā pārsteidzošu un ātru rezultātu . Vai jūs vēlaties atrast savu soulmate ? Vai jūs vēlaties apvienot ar iepriekšējo mīļāko , un lai viņam vai viņai mīlu tevi atkal ? Vai jums ir nepieciešams , lai tas kļūtu saistošs traucētājs no rada problēmas jūsu attiecības ? Ar manu pareizrakstības liešanas pakalpojumu, es varu nodot mīlas burvestību jūsu vārdā , kas palīdzēs visas jūsu vēlmes un sapņi piepildīsies . Es arī veikt citas pasūtījuma viļņus , piemēram, naudas viļņus , darba viļņus , draudzību viļņus , un veiksmi viļņus .
 

Jums var būt jau mēģinājis varu viļņus un lūgšanās , lai saņemtu to, ko jūs vēlaties . Lai gan ir taisnība, ka ikvienam ir iespēja izdzīt viļņus un veikt burvju , pareizrakstības liešana ir kā muskuļu . Ikvienam ir šo " muskuli ", betvairāk jūs to izmantot , jo stiprāka tā kļūst , un vairāk lietas, ko jūs varat darīt ar to . Ja neesatpieredzējis pareizrakstības ritentiņš , jūsu pareizrakstības var nebūt tik spēcīga, un rezultāti nav tik ātri, kā jūs varat desire.GET savas problēmas atrisināt šeit un bez !

Sveiki cilvēki, kas vēlas būt liels ,

Piezīme : Šis Pareizrakstības liešana nav nekādas ietekmes uz vienu jebkura , bet tikai, lai saņemtu savu problēmu atrisināt ok.
Iegūstiet savu problēmu atrisināt kapteinis ... Jūs varat saņemt silfona problēmas atrisināt šeit .

1 . Atvest zaudēto mīļāko , pat ja zaudēti parilgu
laiks
2 . Aizvākt sliktās viļņus no mājām , biznesa
Un klientu piesaiste utt
3 . Saņemt veicināšanu esat vēlamo ilgu laiku darbā vai savu karjeru .
4 . Noņemiet melno kasi , kas tur par ņemot jūsu naudu prom
5 . Uzziniet, kāpēc jūs neesat progresē dzīvē , un šķīdumu
6 . Novērst ģimenes cīņas
7 . Nodrošināt lielisku skolu atzīmes pat bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem
8 . Pietura jūsu laulības vai attiecības no
pārrāvuma intervālu
9 . Es iznīcināt un var sūtīt atpakaļ Nikolos , ja to pieprasa
10 . Mēs dziedēt neauglība sievietēm un traucējot menstruācijas
11 . Get You laulību ar mīļāko , pēc jūsu izvēles
12 . Garantē jums uzvarēt nepatīkamas tiesas prāvām un šķirties no tā, cik kādā stadijā
13 . Nodrošinātu panākumus darbā un bizness
14 . Garīgās slimības un apburta
15 . Nevar gulēt naktī vai pastaigas naktī
16 . Atgūt nozagto īpašumu un
atrašanās cilvēkiem, kas ievainots jums .
17 . Bring pārdabisku veiksmi jūsu mājās
18 . Extreme aizsardzību tiem, kas veic bīstamo darbu , piemēram, apsardzes , bankas vadītājs , naudas vedēji , utt

Man ir vairāk nekā 20 gadu pareizrakstības liešanas pieredzi , un man ir veiksmīgi cast viļņus , lai palīdzētu simtiem cilvēku, uzlabot savu mīlas dzīvi , finansiālo stāvokli , un laimi .

Es varu jums palīdzēt , un es gribu jums palīdzēt . Lasīt caur maniem vārdiem un sazinieties ar mani VIA : johnyiyi@rocketmail.com AS MY spēki ir tik spēcīgs un ļoti efektīvs , un tai nav slikti ietekmē vietā tas ir ļoti labs rezultāts pēc liešanas burvestību .

Tmp author
Mēs CAST dažāda veida burvestību ŠEIT: johnyiyi@rocketmail.com

Šis ir Jānis Yi Yi, esmu spēcīgs spēcīgs Pareizrakstības CASTER, kurš palīdz cilvēkiem, mēs esam ļoti nopietni, lai palīdzētu tiem, kas ir scam, un tiem, kas meklē palīdzību šajā brīnišķīgajā pasaulē. Tātad šodien Vai jūs kādreiz domājat par celt atpakaļ savu ex vai vīrs atpakaļ, jums nekavējoties. Vai tas kādreiz notikt ar jums, ka ST JOHN Yi Yi TEMPLE ir labākais un spēcīgs spirituālistiskās, kas var palīdzēt jums dot jūsu attiecības atpakaļ uz standarta skatu, ja patiesībā jums tik daudz tic celt atpakaļ savu vīru vai mīļāko, lūdzu, jums ir padoms nokļūt atpakaļ uz tikai palīgs un risinājums, lai jūsu vajadzībām pie mana tempļa pasta tagad ar savu problēmu pie: johnyiyi@rocketmail.com

Es noteikt šādus grūtības visām pāri Globe on:


1. Gettings jūsu mīļākais vai vīrs atpakaļ
2. garīgo bruņu
3. treniņš
4. nauda pareizrakstības
5. Garā dzīve pareizrakstības
6. labklājība pareizrakstības
7. aizsardzība pareizrakstības
8. Saņemt darba burvestību
9. Kļūstot vadītājs pareizrakstības
10. Iegūt milzīgu aizdevumu, nemaksājot nekādu maksu burvestību
11. Getting savu scam naudu atpakaļ
12. Bērnu pareizrakstības
13. Grūtniecība pareizrakstības
14. brīvība pareizrakstības
15. mīlestība pareizrakstības
16, saplūšanas pareizrakstības
17. Neredzamais cilvēks pareizrakstības
18. Sucess vai nodot burvestību
19. laulības pareizrakstības
20. Avenging burvestību
21. popularitāte pareizrakstības
22. Killing burvestību
23. vēzis pareizrakstības
24. Pārdabisks jauda pareizrakstības
25. ārprāts pareizrakstības
26. Bezmaksas mājas aizdevumu pareizrakstības
27. Ražošana pareizrakstības filmu un filmu
28. HIV / AIDS pareizrakstības
29. Tubercolosis pareizrakstības
30. Zaudēt svaru un ķermeņa pareizrakstības

sazinieties ar mani par jebkuru no šīm šodien ir: johnyiyi@rocketmail.com ..... Mēs saņēmām risinājums visām problēmām ŠEIT ...

Tmp author
LIECĪBA KĀ savu zaudēto LOVER atgriezās pie manis

Elizabeth Morales Says

Dodu Šī liecība cos esmu laimīgs

Mans vārds ir Elizabeth Morales no Houston, taxes.i nekad ticēja mīlestību viļņus un burvju kamēr es satiku šo pareizrakstības ritentiņu reizi. kad es devos uz Āfriku, 28 jūnijs 2013 šogad uz uzņēmējdarbības sammitā. i bas cilvēks sauc Dr John Yi Yi. Viņš ir spēcīgs, viņš var palīdzēt jums nodot viļņus, lai atgūtu savu mīlestību ir pagājis, nedarbojas atbilstoši mīļāko meklē kādu, lai jūs mīlu, lai atgūtu zaudēto naudu un burvju naudu spēju, vai arī izskaidrot par labu job.i "m tagad laimīgi un dzīvo liecība cos vīrieti es būtu gribējis precēt atstāja mani 3 nedēļas pirms mūsu kāzām, un mana dzīve bija otrādi cos mūsu attiecības ir uz 2 gadiem ... es tiešām viņu mīlēja, bet viņa māte bija pret mani, un viņam nav labu maksājumu darbu . tad, kad es satiku šo burvestību ritentiņus, es viņam pateicu, kas noticis, un izskaidroja situāciju lietas viņam .. Sākumā man bija izlemts, skeptiski un apšaubāmi, bet es tikai sniedza tai mēģināt. un 6 dienās, kad es atgriezos uz nodokļiem, mans draugs (tagad mans vīrs), viņš man piezvanīja pats un nāca pie manis atvainojoties, ka viss tika atrisināta ar savu mammu un ģimeni, un viņš ieguva jaunu darba interviju tāpēc mums vajadzētu apprecēties .. i neticēja tas cos pareizrakstības ritentiņu tikai lūdza savu vārdu un manu boyfriends nosaukumu un viss, ko es gribēju viņam to darīt ... nu mēs esam laimīgi precējies, un mēs sagaidām mūsu mazliet kazlēnu, un mans vīrs arī ieguva jaunu darbs un mūsu dzīve kļuva daudz labāk. ja kāds nepieciešams pareizrakstības ritentiņu kādu palīdzību, e-pasta adresi: johnyiyi@rocketmail.com

GREAT JOHN Yi Yi es paldies paldies 1000000 laikos .. ja tu man būtu losted un izšķērdēta paldies. Nosūtīt viņam ar savu e-pasta adresi ... johnyiyi@rocketmail.com

Lūdzu, pārliecinieties, ka jūs sazināties ar viņu par jebkādām finansiālām grūtībām labi ..

Kas spēcīgs cilvēks, piemēram, Dr John Yi Yi .. viņš ir tik ļoti spēcīgs .. \ \ e-pastu viņam par jebkādām grūtībām .. johnyiyi@rocketmail.com

Tmp author
KĀ saņemtu savu zaudēto mīļāko atpakaļ UZ JUMS ! ! ....

Mans vārds ir JANE.I būs mīlestība dalīties ar savu liecību uz visiem foruma cilvēkiem cos es nekad domāja, man būs mana draudzene atpakaļ, un viņa ir tik daudz, lai man ..meitene, es vēlos saņemt precēties ar mani pameta 4 nedēļas mūsu kāzām par citu vīrieti .. , kad es piezvanīju , viņa nekad paņēma manu zvanu , viņa dzēsts mani uz viņas facebook un viņa mainīja savu facebook statusu no precējies Single ... kad es devos uz viņas, lai viņas darba vietā viņa teica viņas priekšnieks viņa nekad vēlaties redzēt mani .. Es pazaudēju savu darbu , kā rezultātā šī cos i aprunāt get sevi vairs, mana dzīve bija kājām gaisā , un viss negāja gludi ar manu dzīvi ... Es mēģināju visu es varētu darīt, lai ir viņas atpakaļ uz visiem nestrādāja , līdz es satiku Man , kad es aizbraucu uz Āfriku, lai izpildītu kādu biznesu ir attīstīt dažus gadus atpakaļ .. es viņam pateicu, mana problēma , un visi ir pabijuši iegūt viņas atpakaļ , un kā es pazaudēju savu darbs ... viņš man teica, viņš gonna palīdzēt man ... es neticu, ka pirmajā place.but zvērēja viņš man palīdzēt , un viņš man teica , ka iemesls, kāpēc mana draudzene atstāj mani un arī pastāstīja man dažas slēptās secrets.i bija pārsteigts, kad es dzirdēju, ka no viņa .. viņš teica, ka viņš būs runāšanai par mani , un es redzēt rezultātus nākamo pāris dienām, tad es doties atpakaļ uz ASV,nākamajā dienā un .. es viņu sauca , kad es saņēmu mājās , un viņš teica, ka viņš ir aizņemts liešanas šos viļņus , un viņš ir nopircis visus nepieciešamos materiālus par viļņus , viņš teica am gonna redzēt pozitīvus rezultātus tuvāko 2 dienu laikā , kas ir ceturtdiena ... Mana draudzene aicināja mani tieši 12:35 ceturtdien un atvainošanās par visu, ko viņa bija darījusi .. viņa teica , viņa nekad zināja, ko viņa dara un viņas pēkšņi uzvedība nebija apzināta , un viņa solīja to darīt again.it bija, piemēram, es sapņoju , kad es dzirdēju, ka no viņas , un , kad mēs beidzās zvanu , es sauc par vīru un teica viņam mana sieva sauc , un viņš teica, es neesmu redzējis neko vēl ... viņš teica, es arī saņemt savu darbu atpakaļ 3 dienu laikā .. un kad tā Svētdien, viņi aicināja mani uz manu darba vietā , ka man vajadzētu atsākt strādāt pirmdien , un viņi gonna kompensēt mani termiņā ir pavadījuši mājās bez darba .. Mana dzīve ir atpakaļ formu , man ir mana draudzene atpakaļ, un mēs esam laimīgi precējušies tagad ar bērniem, un man ir mans darbs atpakaļ too.This cilvēks ir patiešām spēcīgs .. ja mums ir līdz 20 cilvēkiem, piemēram, viņu pasaulē , pasaule būtulabāka vieta .. viņš ir arī palīdzējis daudziem maniem draugiem , lai atrisinātu daudzas problēmas , un tie visi ir laimīgs tagad .. esmu norīkošanu šo forumu , lai ikviens, kas ir ieinteresēts apmierināt vīrieti help.you var pastu viņam johnyiyi@rocketmail.com nevaru dot savus ciparu cos viņš man teica, viņš nevēlas tikt traucēts ar daudziem cilvēkiem visā pasaulē .. viņš teica, ka viņa e-pasts ir labi , un viņš būs atbildes uz visiem e-pastiem ASAP . . ceru, ka viņš palīdzēja u pārāk .. labu veiksmi : johnyiyi@rocketmail.com.ONCE atkal Viņa e-pasta adrese : johnyiyi@rocketmail.com

Tmp author
Erick Wilson

Mans vārds ir Erick Wilson .. Es nekad ticēja in Love viļņus vai magics kamēr es satiku šo īpašo pareizrakstības ritentiņiem , kad es devos uz Āfriku, lai izpildīt kādu biznesu .. Viņš ir ļoti spēcīgs .. Mana sieva šķirties man bez iemesla par gandrīz 4 gadus un es mēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ cos es tiešām mīlu viņu tik daudz, bet visas manas pūles nesanāca .. tiekamies mūsu agrīnā vecumā koledžā , un mēs abi ir jūtas pret otru , un mēs apprecējāmies laimīgi par 5 gadiem, bez kazlēnu un viņa pamodās no rīta un viņa man teica, viņa dodas uz laulības šķiršanu .. es domāju, ka tas bija joks, un, kad viņa atgriezās no darba viņa konkursu, lai man šķiršanās vēstuli un viņa pildīta visas viņas kravu no manas mājas .. es skrēja traks , un es mēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ , bet visi nestrādāja .. man bija vientuļš gandrīz 4 gadus ... Tātad, kad es teicu pareizrakstības ritentiņus , kas noticis , viņš teica, viņš man palīdzēt , un viņš lūdza viņas pilns vārds un viņas attēlu .. i deva viņam, ka .. Sākumā es biju skeptiski, bet es sniedza taimēģināt cos h ave mēģinājis tik daudz pareizrakstības riteņi un nav risinājums ... tad, kad viņš beidzis ar lasījumos , viņš dabūja atpakaļ uz mani , ka viņa ir ar vīrieti , un ka cilvēks iriemesls, kāpēc viņa atstāja mani ...pareizrakstības ritentiņus teica, ka viņš palīdzēs man ar burvestību , kas būs noteikti celt savu back.but es nekad uzskatu, ka tas viss ... viņš man teica, es redzu pozitīvu rezultātu 3 dienu laikā .. 3 dienas vēlāk , viņa aicināja mani sev un atnāca pie manis atvainojies , un viņa man teica, viņa būs atgriezties pie manis .. Es aprunāt uzskatu, ka tas , tas bija kā sapnis cos es nekad uzskatu, ka tas darbosies pēc tam, kad mēģina daudz pareizrakstības riteņi un nav risinājums ..pareizrakstības ritentiņus ir tik spēcīga , un pēc tam viņš palīdzēja man ar grūtniecība pareizrakstības un mana sieva got grūtniecemēnesi vēlāk .. tagad mēs esam laimīgi ir kopā atkal un ar skaistu kazlēnu .. Šis pareizrakstības ritentiņš patiešām ir mainījusi manu dzīvi , un es būs uz visiem laikiem pateicīgs viņam .. viņš ir palīdzējis daudz draugu, arī ar līdzīgiem problēma, pārāk, un viņi ir laimīgi un pateicīgi viņam .. Šis cilvēks ir patiešāmvisspēcīgākais pareizrakstības ritentiņš ir bijušas dzīvē .. esmu norīkošanu šo forumu , ja ir kāds, kam ir līdzīga problēma , un joprojām meklē izeju .. jūs varat sasniegt viņam šeit : johnyiyi@rocketmail.com ...... Sazināties ar šo spēcīgs Burtot ritentiņš ŠODIEN pa e-pastu : johnyiyi@rocketmail.com ..

Tmp author
drokosovospelltemple@hotmail.com


Laba diena lasītāji, mans vārds ir Tracy, es vēlos izmantot šo mediju, lai liecināt par to, ko šī spēcīgā pareizrakstības ritentiņš ir darīts, lai saglabātu manas attiecības. Man ir bijusi iepazīšanās manu mīļāko vairāk nekā 4 gadiem, visi pēkšņi, mēs sākām kam ir maz problēmas un ķildu vairāk nekā ik maz jautājumiem, es pamanīju mans mīļākais ir mainījusies tik daudz, viņš devās tālāk, lai sāktu krāpšanos par mani ar citām meitenēm, tas padara mani vairāk dusmīgs. Es mīlu viņu tik daudz un nekad vēlaties dalīties ar viņu ar kādu citu meiteni. kad es sastopas viņam par krāpšanos, viņš dabūja nokaitināts, un teica, ka viņš vēlas, lai es viņam nelielu pārtraukumu. Es domāju, tas būtu viņam garām man, kad 3weeks, viņš apstājās sazinoties ar mani, un atsakās atbildēt uz maniem zvaniem un manu pastu. man bija viss, ko es varētu saņemt viņu atpakaļ, bet vairāk es cenšos, jo vairāk viņš gāja tālāk. Draugs vēlāk iepazīstināja mani ar šo pareizrakstības ritentiņu sauc TEMPLE, mans draugs teica mans viņš ir labs, kas dara savu darbu. Es sazinājās ar viņu par burvestību, lai saņemtu savu ex atpakaļ. lūk, viņš faktiski runāšanai par mani un manu mīļāko atgriezās pie manis 2days pēc pareizrakstības ceļgaliem un ubagošanā mani piedot un pieņemt viņu atpakaļ. šodien mēs dzīvojam kopā zem viena jumta, un mēs nekad strīdēties, ne nekādu pārpratumu. Es pateicos Dr okosovo saglabāšanai manas attiecības. Ja kāds šeit meklē īstu pareizrakstības ritentiņu, lūdzu, meklēt ne vairāk, iet taisni uz Dr okosovo templi, izmantojot savu e-pastu drokosovospelltemple@hotmail.com. I garantija jums 100%, ka viņš, protams, likts smaidu atpakaļ uz jūsu sejas. paldies jums Dr okosovo, jums ir patiešām to, ko cilvēki saka, jumsTmp author
Liels burvestību ritentiņš, kas palīdz celt atpakaļ savu ex vīrs drokosovospelltemple@hotmail.com


Es esmu trūkst vārdu šeit, mans vārds Odrija no Kanādas, es nezinu, ko teikt par to, kas DR okosovo ir darījusi me.My mīļāko atstāja mani gandrīz 2gads, es patiešām patika mans vīrs Steve jo viņš bija mans pirmais mīlestība, kad viņš atstāja man māca šī pasaule bija beidzies, bet, kad es nāca saskarē ar DR okosovo viņš tikko teica man, ka mans mīļākais būs atpakaļ, 24 stundām un ka viņš būs mīlēt un cienīt mani. Tātad visvairāk pārsteidz tas, ka mans mīļākais tagad atpakaļ uz mani, un tagad mēs esam kopā, Mans mīļākais nopirka man jauku auto un tagad man ir arī piekļuvi viņa bankas kontu, jo es redzēju dāmu liecību par DR okosovo, kas palīdzēja viņai lai viņai piekļūt vīru kontā, un tagad tas pats tikko notika ar mani. Esmu tik pateicīgs DR okosovo. Lūdzu, DR okosovo ir liels cilvēks .. sazināties ar viņu, lai jebkāda veida palīdzību .. Viņa privāta pasta drokosovospelltemple@hotmail.com

Tmp author
Uzmanību:
Uzmanību:

Es nekad neesmu redzējis labu un spēcīgu pareizrakstības ritentiņiem, piemēram, Dr OKOSOVO risinājumu centra, es esmu Džons dzirnavas pēc nosaukuma es esmu, kas atrodas Apvienotajā Karalistē, bet es dzīvo ASV, šogad janvāris 2013 pēc Ziemassvētkiem un jauno gadu, mana jaukā sieva šķīries man kaut kādu iemeslu dēļ vislabāk zināt, kas viņai, es biju tik tik rūgta es mākonis nevar izturēt to man bija pilnīgi haoss, es arī pazaudēju savu labu maksājumu darbu, kā arī tad, kad es biju pārlūkojot internetu es atbraucu pāri Dr OKOSOVO SOLUTOIN CENTRS, es paņēma savu e-pasta adresi un es pastu viņam uzreiz, es saņemšu atbildi no viņa tuvāko 5 minūti, man paskaidroja, visu, kas ir noticis ar mani viņam, Dr okosovo smieties pēc tam, kad es esmu teicis viņam visu, un viņš mani pārliecināja, ka es esmu īstajā vietā, lai iegūtu labu un steidzamu risinājumu, Dr okosovo pārliecināt mani, ka tas būs tikai 27 stundas, par manu sievu un manu uzņēmumu, lai izsauktu mani atpakaļ , man bija šauboties viņu, bet godīgi man nav citas izvēles, tad, lai dotu viņam iespēju, var visai plašs vārdu ticiet man tas nebija līdz pat 24 stundām mans uzņēmums sauc mani atpakaļ, viņi pat veicina manā darba vietā ar nākamo 5 minūtes es varu saņemt steidzamu zvanu no ģimenes advokāta Hon.Barr.Mike Smita, ka mana jauki sieva vēlas izlīgumu, es biju ļoti laimīgs, es pateicos Dr okosovo kas bija viņa templis ir patiešām risinājums visā plašajā vārdu manu padomu ar plašu vārdu ir tas, ka tad, ja visas personas saskaras ar tām pašām problēmām, kas man bija, kam vai pat vairāk viņi būtu e-pastu Dr okosovo uzreiz tagad, izmantojot: drokosovospelltemple@hotmail.com, es apliecinu jums, ka jūsu stāsts mainīsies uz labu mūžīgi.

Ar laba vēlējumiem.

John Mile ..


Tmp author
Liels burvestību ritentiņš, kas palīdz celt atpakaļ savu ex vīrs drokosovospelltemple@hotmail.comSveiki, mans vārds ir Miss Lilian Rossy, es esmu no ASV. Es vēlos informēt jūs visi, kas tur ir pareizrakstības ritentiņš, kas ir patiesa un īsta. Es nekad īsti ticēja nevienā no šīm lietām, bet, kad man bija zaudēt GARVIN, man vajadzēja palīdzību, un kaut kur griezties slikti. Es atklāju consultant.okosovo viļņus, un man lika LOVE izskaidrot. Dažas dienas vēlāk, mans telefons zvanīja. Garvin bija viņa vecs sevi atkal un vēlējās atgriezties pie manis! Ne tikai nāk atpakaļ, pareizrakstības ritentiņš atvēra viņam līdz, cik daudz es mīlēja un vajadzēja viņu. Pareizrakstības Casting nav smadzeņu skalošanas, bet viņi atvēra acis uz to, cik daudz mēs esam, lai dalītos kopā. Es ieteiktu ikvienam, kas ir mana vecā situācijā, lai to izmēģinātu. Tas dos jums brīnišķīgi pārsteigumi, kā arī savu mīļāko atpakaļ uz jums. Veids, kā lietas tika domāts, lai būtu ", jūs varat sazināties ar pareizrakstības ritentiņus par (drokosovospelltemple@hotmail.com);. Es esmu būtībā priecājos par to, kas notiek manā dzīvē caur cilvēku, ka Dievs patiešām ir nosūtīts sagādāt prieku someones dzīvē; i ieraudzīja vīrieti, kas par šo Dr okosovo pareizrakstības ritentiņu pagājušajā nedēļā post un ignorēt redzēt amatu un vēl dāma atkal izlikt par viņu, kā arī, lai es sazināties ar Dr okosovo palīdzību, lai panāktu mana Ex mīlestību, kas ir devusies 3 gadus atpakaļ; Es domāju, ka tas var nebūt iespējams, bet mans prāts teica, man vajadzētu dot Dr okosovo ar tiesas procesu, jo man ir satikt daudz viltus pareizrakstības ritentiņu nekā šeit, un nekas notikt, es esmu, izmantojot šo iespēju, lai pastāstītu visiem, vai kāds, kas lasa manu pastu uz lūdzam sazināties ar šo cilvēku, jo viņš ir atšķirīgs starp viņiem un to, kā viņš pa e-pastu, un runāt ar mani, man tiešām patīk, jo viņš vienmēr pateiks, ko blakus, lai padarītu jūsu mīļākais atgriezties pie jums, un tas notiek ar mani, ka es klausos visu, ko viņš man teica to darīt, un es pateicos Dievam, ka mans mīļākais pa e-pastu man, 3 nakti atpakaļ, un tagad mēs plānojam precēties esmu tik tik tik laimīgs, un paldies jums tik daudz, Dr okosovo jūs varat sasniegt viņam;. (drokosovospelltemple@hotmail.com)

Tmp author
Es esmu Christiana Damian no Kalifornijas ASV. Es vēlos pateikties Dr.okosovo par visu, ko viņš ir darījis mani .. Dažus gadus atpakaļ man ir bijis, kam virkni problēmu, manā laulībā. Mans vīrs vienkārši pēkšņi pagriezās pret zvērs un viņš sit mani regul


Es esmu Christiana Damian no Kalifornijas ASV. Es vēlos pateikties Dr.okosovo par visu, ko viņš ir darījis mani .. Dažus gadus atpakaļ man ir bijis, kam virkni problēmu, manā laulībā. Mans vīrs vienkārši pēkšņi pagriezās pret zvērs un viņš sit mani regulāri. Katru reizi, kad viņš sit mani, es vienmēr esmu ļoti pārsteigts, jo viņš nebija viens es izmantoti, lai zinu, es sāku pamanīt, ka lietas notiek nepareizi manā laulībā līdz beidzot mans vīrs atstāja mani un bērniem, tas bija tik nomākts, ka es ir zaudējuši savu laulību, un mans vīrs līdz es devos uz internetu, lai meklētu labu pareizrakstības ritentiņu, lai palīdzētu man atvest savu vīru. es redzēju tik daudz komentāru par šo konkrēto Dr.okosovo un kā viņš ir palīdzējis tik daudziem cilvēkiem. Bez bailēm vai šaubu Es e-pastu viņam uzreiz uz viņa personīgo e-pasta drokosovospelltemple@hotmail.com.and es paskaidroju visu, lai viņam, viņš man jautāja, nav jāuztraucas vairs, un solīja atvest savu vīru drošās rokās, lai man ... viņš gatavs dažas lietas par mani un nosūtīja to taisni uz mani, es to tieši tā, kā man bija vērsta, un es jums saku, divas dienas pēc tam, mans vīrs atgriezās mājās, lai mani un bērniem, un viņš atvainojās par visu viņš lika mums iet cauri ... tagad es jūtos kā es esmu visvairāk vislaimīgākais sieviete uz zemes, tagad, jo man ir got manu vīru atpakaļ ... e-pasts Dr.okosovo uz savu personīgo e-pastu šodien drokosovospelltemple@hotmail.com .. Viņš tiešām varētu būt risinājums, lai visas jūsu ģimenes un attiecību problēmas.


Tmp author
Marian

Labdien, mans vārds ir Marian es zinu slavens pareizrakstības ritentiņiem, kas palīdzēja man, kad man bija problēmas ar manu vīru, ja jums ir nepieciešams pareizo vietu, lai atrisinātu jūsu problēmas sazināties ar ārstu OKORO Pareizrakstības Temple ir pareizā izvēle. viņš ir lielisks cilvēks, kas ir liešanas viļņus ar gadu pieredzi. viņš cast viļņus uz dažādiem mērķiem, piemēram,

(1) Ja jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ.
(2) ja Jums vienmēr ir slikti sapņi.
(3) Jūs vēlaties jāveicina jūsu birojā.
(4) Jūs vēlaties sievietes / vīrieši palaist pēc jums.
(5) Ja jūs vēlaties bērnu.
(6) Jūs vēlaties būt bagāts.
(7) Jūs vēlaties, lai tie savu vīru / sievu ir jūsu uz visiem laikiem.
(8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība.
(9) Zāļu aprūpe

Sazināties ar viņu šodien uz: DR.OKOROSPELLTEMPLE01@GMAIL.COM

Tmp author
Viljams

Iespaidīgs liecība vednis, lai palīdzētu man
mans vīrs atpakaļ uz mani. Mans vārds ir Rhoda
Viljams dzīvojis ASV un man ir 4 bērni, pirms es
bija problēmas ar manu vīru darām
Viņš mūs ienīst tik daudz, ka pat novest pie izjauktu
un atstāj mūs ar citu sievieti, kamēr draugs
raktuves aizveda mani uz šo vīrieti nosaukts Dr okosodo, i
sazināties ar viņu un viņš sāk nodot Burtot
nekavējoties, tad viņš man palīdzēt mans vīrs atpakaļ
par un tagad es esmu ļoti laimīga ģimene
ļoti pateicīgs Dr okosodo man palīdzēt, tāpēc jums ir
pateikt cilvēkiem, kā labi to. Es ieteiktu jums
sazināties ar viņu pa šo e-pastu
okosodoakolur@yahoo.com. Tad viņa
problēma ir atrisināta

Tmp author
Sveiki, mans vārds ir Miss Dženifera, es esmu latviešu. Es vēlos apliecināt, ka ir pareizrakstības ritentiņš, kas ir īsts un reāls. Es nekad īsti ticēja jebkurā no šīm lietām, bet, kad man bija zaudēt savu zēns draugs Džonsons, man vajadzēja apmēram vienu

Sveiki, mans vārds ir Miss Dženifera, es esmu latviešu. Es vēlos apliecināt, ka ir pareizrakstības ritentiņš, kas ir īsts un reāls. Es nekad īsti ticēja jebkurā no šīm lietām, bet, kad man bija zaudēt savu zēns draugs Džonsons, man vajadzēja apmēram vienu palīdzēt man, kad es atklāju cadalovespell@gmail.com un man lika mīlas burvestību. Pēc dažiem 2days vēlāk, mans telefons zvanīja, kad Džonsons mani sauc atvainoties. Johnson bija viņa veco self atkal un gribēju atgriezties pie manis! Ne tikai nāk atpakaļ, pareizrakstības ritentiņš atvēra acis zināt, cik daudz es mīlēja un vajadzēja viņu. Pareizrakstības Casting nav smadzeņu skalošanas, bet viņi atvēra acis zināt, cik daudz mums ir dalīties kopā. Ikviens, kas ir manā vecajā situācijā vai ir kāda cita problēma, jākonsultējas Dr Kada Viņš dos jums brīnišķīgi pārsteigumi, kā arī savu mīļāko atpakaļ uz jums.Veids, kā lietas tika domāts, lai būtu "Jūs varat sazināties ar lielu burvestību ritentiņus pie cadalovespell@gmail.com Viņš ir ļoti jauks un liels..

Tmp author
Miss Lilian Rossy

Sveiki, mans vārds ir Miss Lilian Rossy, es esmu no Latvijas. Es gribu informēt jūs visi, kas tur ir pareizrakstības ritentiņš, kas ir īsts un reāls. Es nekad īsti ticēja jebkurā no šīm lietām, bet, kad man bija zaudēt Garvin, man vajadzēja palīdzēt un kaut kur vērsties slikti. Es atklāju consultant.odia viļņus un man lika mīlas burvestību. Dažas dienas vēlāk, mans telefons zvanīja. Garvin bija viņa veco self atkal un gribēju atgriezties pie manis! Ne tikai nāk atpakaļ, pareizrakstības ritentiņš atvēra viņam līdz cik daudz es mīlēja un vajadzēja viņu. Pareizrakstības Casting nav smadzeņu skalošanas, bet viņi atvēra acis uz to, cik daudz mums ir dalīties kopā. Es ieteiktu ikvienam, kas ir manā vecajā situācijā, lai to izmēģinātu. Tas dos jums brīnišķīgu pārsteigumu, kā arī savu mīļāko atpakaļ uz jums.Veids, kā lietas tika domāts, lai būtu "Jūs varat sazināties ar burvestību ritentiņus par odiaspirituallovespell@gmail.com Viņš ir ļoti jauks un liels..

Tmp author
garām Laura

Mans vārds ir garām Laura es esmu no Latvijas, es biju attiecības ar Jāni un mēs mīlēja un jāaizsargā sevi par 3 labas gadiem un katra lieta bija notiek gludi, bet 12 augusts 2011 dienā es varētu piezvanīt cienītāji dienu mēs abi bija pārpratums jo es atbildēju uz zvanu no puisis, kas ir lūdzot mani, kas par datumu, bet es atteicos, un viņš man teica, ka attiecības ir beidzies, un ka viņš ir apnikuši ar mani, un es lūdza viņu, jo es mīlu viņu tik daudz, bet viņš atteicās man bija tik uz leju cast un es jutu pasaule ir beigusies man, bet mans draugs man pastāstīja par pareizrakstības ritentiņu, kas palīdzēja viņas māsa noteikti kļūst viņas attiecības atpakaļ, labu darbu un labvēlību kādā no viņas cenšas bet Sākumā es biju nobijies, bet man ir, lai dotu šo cilvēku izmēģinājumiem, jo es mīlu Jāni ļoti daudz, un es neesmu gatavs zaudēt viņu jebkura sieviete, tāpēc es pasūtīts atpakaļ manu mīlestību burvestību no šī lielā pareizrakstības ritentiņu kas lika man laimīgu sievieti vēlreiz teikt tas viss mans bijušais atnāca pie manis ar lielu mīlestību un gādīga sirds ... es esmu apliecina šo lielo pareizrakstības ritentiņu Kada mīlestību burvestību. ja jums ir nepieciešama viņa palīdzība, jūs varat sazināties ar viņu pa cadalovespell@gmail.com

Tmp author
Mans vārds ir JANICES NO latvian.I WALLOCKS nekad ticēja mīlestībā viļņus vai burvju līdz es satiku šo burvestību ritentiņš reiz, kad es devos uz Āfriku pagājušā gada decembrī uz biznesa samitā. Viņš ir ļoti spēcīgs un var palīdzēt cast viļņus, lai atkal

Mans vārds ir JANICES NO latvian.I WALLOCKS nekad ticēja mīlestībā viļņus vai burvju līdz es satiku šo burvestību ritentiņš reiz, kad es devos uz Āfriku pagājušā gada decembrī uz biznesa samitā. Viņš ir ļoti spēcīgs un var palīdzēt cast viļņus, lai atkal viens ir aizgājis, LOST, misbehaving mīļākais meklē kādu VIENU tevi mīlu, atkal zaudēja naudu un burvju NAUDU burvestību vai burvestību par labu JOB.I "M tagad HAPPY & DZĪVOJAMĀ LIECĪBA COS vīrietis, es būtu gribējis precēt mani atstāja 2 nedēļas pirms mūsu kāzām un mana dzīve bija kājām gaisā COS Mūsu attiecības ir pagājušas 2years ... Es patiešām patika viņu, bet viņa māte bija pret ASV un viņš nav labi apmaksāts darbs. SO, kad es satiku šo burvestību ritentiņš, es viņam pateicu, kas noticis, un izskaidroja situāciju par lietām, kas viņam .. Sākumā es biju izlemts, skeptiski un apšaubāms, bet es tikai deva tam TRY. Un 7 dienām, kad es atgriezos Teksasā, mans draugs (tagad vīrs) man piezvanīja pats un mani nāca atvainojies, ka viss tika atrisināta ar mammu un ģimenes, un viņš ieguva jaunu darba interviju tāpēc mums vajadzētu apprecēties .. Es neticēju COS pareizrakstības CASTER vienīgi lūdza mans vārds un mans boyfriends vārdu un visi man gribēja darīt ... Nu mēs ir laimīgi precējies, un mēs sagaidām mūsu mazs bērns, un mans vīrs arī ieguva jaunu darbu un mūsu dzīvi kļuva daudz labāk. Gadījumā kāds nepieciešams pareizrakstības ritentiņš kādu palīdzību, viņa e-pasta adrese ir: ogunspiritualspelltemple@gmail.com ...... ceru, ka viņš palīdz jums out. Steigā tagad un sazināties ar viņu tagad ar e-pasta adrešu> ogunspiritualspelltemple@gmail.com

Tmp author
Pārsteidzošs liecība par pareizrakstības ritentiņu, kurš cēla manu sievu atpakaļ uz mani ..

Pārsteidzošs liecība par pareizrakstības ritentiņu, kurš cēla manu sievu atpakaļ uz mani ..
Mans vārds ir Andy Sowers, es dzīvoju Austrālijā, un es esmu laimīgi precējusies ar jauki un gādīga sieva, ar diviem kids.A ļoti liela problēma radusies manā ģimenē septiņus mēnešus atpakaļ, starp mani un manu wife.so šausmīgi, ka viņa ņēma lietu tiesā par divorce.she teica, ka viņa nekad vēlējās palikt ar mani atkal, un ka viņa nav mīlestība mani anymore.So viņa pildīta no manas mājas, un lika man un maniem bērniem caur stipras sāpes. Es mēģināju visu manu iespējamos līdzekļus, lai saņemtu viņas atpakaļ, pēc daudz ubagošanu, bet visi bez avail.and viņa apstiprināja to, ka viņa ir izteikusi savu lēmumu, un viņa nekad vēlējās mani redzēt vēlreiz.
Tātad par vienu vakaru, jo man bija atgriežoties no darba, es iepazinos ar kādu vecu draugu raktuvju, kas jautāja par manu wife.So es paskaidroja katru lieta viņai, lai viņa man teica, ka vienīgais veids, kā es varu saņemt savu sievu atpakaļ, ir apmeklēt pareizrakstības ritentiņiem, jo ​​tas ir tiešām strādāja par viņas too.So es nekad ticēja burvestību, bet man nebija citas izvēles, kā vien sekot viņas padomu. Tad viņa man iedeva e-pasta adresi pareizrakstības ritentiņu kuru viņa apmeklēja {supremelovespell@gmail.com}..
Tāpēc nākamajā rītā, es nosūtīja pastu uz adresi viņa deva man, un pareizrakstības ritentiņu mani pārliecināja, ka es varu saņemt savu sievu atpakaļ nākamajā day.What pārsteidzošu paziņojumu! Es nekad ticēja, tāpēc viņš runāja ar mani, un man teica visu, kas man jādara. Tad nākamajā rītā, tik pārsteidzoši, mana sieva, kas nebija mani sauc par pēdējo septiņu {7} mēnešus, deva man zvana, lai informētu mani, ka viņa bija nāk back.So AMAZING! Tā, ka bija kā viņa atnāca atpakaļ, ka tajā pašā dienā, ar lielu mīlestību un prieku, un viņa atvainojās par viņas kļūda, un par sāpēm viņa izraisīja man un maniem bērniem. Tad no šīs dienas, mūsu attiecības tagad stiprāka nekā to, kā tas bija līdz šim, ar palīdzību pareizrakstības ritentiņu.
Tātad, es padomu jums tur laipni apmeklēt to pašu tīmekļa {supremelovespell@gmail.com}, ja jums ir kādas stāvoklī kā šis, vai jums ir kādas problēmas saistībā ar "celt savu ex atpakaļ.
Tātad pateicoties supremelovespell par apvienojot atpakaļ mana sieva, un devusi lielu prieku manai ģimenei atkal.
{Supremelovespell@gmail.com},
Paldies ...

Tmp author
agustine leo

Es esmu Agustine es esmu no Austrālijas Es vēlos pateikties Dr Humen par to, ko viņš ir darījis mani Sākumā es domāju, ka es nekad mana mīlestība atkal līdz es nolēmu, lai dotu tai Trie. Es viņam pateicu, ka mans bijušais mīļākais, kas man patika no visas sirds mani atstāja citai sievietei visiem Dr Humen darīja, bija smieties un teica, ka viņš būs atpakaļ uz mani 2days laikā man mācīja viņš gulēja uz 2RD dienā mans bijušais sauc mani un teica, ka viņš vēlas redzēt mani, es biju satriekts pēc tam viņš atnāca pie manis un sāka ubagot, ka viņš bija apbūris, tūlīt es piedod viņam un tagad mēs esam atpakaļ, un viņš viņa tiešām neprātīgi iemīlējusies me.All pateicoties Dr Humen viņš patiešām brīnišķīgi iegriezt jūs vēlaties sazināties ar viņu šeit viņa ir privāta pasta humenhealingtemple@yahoo.com

Tmp author
saiadaEs esmu dzirdēt dot liecību par to, kā es saņēmu atpakaļ mans vīrs, mēs apprecējāmies vairāk nekā 9 gadus un ir gotten divus bērnus. lieta gāja labi ar mums, un mēs vienmēr esam priecīgi. līdz kādu dienu mans vīrs sāka uzvesties tā, es nevarēju saprast, man bija ļoti mulsina, kā viņš pret mani un bērniem. vēlāk šajā mēnesī viņš nav atgriezies mājās atkal, un viņš aicināja mani, ka viņš vēlas šķirties, es pajautāju, ko es esmu darījis nepareizi pelnījuši šo no viņa, viss, ko viņš teica, ka viņš vēlas šķirties, ka viņš mani ienīst un nav vēlas redzēt mani atkal savā dzīvē, man bija traks un arī neapmierināts nezinu, ko darīt, es biju slims vairāk nekā 2 nedēļas, jo šķiršanās. Es mīlu viņu tik daudz viņš bija viss man bez viņa mana dzīve ir nepilnīga. Es teicu mana māsa, un viņa man teica, lai sazinātos ar pareizrakstības ritentiņus, es nekad ticēt visu šo burvestību liešana lieta. Es tikai gribu, lai mēģinātu, ja kaut kas nāk no tā. Es sazinājās traditionalspellhospital par atgriešanos mans vīrs man, viņi man teica, ka mans vīrs ir veikusi cita sieviete, kas viņai runāšanai par viņu, ka ir iemesls, kāpēc viņš mani ienīst un arī vēlas mūs šķirties. tad viņi man teica, ka viņi ir runāšanai par viņu, ka dos viņam atgriezties pie manis un bērniem, viņi izliets burvestību un pēc 1 nedēļas mans vīrs sauc mani, un viņš man teica, ka man vajadzētu piedot, viņš sāka atvainoties pa telefonu un sacīja, ka viņš joprojām dzīvo mani, ka viņš nezināja, kas notiek ar viņu, ka viņš atstāja mani. tas bija burvestību ka viņš traditionalspellhospital liets uz viņu, ka viņam atriebība ar mani šodien, mani un manu ģimeni tagad ir laimīgs atkal šodien. paldies traditionalspellhospital par to, ko jūs esat darīts attiecībā uz mani es būtu bijis nekas šodien, ja nav savu lielo burvestību. Es gribu, lai jūs mani draugi, kuri iet caur visu šo veida mīlestības problēmas iegūt atpakaļ savu vīru, sievu, vai ex draugs, un draudzene contact traditionalspellhospital@gmail.com. un jūs redzēsiet, ka jūsu problēma tiks atrisināta bez kavēšanās.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

lilija 17.10.2010 01:12
Fiktīvo laulību dēļ cietušās Latvijas meitenes Inta (21) un Liliana (23), kuras, kā jau Diena rakstīja, tika pakļautas arī vardarbībai, izlēmušas vērsties Latvijas vēstniecībā Īrijā, kas solījusi palīdzību turpmākajā saskarsmē ar vietējo policiju. Latvijas policija, kas šajā gadījumā īsti palīdzēt vairs nevar, savukārt paredzējusi sadarbībā ar Lietuvas kolēģiem tuvākajā laikā nosūtīt uz Īriju divus atašejus – šādi cerot pastiprināt kontroli pār nelegālo fiktīvo laulību biznesu, kurā iesaistīts simtiem Austrumeiropas meiteņu. “Kad dzīvs cilvēks uz vietas strādā, ir pavisam citi rezultāti,” Dienai norāda Valsts policijas priekšnieks Aldis Lieljuksis un aicina meitenes nebūt vieglprātīgām un rūpīgi izvērtēt visus aizdomīgos priekšlikumus.

Diena jau rakstīja, ka trešo valstu pilsoņi, pārsvarā no Pakistānas, Indijas, Bangladešas, cerot saņemt uzturēšanās atļauju Īrijā, ir gatavi starpniekiem maksāt pat līdz 10 tūkstošiem eiro, lai apprecētu kādu Eiropas Savienības dalībvalsts iedzīvotāju, un pārsvarā šādās afērās tiek iesaistītas mazākturīgas meitenes no Austrumeiropas, kurām tiek piesolīts darbs, apmaksāta dzīvesvieta un dažos gadījumos – vēl 1000 latu.

Cer uzlabot
Kā ziņots, Lilianai Dublinā bija solīts darbs McDonald”s, bet tā vietā nācās fiktīvi precēties ar pakistānieti – viņš uz laulību pamata saņēma pastāvīgās uzturēšanās atļauju. Īrijā meitenei atņemti dokumenti, vīrs Muhameds Umers Ahrams pēc kāzām sācis kontrolēt Lilianas dzīvesveidu un viņu sist, viņas algu pārskaitījis savā kontā, draudējis nogalināt viņu un Latvijā palikušo dēlu. Savukārt Intai pērn draudzene piedāvājusi izpalīdzēt pakistāniešiem ar vīzu – gada laikā viņa ceļojusi no viena trešās valsts pilsoņa pie otra, jo nav vēlējusies tikt pārdota – par meiteni starpniekiem bijis jāmaksā 3000 eiro. Abos gadījumos vervēšanu organizējusi Latvijas pilsone, kas pati ir Dublinā precējusies ar pakistānieti. “Es gribu, lai viņa samaksā par to, lai izcieš to, ko es! Tā tas nepaliks, jo man uz visu mūžu paliks atmiņā tas, ko viņa izdarīja ar mani!” savu lēmumu vērsties pie Īrijas varas iestādēm pamato Inta. Meitenes mēģinājušas vērsties pie Īrijas policijas (gardas) jau iepriekš, taču neveiksmīgi.

Tiesa, iespējas sodīt starpnieku Latvijas policijas vērtējumā ir ļoti nelielas – jāpierāda cilvēktirdzniecības fakts, proti, naudas samaksa vai tas, ka meitenes apprecinātas ar viltu, kā gluži nav. Īrijas varas iestādes vēlmi pēc ciešas sadarbības līdz šim nav izrādījušas, lai gan tur personas būtu sodāmas par uzturēšanās atļauju izkrāpšanu.

Nejaucoties privātajā dzīvē
Īrijas policija nekontrolē, cik godīgas ir laulības, kā tas notiek, piemēram, Latvijā vai ASV – neviens mājās nenāk un nepārbauda. Īrijas vēstnieks Latvijā Tims Movs Dienai to pamatoja ar nevēlēšanos iejaukties iedzīvotāju privātajā dzīvē. Tā vietā izdota instrukcija, ar kuru trešo valstu pilsoņiem tiek atteikta pastāvīgās uzturēšanās atļauja uz laulību pamata, ja viņi iepriekš nav dzīvojuši kādā citā ES dalībvalstī. Izsūtītas vairāk nekā 700 atteikuma vēstules, taču pret krāpniekiem vērstā likumdošana ietekmē arī pārus, kuru laulība ir reāla.

“Aicinām visas ģimenes, kuras saņēmušas atteikumu, griezties vēstniecībā,” saka vēstniecības pārstāve Jeļena Lobzova. Kā ziņots, dažas Austrumeiropas valstis nolēmušas vērsties pret Īriju, apstrīdot šo kārtību.

Jākontrolē augstskolai
Arī Latvijas varas iestādes, kā izrādās, iebraukušās personas rūpīgi nekontrolē. Diena rakstīja, ka eksperminta laikā saskarās ar kādu Pakistānas pilsoni Umeru Čīmu (Umer Fateh Cheema 11.11.1972), kurš piedavāja fiktīvi apprecēties ar savu draugu, un, pēc paša teiktā, patlaban uzturas Lielbritānijā. Nepiekrītot darījumam, viņš (Umer Fateh Cheema 11.11.1972) sūtīja vēstules ar draudiem nogalināt. Diena pārliecinājās ka, viņš (Umer Cheema) skaitās Latvijas Universitātes students un, iespējams, viņam ir arī uzturēšanās atļauja.

“Kontrole ir pilnībā augstskolas pārziņā,” skaidro Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMPL) pārstāve Diāna Bogdanova. Ārvalstu studentiem uz gadu tiek izsniegta termiņuzturēšanās atļauja, kuru saņem, samaksājot studiju maksu. Atļauja augstskolai ik gadu jāpagarina PMPL. “Izsaucējam – šajā gadījumā LU – jāuzņemas pilna atbildība,” saka D.Bogdanova. LU no komentāriem, vai U.Čīms (Umer Fateh Cheema) aizvien reāli mācās, atsakās, atsaucoties uz likumu par personu datu aizsardzību un pārbaudīt to nesola

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

meya 08.09.2010 00:52
Jā, stāsts ļoti interesants.

Vēlējos komentēt mazliet Kaljva trešo argumentu.

Pirmkārt, tik tiešām: kas notiks, ja daudzi tā darīs? Un es varu apgalvot, ka darīs arī! Tādēļ PMLP un Ārlietu ministrijai jau laikus vajadzētu nodrošināt skaidru, korektu informāciju un izstrādāt sistēmu, lai pašiem nav jāveic desmitkārtīgs darbs, sniedzot daudzās konsultācijas katram interesentam.

Otrkārt, pret fiktīvām laulībām būtu vērts nodrošināties, BET ir jāattīstās līdz ar laiku. Pasaule kļūst mazāka, attālumi pārvaramāki un es tur nesaskatu nekādus katastrofālus draudus latviešiem, ja viņi apprec nelatviešus (tieši otrādi, situācijā, kad uz 100 vīriešim ir 116 sievietes, katastrofāli būtu aizliegt šīm 16 dāmām precēties: dati aplūkojami šeit https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/... ). Lūk tā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Marokanja Sieva 15.07.2010 18:35
Esmu preceejusies ar Marokaani vairaak kaa 3 gadus Dziivojam marokaa.

Arii mees plaanojaam kaazas Latvijaa (haha- naivie :D) taa teikt pie reizes arii atraadiit toposho znotu maneejiem un tad doties uz Maroku... Plaans nebuutu slikts, bet es neiztureeju jau pie vairaak kaa stundu ilgaas papiiru meetaashanas PMLP un netaktiskajiem jautaajumiem (viena lieta it paarbaudiit cilveeku, kas tiks ielaists LR teritorijaa, beeet..).

Visu sho papiiru ampeleeshanos paarceelaam uz Maroku. Staasts tieshi taads pats kaa jau autore mineeja- galu galaa mums shis lauliibu dokuments izmaksaaja ap 2000eur -ieskaitot idojumu shurpu turpu uz Latviju, jo Marokaa nav neviena iestaade(ne konsulaats ne veestnieciiba) no kuras buutu iespeejams dabuut no Latvijas nepiecieshanos dokumentus. Ciinja- baisaa, bet galu galaa to papiiru dabuujaam..

Nu ko lai saka visiem tiem, kuru redzeloks nesniedzas taalaak par pasha degunu, kas dzimushi balti un liidz ar to juutas tik sveeti un paaraaki par visiem.. galu galaa- mees esam tikai lettinji.. ;)

Dziive kopaa ar melno? Sorry, daargie tautieshi- nav man neviena shausmu staasta, ko jums pastaastiit. Esam patieshaam laimiigi- man ir lielisks, miilosh viirs uz kuru varu paljauties jebkuraa situaacijaa, paar savu dzivi esmu noteiceja tikai un vieniigi es pati- esmu veel arvein bazniicaa neejosha kristiete, "dvieljos" nereizi neesmu tinusies un manaa dreebju skapii nav neviena "melnaa paltraka". Ar viira gjimeni man ir noveicies- esmu tagad izlutinaata. :P nekad neesmu latvijaa redzeejusi kaadu viirieti, kursh ar beernu njemtos tik ljoti kaa maneejais- saakot no pamperu mainiishanas liidz pat dienishkjajaam rotaljaam..

Protams, cilveeki ir dazjaadi gan te- Marokaa, gan - Latvijaa...

P.S. ..liidz pat shai dienai mans viirs ne reizi nav bijis Latvjaa.. nezinu kad buusim gatavi veelreiz atkaartot visu sho pazemojosho procesu.. teiksiet- kontrolei jaabuut?? jaa- esam celjojushi ljoti daudz un uz dazjaadaam pasaules valstiim, tachu Latvija izceljaas ar iiipashi personu aizskaroshu attieksmi..

Muusu puika runaa perfektaa latvieshu valodaa, ir LR pilsonis, vakaros lasam latvieshu tautas pasakas, maacu vinju miileet mammas dzimteni.. vinjam ir tumshi bruuni mati, bruunas acis un aadinja bruuna kaa tiko nosauljojies..

malnais!?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

demiana 28.05.2009 13:33
skiet sis ieaksts bijis seit jau manami sen bet ja jau es atveeru so saitu un veel kaads par to interesejas tad ir veerts ko piebilst.

Seit lasaamas tik daudz skaistas un gudras runas,skiets katrs no jums te censas parspet viens otru gudriba un dailruniibaa,bet galvenaa teema un jeega visam paliek kaut kur otrajaa vai tresajaa plaanaa.

Vai juus maz zinat kaadeel pakistaanas,bangladesas un visu paareejo neatziito valstu pilsoni veelas ieguut eiropas vizu,dokuentus? Vai juus maz' zinat dziivi tur,vinu valstiis? Kur ir daudzbeenu gimenes un muziigaa kriize,nabadziiba un haoss? Protams viiri un teevi,pakistaani dodas nelegaali uz eiropas valstiim lai iekartotos darbaa un nopelniitu. Pats dokuments,viza kaa taada ir mazsvariigs. Galvenais ir darba avots un darba atlauja. Tadel tiek slegtas fiktivas laulibas,lai vini nopelniitu un suutiitu naudu uz savu valsti,kaa iztikas liidzekli savaam gimeneem. Lai nodrosinaatu izgliitiibu un labklaajiibu savai gimenei. To gribam mees visi ne tikai pakistani. Kad vini so vizu ir ieguvusi lauliba tiek skirta un vini urpina savu celu UK,Latvija,Danija,vienalga kur..

Meitenes vaicaa,kur ir manas tieiibas,kaapec imigracijas dienests muus vajaa un kaada gan citiem dala gar toar ko es precos? Labi,vina to dara naudas del,bet kur tam ir peradijums,un kadel tas vajadzigs? Un es uzdodu to pasu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Signe 28.04.2009 09:51
Cienījamā raksta autore,

tā kā šo ilasu tikai tagad, aprīlī, man aži komenti post factum:

1) līdzjūtība Jums par iemīlēšanos un prāta aptumsumu piekrītot precēties ar "melno"...;

2) vēl lielāka līdzjūtība Jūsu mazulim, kuru nāksies atdot "melnajam", kad šķirsieties...;

3) no sirds vēlos uzzināt kā Jūsu "melnais" (piedodiet, bet tā kā neslēpju, ka esmu rasiste, tiešām visus pakistāņus, alžīriešus, libāniešus un nepāliešus, u.t.t. saucu par melnajiem un domāju, ka tas ir pat ļoti solīds apzīmējums) vīrs izturas pret Jums, kopš apprecēšanās brīža. Nezinu nevienu gadījumu, kad cieņa attiecībās un sievietes respektēšana turpinās pēc kāzām...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmed 12.10.2008 13:04
Demo gogs - tautas vadonis. Paraugspēle.

Tautas vadonis un Dieva norādītais paraugs ir Dieva pravietis.

:-D

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Laila 08.10.2008 18:50
arii no manas puses tikai atbalsts raksta autorei - es esmu 'par nelaimi' preceejusies ar vieno no tiem 'drankiigajiem pakistaanieshiem' un arii izgaajusi cauri murgu devai valsts iestaadees. piebildiishu veel, ka savaa gadiijumaa man naacaas izgliitot aarzemnieku apkallposhanas centra darbinieci par to, kas man ar likumu ir atljauts un par ko man nav jaamaksaa - paldies Dievam, ka ieprieksh biju izdariijusi visus vajadziigos 'maajasdarbus' shajaa sakaraa.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

stalins 08.10.2008 12:12
atliek secināt ka birokrātija mēdz būt ne vien dārga un lēna,bet arī pretvalstiska:ka tik tās pilsoņiem sliktāk un grūtāk būtu,kā tik radīt vēlēšanos aizbraukt tālāk no šīs valsts.

Daudzkur viena situācija,kā šeit... Lai lauku skoliņā nokārtotu bērniem brīvpusdienas ,ir jāiztērē milzums laika un papīru,lētāk ir nekārtot vispār.un tt. nezvēri .

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


AG 07.10.2008 14:09
Pirmskara Latvijā dāmas, kas precējās ar ārzemniekiem, zaudēja LR pilsonību. Šī likuma norma noteikti būtu jāatjauno, attiecinot to arī uz vīriešiem - LR pilsoņiem!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Karīna Vasiļevska 07.10.2008 09:01
Nav laika daudz komentēt, gribēju tikai izteikt atbalstu raksta autorei, jo nopietnas attiecības jebkurā gadījumā prasa daudz pūļu, bet šeit vēl klāt nāk mākslīgi radītas grūtības, kuras es pati ļoti labi pazīstu. Bet ne jau tikai šajā jautājumā Latvijas ierēdņi un likumu veidotāji nereti iedomājas, ka var iejaukties pilsoņu privātajā dzīvē. Turieties, Maija un Maijas vīrs! Un tiem kliedzējiem par ārvalstu pilsoņiem, kas vēlas ES pilsonību, lūdzu, labāk painteresējaties, cik to vienkārši (t.i. sarežģīti) ir iegūt, aprecoties ar Latvijas pilsoni!!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Janis D. 06.10.2008 20:51
Ne jau tas, ka ir birokrātisks un pilnīgs process, ir tā problēma. Problēma slēpjas tajā, ka nav skaidras informācijas par to kas un kā un par to, ka viss ir tik ļoti nesakārtots. Ja ir nepieciešami dokumenti, tad lai kārto. Ja visam jābūt notariāli apstiprinātam, tad lai to dara un, jo precīzāk var noteikt vai šīs patiešām ir abpusējas attiecības vai nē, jo labāk. Bet lielā problēma, ko redzēju rakstā ir tas, ka cilvēku visu laiku pasūta kaut kur tālāk līdz tas nonāk pie "īstajiem" cilvēkiem un var uzzināt kas "īstenībā" ir nepieciešams un kas tieši notiek ar visiem pieteikumiem.

Rakstā bija apskatītas divi galvenie jautājumi. Pirmais bija par to, ka process pats par sevi ar visiem tiem dokumentiem, vīzas iznsniegšanu un neizsniegšanu, ar lielajām summām, utt., ir sarežģīts. Otrais jautājums bija par to, ka šai sarežģītībai klāt vēl nāk tas, ka visa šī sistēma ir ļoti nesakārtota un, ka interneta lapās un vēstniecībās, ka ari individuāli runājot, cilvēkiem, kam būtu jāzin ko darīt, galīgi nav nekādas sajēgas par to, kāds šis process ir.

Par to pirmo jautājumu var būt neapmierinatība, bet es piekrītu tiem, kas saka, ka, jo stingrāk, jo labāk. ASV un Kanādā šajā situācijā būtu jāiesniedz šie paši dokumenti un vēl vairāk un arī iespēja, ka viss notiktu pāris dienās vienkārši nepastāv. Cilvēki gaida gadiem (es nepārspīlēju!!!) līdz visi dokumenti tiek izskatīti un ir ļoti laimīgi, kad tas notiek. Var jau pievienoties ari Streipa kungam par to, ka neviens jau tik traki uz Latviju neplēstos, bet man kaut kā šķiet, ka EU pilsonība daudziem būtu patīkama.

Bet tas otrais jautājums ir ļoti tracinošs, jo tas parāda, ka visiem šiem departamentiem, imigrācijas iestādēm, vēstniecībām, un tajās strādājošajiem cilvēkiem ir pie vienas vietas sava darba darīšana un klientu apkalpošana. Bet no otras puses, tas jau nav nekas pārak šokējošs. Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik skumji.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


:( 05.10.2008 17:31
Vanessa!!! Maini valsti, kur ir vaiarak sakaartotiibas, vai ciinies par to kartiibu un apbrunojies vareni... Kaadam ir jaasaak ciinja pret iereednjeim un likumu nesakaartotiibas + korumpeetiibu - suudziibu uzraksti un ja vajaga eij taaalaak, varbuut izpurinaas tos nekorekti straadaajoshos un bailes nepaliidzees shajaa gadiijumaa!!!

Diemzheel zinu, ka baidaas un neatver muti... Zheel, ka nobiistaas dazhi vai nolaizh rokas... Var gadiities, ka likumi ir nepilniigi, bet tad tie ir jaapaarlabo utt., tur nu ierednji neko nevar padariit, bet suutiit labojumu ieteikumus utt. to var dariit vinji droshi... Peec 10 gadiem buus gan jau vairaak sakaartots, bet pagaidaam - BARDAKS valda LV...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Vanessa 05.10.2008 15:29
Es nenoradiju sava iesnieguma isterminja vizas pieprasijumam, ka kadu aicinu uz shejieni preceties. Kapeec man nav tiesibas ielugt pie sevis ciemos draugu no citas valsts? Es jau nesaku, ka nav jabut nekadam proceduram, kas to visu parbauda, bet runa iet par to, ka to dara. Nedomaju, ka kadam ierednim ir tiesibas izteikties, ko vinjs doma par manu privato dzivi un vai to nosoda vai ne. Un nevienam nav tiesibas iztureties, pret mani ka poret noziedznieci tikai tapec, ka esmu izdfarijusi savadaku izveli neka parejie. Vinjiem ir japienem dokumenti, jaizskaidro procedura, jauzdod man jautajumi un jasanem atbildes, to nekomentejot. Ta ir tiksminashanas par sav varu, jo vinjas labi zin, ka es neko izdarit nevaru, jo baidos, ka tad man neiedos to vizu vispar. Tapec jau te visi kluse, jo baidas. Daudzus gadus esmu nostradajusi banka un butu atlaista dienas laika, ja kadreiz atlautos uzvesties lidzigi. Bet tur jau laikam ir ta atskriba starp valsts iestadi un privato.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Axel 05.10.2008 14:31
Man ptiik kaa uzskaitiiti latinji pa sho gadiijumu!!! Ko nu??? Tad jau jaaraksta kaa es uz veikalu un aptiekui gaaju -arii bija jaamaksaa...

Gan jau peec gadiem ari Marokaa buus LV veestnieciiba, bet ko var dariit, ka caur Turciju tas viss naacaas kaartot??? Vaacijaa neviena pilseetas dome arii LV pasi neizsniegs naakas vien no Austrijas/Vaaciajs pierobezhas uz Bonnu vai 1000km bruakt... Vareetu arii pashkandeleet par shaadu kaartiibu... *lieber lach*

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Gruuti - Vanessai 05.10.2008 14:25
Ja arii nebuut atradusi cilveeku, kursh ir "Tavaa liimenii" neviens neko nesaka - kaarto tik dokumentus un nepuksti, ka gruuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te taas aizstaaviibas runas... Te neviens neprasa kaads ir tas viireitis, kuru preci, ja aarii buutu ceima priekshnieks noteikumi un likumi visiem vienaadi....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ES - Vanessa 05.10.2008 14:16
Paklau!!! Tas ir normaali, ka prasa vai patiesi gribi preceteeis?? Arii Katolju un Luteraanju bazniicaa prasa: "Vair Tu gribi njemt par viiru /sievu person: XXX." Un tas nav apvainojoshi... Jaapasakaam: "JAA!" un peedejaa iespeeja paardomaat... Par iereednju jociigajiem komentaariem nezinu... ceru, ka, ja patiesi shaadi ir bijushi, ka tiks labots un turpmaak kvalitaviivi straadaats...

Tad veel. Vaacijaa, ja sapracas "dazhaadi" cilveeki, tad tiek pat kontroleets shad tad ieprieksh nepiesakoties - vai patieshaam ir LAULIIBAS dziive... (viena gulta, kur 2 personaam klaata utt.). Tas viss pieder pie lietas un ja nodomi ir patiesi, tad to visu var MIILESTIIBAS vaardaa arii paveikt...

Cilveeks ir briiv domaas, bet ne darbos... un vajadzzetu vispirms likuminjus palasiities un nevis domaat, ka viss uz raso notiek. Arii Universitatee nenotiek imatrikulaacija ar to, ka esatveersi shaas iestaades durvis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Vanessa 04.10.2008 23:23
Priecajos, ka Maija sanemas un uzrakstija savu stastu. Varbuut tas liekas neticami, bet esmu tikai stasta puscelja un ari man vairakas reizes, ejot cauri shiem pazemojumiem, ir gribejies par to uzrakstit. Diemzhel, sirds jau neizvelas pec tautibas, ticibas vai savadakas piederibas. Shai gadijuma ari mana sirds palika cita kontinenta. Ticiet man, nav viegli atrast izglitotai sievietei, kas dzive kaut ko sasniegusi pati, sev piemerotu virieti ar lidzigu vertibu sistemu. Palasot komentarus Tvneta pie shi pasha raksta, nakas nojaust to, ka nezin kapec tiek uzskatits, ka latvieties tur iepazistas ar kaut kadiem dzives paberniem, kas to tik grib ka tikt uz Eiropu. Manaa gadijumaa, man pat ir problema, jo puisis galigi neraujas uz Eiropu, jo vinjam ir laba izglitiba, labs darbs un labi nodroshinati ari vecaki. Tas, kas piesaista, ir vinju vertibu sistema, kas pie mums Latvija daleji ir zudusi. Bet ne jau par to ir shis stasts. Ta kaa ari man ir labs darbs, tad ari man prom negribas braukt. Tad nu izlemam, ka saksim ar to, ka vinjam japaskatas, kaa dzivoju es un velak jau izlemsim, kura valstii labak palikt un kur mums kopa ir lielakas iespejas. Sava naivuma devos uz vienu no filialem, kur jaiesniedz ielugums, kur mani ari kartigi atsedinaja. Attieksme bija vienkarshi briesmiga, jutos ka noziedzniece, it ka es butu izdarijusi kaut ko loti sliktu Latvijas valstij, gribot uzaicinat savu draugu uz Latviju. Sanaca noklausities tekstu no vienas ierednes : "saprecas te tas latvieshu sievietes ar tiem egiptieshu virieshiem" .. talak neatceros precizi . Takaa izradijas, ka man nav lidzi visi vajadzigie dokumenti, tad izskreju ara raudadama, jo nebiju tam gatava. Otreiz ejot, jau biju gatava, un ar akmens cietu seju speju paskaidrot musu perosniskas attiecibas visus sikumus, pat ja vajag nodemonstret, kur un kada veida uzturam sakarus. Sajuta ir bezspeciba, jo saproti, ja daudz leksies, Tev neviens to ielugumu neapstiprinas un vizu dzive neiedos un beigas vel ieliks kaut kados melnajos sarakstos. Nestastishu parejo procesu, katra gadijuma man uz mob. telefonu pec tam zvanija 3 reizes un pratinaja, kas un kaa un vai tiesham apzinos, ko daru. Bet nu saprotu, ka tas pieder pie lietas, kas jadara, tas jadara. Bet nedomaju, ka esmu pelnijusi sho nicinosho attieksmi. Gala rezultata vinjam, protams, isterminja vizu neiedeva. Grutakais, jau cilvekam ir izskadrot, kapec mana valsts vinju negrib un uzskata par potencialo noziedznieku, jo vinjs tapat ka mes ir lepns par savu dzimteni. Esmu sapratusi, ka laikam vienigais veids, ka vinju dabut uz shejieni ir apreceties. Bet tas tachu ari ir nenormali, ja cilvekam ir jaaprec mani, nezinot, kas vinju shai zeme sagaida, kur vinjam iespejams bus jadzivo. Un es jau tagad saprotu, ka nekas labs vinju ari sheit nesagaida. Ja kadam pastastu, kadas tautibas ir mans draugs, tad visiem, protams, ir ne tas labakais viedoklis par vinju un to, kas mani sagaida, pat cilveku nezinot. Un izlasot Maijas stastu, kas mus vel sagaida precoties, vispar nolaizas rokas. Gan vinjs, gan es saprotam, ka pie vainas ir musu tautieshi, kas iespejams sledz fiktivas laulibas. Bet tas ir tas pats, kas veikala uzskatit visus pircejus par potenicialajiem zagliem. Portala draugiem.lv ir izveidota vesela domubiedru grupa, kur sievietes dalas pieredze par dokumentu kartoshanu un tml. lietam. Tadu stastu ir simtiem un es varu tikai apbrinot tas meitenes, kam ir pieticis speka ar visu tikt gala un but laimigam. Bet zel, ka shai valtij nav skumji, ka Latvija zaudes kartejo godigo pilsoni un nodoklu maksataju, jo ja nekas cits neatliks, braukshu prom pati.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Putras ēdājs - Uldis Simsons 04.10.2008 22:14
Jums nav nekādas daļas gar to, kas notiks ar Maijas Kāles personīgo dzīvi pēc 3 gadiem. Jums tajā nav ne ko skatīties, ne ko paskatīties. Jautājums pēc būtības ir: VAI JAUKTĀS ĢIMENES LATVIJĀ TIEK DISKRIMINĒTAS? Uz šo jautājumu gan derētu paskatīties: ceru, ka šis raksts būs uzrunājis pētniekus, politiķus, sabiedrību kopumā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Zaza 04.10.2008 18:32
Man liekas, ka tas ar ko Maija apprecās ir viņas pašas darīšana un varu piekrist, ka birokrātiskajam procesam vajadzētu būt tādam, lai nodrošinātu, ka laulības nav fiktīvas. TAČU tas, kas man liekas vissvarīgākais, un kas Latvijā nav ir- BIROKRĀTISKĀ PROCESA CAURSPĪDĪGUMS, vai vienalga kā to sauc- respektīvi, lai cilvēks, apskatoties mājas lapā informāciju zinātu kādi papīri viņam ir jāiesniedz, un nebūs nekādi pēkšņie papildus iesniedzamie dokumenti, nekādas neoficiālās informācijas, utt. Tieši tas, ka nekad neko nevar zināt ir pats pazemojošākais un frustrējošākais.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


stalins - Merche Romero 04.10.2008 15:26
Apšaubu,ka tuvākā laikā vīrieši kļūs kvalitatīvāki,ja valsts politika pašos pamatos nemainīsies-tai skaitā valsts ievirzi noteicošā elite-t.s. oligarhi,biznesa pasaule.Katrā ziņā būtu muļķīgi salīdzināt LR un Rietumu vīriešus.Atcerieties ,pēc būtības esam kolonija ekonomiskajā ziņā un kolonizatori nāk no Rietumiem,tas izsaka ļoti daudz-atminēsimies britu džentelmeņus,bet kas tai laikā notika britu kolonijās?Par to daiļajām dāmām labāk nezināt.Korekti salīdzināt būtu ,piemēram, Baltijas valstu vīriešus.

Bet vispār globalizācijas laikmetā tas ir normāli ,ka notiek dažādu tautu saskarsme un saprecēšanās.Žēl ,ka tā birokrātija ir tik briesmīga...Kaut arī ES pilsoņiem ir jābūt uzmanīgiem-tā pilsonība dažās valstīs tiek svarīgi vērtēta.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


stalins - Merche Romero 04.10.2008 15:26
Apšaubu,ka tuvākā laikā vīrieši kļūs kvalitatīvāki,ja valsts politika pašos pamatos nemainīsies-tai skaitā valsts ievirzi noteicošā elite-t.s. oligarhi,biznesa pasaule.Katrā ziņā būtu muļķīgi salīdzināt LR un Rietumu vīriešus.Atcerieties ,pēc būtības esam kolonija ekonomiskajā ziņā un kolonizatori nāk no Rietumiem,tas izsaka ļoti daudz-atminēsimies britu džentelmeņus,bet kas tai laikā notika britu kolonijās?Par to daiļajām dāmām labāk nezināt.Korekti salīdzināt būtu ,piemēram, Baltijas valstu vīriešus.

Bet vispār globalizācijas laikmetā tas ir normāli ,ka notiek dažādu tautu saskarsme un saprecēšanās.Žēl ,ka tā birokrātija ir tik briesmīga...Kaut arī ES pilsoņiem ir jābūt uzmanīgiem-tā pilsonība dažās valstīs tiek svarīgi vērtēta.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Anna - Reinis2 04.10.2008 00:14
ES pielsoniibu domaa kungs par to, ka LV pilsoni aprecot - briivi braukaa pa visu ES... P.S. Drausmas kas notiek ar muusu meitnem...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Merche Romero 03.10.2008 21:36
Bet kopsh 2.pasaules kara beigaam pagaajushi 60 gadi, taatad vismaz divas paaudzes. Nu jaa, veel jau bija skarbie 90.tie..

Bet pilniibaa piekriitu - jo vairaak celsies dziives kvalitaate, jo labaaki kljuus arii viirieshi. Vel tikai jaapieveersh uzmaniiba vinju veseliibai un sabiedriibas droshiibai. Nu bet shis jau ir off topic.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Tas, kurš Gatis -> Merche Romero 03.10.2008 20:25
Cik es uzskatu, redzot konkurences palielināšanos, pieaugs arī vīriešu konkurētspēja!

Bez konkurences progress taču nav iedomājams. Pie vīriešu mačisma noveda kari, kad daudzi vīrieši 2.pasaules karā aizgāja bojā un tika deportēti, bet sievietes palika šeit ar visiem smagajiem lauku darbiem un bērniem uz pleciem. Sievietes bija arīdzan spiestas konkurēt par izdzīvojušajiem un veselajiem vīriešiem. Bet šie izdzīvojušie vīrieši, nejūtot konkurenci, sāka arī izlaisties slinkumā un netikumos, kas arī ir dabiski sagaidāms (līdzīgi, kā šodien tas ir ar britu pusmūža sievietēm).

Lielākai daļai latviešu tagadējo pusmūža vīriešu ir tādi tēvi un vectēvi, kuri bija mazumā. Un ko šāds tēvs/vectēvs varēja labu un vērtīgu iemācīt šodienas vīrietim? Neko daudz un neko labu, diemžēl... Azartspēles, alkahols, agresija pret sievieti un bērniem ir tikai dažas lietas no visām traģēdijām.
Bet tagad, kad sabiedrība atkal ir līdzsvarojusies, tie vīrieši, kas ciena sievietes neizbēgami taps ar vien vairāk. Dabiskā konkurence taču veicina progresu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Merche Romero 03.10.2008 19:25
Diemžēl Latvijas vīrieši tiešām nav globāli konkurētspējīgi, atšķirībā no Latvijas sievietēm. Nav jau viņi tik slikti, taču, ja salīdzina ar skandināviem vai citiem rietumeiropiešiem, tad lv vīrieši atpaliek ne tikai kvantitatīvi, bet arī kvalitatīvi. Acīmredzot no viņu mazā skaita un pieejamības, kā arī no padomju mantojuma izriet arī lielas daļas lv vīriešu neadekvātā arogance un mačisms. Vēl viena tipiska īpašība, kas parādās arī šai diskusijā un kas ir raksturīga galvenokārt vīriešiem pēc 35 - atpalicība no modernās domas un nevēlēšanās pieņemt un reālistiski sadzīvot ar moderno pasauli un tās kārtību. Diemžēl tas viss nespēlē par labu lv vīriešiem globalizētā pasaulē. Protams, var jau apsūdzēt apstākļus utt., bet tad kāpēc šie paši apstākļi nav traucējuši sievietēm attīstīties un uzturēt sevi formā? Tas, ka vīriešu LV nav, ir ļoti uzskatāms - aizejiet uz klubu rietumos, īpaši ziemeļvalstīs - tur būs pilns ar vīriešiem. Latvijā situācija ir diametrāli pretēji. Vīriešiem pašiem ir jādomā par sevi, par savu atbildību nācijas priekšā un jāpārstāj dzert, pīpēt, ēst neveselīgi, braukt dzērumā un stresot par to, kuram ir krutāks bembis, utt.

Jā, žēl jau tās tēvzemes, ka tā sanāk, bet ko tad darīt? Sievietei izvēlēties palikt vienai kaut kādu nācijas vai rases tīrības ideālu vārdā? Nedod Dievs vēl ar mazuli? Vai labāk tomēr meklēt otru pusi plašākos ūdeņos. Rietumos vīriešu, pirmkārt, skaitliski ir vairāk, otrkārt, viņi arī kvalitatīvi ir augstvērtīgāki - sakopti, veselīgāki, respektē sievieti un neuzskata, ka viņa ir citāda un ka viņas būtība un sūtība ir kaut kādā veidā citādāka un zemāka nekā vīrietim, tāpēc arī rietumos vīrieši attiecas pret sievieti līdzvērtīgi - Latvijā tas ne vienmēr tā ir. Un kāpēc lai sieviete, kura no 18 gadu vecuma ir studējusi un strādājusi, konkurējusi LV tirgū uz tiem pašiem nosacījumiem, ko zēni un vīrieši - kāpēc lai viņa pieņemtu, ka pret viņu izturas kā pret otršķirīgu būtni? Nav jau obligāti vajadzīgs tikpat izglītots vīrietis (jo vīriešu augstskolās objektīvi ir mazāk), bet lai viņam vismaz būtu elementārs respekts pret sievieti.

Kas attiecas uz krāsainiem civēkiem - pagaidām diemžēl viņus labāk uz LV nevest. Nedomāju, ka būtu pareizi pakļaut savu mīļoto cilvēku tai attieksmei, kas pret krāsainiem ir LV. Tas diemžēl rada problēmas, ja, sievietei šeit ir labs īpašums, utml. Starp citu, tie paši melnādainie vīrieši drīz vien izkonkurēs baltos, kur nu vēl latviešus. Melnādainie vīrieši šobrīd jau ir emancipējušies lielā mērā - daudziem no viņiem ir labs darbs, dzīvoklis. Un turklāt viņiem ir vēl divas īpašības, kas viņus izceļ - fiziskais pārākums un aplidojoša attieksme pret balto sievieti. Katra sieviete grib sajust dzīvē mīlestības laimi - galējā variantā par to var maksāt arī ar atteikšanos no savas līdzšinējās dzīves.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Jānis Ozols 02.10.2008 20:39
Es gan domāju ka jēdzieni tēvzeme tā ir tēvu dzimtene , dzimtene ir tā kur pats esi dzimis. Angļiem tā mātes zeme , apgalvot protams nevaru bet , manuprāt vairāk saistās ar kolonijām , tā teikt mātes zeme Anglija un meitas zemes kolonijas. Bet tā tēvzeme ir tēvzeme latviešiem , krieviem , vāciešiem un domāju arī angļiem.

Lielāks skaits sieviešu augstskolu beidz tāpēc ka sievietes dabiski ir cītīgākas un centīgākas. Vīrieši tīri dabiski ir fiziski spēcīgāki, bet nu ar spēku te nekā. Un te nu ir jautājums par godīgu konkurenci starp dzimumiem. Viena dzimuma dabiskais pārākums ir diskvalificēts tā teikt pilnīgi un galīgi. Otrs dzimums izkonkurē pirmo ar sev piemītošo un nekādi nediskvalificēto dabisko pārākumu - cītību un centību. Rezultāts protams ir tāds ka sievietēm Latvijā ir grūti atrast sev izglītības ziņā atbilstošu partneri. Toties marokāņi savas sievietes vispār nelaiž pie izglītības , toties paši copē eiropietes. Un eiropietes jau ar kā septītajās debesīs , tak pašām pūrā Eiropas pilsonība un vēl laba izglītība. Marokānietes nav konkurentes ne izglītības ne pūra lieluma ziņā. Nu tādi tie apstākļi rādās tiem Latvijas vīriešiem. Marokāņi tak toč ir drusku gudrāki , tā teikt pie izdevības copē svešās , bet savējās ar pietaupa sev.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Uldis Simsons 02.10.2008 20:25
viennozīmīgi skaidrs, kāpēc mans vārds tur neparādās. tiesas process par tēmu goda un cieņas aizskaršana maksā labu kapeiku. es labi atceros sarunu ar raksta autori. novēlu viņai, lai pēc trim gadiem viņa kopā ar savu mīļoto audzinātu jauno Latvijas pilsoni, bet es tiešām būtu izrādījies par pēdējo klretīnu, muļķības - par rasistu un ksenofobu!!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Jānis Ozols - IM 02.10.2008 19:48
Tas par to vārdu tēvzeme bija vairāk kā joks, jo gan ''tēvzemes'' vai ''māteszemes'' nozīme visticamāk ir vieta, kur cilvēks dzīvo kopš bērnības un vieta, ko viņš pats uzskata par dzimteni.N parasiet kaut vai daudziem Latvijas krievvalodīgajiem, kas ir viņu dzimtene un jūs saņemsiet atbildi Latvija, jo viņi šeit ir piedzimuši un šeit ir viņu mājas.

tātad jūsu arguments ir tāds, ka latviešu vīrieši ir tādi kādi ir tāpēc, ka pie tā vainojama valsts?Nu tad pasakiet kāpēc lielāks ir sieviešu skaits, kas beidz augskolu un tas pārsniedz dzimumu proporcijas sabiedrībā. Nu nedomaju, ka valsts pie tā r vainīga, ka sievietes ieliek kloķi vīriešiem pēc augstskolu absolvējošā procenta. Es necenšos apgalvot, ka valsts, ka sievietes ir gudrākas, bet kopumā ņemot ar labāku izglītību un tas varbūt ir viens no skaidrošajiem faktoriem kāpēc Latvijā sievietēm ir grūti atrast tādu partneri, kas būtu līdzvērtīgs izglītības un garīgajā ziņā, nedzertu, spētu nodošināt normālus dzīves apstākļus un beigu beigās vēl patiktu un šam vīrietim patiktu šī sieviete.

Protams Latvijā ar alkoholu palielinās problēmas arī sievietēm , bet tas arī varētu būt skaidojams ar lielo stresu un to, ka daudzas sievietes uzņemas tā sauktās ģimenes galvas lomu.

Bet šī visa diskusija ir klaja novirzīšanās no tēmas...tāpēc ļoti atvainojos

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Zobgale 02.10.2008 18:23
Nu paldies par komplimentu. Tā teikt , štrunts par to loģiskumu , ka tik burvīgums. Pašam gan man liekas ka esmu vairāk loģisks un mazāk burvīgs , bet burvīgi neloģisks? - ar jau nav slikti, manuprāt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Zobgale - IM 02.10.2008 18:10
Jūs kā vienmēr savos spriedumos esat burvīgs - Jūsu loģiku komentēt pat roka neceļas, jo Jūsu sacītajā loģikas... vienkārši nav.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Krista B 02.10.2008 17:55
Nu ar jau tā teikt šokējošs viedoklis. Nemaz i nezināju ka dzīvesbiedra izvēle ir un paliek intīma lieta un tādejādi publiski neapspriežama. Manuprāt tad kad dzīvesbiedrs tā teikt atklāti tiek stādīts sabiedrībai priekšā , tad tur nekā tāda intīma nemaz vairs nav. Un ja nav nekā intīma , tad tak var runāt un tās lietas apspriest.

Tos ierēdņus jau ar var kritizēt. Bet viņiem varbūt ir tieši tāds uzdevums dots - iztincināt iebraucējus uz terorismu vai fiktvām laulībām un tā. Un tad jau katrs ierēdnis kā prot tā ar to savu darbu dara.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Jānis Ozols 02.10.2008 17:37
Nu nevaru kaut kā piekrist par to tēvzemes (kā aizvainojoša vārda?) aizvietošanu ar dzimteni. Manuprāt ieslīgšana kaut kādā galējā politkorektumā . Vai tad nu vārds un jēdziens "tēvzeme" ar jau kļūst aizvainojošs? Tā jau drīz neviena vārda vairs nepaliks kas kādu neaizvainotu.

Par to ka tiem latviešu vīriešiem pašiem jākļūst labākiem , ar , tukši vārdi. Laboties var Pēteris , laboties var Jānis , bet kopumā vīrieši ir kādi ir. Un to kādi tie vīrieši ir kopumā nosaka apstākļi kādos tie vīrieši atrodas un dzīvo. Uzlabojot apstākļus arī vīrieši visā savā kopumā tā teikt uzlabosies. Bet tā , pie dotiem apstākļiem viens var uzlaboties , otrs toties tā vietā krist. Kopumā nevar izlēkt no apstākļiem , var tikai savstarpēji pagrozīties pa tiem apstākļiem , manuprāt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Krista B 02.10.2008 15:55
Diezgan šokējošs stāsts, un diskusija arī - īpaši, jo diskutētāji metas apšaubīt tieši to, ko manuprāt (un autoresprāt) nenāktos komentēt ne svešiem cilvēkiem ne ierēdņiem: KĀPĒC sieviete izvēlējās dzīvesbiedru un no kurienes. Nu NAV mūsu un konsulārā departamenta darīšana jaukties cilvēku privātajā dzīvē! Ierēdņu darbs ir palīdzēt risināt praktiskus jautājumus kas rodas šādā situācijā, ne apšaubīt cilvēka privātus lēmumus un likt viņam justies kā noziedzniekam.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Jānis Ozols 02.10.2008 15:41
tie cilvēki, kas satraucas par vārda tēvzemes nozīmi un diskriminējošo attiesmi pret sievietēm varu nomierināt, jo angliski šo vārdu raksta motherland, kas tiešā tulkojumā būtu mātes zeme...tāpēc labāk lietosim vārdu dzimtene, lai neviens nejustos aizvainots:)

Bet, kas attiecas uz rakstu, tad šai sievietei ir visas tiesības mīlīet cilvēku, kuru viņa vēlas un pati uzņemties risku, ja tāds vispār šajā gadījumā ir.

Un pašiem cilvēkiem, kas ir cietuši no fiktīvajām laulībām ir jāsaprot, ka pieaudzis cilvēks pats uzņemas atbildību pār savu dzīvi. Nav jau obligāti jāaprec ārzemnieks, lai laulība būtu fiktīva. Cik cilvēku apprecas naudas dēļ un pēc tam izšķiras, tāpēc neviens nav pasargāts un tas, ka ierēdņi spriež nu nē šitais Tevi tagad aprecēs un tad pametīs 100 % ir absolūti diskriminējoši. Nu pasakat godīgi ar ko latviešu vīrietis ir labāks par marokāņu vīrieti...nu visi mēs esam tikai cilvēki un jebkāda veida salīdzināšana un spriedmu izdarīšana par to kurš ir labāks un kurš sliktāks ir klaja diskriminācija, rasisms, ksenofobija utt.

Ja negribam, lai latviešu sievietes meklē sev ārzemju vīrus, tad pašiem ir jākļūst par labākiem vīriešiem. Latvijā ir liels lieko sieviešu īpatsvars un kādas mums tisības ir liegt vai ārmest precēt cittautiešus, ja liela daļa latviešu vīriešu nav līdzvērtīgi izglītotai sievietei, kurai jāizvēlas starp indivīdiem, kuri nav pārvarējuši 9. klases eksāmenus un, kuri pēc kāda pusgada iespējams ies bojā ietriecoties ar savu bumeru kokā, jo dzērumā nespēja savaldīt mašīnu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Laure 02.10.2008 00:31
Es jau neko neteicu par mātes zemi. Bet nu uz pieminekļiem vēl raksta tēvzemi , mātei kā jau te teica ir mātes valoda. Es tikai domāju ka Tēvzeme ir sava vērtība , un Mātes valoda ir sava vērtība. Demokrātija ir sava vērtība , un tiesiska valsts ir sava vērtība. Manuprāt tikai nevajag ar vienām vērtībām iznīdēt citas , jo katrai vērtībai sava vieta.

Nu un tie bērni jau nāk vēl pēc tiem svešzemju tēviem. Un ar tiem svešzemju tēviem jau ir tā , cik daudz viņu sarodas. Ja viņu sarodas daudz tad protams ka Tēvu zeme ir apdraudēta. Tāpēc manuprāt pilnīgi pietiek ja Latvijā svešzemju tēvi tiek uzņemti demokrātiski un tiesiski , bet nu ne patriotiski tak.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Tas, kas Gatis 02.10.2008 00:15
Manuprāt tiesībām tiešām vajadzētu būt visiem vienādām. Tāpat kā jebkurš vīrietis var kļūt par šuvēju, tāpat arī jebkura sieviete var kļūt par uzņēmēju. Šobrīd, ja neskaita algas atšķirības, pārējās jomās man izskatās, ka šīs tiesības ir puslīdz vienādas. Mūsu valstī sieviete pat pabija par prezidenti un var teikt, ka šajā ziņā esam daudzām valstīm pat priekšā.

Vienīgi tiešām gribu aicināt latvijas vīriešus - esiet džentlmeņi vienmēr. Izrādīt cieņu pret savām sievām, mātēm un meitām ne tikai sieviešu dienā, bet katru dienu. Nemainiet arī sievietes tik bieži kā zeķes un domājiet par stabilāku ģimeni un nodrošinātāku nākotni. Tikai tad sievietes sāks pārstās mest acis uz kaislīgu itāli, bagātu turku vai britu džentlemeni.
Pretējā gadījumā būs tā, kā Japānā - sievietes bēg prom no saviem vīriešiem uz Eiropu un Ameriku un tikai tāpēc, ka Japāņi joprojām tradicionāli savai kultūrai sievietē redz skaistumu tikai tad, ja viņa ir tuvu zālei un zemei.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Laure 02.10.2008 00:08
Hehe! IM loģika kā vienmēr - īpaši apskaužama! Ja vīrietim ar citzemnieci piedzimtst bērns Latvijā, tad Latvija IR viņa tēvzeme, bet, ja sievietei ar citzemnieku piedzimst bērns Latvijā, tad Latvija NAV viņa tēvzeme, bet gan mātes zeme, un, acīmredzot, mātes zeme ir kaut kas sliktāks un zemāks nekā tēvzeme. Jo tēviem ir vairāk tiesību nekā mātēm. Un tad jau as bērns, kuram te ir tēvzeme, ir kaut kas augstāks un vērtīgāks nekā tas, kuram te ir tiai mātes zeme. Super!

Es ceru, ka IM ir kārtīgi izpētījis savus radu rakstus - ne līdz septītajām un devītajam, bet vismaz līdz divdesmit septītajam augumam, jo, ja nu pēkšņi atklātos, ka kādam no IM senčiem Latvija nav tēvzeme, tad IM diemžēl, bet tomēr es, piemēram, uzskatītu par zemāku būtni par sevi. Jo es esmu izpetījusi, ka visi mani senču tēvi no Ledus laikmeta ir piedzimuši un dzīvojuši Latvijā. Es esmu īstena savas tēvu zemes meita. Lepnums un gods.

(es ceru, ka mans domu gājiens ir tikpat spožs kā IM loģika)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Primāts 02.10.2008 00:04
Jā , nu kas un kā pateiks cik kuram tās tiesības. Droši vien ka teiks ka sievietes dzīvo caurmērā kādus desmit gadus ilgāk , tālu izaugušas pāri vietējiem vīriešiem un visai sprigani met acis uz ārzemniekiem , tas no tiesību trūkuma protams. Tas ka vīrieši ir tirliņi , šnuriņi un cumlaki , tas no tiesību pārpilnības protams. Nu bet es tā kā negribētu gan ticēt tam ko saka.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Gobzina fans 02.10.2008 00:03
Vai tik tas nav tas pats Konsularais Departaments, kas Roberta Gobzina ekspedicijai Maroka, kad ta bija nonakusi grutibas, atbildeja: "ko jus mums zvanat un traucejat, mums tacu ari kadreiz jagul!"? Skiet, ka ari Gobzinam vairak palidzeja Zviedrijas vestnieciba, nevis musu pasu ieredni. Tad jau runa seit nav par RASISMU, bet par Konsulara Departamenta DARBIBU ka TADU. Ko vini vispar dara? Tere nodoklus, ja?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Primāts - IM 01.10.2008 23:51
"Sievietei ir citādas tiesības , bet pēc daudzuma tikpat jābūt." Jus domajat: tas tiesibas, kas saistas ar trauku mazgasanu un gridas izmeeshanu?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Primāts - IM 01.10.2008 23:49
Tacu mates valoda (mother tongue) tomer bus ta valoda, kas jusu Tevzemei piederaas....ta ka taaa Tevzemes zuudiiba tada pusbeda vien ir!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Primāts 01.10.2008 23:47
Sievietei ir citādas tiesības , bet pēc daudzuma tikpat jābūt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Primāts 01.10.2008 23:45
Nu kundzes bērniem Latvija nebūs tēvzeme. Kundzes bērniem tēvzeme būs cita.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Primāts - IM 01.10.2008 23:44
Tatad pec jusu logikas: latvietis ar astiti (virietis) drikst vest sveszemnieces uz savu Tevuzemi, bet latviesu sieviete to nedrikst darit, jo ta vina Tevzemei kaite? Tatad: latviesu virietim ir vairak tiesibu ka latviesu sievietei? Vina riciba ir attaisnojamaka? Atvainojiet, nesaprotu jusu celo domu visa saja....jo secinajums no jusu tekstiem tikai viens: sievietei nav tadas pasas tiesibas, ka virietim.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Primāts 01.10.2008 23:42
Nu es dzīvoju laikā kad vēl uz pieminekļa ir rakstīts "Tēvzemei un Brīvībai". Daži laikam domās jau skrāpē to vārdu "Tēvzemei" nost. Nu vest uz Tēvzemi švešzemnieces? Varbūt ka kādai sabiedrības daļai tas varētu ar nepatikt , bet kā tas varētu kaitēt Tēvzemei , nezinu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Primāts - IM 01.10.2008 23:40
Bet kas ir patriotisms? Kundzei tacu ka liekas laba izglitiba, vina grib stradat un dzivot Tevzeme, celt tas genofondu un uzlabot demografisko situaciju, maksat bargus nodoklus, piedalities talkas, kopa ar virinu sakopt pagalmu: vai tad tas nav patriotisms? Ja kundze ka plesta aizliktos uz Maroku, atpakalu neskatoties, luk, tas gan nebutu nekads patriotisms!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Laure 01.10.2008 23:37
Jā , nu bet ievest svešzemniekus , tas jau nav risinājums. Tā ir novēršanās no savas Tēvzemes. Nenovērsties , tas būtu nu nekas cits kā ķerties klāt tiem pašiem tirliņiem , šņurikiem un čaplakiem. Nu bet ja nav iekšā tāds patriotisms , tad ar nevajag uzvesties kā patriotam un prasīt lai Tēvzeme izturas kā pret savu patriotu. Vienkārši jābūt skaidrībai kas ir kas , kas ir paties Tēvzemes patriots un kam Latvija ir tikai demokrātiska un tiesiska valsts. Manuprāt nav nemaz daudz prasīts.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Primāts - IM 01.10.2008 23:28
Tēvzeme = Māmuliņa....
Pievienošos tomēr Laurei: galvenais nepazudināt sevi savā stulbumā! Tad jau arī ne Tēvzemei, ne savai zemei - Māmuliņai nebūsi zudis...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Primāts - IM 01.10.2008 23:17
IM vēl dzīvo laikā, kad sievietei nav tiesības (teiksim, uz īpašumu, karjeru), šādas tiesības tiek piešķirtas tikai personām ar astīti (vīriešiem).

Diemžēl tā demokratizācija un globālisms šo to pamainījis arī dzimumu līdztiesības arēnā. IM to vēl nav pamanījis. Ja nu raksta autorei šeit pieder villa jūras krastā, un kā var just pēc raksta, karstums plus 40 grādi pēc celsija šo kundzi ir šokējis, tad taču loģiski, ka kādu brīdi viņa vēlētos uzturēties šais platuma grādos!

Un ko IM saka, kad vīrieši precas ar japānietēm un uzbekietēm? Noteikti jau precas, tikai par to neraksta medijos. Viņām tad jau pēc IM loģikas ceļš ar sārtām rozēm uz to pašu tā teikt Tēvzemi bruģēts.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Laure - IM 01.10.2008 23:13
Latvijas vīrieši - ne visi, bet tie, kas tirliņi, šņuriki un čaplaki, jau sen ir pazuduši kā dēli savai tēvzemei. Nav. Ir tikai nodzerts un noplicināts genofonds. Absolūts mačisms, necieņa pret sievieti (un arī pašiem pret sevi) un vispārēja degradācija un, atvainojos, stulbums.

Uztraucieties, dārgais, par to, ka Latvijas vīrieši iet zūdībā, ne ka Latvijas sievietes, sevi cienīdamas, par dzīvesdraugiem izvēlas normālus cilvēkus, ne, atkārtoju vēlreiz, - tirliņus, šņurikus un čaplakus.

Ja meklējat šajā kādu vainīgo, tad, Latvijas vīrieši un arī Jūs, IM, paņemiet spoguli un ieskatieties tajā!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


IM - Laure 01.10.2008 23:08
Vai ta es ko? Es jau tikai tā kā drusciņ uztraucos ka ar to globalizāciju , vispasaules demokrātiju un multikulturālismu tomēr sit pa to Tēvzemi. Jūs jau varat mīlēt tos svešzemju vīriešus , tā teikt globāli , demokrātiski un multikulturāli , bet savai Tēvzemei kā tās meita līdz ar to Jūs tā kā pazūdat vai. Un vai tad Tēvzemes jēdziens kā tāds būtu norakstāms? Baidos ka ne visi Jums piekritīs. Globalizācija , demokrātija , multikulturālisms , ar to visu protams ka jārēķinās. Bet nu ar savu Tēvzemi ar nevar nerēķināties , jo ja nu Tēvzemei ir savi patrioti? Tā ka nu es domāju , ja nu ir tā lielā mīlestība uz tiem svešzemniekiem , tad nu nevajadzētu te Latvijā manuprāt ar to tā īpaši izlekt , nelekt tā teikt Tēvzemei uz auguma , un saprast ka Latvija kādam ir Tēvzeme , bet kādam ar nav. Nu tā kaut kā .

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Tas, kurš Gatis 01.10.2008 22:47
Es pilnīgi noteikti atbalstu brīvu izvēli precēties ar to cilvēku ar kuru katrs vēlās. Autorei jau valsts neaizliedz precēties. Valsts ierēdņu uzdevums ir kontrolēt, lai Latvijas un ES imigrācijas politika tiktu izpildīta. Šajā gadījumā gan problēma ir tā, ka ierēdnis izrādīja negatīvu attieksmi pret laulībām.

Kas attiecās uz cilvēktiesībām. Jāatzīst, ka pat demokrātiskā Amerika, kas kalpo par demokrātijas simbolu Eiropai, šad tad savās cilvēktiesībās pieklibo. Daudzi Eiropieši pat neapzinās, ka viņi demokrātijā un cilvēktiesībās jau sen štatus apsteigusi. Tur gan es nevainoju pašu amerikāņus, bet gan viņu oligarhus un lobijus.
Par piemēru varu minēt Guantanamo ieslodzījumu vietu, kurā izcieš sodu pat cilvēki, kuru vaina nav pierādīta. Pretterorisma vārdā arī Lielbritānijā atbalsta politiku, kad imigrantam, kas tiek turēts aizdomās par terorismu drīkst tikt uzlikta RFID aproce, kura kontrolē cilvēka atrašanās vietu. Ja cilvēks noteiktā laikā neatrodās savā mājā un no sava telefona nepaziņo automātiskajam atbildētājam savus datus ar savu balsi, tad viņš var tikt arestēts un nogādāts uz soda izciešanas vietu.
Cilvēktiesību speciālistiem aiz šausmām mati saslietos un alerģija piemestos, ja viņi zinātu visu, kas norisinās viņiem apkārt. Tāpēc Latvijas veiktie drošības pasākumi ne tuvu nelīdzinās tam potenciālajam, kas vēl varētu notikt. Mēs šobrīd vēl varam dzīvot un gavilēt, jo tagad vēl esam daudz brīvāki un liberālāki nekā drīzumā varētu būt.

Un tāpēc es raksta autori aicinu divās tuvākajās desmitgadēs sagatavoties arī uz lielākiem ierobežojumiem savās tiesībās, jo agrāk vai vēlāk Eiropas Savienība pretterorisma un labākas pasaules vārdā pieņems no ASV jaunas metodes, kā izkontrolēt, ko kurš no mums pērk, dara, prec, adoptē un kurš no šīs sabiedrības ir tiesīgs radīt bērnus.
Drošība šobrīd iegūst pārsvaru pār cilvēktiesībām un tas ir tas uz ko sabiedrības elite mums liek iet, gribam to mēs vai nē.

Viss par ko es bļaustos, ir tas, lai no Latvijas paliktu arī kautkas pāri pēc 100 gadiem. Man ir sāpīgi noskatīties, kā dažādu svešu mērķu un ideju un filosofiju vārdā mūsu valsts izirst un sašķeļās.

Vēlot veiksmi...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Laure - IM 01.10.2008 22:24
Ja man jāizvēlas starp Latvijas vīriešiem, kas savas smadzenes lielākoties nodzēruši un pēc būtības nespēj uzņemties atbildību par ne par sevi, kur nu vēl par ģimeni, un starp saprātīgu cilvēku, bet - no citas valsts, tad es viennozīmīgi izvēlos tos otros. Jo man ir svarīgi, lai mani mīl un ciena. Un es savukārt nespēju iemīlēt prastu Latvijas mačo vai vienkāršu deģenerātu, vai arī - cilvēku bez smadzenēm.

Latvijas vīrieši - kamēr jūs būsit tādi pļunduri, kādi patlaban esat, sievietes precēsies ar ārzemniekiem. Paldies dieviņam, robežas ir atvērtas.

Un vēl - gribētos zināt, kā ir ar Jums, IM? Jūs, cerams, neesat pārcēlies pie sievas, bet gan savu otro pusi tā riktīgi tradicionāli un cienījami ievedis savā sētā. Tā, kā jau senlatvieši to darīja. Un vainadziņu arī pie mičošanas ar zobina galu noņēmis. Cerams. Tā ļoti tradicionāli.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


IM 01.10.2008 20:32
Manuprāt marokānī iemīlēties protams ka drīkst , tikai kāpēc uzreiz vajadzīga uzturēšanās atļauja Latvijā. Pie sievas tak nav nekāda dzīvošana , tradicionāli tak sieva dzīvo pie vīra , vismaz Eiropā manuprāt tas tā ir tradicionāli. Bet tradīcijas jau neveidojas un nepastāv no zila gaisa , bet gan uz kāda noteikta , varbūt pat apslēpta racionālisma grauda. Tradicionāli arī vīrietim ir bijusi kāda teikšana , vismaz savā zemē. Un nu nezinu vai Latvijas vīriešiem , it sevišķi gados jaunajiem vīriešiem īpaši patiks ka latvju zeltenes masveidā vedīs mājās marokāņus un tā. Var izraisīties kaut kas līdzīgs rasismam , vārdos neizteikts un neatzīts , bet naids pret šādā veidā ievestiem un vispār svešzemniekiem. Tikai nu pēc savas būtības rasisms tas nebūs , un cīnīties pret to kā rasismu? Protams ka velta cīņa , jo nevar uzveikt to kas ir , ja cīnās pret to kas tikai rādās.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kili 01.10.2008 20:16
Vai tikai mistiskais konsularais ierednis nav cienitais Uldis Simsons? Izklausas pec vina tekstiem, un ari sez augsta amata...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aleksandrs Iharenko - gatis 01.10.2008 18:10
Gatim

interesanti vai tu taapat rakstiitu ja shaada situaaacija skartu tevi? Ne sabiedriiba ne valsts nedriikst noteikt ar ko kaads grib preceeties tas ir indiviida briiviibas cinisks ierobezhojums. Tas ka ir kaadas citas valstis kuraas varbuut ir sliktaak nekaa latvijaa neko shajaa gadiijumaa nenoziimee, tachu no otras var paarmest raksta autorei ka vinja, vismaz taads rodas iespaids, nepaarzina savas tiesiibas un nav luugusi pirms tam juridisku konsultaaciju , varbuut shaadaa gadiijumaa viss buutu bijis aatraak un leetaak?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Tas, kurš Gatis 01.10.2008 16:51
Neskatoties uz daudziem citiem daudz smagākiem cilvēktiesību pārkāpumiem, kuri notiek Latvijā, ES un citās cilvilizētajās valstīs, autorei joprojām ir tiesības precēties ar savu mīļoto. Tikai viņai ir jārēķinās, ka mīlestībai šajā gadījumā ir uzlikti arī zināmi birokrātiskie pārbaudījumi... Un dzīve tos turpinās uzlikt arī vēlāk.

Joprojām neviens komentārs nav pierādījis, ka Latvijai ir vērts šajos jautājumos kļūt mīkstākai par pārējām Eiropas Savienības valstīm.

Viens no skaļākajiem argumentiem par cilvēktiesību pārkāpumiem bija rasisms.
Ierēdnis tiktiešām nebija iecietības iemiesojums. Bet iecietības trūkumu var redzēt ne tikai valsts iestādēs no ierēdņiem, bet arī slimnīcās, bāros no apsardzes darbiniekiem, uz ielas no policijas, sabiedriskajā transportā un šis iecietība strūkums bieži tiek vērsts arī pret savas rases pārstāvjiem.

Vislabāk šo "dabisko rasismu" skadro Artis Svece: http://www.politika.lv/index.php?id=4748
Es viņam lielā mērā piekrītu.

Kopumā, ja arī šajā stāstā bija rasistiskas pazīmes, tad tās manās acīs joprojām paliek nesalīdzināmi niecīgas salīdzinoši ar to rasismu, kas notiek dažā labā mūsu kaimiņvalstī.

Turklāt, ja mēs pazaudēsim pēdējās aizsardzības pazīmes no citām kultūrām, valodām un mīkstināsim mūsu robežas pasaules staigātājiem, atļausim vieglāk iegūt pilsonību, tad mums ir jārēķinās, ka ātri vien nonāksim tikai vienas pēdas attālumā no divvalodības Latvijā.
Krievi taču arī savā ziņā saskata rasismu tajā apstāklī, ka oficiāli kā otro valsts valodu neieviešam krievu valodu. Ja tā birokrātiski skatās, tad gribot negribot jāatzīst, ka tas ir sava veida rasisms.

Un tagad ir īstais brīdis pacelt jautājums no Arta Sveces raksta: "kādi mēs gribam būt?"

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ursus - Reinis2 01.10.2008 15:50
Komentārā melns uz balta rakstīts: "ieguvis sievu ar ES pilsonību"; tātad ieguvis ES pilsones laulātā statusu. Tā alžīrietim ir patiešām milzīga laime

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Reinis 2 - Ursus 01.10.2008 15:46
Ursus - jaa bet atzziisti ka starp pilsoniibu un uztureeshanaas atljauju ir liela atskjiriiba turklaat arii uzturesshanaas atljauja nepienaakas automaatiski... un komentaaraa ir runa par pilsoniibu nevis uztureeshanaas atljauju!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ursus - Reinis2 01.10.2008 15:37
Tak ne pilsonība, bet pastāvīgās uzturēšanas atļauja. Izšķirties arī nav tik viegli, ja nav zināma vīra dzīves vieta. Nerunājot par psiholoģisko traumu

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Reinis2 01.10.2008 15:12
ok vienkaarsi nevajag teikt ka taapeec ka ar ES daliibvalsts pilsoni apprecaas treshaas valsts pilsonis peedeejam automaatiski tiek pieskjirta ES daliibvalsts pilsoniiba... citaadi vienkaarshi neviens neticees tam ko tu saki jo taa nav tiesa... tas jau neizsleedz to ka taadas lietas kaa tu mini notiek.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Vladimirs Vladimirovičs 01.10.2008 15:08
Tajā brīdī, kad tavā personīgajā ģimenē notiks kas līdzīgs, tad arī parunāsim par demagoģiju, iespējām šķirties un citām lietām šajā sakarā. Pasaule nav tikai melnbalta.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Reinis2 - Vladjikam 01.10.2008 14:39
man skjiet ka iistais demagogs ir Vladimirs Vladimirovics jo nevienaa ES daliibvalstii nav taadas kaartiibas ka apprecoties ieguust ES pilsoniibu... jaa preciibas ir viens no pamatiem kaa ieguut pilsoniibu tqchu ne jau atomaatiski tam kam ir lauliibas aplieciiba ir arii pilsoniiba... turklaat ja jau ir tik ljauni kas liedz izskjirites??? Pilniigi izklausaas ka juusu staasts ir sadomaats...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Vladimirs Vladimirovičs 01.10.2008 13:47
Te ieradās Ahmed un demagoģijas paraugspēle var sākties.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmed 01.10.2008 13:10
Kalvis:

Jauktas laulības tomēr ir izņēmums, nevis norma. Lai to apzinātos, jāuzdod klasiskais jautājums - Kas notiktu ja daudzi tā darītu? Teju vai katrs mūsdienu jaunietis mēdz daļu dzīves pavadīt ārzemēs - mācībās, darbā, tūrisma un apmaiņas braucienos. Ja viņi visi dzīvesdraugus izvēlētos saskaņā ar "mīlestības argumentu", tad viegli varētu gadīties, ka 20-30% latviešu noslēgtu laulības ar ārzemniekiem, jo visi ar tādiem ir satikušies, un iemīlēšanās galīgi nenotiek saskaņā ar cilvēku pavalstniecību. Lieki teikt, ka tam var būt katastrofālas sekas no latviešu tautas izdzīvošanas, no mūsu etniskās pašidentitātes viedokļa. Jo nav reāli asimilēt tik daudz cilvēku

=========

Super, Latvijas ierēdnīši izlemj ar ko precēties tautai un ar ko neprecēties. Un no kā sargā? No vīriem, kuri nedzer? La precas arī vīriem, kuri uzlabos latviešu tautu ar nodzertiem gēniem...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Realitāte 01.10.2008 13:09
Lai aina būtu pilnīgāka, nenāktu par ļaunu beletristikai pievienot realitāti no Irish Examiner: http://www.irishexaminer.com/irishexaminer/pages/story.aspx-...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Vladimirs Vladimirovičs 01.10.2008 12:37
Un vēl, tiem uzbraucējiem mūsu pašu valsts ierēdņiem - necilvēkiem.
Piemēram, esmu saņēmis tik pazemojuma pilnu laiku no ASV imigrācijas ierēdņu puses, ka no tiesas nenovēlētu nevienam. Jo VIŅIEM, lūk, likās, ka vēlos ierasties šajā valstī uz palikšanu. Tāpat arī no Dānijas un Zviedrijas robežsargu - ierēdņu puses savā laikā, kas mani kopā ar muslimiem izvilka no autobusa prāmī kopenhāgena - Malme, nolika ierindā pie sienas un pakļāva ne jau tai maigākajai pārbaudei. Njus par UK imigrācijas ierēdņu jaukajām replikām un izturēšanos pat nerunāšu.

Ar to visu vēlos teikt, ka uzbrauciens Latvijas līdzīga ranga ierēdņiem un valstij kopumā ir vēlme kārtējo reizi meklēt utis pašu kažokā. Jā, tādas ir, bet iztēloties "demokrātijas balstus" kā tolerances un līdzjūtīcas citadeles ir centieni neredzēt patiesību.

Latvijas liberālajā sabiedrībā jau gadiem tiek kultivēts līdzīgs mīts, kam ar realitāti nav ne mazākā sakara.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

bea - Vladimirs Vladimirovičs 01.10.2008 12:19
Es ļoti labi saprotu un jūtu līdzi Jūsu gadījumam, taču fiktīvo laulību (lai iegūtu ES pilsonību) dēļ nevar uzreiz nospriest, ka jebkurš, kurš nāk no "tām" valstīm, ir ļauns un viņa nolūki ir netīri. Protams, protams, un to rakstā atzīst arī Maija, pārbaudēm ir jābūs un procedūrai ir jābūt stingrai, lai novērstu "sliktos" gadījumus, taču nedrīkst priekšlaicīgi nolemt, ka visi "viņi" ir vainīgi. Nevainības prezumpcija, tā teikt :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


bea - Horacio 01.10.2008 12:15
Horācio!
1) fakts, ka pastāv tādas fiktīvās laulības, tai skaitā, ar pakistāņiem un hinduistiem, ir bijis zināms jau krietni sen, hallo! Līdz ar to nav pilnībā izprotams, par ko Jūs runājat un kādā veidā tas ir arguments, lai pierādītu, ka šis raksts ir "fantāzijas";
2) cik bieži esi bijis saskarsmē ar KD darbiniekiem un kā Tu zini, ka NEVIENS no viņiem nav rasists un NEKAD neatļautos rasistiskus izteicienus? Un ksenofobiskus? Homofobus? Nekad nav gadījies, ja? Tad, Jūsuprāt, KD ir atlasīti kaut kādi pārcilvēki, labākie Latvijas kadri, kuriem viss sliktais ir tāls un nepazīstams?
3) Protams, ka autore nenosauc ierēdņa vārdu, jo, spriežot pēc tā, ka tā ir bijusi "grūti izcīnīta personīga saruna", diez vai viņa ir ņēmusi diktofonu līdzi. Un par godu un cieņu tiesāties ir iespējams un es pieņemu pat, ka autore uzvarētu, taču tas būtu ilgs un nepatīkams process.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Vladimirs Vladimirovičs 01.10.2008 12:11
Vispār, jau te nav ko komentēt. Tāda ir dzīve. No manas ģimenes pieredzes.
Brāļameita iepazinās ne ar marokāni, bet alžīrieti. Londonā, kur viņa mācījās. Bija aplidošanas un priekš meitenes fantastiski mēneši ar ziediem, dāvanām, uz rokām nēsāšanu utt. Kā jau iemīlējušies jauniešiem pieņemts. Vien viss beidzās vienā jaukā dienā. Pēc oficiālās laulību ceremonijas. Jaunā sieva vairs nebija nepieciešama, jo jaunais cilvēks savu bija panācis - ieguvis sievu ar ES pilsonību. Jau gandrīz gadu ir viņas pazemošana, ņirgāšanās. Bijušais jaukais un maigais mīlnieks ir zudis nebūtībā. Tiek šantažēta mana brāļa ģimene.
Tagad visiem ceļiem un neceļiem uz UK tiek pārvilkta visa viņa plašā radu saime. Skan skarbi, bet, ja tas nebūtu izgājis caur mūsu ģimeni, protams, uz to visu raudzītos saprotoši un filozofiski.
Tā kā, lai autore piedod, ja var, nav līdzi jušanas momenta. Turklāt notikušais mūsu ģimenē nav vienīgais šāds gadījums. Tad jājautā - kāda mārrutka pēc jebkurš šāds gadījums - muslimu valsts mīlnieks noprec ES pilsoni, man tagad nebūtu jāuztver ar aizdomām?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Horacio 01.10.2008 11:57
Jā gan. Prātiņ, nāc mājās! Autore nav nosaukusi ierēdni viena vienīga iemesla dēļ: neviens no Konsulārā departamenta darbiniekiem nav rasists un vēl jo vairāk - nekad neatļaujas rasistiskus izteicienus. Informācija par latviešu sieviešu laulībām ar "pakistāņiem vai hinduistiem" Īrijā vispār parādījās tikai pēdējās dienās, tātad stipri pēc tam, kad autores vīrs jau bija saņēmis uzturēšanās atļauju. Tāpēc visas sarunas ir vienkārši viņas fantāzijas. Pie tam ļoti ļaunas fantāzijas...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 01.10.2008 11:29
Ziniet ko visi tie, kuri te vārās par fiktīvām laulībām. Vai tiešām kāds domā, ka Latvija ar savu bedrē iekritušo tautsaimniecību ir tik atraktīva, ka kāds marokānis to vien domā, kā sev fiktīvi atrast fiktīvu meiteni, lai fiktīvi apprecētos un tad tik varētu te dzīvot? Prātiņ, nāc mājās! Autores stāstā ir redzams pirmkārt rasisms, kas diemžēl atsevišķos latviešu censoņos ir iesakņojies pavisam, pavisam dziļi. Normālā un civilizētā valstī ierēdnis, kurš atļautos tā kaut ko pateikt par "pakistāņiem vai hinduistiem" momentā izlidotu no amata, un ir ļoti žēl, ka autore šo cilvēku nav nosaukusi vārdā. Otrkārt, tā ir vienkārši fantastika, ka vēl mūsdienās kādam ir jābrauc no Marokas uz Turciju (attālums, starp citu, ir 3000 kilometru), lai risinātu šāda veida jautājumu! Ja kas, tad Konsulārā departamenta ierēdnis marokāni var intervēt arī ar Skype palīdzību. Taču vēl vairāk -- ar kādām tiesībām ierēdnis taisās apšaubīt Maijas Kāles personiskās attiecības ar otru cilvēku?! Pagalam normāli tomēr būtu marokānim iedot vīzu, lidostā uz robežas ielikt tur štempeli, kurā ir konkrēti noteikts uzturēšanās ilgums, un ļaut marokānim un Maijai Kālei kopā aiziet pie rasista Konsulārajā nodaļā un -- nu, nezinu, kas viņiem būtu jādara, lai nodemonstrētu to, ka viņiem ir "pareizie" iemesli, lai precētos. Saku vēlreiz, nu nav Latvija gala mērķis dažādiem laimes meklētājiem, viņiem būtiska ir Šengenas atvērtā robeža, caur kuru no Latvijas var nonākt "vecajā" Eiropā, un ne man, ne ierēdnim, ne kādam citam ir pat elementārāk iemesla vai tiesību neticēt Maijai Kālei, kad viņa stāsta par savu personīgo dzīvi! Vēlu autorei visu to labāko -- marasms kaut kāds, ka cilvēku savstarpējās un intīmās attiecības ir atkarīgas no ierēdniecības izpratnes par laulībām!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Reinis2 01.10.2008 10:39
shis staasts raada cik svariigi ir paarzinaat savas tiesiibas, nu kaut vai taa saruna ar iereedni par lauliibu iemeslu, patiesiibaa tachu iereednim ir tikai viens avots, lai atteiktu lauliibas - Civillikums, un civillikumaa nekur nav teikts ka jaabuut kaadam iipasham iemeslam lai preceetos, (protams cita lieta ir tada ka iemesli preciibaam pastaav miilestiiba ilgstosha paziishanaas utt tachu likums neprasa shaadu iemeslu un taatad arii iereednis nedriikst prasiit)

bet vispaar shii teema ir interesanta, piemeeram niiderlandee ir advokaati kas nodarbojas ar shaadu dokumentu kaartoshanu un praavoshanos.

Varbuut ka jums buutu gaajis vieglaak ja Juus buutu izlasiijusi Satversmes 8 nodalju un Civillikuma gjimenes tiesiibu dalju, jo tie ir teksti kas atspoguljo Latvijas veertiibas neatkariigi no taa vai kaads taas pienjem vai nee un neatkariigi no portaalu komentaariem un iereddnju individuaaljiem uzskatiem...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


kamols 01.10.2008 10:22
tas ka robeas ir jsargaa ir viena interese, bet no otras puses arii paarvietoshanaas briiviiba un laulaata izveelee ir ljoti svariigas un manupraat noziimiigaakas intereses

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

aita 01.10.2008 09:36
Raksts patiešām biedējošs, bet ne pārsteidzošs. Manuprāt, autore ļoti skaidri pasaka, ka stingra procedūra ir normāla - robežas ir jāsargā.

Tomēr PMLP ir jāsniedz korekta informācija par to, kādai ir jābūt procedūrai un ierēdņi nedrīkst atļauties rasistiskus izteicienus! Varbūt par šo būtu jāraksta oficiāla sūdzība PMLP? Jo mani gan tas neskar, tomēr nav pieļaujams, ka uzzināt par vajadzīgajiem dokumientiem var tikai rokoties un lūdzot. Informācijai ir jābūt pieejamai.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ziņkārīgais 01.10.2008 09:28
Kādēļ Jūs nevēlaties apmesties pie vīra Marokā, bet viņam obligāti jābrauc uz Latviju?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


dainuvīte 01.10.2008 09:20
manuprāt, tas, ka bitokratiskie procesi šajā gadījumā ir diezgan vērienīgi, tas ir tikai normāli. uzmanīgu dara tas, ka ierēdņi atļaujas pēc saviem priekšstatiem spriest par pāra attiecībām. tas jau velk uz to, ai nu es jūs ilgsotši nepazīstu, tāpēc jūs esat drauds

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Viduslaiku nopūta - tas, kurš Gatis 01.10.2008 07:24
Ja jau Jūs tik ļoti iestājaties par robežu sargāšanu, kāpēc ņemt vērā tikai valstu robežu eksistenci? Nedzīvojam taču vairs Viduslaikos. Mūsdienās kā nozīmīgas atzītas arī personīgās dzīves neaizskaramības robežas, indivīda tiesības, cilvēktiesības...Pastāv zināmas normas, cik lielā mērā drīkst pārkāpt cilvēka personības un cieņas robežas. Vai Konsulārā departamenta ierēdnis kāds Svētais Pēteris, kam kabatā (vai kur citur) ir termometrs, kas nosaka, cik mēnešos starp cilvēkiem var uzplaukt mīlestība (ja jau pat Rietumu zinātnieki atzīst, ka iemīlēties var i nieka 25 sekundēs!)?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Tas, kurš Gatis 01.10.2008 01:28
Sliecos piekrist Kalvim.
Piemēram, Īrija piedzīvoja salīdzinoši lielu fiktīvo laulību skaitu.
Tā rezultātā tiek veikti papildus drošības pasākumi, kas palīdz novērst fiktīvās laulības pirms vēl tās ir notikušas. Ir taču pietiekami daudz cilvēku ārpus ES, kuri vēlās uzturēties ES un ir gatavi pat apprecēties par samaksu.
Arī ASV jau ilgi strādā pie stingrākas imigrācijas politikas, jo katrs imigrants no 3.pasaules valstīm (bez labas izgītības un valodas zināšanām) ir potenciāls drauds valsts drošībai.
Krievijā imigrantiem no dienvidu valstīm ir salīdzinoši vieglāk iekļūt. Bet ņemot vērā lielo Krievijas pilsoņu neiecietību pret imigrantiem, daudzi izvēlās tomēr nebraukt uz Krieviju.

Un tāpēc es neredzu pietiekami iemeslus Latvijai uz šo lielo valstu un arī uz pašas Marokas fona kļūt pielaidīgākai. Ja pat Maroka zināmā veidā sevi aizsargā no pasaules staigātājiem, tad kāpēc Latvijai nevajadzētu sevi aizsargāt?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kalvis 30.09.2008 21:59
Manuprāt, ir gluži saprotami, ka laulību slēgšana ar ārzemniekiem ir piņķerīga un tiek pedantiski pārbaudīti visi iespējamie un neiespējamie šķēršļi. Tam ir vairāki iemesli
Nelegālas migrācijas tipisks iemesls ir fiktīvas laulības. Ja laulību noslēgt būtu vienkārši, tad būtu pietiekami daudz negodīgu cilvēku, kuri te vestu iekšā trešo valstu pilsoņus, ar kuriem viņus nesaista nekādas ģimenes saites. Kopīgs bērns, protams, ir nopietns arguments (tam, ka laulība nav fiktīva), bet arī tas tad kaut kā jādokumentē, par ko šis raksts nemaz neizsakās.
Laulības ar ārzemniekiem reizēm arī izjūk - un tad tiem pašiem Latvijas konsulāro dienestu darbiniekiem un ierēdņiem ir jārisina piņķerīgas lietas par to, pie kura no vecākiem un kurā valstī drīkst dzīvot šķirto laulāto bērni, utml. Vismaz cilvēciski var saprast, kādēļ viņi nav stāvā sajūsmā par kārtējo laulību ar tālas un eksotiskas valsts pilsoni.
Jauktas laulības tomēr ir izņēmums, nevis norma. Lai to apzinātos, jāuzdod klasiskais jautājums - Kas notiktu ja daudzi tā darītu? Teju vai katrs mūsdienu jaunietis mēdz daļu dzīves pavadīt ārzemēs - mācībās, darbā, tūrisma un apmaiņas braucienos. Ja viņi visi dzīvesdraugus izvēlētos saskaņā ar "mīlestības argumentu", tad viegli varētu gadīties, ka 20-30% latviešu noslēgtu laulības ar ārzemniekiem, jo visi ar tādiem ir satikušies, un iemīlēšanās galīgi nenotiek saskaņā ar cilvēku pavalstniecību. Lieki teikt, ka tam var būt katastrofālas sekas no latviešu tautas izdzīvošanas, no mūsu etniskās pašidentitātes viedokļa. Jo nav reāli asimilēt tik daudz cilvēku.

Dažas piebildes autores teiktajam:

Tāpat vīza sākotnēji netika piešķirta dzejniekam no Gruzijas ar oficiālu ielūgumu piedalīties Dzejas dienās.
=====
Šajā konkrētajā gadījumā tam bija dibināts iemesls - sk. http://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/136265 .

Katrs no šiem dokumentiem izmaksā vidēji Ls 3, plus vēl klāt nāk dokumentu tulkojums no latviešu uz angļu valodu — Ls 15 par katru dokumentu...
======
Vai tad cilvēks pats nedrīkst tulkot? Kādēļ būtu jāmaksā par tulkošanu uz angļu valodu?

Kopumā laulību noslēgšana Marokā ir laikietilpīga un nogurdinoša. Divas nedēļas, gaisa temperatūrai pārsniedzot +40 grādus pēc Celsija, burtiski nosēžam valsts un pašvaldību iestādēs, jo notiek neskaitāmas intervijas un dokumentu noformēšana. Arī Marokas iestādes ir piesardzīgas pret tā sauktajām “jauktajām laulībām”, un laulību noslēgšana ir izveidota tik piņķerīga, ka patiesi pārbauda pacietības mēru un vēlmi apprecēties.======
Kā ir ar laulības reliģisko aspektu? Vai jaunā sieva šajā gadījumā konvertējās islāmā? Vai pati laulība tika slēgta pēc islāma priekšrakstiem?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Bezvārdis 30.09.2008 21:17
jauks pastāsts (šausmu stāstiņš). Varu vien piebilst, ka man ir bijuši līdzīgi piedzīvojumi (tiesa, neprecējos gan, bet uzņēmu draudzeni no 'aizdomīgas valsts'). Tāpēc no pieredzes varu teikt, ka Latvijas ierēdņi ir visai iejūtīgi un pretimnākoši ar vienu BET: jāizmanto neformāli vai pusformāli komunikācijas kanāli. Nepieciešams atrast atbildīgo ierēdni, ar viņu ir emocionāli (bet ne jau asi - pasarg dies! - mīļi un lūdzoši) jākomunicē, izstāstot reālo situāciju un tās pamatojumu. Raksta autore ir izvēlējusies nepareizo komunikāciju ceļu - t.i., oficiālās sarakstes ceļu. Šādā situācijā ikviens Latvijas ierēdnis kļūst par birokrātu šī vārda sliktākajā nozīmē, baidoties un paranojiski ietiepjoties jebkurā neskaidrā situācijā, nemaz jau nerunājot par dziļi ielaisto rasisma problēmu, ksenofobiju un rasistisko iedomību, ar kuru vispār jau slimo teju katrs otrais 'īstenais latvietis'. Tā ka šausmu stāstiņš ir jauks, pamācošs, bet visai tipisks.

Tai pat laikā Latvijas ierēdņi nav nekādi ultraīpašie šajā ziņā. Līdzīgus stāstus esmu dzirdējis arī Dānijā, kur vispār gadiem ilgi laulātie netiek salaisti kopā. Tāpēc labi vien ir, ka Latvijā ir arī neformālie kanāli, kuri tomēr ļauj dažādā veidā apiet šos nācijas asiņu tīrības pasākumus, kuri smuki slēpjas aiz lozunga par cīņu pret nelikumīgo imigrāciju vai terorismu.

Tmp author
sasha

Es gribu pateikt lielu paldies un
atzinību pareizrakstības ritentiņš ar
apvienojot atpakaļ mans vīrs mani pameta, un
mani bērni par gandrīz sešus mēnešus
telpa divu dienu laikā pēc visu
norādījumiem mani šajā burvestību ritentiņš
Mans vīrs atgriezās jautāt, cik bija bērni, viņš teica, ka viņš mīl mani, un sola nekad ļaut aiziet vēlreiz.
Es esmu ļoti
pienākums, lai atjaunotu mieru ģimenē
mājās, "es lūdzu, lai Visvarenais Dievs dod jums
gudrību un spēku, lai palīdzētu vairāk cilvēku
kas ir līdzīga problēma kā raktuvē.
Jūs varat sasniegt viņam pa e-pastu:
drmolemenspiritualtemple@gmail.com
mans vārds ir Saša.
> Jūs varat sasniegt mani uz Facebook, lai apstiprinātu vārdu SASHA Ekpene .. <

Saistītie raksti
Keepout 255x203

Strausa politikas sekas 1 Autors:Providus

Article research

Mācāmies uzņemt. Imigrantu integrācija Latvijā un Polijā 2 Autors:Dace Akule, Rita Kaša, Iveta Ķešāne, Pjotrs Kazmirkevičs, Miroslavs Bjeņickis, Tomass Hadlstons

Citi autora darbi
Article research

The European Union and Development Aid: a Case Study of the Republic of Latvia Autors:Maija Kāle, Albert-Ludwigs-Universität Freiburg