Latvijas Republikas Saeima, Ārlietu ministrija un Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS informēs par Eiropas pilsoņu iniciatīvu

11. decembrī Latvijas Republikas Saeima sadarbībā ar Ārlietu ministriju un Sabiedriskās politikas centru PROVIDUS organizē informatīvu semināru par Eiropas pilsoņu iniciatīvu. Eiropas pilsoņu iniciatīva ir tiešās demokrātijas rīks, ko pirmo reizi Eiropas Savienības vēsturē ievieš Lisabonas līgums un kas piešķir ES pilsoņiem iespēju ierosināt ES tiesību aktus.

Iesaki citiem:

Š.g. 11. decembrī Latvijas Republikas Saeima sadarbībā ar Ārlietu ministriju un Sabiedriskās politikas centru PROVIDUS organizē informatīvu semināru par Eiropas pilsoņu iniciatīvu.

Eiropas pilsoņu iniciatīva ir tiešās demokrātijas rīks, ko pirmo reizi Eiropas Savienības vēsturē ievieš Lisabonas līgums un kas piešķir ES pilsoņiem iespēju ierosināt ES tiesību aktus.

Lai apzinātu ES iedzīvotāju viedokli par Eiropas pilsoņu iniciatīvas praktisko ieviešanu, Eiropas Komisija ir uzsākusi konsultāciju procesu, aicinot ES iedzīvotājus paust viedokli līdz 2010. gada 31. janvārim.

Ārlietu ministrijas, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS pārstāvji iepazīstinās ar Eiropas pilsoņu iniciatīvu un informēs par iespējām sniegt viedokli par tās praktiskās ieviešanas elementiem.

Seminārā aicināti piedalīties sociālie partneri, biedrības un nodibinājumi, kā arī ikviens interesents, kas ir gatavs tieši piedalīties ES politikas veidošanā.

Semināru atklās Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētājs G. Daudze.

Plašākai informācijai skatīt semināra  programmu (268.00 KB).

Par dalību lūdzu informēt līdz š.g. 10.decembrim, rakstot uz girts.ostrovskis@saeima.lv

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!