Atslēgvārdi:

„Lovka prodelano“! 6

Vispār baigi. Notver aci, notver ausi. Un ja proti noturēt, vispār "tip top". Vari uzskatīt, ka esi zirgā. Ar smaržām vēl nav īsti skaidrs. Izskatās, ka tur arī vairāk strādā uz aci. Droši vien, ka "pēdējie pētijumi arī (gala beigās) liecina" par labu acij. Smaržo šitā? – Nu, tad, skaidra lieta: iedomājies "to".

Iesaki citiem:

Un, ja nu kādam atkal nav labi, kurš tad gala beigās varēs pateikt, ka "jasmīns+mandarīns+citruss" pa taisno neved ciema labākā puiša apskāvienos jeb, nu, tajā saulainajā, pieneņu pilnajā pļavā zem skaidrajām debesīm?!

Tieši tā. Par katru cenu. Starp citu, spožākie un radošākie mūsdienu prāti strādā pie tā, lai notvertu gan masu, gan indivīda uzmanību. Izsit mani no sliedēm, novērs manu uzmanību, liec pagriezt galvu, pārtraukt sarunu, noklausīties līdz galam. Ja redzēs, dzirdēs, ievēros, tad, varbūt, arī nopirks. Der pilnīgi jebkas. Pie tam, saka, aizmugurējais vāks vispār esot "zelta bedre".

Ja vajag, arī visa pilsēta pie mūsu kājām. Varam izstāstīt, parādīt un visu ko ieteikt arī uz šosējām, ielām, virs tiltiem, ēku sienām, autostāvietām, sabiedriskā transporta pieturām, kuģiem, lidmanšīnām, tramvaja logiem, mašīnām, publiskām un privātām tualetēm, drēbēm, krūzēm, zīmuļiem, sērkociņiem. Nu, saki, kur tev vajag? Tur kur viņi skatās, tevis dēļ mēs jau būsim viņiem priekšā. Viss ir mūsu rokās.

GarāžaNē, nu, atļauju tev neesam prasījuši. Nu, nu. Nesesāc, nu atkal. No tā mums visiem būs labāk. Redzi, kļuvis jau daudz labāk. Kādreiz mums tā visa nebija, un, paskaties, cik mums grūti toreiz gāja? Un ja kas, visiem zināms, ka tieši N% no reklāmas izvietošanas publiskajā publiskā telpā aiziet pašvaldības budžētā, kuri to visu pārvērš vēl lielākā sabiedriskā labumā. Paskataies apkārt un salīdzini. Nu, kā mums tagad iet? Paskaties, kāds ieguldījums un kāda atdeve?! Cipari, dārgais nodokļu maksātāj, tie runā paši par sevi. Un ja negribi, tad, nu, neskaties. Jeb skaties uz otru pusi.

Nē, mēs paši vēl neesam iepazinušies ar to visu, -kas jums tur –vietas sajūta? Identitāte telpā? Kādu tieši iespaidu tas atstāj uz labsajūtu, dzīves kvalitāti un iedzīvotāju apziņu? Nē. Tādu pētījumu vēl nav mūsu rīcībā. Tas viss ir lielā mērā saistāms ar spekulācijām presē un visai saspīlēto situāciju politiskajā jomā. Nē, sūdzības mums nav ienākušas. Pretrunas ar pilsētas atttīstības plānu ir visai sarežīgts jautājums. Tas viss ir ļoti komplekss jautājums un būtu jāapskata konktekstā, nevis atrauti. Par piederības, vietas sajūtu un atpazīšanas zīmi arī būtu vēl pāragri spriest. Par to visu runājot svarīgi ir veicināt dialogu un 'katram savu'. Starp citu, Rīga ir un paliek Latvijas vizītkarte. Visi mūsu ārvalstu kolēģi, ziniet, - mums ir daudz delegāciju, - Rīgu novērtē atzinīgi un esam dzirdējuši galvenokārt pozitīvas lietas. Protams, darāmā ir daudz, bet šajā, konkrētajā jautājumā dzirdēts tikai apstiprinājums. Pilsētām nepieciešama attīstība.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (6) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

heino 08.05.2008 16:27
Viestur, Tavu vakardienas uzstāšanos tv novērtēju augstu, bet tā pat kā šajā tektā, Tu esi pārāk haotisks, un grūti saprotams vienkāršai tautai. Ja spēsi nokonvertēt savas domas vienkāršak, tālu iesi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ekskursants 27.11.2007 12:30
Esot kādā ārvalstu pilsētā, daudzreiz ar ieinteresētu skaudību noraudzījies viņu krāsainajā informatīvajā jūklī. tādā, ka pat pirmajā skatienā nesaproti, kas no tā ir lietišķs, kas tikai manis paša acs priecēšanai.
Nupat atbraucu no Londonas. patika.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Viesturs Celmiņš 26.11.2007 19:11
Es biju iecerējis pateikt, ka pilsētas publiskā telpa ir pārblīvēta ar vizuāliem un informatīviem stimuliem. Pilsētas dome to atļauj gandrīz tikai un vienīgi komerciālos nolūkos: jebkurā vietā. Un pilsētniekiem neviens nekad neprasa ko varētu, vajadzētu likt. Un tad vēl atļaujas dusmoties, ka kāds kaut ko nelāgu nevietā uzbūvē.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

jautājums autoram 26.11.2007 18:27
kas tieši ar šo visu bija domāts?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

dzirkstiite 26.11.2007 13:49
preciizi:)

Citi autora darbi