Atslēgvārdi:

Lasi! Viela pārdomām 2

Šonedēļ interesantāko lasāmvielu, kas atrodama globālajā tīmeklī, iesaka Iveta Kažoka un Marta Herca.

Iesaki citiem:
2951471267 52f3f4cc46
Foto:papalars

Iveta Kažoka

Pārmaiņu vēstneši
Nekaunīgi atļaušos pareklamēt mūsu pašu blogu angļu valodā par interesantākajiem notikumiem e-demokrātijas pasaulē! Latvijā, Igaunijā, Vācijā, teorētiski jebkurā pasaules valstī. Esam pārliecināti, ka šādas mazas, inovatīvas iniciatīvas ar laiku mainīs demokrātiju, blogā mēģinām kļūt par pirmajiem pārmaiņu vēstnešiem!

Pētījumu finansēšana no nodokļiem
Vai nodokļu maksātājiem būtu jāapmaksā akadēmiskie pētījumi politikas zinātnē? Jautājums, ko vērts uzdot ne tikai ASV. Kā jums šķiet?

Jaunas diskusijas sākums
Vai mūsdienu sabiedrībās vispār ir jēga vārdam ʺnetiklībaʺ, ʺnetikumībaʺ? Padziļināta recenzija kādai grāmatai, kas veltīta šai tēmai. Starp citu, par šo tēmu norit diskusija arī Latvijas tviterī - hashtag #netiklība. Ja tev ir viedoklis, uz priekšu!

Klausies par laulības nozīmi
Pārmaiņas pēc klausāmviela nevis lasāmviela! BBC Moral maze, manuprāt, ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem diskusiju formātiem: gudri, asi, visaptveroši, dziļi, dažādas perspektīvas, ʺsausais atlikumsʺ. Tas vienkārši ir jādzird teju par jebkuru tēmu. Bet 7.februāra tēma vēl arī nudien interesanta: vai mūsdienu sabiedrībā laulība ir vai nav svarīga?


Marta Herca

Bailes no bailēm
Intelligent Life saviem autoriem un lasītājiem jautā - kas ir ļaunākais, kas varētu notikt - karš, bads, nāve, izteiksmes brīvības un izvēles zaudēšana? Civiltiesību jurists Clive Stafford Smith raksta, ka vienīgais, no kā mums patiešām būtu jābaidās, ir bailes pašas.


Romantiskākai noskaņai..
..iesaku paklausīties vienu no Marianas Makpārtlendas (Marian McPartland) Piano Jazz raidījumiem NPR ar ģitāristu Džulianu Lāžu (Julian Lage) un fragmentus no raidījuma 30 gadu vēstures, tur iekļautas intervijas ar Reju Čārlzu (Ray Charles), Frenku Morganu (Frank Morgan), Sāru Vouganu (Sarah Vaughan) un citām džeza leģendām.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Dian Ardi

the information you share is extremely helpful
I am very happy to have found the information that you wrote this
many points raised that I get from this article.

Cara Paling Ampuh Mengobati Campak Makanan Sehat untuk Penderita Batu Ginjal Cara Mencegah Penyakit Asma Cara Mencegah Angin Duduk Obat Batu Empedu Herbal

Tmp author
Martins Saulespurens

Patīkams pārsteigums redzot šajā lapā arī norādi uz izcilās mūziķes Marian McPartland programmu. Iesaku visiem jazz mīļotājiem to klausīties. Interviju skaits ir milzīgs un katrs atradīs ko savai gaumei atbilstošu. Pateicoties šai intervijai http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=130564670 es ar interesi sāku sekot Alicia Keys panākumiem varbūt ne gluži jazz žanrā. Paldies Marta! No sevis piedāvāju šo http://www.youtube.com/watch?v=zIsqLqG7XPo

Saistītie raksti
Lasis

LASI! 3 Autors:Providus

Citi autora darbi