Latvijas intereses Eiropas Savienībā – vai zinām, ko aizstāvēt?

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS šā gada 7.februārī aicina uz konferenci „Latvijas intereses Eiropas Savienībā: vai zinām, ko aizstāvēt?”. Konference notiks Rīgā, viesnīcā „Avalon”, 13. Janvāra ielā 19.

Iesaki citiem:

Pagājuši 10 gadi, kopš Latvija kļuvusi par Eiropas Savienības dalībvalsti, tomēr vēl joprojām sabiedrība pārmet ierēdņiem un politiķiem vāju nacionālo interešu aizstāvību Briseles gaiteņos. Nereti šie pārmetumi sakņojas uzskatā, ka Latvijas intereses ir pašsaprotamas un vienīgais priekšnoteikums, lai tās īstenotu, ir profesionalitāte un neatlaidība.  Bet cik kvalitatīvā informācijā un analīzē būvētas Latvijas nacionālās pozīcijas ES jautājumos?  Cik plašas ir līdzdalības, konsultēšanas iespējas ar akadēmisko vidi, sabiedriskajām organizācijām, industriju, lai palīdzētu gan identificēt Latvijas intereses, gan  atrast tām spēcīgus, pārliecinošus argumentus?

Lai meklētu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par Latvijas interešu aizstāvību Eiropas Savienībā, Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS šā gada 7.februārī rīko konferenci „Latvijas intereses Eiropas Savienībā: vai zinām, ko aizstāvēt?”. Konference notiks Rīgā, viesnīcā „Avalon”, 13. Janvāra ielā 19

 Konferences darba kārtība (44.00 KB).

Konferencē īpaši aicināti piedalīties institūciju pārstāvji, kuri ikdienā strādā ar Eiropas Savienības jautājumiem, sabiedrisko organizāciju darbinieki un publiskās pārvaldes interesenti.

Dalībai konferencē lūdzam pieteikties elektroniski vai rakstot uz info@providus.lv līdz 6. februārim.

Sīkāka informācija: Iveta Kažoka, PROVIDUS pētniece - 67039361, 26729871 

 

Konference tiek rīkota projekta "Veidot Eiropas integrāciju, esot aktīviem mājās: organizētās pilsoniskās sabiedrības iespējas ietekmēt ES lēmumu pieņemšanu caur nacionālajām pozīcijām" ietvaros.

Logo.PNG  Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Eiropa pilsoņiem”
SIF_Logo_JPG_Black-White.jpg Projekts līdzfinansēts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas "NVO līdzfinansējuma programma" ietvaros, ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!