Atslēgvārdi:

Ļaudis, kuriem uzvārds sākas ar "U" -- viss saprāts pazudis? 23

Labdien, lasītāji!

Ziņots, ka divas Latvijas politiskās personas -- viena no paldies Dievam aizgājušās pagātnes un otra pavisam ļoti no nožēlojamās tagadnes -- ir nākušas ar domu par to, kurš cilvēks mūsu republikā būtu pats, pats labākais premjerministrs. "Manuprāt, tas nebūtu sliktākais variants. Varbūt pat labāks" -- tā ir teicis rēgs no pagātnes. "Iespējams, ka viņs premjera amatā būtu labākais un godīgākais risinājums" -- tā rēgs no tagadnes.

Iesaki citiem:

Runa ir par kādreizējo Saeimas spīkeri Ingrīdu Ūdri un pašreizējo "Saskaņas centra" galveno latvieti Jāni Urbanoviču. Ko tad viņi saredz "pat labākā" un it īpaši "godīgākā" statusā? Ticiet vai neticiet, viņi abi ir runājuši par Puzes ķeizaru Lembergu. Tas nu visnotaļ skaidri apliecina, ka Latvijas politikā ir cilvēki, kuri ir pazaudējuši pilnīgi pēdējās veselā saprāta atliekas.

Vai varat iedomāties? Premjerministrs, kuram ik pa pāris dienām nav laika nodarboties ar valsts lietām, jo viņam ir jāsēž tiesā? Premjerministrs, kuram būtu jālūdz ģenerālprokurora atļauja katru reizi, kad viņam būtu vajadzīgs izbraukt no valsts? Nezinu par Ūdri, kura no lielās politikas jau labu laiku ir bijusi patālu, un labi, ka tā, bet Urbanovičs taču sevi prezentē kā vienu no sakarīgākajiem politikāņiem mūsu valstī. Laikam jau jārunā nevis par veselā saprāta pazušanu, bet gan par prātam neaptveramu cinismu. Jā, var jau bikstīt ar pirkstu Itālijas virzienā un konstatēt, ka tur ir premjerministrs, kuram pat ir inkriminēta pedofilija (piedevām heteroseksuāla rakstura pedofilija, visi tie lasītāji, kuri liek vienādības zīmi starp pedofiliju un homoseksualitāti). Bet vai tas ir tas, kam Latvija vēlas līdzināties? Vai nepietiek ar to, ka mēs esam visdraņķīgākā Eiropas Savienības valsts gandrīz visos iespējamos rādītājos?

Protams, Lembergs droši vien valsts vadīšanai būtu piemērots, ja runa ir tikai un vienīgi par valsts pārvaldes iekārtu. Jo arī Vienotības laikmetā joprojām ir skaidrs, ka reiz ievēlēti, politikāņi uzskata, ka viņi var darīt pilnīgi jebko. Būsim skaidri. Kārtīgi tiesiskā valstī ekonomikas ministrs Kampars jau būtu vēsture, jo ar tik neskaidri šmucīgu personīgo finanšu situāciju cilvēks par galveno ekonomisko personu valsts pārvaldē tomēr nedrīkst būt. Taču, protams, Vienotība par Kamparu neko neteiks, jo viņš ir "savējais." Tieši tāpat, kā Dombrovskis neko nesaka par Auguļa un Lāča nepotismu, par Bendrātes slepenajiem līgumiem ... savējie. Sasodīts, bet savējie, savējie, savējie. Ar ko, līdz ar to, Vienotība ir par sprīdi labāka par citām politikāņu veidotām partijām? Pagaidām joprojām ar to, ka tajā tomēr ir viens bariņš ļaužu, kuri vēl nav pavisam samaitāti. Bet klusēšana laikā, kad apvienības vadītajā valdībā joprojām notiek visdažādākās šmuces un žuļicības, ar skaidrojumu a la Āboltiņa, ka tā ir valdības stabilitātes cena? Nu, piedodiet, bet daudz vairs nebūs vajadzīgs pirms Vienotības atbalstītāji no apvienības vienkārši novērsīsies. Paldies Dievam, vismaz vēl ir trīs gadi un vairāk pirms nākamajām Saeimas vēlēšanām, lai varētu atrast kaut ko labāku. Bet nekādu paldies Dievam par to, ka Dombrovskis ir teicis, ka mērķis ir pašreizējo valdību noturēt amatā līdz pat nākamajām Saeimas vēlēšanām.

To, cik ļoti Dombrovskis un co. ir gatavi ignorēt šmuces un žuļicības, vēl varētu saprast uz tāda "visi dara tā" principa -- ja reiz pie siles, ar ko Vienotības rukši ir sliktāki par zaļo zemnieku rukšiem? Bet tandēmā ar arvien acīmredzamāku nekompetenci valsts pārvaldīšanā tas tomēr jau kļūst par daudz sūri. Ar Dienas Biznesu priekšgalā ekonomisti un speciālisti arvien izmisīgāk ir centušies Dombrovska valdību pārliecināt, ka nē, tas, kas patlaban tiek darīts, NAV pareizais variants. NAV pareizais variants krīzes laikā nodokļus celt atkal un atkal un atkal. NAV pareizais variants celt akcīzes nodokli uz precēm, kuru kontrabanda jau ir problēma un tikai kļūs par lielāku problēmu. Nezinu, vai Dombrovskis un co. ir kurli vai vienkārši ļaunprātīgi. Glābiņš nav arī Saeimā, kur "strādājošie" vakar jaunāko budžeta "konsolidācijas" variantu apstiprināja pilnīgi bez jebkādām debatēm vispār. Tas saucas parlaments?!

Manuprāt, vispirms vajadzētu paprovēt variantu, kurā valdību veido Vienotība un "Saskaņas" centrs. Pēdējais mūždien bijis opozīcijā, lai nāk un parāda, ko māk. Ārlietu ministriju, Aizsardzības ministriju, Izglītības ministriju tam dot, protams, nevar, bet, lai paņem, piemēram Satiksmes ministriju -- daudz skaidrāku pagriezienu Maskavas virzienā un prom no Eiropas par pašreizējo ministru SC ministrs pat gribēdams nevarētu nodrošināt. Veselības ministriju. Labklājības ministriju. Kaut vai kultūras ministriju, ja jau tur patlaban ir nocentrējies jautājums par sabiedrības integrāciju. Ja arī tas neizdosies -- nu tad, davai, kriminālapsūdzētu mazpilsētas mēru par premjerministru! Ja reiz valsts pārvalde ir katastrofa, kāda papildu vaina būs, ja tā arī kļūs par melnu klaunādi?

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (23) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


stalins--Kārlis Streips 18.04.2011 11:34
Varbūt NRTVP vaditajs A.Klockins Jums neko nav aizradijis?Jusu attieksme ir redzama... Jus visticamak ari no kanceles baznīcā cilvēkus muļķojat-naivi ir cerēt pārliecināt tik veiklu,viltīgu,pirmo runātāju par ētiku. Pat šis raksts blogā ir cinisks.Atminieties Streipa kungs ,pāris gadus atpakaļ ´politika.lv Jūs publicējāt rakstu par to,kā Lielbritānijā viena meitene TV šovā aizskaroši izteicās par indusiem un ,kas ar viņu notika? Atminieties ,kādas bija Jūsu domas kā vajadzētu rīkoties Latvijā.Jus atcerieties,ko man nācās Jums atgādināt?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Stalinam 12.04.2011 15:22
Zinu, ka tādiem, kā Jūs, šādus jautājumus uzdot ir bezcerīgi, bet tomēr: Konkrēti, lūdzu, specifisku sarakstu ar piemēriem par to, kā es "izaicinoši pārkāpju ētikas normas." Bet specifiski, lūdzu. Tad paskatīsimies. Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


stalins 11.04.2011 13:12
" Bet, otrkārt, man ir ļoti grūti saprast aunpieres, kuras uzskata, ka reiz cilvēkam ir izveidots viedoklis, absolūti nekas to nevar mainīt -- absolūti nekas, nekādos gadījumos, nekādos apstākļos, nekādu pārmaiņu rezultātā."
------------------------------------------------
Kā varētu raksturot cilvēku ar šādu attieksmi?Un ja šāds cilvēks regulāri sabiedriskajā TV izaicinoši pārkāpj ētikas normas? pats nepārtraukti vērtējot citu cilvēku ētiku vai saprātu?Šeit blogos-tas ir sīkums,bet sabiedriskajā TV? Diemžēl NRTvP vadītāja aizrādījumus Streipa kungs ignorē(maigi izsakoties).Ko darīt biedri,tāds ir jautājums!Lūdzu Streipa kungs apdomājieties,un paskatāties uz savu rīcību no cilvēciskā skatupunkta!Jūsu vārdā cilvēki sen sauc dažādus dzīvniekus-mērkaķus un citus zvērus.Jūs domājat ,ka tas ir kā kompliments,pielūgsme? Man liekas ,ka jūs tā domājat...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Ha 11.04.2011 08:25
Vai tad tas bija tikai vakar? Man kaut kā likās, ka tas bija jau pirms vairākiem gadiem. Bet, ja nopietni, arī es viņu pazīstu kā lielisku mācībspēku, kino vēstures jomā viņš ir nepārspējams un, cik zinu, studentiem viņa lekcijas ļoti patīk. Jautājums nav par to, tas ir par visu, ko cilvēks ir darījis padomē.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ha 10.04.2011 13:25
Bet, lūk, vakar Saeima pārvarēja sevi un Radio un televīzijas padomes vēlēšanās ņēma vērā profesionālismu un nevis draudzēšanos ar "pareizo" partiju. Ievēlēja pat divus opozīcijas kandidātus -- Abramu Kleckinu no "Saskaņas centra".... Abos gadījumos pareizais lēmums. Pazīstu gan Abramu kā izcilu augstskolas mācībspēku, kurš NRTVP nepārprotami ienesīs augstāka līmeņa diskursu,.....katrā ziņā šoreiz Saeimai var pateikt: Labi darīts.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > Ha 10.04.2011 11:58
Pirmkārt, neatceros, ka es kādreiz īpaši kaismīgi būtu aizstāvējis Kļockinu. Tieši pretējais, manuprāt, pirmais gadījums, kurā viņš pavīdēja tā skaidrāk, bija "horizontālā taimkoda" jautājums, kur viņš pārkvalificējās un kļuva par Krievijas diktatorpartijas partorgu Latvijā. Bet, otrkārt, man ir ļoti grūti saprast aunpieres, kuras uzskata, ka reiz cilvēkam ir izveidots viedoklis, absolūti nekas to nevar mainīt -- absolūti nekas, nekādos gadījumos, nekādos apstākļos, nekādu pārmaiņu rezultātā. Ja Kļockins kaut ko dara labu, es saku labi. Ja Kļockins kaut ko dara slikti, tad es vairs nevaru teikt labi. Kas šajā ļoti vienkāršajā aprēķinā Jums ir tik ļoti nesaprotams? Un, kas attiecas uz SC, tas ir vienīgais variants, kurš vēl nav pamēģināts. Neko citu es nesaku. Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ha 09.04.2011 21:34
Manuprāt, vispirms vajadzētu paprovēt variantu, kurā valdību veido Vienotība un "Saskaņas" centrs.
-------------------------------------------------
Atceros, savā laikā Dienas blogos ,Streipa kungs kaismīgi aizstāvēja Kļockinu kā LNRTP šefu, bet jau pēc neilga laika pārmeta kažoku.Ka tik šeit nesanāk kaut kas līdzīgs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Econ 09.04.2011 19:17
to Maija

Tiem, kas saka, ka SC nav sociāldemokrātiska partija, ir vērts iepazīties ar Latvijas partiju programmām (kas starp citu, itkā ir katra apzinīga pilsoņa pienākums) un tad viņš vai viņa ļoti skaidri redzēs ka šie sacītāji melo. Tāpat var pasekot līzi arī darbam Saeimā, balsojumiem, iesniegtajiem likuprojektiem, utt. Citās valstīs (piem., ASV) think tanks mēdz sastādīt politiķu reitings (pēc viņu darbiem) un katru novērtēt ar punktiem, cik viņš ir labējs vai kreisais. Kāpēc Providus, sabiedrības izglītošanas un pilsoniskās aktivitātes veicināšanai, to nedara (šādam projektam labprāt ziedotu naudu)? Tāpēc, ka šie think tanks pārstāv labēju ekonomisko politiku un katrā valstī labējiem politiķiem, apzinoties, ka viņu idejas darba cilvēkiem neiet pie sirds, ir jabiedrojas ar kultūras vai sociālo jautājumu pārstāvošām grupām (ASV tās ir pretgeju vai pretabortu kustība, tiesība nēsāt kaujas un automātiskos ieročus, Latvijā tie ir nacionālie jautājumi vai arī pārāk uzpūsties tiesiskuma jautājumi, kas neizbēgami paceļas laikā, kad vēlētāji nejūt saikni ar politiķiem un līdz ar to - nav gatavi tiem ziedot naudu, tad nu politiķi dodas pie oligarhiem) un visādos citādos veidos jācenšas labējo - kreiso ideoloģiju pretrunas mazināt. Un rezultātu mēs redzam Latvijā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Econ 09.04.2011 19:10
to Maija

Labi. Bet kā vienkāršam vēlētājam, kuram nav laika piedalītis sapulcēs, un kuram no vadītājiem vai uzņēmuma īpašniekiem darbā ir jauzklausa paziņojumi, ka visi kreisi - sākot ar Dinēviču un beidzot ar Štokenbergu ir saspieduši galvas tramvaja durvīs - un jārēķinās ar to, ka katrs publisks atbalsts (vai piedalīšanās "pilsoniskās sabiedrības aktivitātēs") - vai tā būtu dalība partijas sapulcē vai KNAB mājaslapā pieejamā informacija pie ziedojumu partija - tas viss nāks pār galvu darbā - kā šādam vēlētājam panākt savu prasību izpildi politikā, ja ir šī diskriminācija sadzīves līmenī, kas kā vienīgo iespēju atstāj aizklāto balsošanu vēlēšanās. Kā šādam pilsonim pateikt politiķiem "es atbalstu New Deal" un piespiest politiķus ieviest šo New Deal. Mēs jau zinām, kas notika ar Grantinu un JL. Šī partija atrakstījās, ka valsts iešana biznesā ar darbavietu radīšanu New Deal veida programmās neatbilstot kaut kādam likumam (kuru taču varēja grozīt, tapat kā simtiem citu likumu pie budžeta likuma pieņemšanas).

Un ja arī izveidosies Vienotības partija, tad kāda būs šīs partijas nostāja par New Deal programmas ieviešanu. Un ir arī daudzi citi jautājumi, kur labējo un kreiso viedoklis pilnībā atšķiras. Kā šīs atšķirības atrisināt. Kāpēc Latvijā žurnālisti un sabiedrība nevar diskutēt atklāti par šiem jautājumie un organizēties partijās pēc ideoloģiju principiem un pēc tiem arī balsot. Kāpēc mēs to nevara uzsākt jau tagad, kāpēc mums ir jāgaida kaut kādi mistiski gadu desmiti. Galu galā - Latvijā demokrātija itkā ir jau 20 gadus, vai tad tas ir par maz?

Mana argumentācija noved pie tā, ka vienkāršam vēlētajam nekas cits neatkiek kā balsot par SC tagad, kad SCP ir pievienojusies Vienotībai. Citu valodu latviešu politiķi negrib uzklausīt un arī nesapratīs, pat ja kreisais vēlētājs rakstīs skaidrā latviešu valodā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Maija< Econ 09.04.2011 18:43
Paldies par skaidrojumu.Teorētiski viss ir pareizi.Tikai arī SC ne tuvu nav sociāldemokrātiska partija. Latvijā partijas tagad tikai sāk veidoties .Pagaidām tās ir sīkpartijas. JL-1500 biedri, SCP-800 biedri, PS-600 biedri.Tādēļ manuprāt ir labi,ja partijas apvienojas. Dabīgi, ka visi biedri nepievienosies jaunajai partijai un radikālāk noskaņotie atkritīs .Klasiskas labējas vai kreisas partijas izveidosies pakāpeniski. Pagaidām vēl nevar spriest vai jaunā partija būs vairāk labēja vai kreisa ( Arī JL vairs sen nav tīri labēja). Runa gan bija par tuvaku nākotni ,par tagadējo Saeimas sastāvu. Ko tagad darīt? Varbūt vispirms beigt apriet visus kā to dara Steips un daudzi citi.Bet Econ paldies par saturīgu komentāru.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Econ 09.04.2011 17:41
to Maija

Izeja ir nedaudz garākam. Pirmkārt ir nepiciešams Latvijas vēlētājam apzināties, ko katra partija patiešām sola, raksta savā programmā un pārstav. Tas ir ļoti nepieciešams, jo citādi ir tā kā ir: daudzi vēlētāji domā, ka JL mērķis ir Latviju padarīt par ziemeļvalsti, bet tas tā nav. Ja lasām JL programmu, tad viņi saka, ka ir labēja partija un ir par nodokļu konkurenci Eiropas Savienībā. Tātad, kad Kipra strīdēsies ar Zviedriju par to, ka Kiprai varētu būt tiesības ar zemiem nodokļiem formāli vilināt uz ārzonām Zviedrijas nodokļu maksātājus un ar to graut Zviedrijas labklājības valsti, tad pēc JL programmas sanāk, ka JL atablstīs Kipru un nevis Zviedriju. Un starp citu - tieši tas arī noteikt Eiropas Padomēs. Un tieši tāpat vēlētajam būtu jāsaprot, ka SC pirmkārt ir sociāldemokrātu partija un tikai tad - arī partija, kas aizstāv nacionālās minoritātes. Vismaz tas ir ceļš, ko SC iet.

Un tikai tad, kad šīs lietas būs skaidrs, tad vēlētājs var izdarīt vispirms izvēli par labu labējai:
- zemi nodokļi un zemas sociālās garantijas; izglītības pieejamību nosaka privātie labdarības fondi, cik nu to ir, maksas un uz peļņu bāzēta privātā medicīna un veselības apdrošināšana utt.
vai kreisai ideoloģijai:
- vienlīdzīgas iespējas visiem (t.sk. laba un pieejama izlgītība), labas darbavietas, valsts atbalsts modernās industrijas nozarēm - lai tās Latvijā labi iedzīvotoes, utt.
Un atbilstoši šai ideoloģijai piemeklēt partiju un par to nobalsot. Mēs jau varam teikt, ka Latvijā nav īstu kreiso partiju (tā saka daži latviešu bāleliņi), bet ja vēlētājs neprasa šo kreiso politiku un nav par to gatavs "maksāt" vismaz ar savu balsi par kreiso ideoloģiju vēlēsanās, tad šādas "īstas" kreisās partijas Latvijā negad arī nebūs.

Labs piemērs ir šodienas SCP lēmums pievienoties Vienotības partijai. SCP bija centriski kreisa partija, kuras dēļ daudzi atdeva savu balsi par Vienotības sarakstu. Bet SCP labo darbu saraksts beidzās ar vislatviešu izslēgšanu no koalīcijas. Līdz šim mēs neesam dzidējuši neko no SCP ministru vai deputātu puses, kas spiestu JL un PS un Dombrovski piebremzēt savu labējās partiju politikas īstenošanu. Vēl vairāk - Lejiņš ir pieklusis tik ļoti, ka pat gudrasgalvas vientē uz jautājumu "kādu ideoloģiju pārstāvat", atbild nevis ar lepnu "esmu sociāldemokrās", bet kaut ko noburkšķ. Ja SCP patiešām pievienojas Vienotībai, tad Latvijas kreiso partiju spārnā samazinās konkurence un gribot negribot kreisais vēlētājs tiek sūtīts balsot par SC. Latvijas politiķiem, ekspertiem un žurnālistiem ir jāsaprot, ka nevar pastāvēt partija, kurā ir tik atšķirīgas ideoloģijas, kādu to piedavā SCP un JL. Kaut kādā veidā partijai būs jāizlemj neskaitāmas dilemmas un neapmierinātība no labējiem vai kreisajiem partijas biedriem būs milzīga. Un līdz ar to būs milzīgi arī partijas vadības centieni izlīdzināt šī nesaskaņas un noklusināt tās. Latvija ar tikai zaudēs iespējas godīgi un atklāti diskutēt par ekonomiks opcijām. Lai nav kā Kārļa Streipa gadījumā, kurš tic, ka ir tādi ekonomikas likumi un vienīgā patiesā stratēģija politikā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Maija>Streipam 09.04.2011 12:52
Kur izeja? Dombrovskis būtu laimīgs visu nomest bet sekas būs jauna koalīcija: ZZS ,SC,PLL. Jūs tiešām cerat, ka tad Latvijai sāksies labāki laiki? Kādēļ Eiropā DOmbrovskis ir augstu cienīts cilvēks,bet pie mums par to ,ka viņš mēž citu sarūpētos mēslus, viņu norej gan savējie, gan visi tie,kuri paši noveda valsti bedrē.Ja nāks pie varas atkal Saeimā vienīgā iespējamā koalīcija PLL,ZZS,SC,,tad mēs atgriezīsimies 2008.g.bedrē. Vai tas ir tas ,ko Jūs vēlaties? Starp citu nodokļi mūsu valstī vienalga arī tagad ir vieni no zemākajiem ES.Kritzēt mums visiem ir viegli ,bet ko darīt? KO? Kur izeja? Varbūt lielie kritizētāji varētu paši ņemt rokās varu un sākt konkrēti kaut ko darīt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > Madrim 09.04.2011 10:22
Ulmanis tik daudz apkārt nebraukāja tāpēc, ka viņa laikā aviācija vēl bija bērna autiņos. Ja bija jābrauc ar vilcienu, process, protams bija lēnāks. Bet, kas attiecas uz Vienotību -- ar visu to, ka tās vadītā valdība ir rīkojusies pa 180 grādiem pretēji tam, kas ir rakstīts ekonomikas grāmatās, kas cits atliek? Apvienība, kura savā iekšienē ir perversa, jo nekur citur pasaulē "zaļi" cilvēki nečupojas ar pesticīdus lietojošiem lauksaimniekiem, un nesarkstot par premjerministru piedāvā kriminālapsūdzētu censoni? Apvienība, kura, lai arī politikas virsotnē nepārbaudīta, tomēr ir bijusi "dzimtene" i Eiroparlamenta deputātam Mirskim ar viņa verbālo caureju par "fašistiem" Latvijā, ir vienīgajam cilvēkam, kurš notiesāts par valsts nodevību? Partijas, kuru nepārprotamais mērķis vienmēr ir bijis "savu" oligarhu aptekalēšana? Bet par visu vairāk, Latvijas politikā ir raksturīga ciniska smīnēšana par tādiem jēdzieniem, kā ētika un tiesiskums. Saku vēlreiz -- Zviedrijā, piemēram, Kamparam būtu parādītas durvis pēc pirmās publikācijas par sievas "dāvanu." Bet mūsu valstī tomēr ir pārvaldes iekārta, kurā tāds cilvēks, kā Dombrovskis, ir gatavs pievērt acis pret visu, absolūti visu ko, ka tik "stabilitāte." Pareizi šonedēļ kādā intervijā pateica viens no mūsu valsts ekonomistiem -- kāpēc priecāties par ekonomikas "stabilizāciju," ja tā ir notikusi brīdī, kad ekonomika joprojām ir dziļā bedrē? Tas pats sakāms par politiku -- kāpēc priecāties par "stabilu" valdību, ja no tās nav nekāda īpaša labuma?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Madris 09.04.2011 10:00
Par Lembergu vienu lietu pareizi pateicāt, ka viņš tik daudz nevarēs braukāt apkārt, bet vai tagad tas ir tik nepieciešams šajā informātikas laikmetā. Starp citu K.Ulmanis arī savā laikā daudz apkārt nebraukāja. Tikai par savu valsti.Pateikšu, ka nekad neesmu ticējis Vienotībai kopš E.Repše palielināja sev algu jeb vāca sev ziedojumus.Pašreizējais dāvinājums Kamparam ir kronis visam.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ekonomists - K.S. 08.04.2011 20:56
Bet tas, ka Dombrovska valdība ir nekompetenta ( nu neticas, ka gluži ļaunprātīga) daudzi runā jau sen. Man piemēram tas ir skaidrs jau gandrīz divus gadus, kopš Dombrovskis ir valdības vadītājs. Manuprāt, partiju apvienībā Vienotība vispār ir ļoti maz kompetentu un spējīgu cilvēku. Es pat nevaru nosaukt nevienu. Piemēram, it kā ir saprātīgs cilvēks Štokenbergs, bet apvienībā valdošās gaisotnes dēļ viņam nemitīgi ir jādomā, ko drīkst runāt un ko nē. Un Štokijs labāk izvēlas nerunāt to ko domā. Un tā tur gandrīz visi liekuļo. Kā var tādā partijā ilgstoši atrasties? Kur tu nedrīksti runāt to ko domā?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Intai 08.04.2011 20:37
Pirmo reizi Jūs te redzu un tāpēc atbildēšu. Pirmkārt, pati esat briesmīgi histēriska. Saskaitiet drukas kļūdas Jūsu bļāvienā. Otrkārt, nekur nebraukšu. Jauku Jums vakaru. Un citiem -- runa nav par nervozitāti, runa ir par to, ka Latvijas valdība nudien ir vai nu nekompetenta vai ļaunprātīga. Cita varianta nav, jo tā ļauj politikāņiem darīt visu pēc kārtas. Jauku arī Jums vakaru. Protams, ne garīgi slimajam cilvēkam no Latgales. Viņam jauks vakars nespīd, jo galvā ir marasms. Smadzeņu nav vispār.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


degvīns 08.04.2011 19:39
Šāda nervozitāte nav laba pazīme, varbūt patiesi Streipa kungam derētu ievilkt dziļāk elpu un paskatīties uz visiem sliktajiem mazliet mierīgāk. Pretējā gadījumā Jūs nonāksiet L. Lapsas lomā, kurš kaut ko atmasko, bet vienlaikus nav saprotams ko - liela daļa tā portāla ziņu velk uz jēdzienu: ka tik biezāk, ka tik dzeltenāk. Nepārmetu Jums dzeltenumu, bet savas politiskās emocijas jau nu varētu pievaldīt. Un vai portāls "politika" beidzot nevarētu atslēgt to pseidostreipu, jo pirmajā reizē viņa teksts varbūt bija smieklīgs, bet tālākais jau ir bezgaumība, ko īstais Streips var arī apkarot ar policijas palīdzību.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anksunamuns 08.04.2011 18:48
Pirmkārt saskaņas centrs var atteikties zvērēt uzticību valodai un otrkārt,SVF diktē ciparus un procentus.Lembis pēc tikšanās ar SVF bija kā ar aukstu ūdeni apliets,bet Brigmanis vispār aizmuka,ko tad var gaidīt no Urbanoviča.KS kungs šķieit uz vecumu kļūst emocionāli nelīdzsvarots.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

M 08.04.2011 17:57
Kārli! Esi apmierināts ! Vai tiešām izsaukt tādu rupjību un negatīvismu bija Tavs gaidītais rezultāts?Vai visus nolamājot un pazemojot pats kļuvi labāks . Manuprat šo lapeli ,Kārli, kopā ar saviem komentētājiem esi pārvēris par netīru samazgu bedri. Vai tiešām šeit Latvijā nekas labs nenotiek? Vai visus pēc kārtas nolamājot un nozākajot pats nenolaidies vēl zemāk.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ekonomists - Mg 08.04.2011 17:41
Var piekrist, ka esošajā situācijā ne jau premjers nosaka ko darīt. Taču premjers nosaka kā darīt. Un te nu Lembergs ir krietni pārāks nekā Dombrovskis, kuram pat paša apvienības darbonīši a la Kampars un Kristovskis liek uz galvas. Esmu pārliecināts, ka pie Lemberga lietas uz priekšu virzītos krietni ātrākā tempā un tāda muļļāšanās un faktiski nekā nedarīšana kā pie Dombrovska nenotiktu. Bet to, ka Vienotība ir sabrukuma priekšā redz pat Kārlis Streips, kurš tāpēc kļūst arvien histēriskāks. Tas, protams, priecē, jo ir cerība, ka Latvija atbrīvosies no šim bremzēm, kuras personificē Vienotība un visa tā viņu banda.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Inta 08.04.2011 17:37
Streip! Ja jau tik briesmīgiu noiedznieki apsolūti visi ,visi,visi politiķi ,tad saprotu,ka Jūs aiciniet pamest Latviju ,jo otrs variants visiem godīgajiem kolrktīvi pakārties,Jo ir taču tik Sausmīgi, šausmīgi un vēlreiz šusmīgi dzīvot Jūsu Streip nolādētajā Latvijā. Kas Jūs šeit tur ? Jūsu Dzimtene taču ir kristaltīra Amerika ,jo tur visi ir tik baltio un pūkaini.Šeit taču Jūs savas baltās ķepiņas nosmērēsiet.Tikai pirms akmeni mest paskaties uz sevi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Mg 08.04.2011 17:36
Klausoties to, kas tika pateikts pēc Lemberga un aizdevēju tikšanās, esmu pārliecināts, ka ja arī Lembergs būtu premjers, tad nekas tāpat nemainītos. Protams, visiem būtu par ko runāt, nomainītos personas valdībā un tās tuvākajā apkārtnē, bet ekonomiski tāpat nekas nemainītos, jo ne jau premjers nosaka ko darīt, bet aizdevēji.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ekonomists 08.04.2011 17:26
Tā vien izskatās, ka pēdējās saprāta paliekas ir zaudējis kāds Vienotības propagandas ministra kandidāts ar iniciāļiem K. S.
Vispirms viņš nodēvē Urbanoviču par rēgu no tagadnes, kurš ir zaudējis pēdējās saprāta paliekas, bet jau dažas rindkopas tālāk ierosina savai mīļajai Vienotībiņai likties kopīgā gultā ar to pašu prātu zaudējušo rēgu - Urbanoviču.
Kārli, nu pārlasi savu uzrakstīto pirms nosūti publicēšanai. Var redzēt, ka kļūsti arvien histēriskāks. Gluži kā tavs trešā reiha klibais prototips ar iniciāļiem J. G., kad sabiedroto armija tuvojās Berlīnei.

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips