Laiks iet 2

Laiks iet. Kaut kāju tam nav, iet. Uz priekšu iet, ne jau atpakaļ. Man patīk tas jauniešu - šodien visu var nopirkt par naudu, tikai laiku nevar nopirkt.
Tie mūsu politikāņi gan var visu, arī laiku tie laikam var nopirkt. Neticami, bet prezidents( viņš jau nav nevienā partijā) esot pat norādījis, ka tā "darbošanās" ar KNAB esot pārāk ilga jau.
Politikāņi spēlējas ne tikai ar sev atvēlēto ievēlēšanas laiku 4 gadiem, bet pat ilgāk - izglītības reformai esot nepieciešami kādi 6 -7 gadi. Hm, no kura gadsimta sākot? Vai varbūt reformu sāks aizparīt? Un ne viens vien bērns pa to laiku skolu pabeigs, kaut reforma nebūs vēl realizējusies.
Man ir žēl, ka tie politikāņi tik sola, ka labāk būs rīt, parīt vai pēc gada. Es viena tik visu labo gribu daudz un jau vakar.

Iesaki citiem:

!!!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kalvis 28.03.2011 15:54
>>> Politikāņi spēlējas ne tikai ar sev atvēlēto ievēlēšanas laiku 4 gadiem, bet pat ilgāk - izglītības reformai esot nepieciešami kādi 6 -7 gadi. Hm, no kura gadsimta sākot? Vai varbūt reformu sāks aizparīt? Un ne viens vien bērns pa to laiku skolu pabeigs, kaut reforma nebūs vēl realizējusies.
=====
Latvijas skolās permanenti norisinās reformas. Visu laiku kaut ko reformē - šinī ziņā nekas nemainās un nav jāgaida. Kā teiktu padomju okupācijas gados - "Наступила эра вечных перемен".

Cits jautājums - vai izglītības sistēmā tiešām VAJAG visu laiku kaut ko reformēt? Vai skolas neiegūst kaut ko arī no veselīga konservatīvisma, pieturēšanās pie pārbaudītām vērtībām? (Jo ikvienai izglītības reformai rezultātu redz ātrākais pēc 10 gadiem, kad skolēni beidz skolu. Ja būtiskas pārmaiņas notiek biežāk nekā reizi 10 gados, tad nav vairs nekādu kritēriju, kā noteikt, kas darbojās labi un kas nē.)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 28.03.2011 15:26
...tie politikāņi tik sola,....visu labo gribu daudz un jau vakar....
-----------------------
Vai šodien mēs dzīvojam sliktāk kā pirms 5-7 gadiem? Vai pirms 7 gadiem mēs dzīvojām sliktāk kā pirms 15? Vai pirms 15 gadiem mēs dzīvojām sliktāk kā pirms 25? Vai pirms 25 gadiem mēs dzīvojām sliktāk kā pirms 45?
Vēl agrāk biju tik mazs, ka ar savu pieredzi neko nevaru apliecināt.
Par ko gaudojam?!
Objektīvā realitātē viss ir tapis tikai labāks. Subjektīvi ir iestāstīts, ka pienāks OHOHOOO, bet realitāte tam nav tikusi līdz.
Nu pievaldiet savu "pienākas OHOHOOO" un dzīvojiet laimīgi!

Cik var īdēt par to, ka esam saklausījušies, ka mums pienākoties tas un šitais?! "to un šito" neesam ne uzbūvējuši, ne sagādājuši, bet gribam, jo "Viņi teica, ka viņiem esot, un tāpēc mums arī pienākas".

Citi autora darbi
Gunta 165x152

Mūža meža maldi Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Ir jādara 1 Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Mans zelts ir mana tauta 3 Autors:Gunta Leona