Kultūru daudzveidība un iecietība Latvijā

Organizācija: Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts
Gads: 2003

Iesaki citiem:
Kultdaudzv 255x203

Faktu un viedokļu apkopojums par Latvijas iedzīvotāju iecietīgumu sagatavots, lai rosinātu plašāku diskusiju sabiedrībā, izstrādājot nacionālo rīcības plānu cīņai pret rasismu, rasu diskrimināciju, ksenofobiju, antisemītismu un saistīto neiecietību, ko paredzēts pabeigt 2003.gada laikā.

Izdevumā sniegts ar neiecietību un diskrimināciju saistīto jēdzienu skaidrojums, publicēto demogrāfiskie dati par Latvijā dzīvojošajām tautībām, konfesijām, migrāciju kopš neatkarības atjaunošanas, statistika par patvēruma meklētājiem un bēgļiem, kā arī iedzīvotāju aptauju dati par attieksmi pret citu tautību vai konfesiju pārstāvjiem Latvijā un citās Eiropas valstīs. Apkopota arī informācija par sūdzībām, kādas par diskrimināciju saņemtas Valsts Cilvēktiesību birojā, kā arī pretdiskriminācijas likumdošana Latvijā.

(Kultūru daudzveidība un iecietība Latvijā (PDF, 152 KB)pdf)

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi