Kultūras karš [14] 200

„Mēs nedomājam, ka tas ir geju jautājums, bet mēs uzskatām, ka tas ir estētikas un sociālo problēmu jautājums.”

Iesaki citiem:
Bija tikai laika un vietas jautājums, kad un kur jaunatklātais konservatīvisms amerikāņu sabiedrībā kā raķete ietrieksies minoritāšu — geju un lesbiešu — lēni un tik trausli būvētajā vienlīdzības namiņā. Un eksplodēs. Un — kad māksla atkal kļūs par ieganstu, bet skudras — par retoriku.

Katoļu līgas [1] prezidents Viljams Donahjū (William Donohue) vēl nezināja, ko nākamajā rītā viņa 63 gadus vecās acis uzlūkos. Tovakar — šā gada 29. novembrī — viņš sarunājās ar The New York Post reportieris, kas viņam bija piezvanījis, lai apvaicātos pēc komentāra par Nacionālajā portretu galerijā eksponētajā izstādē Slēpt/Meklēt uzieto mākslas video. Kad pienāca nākamā diena un YouTube vietnē tika lejuplādēts video, Donahjū publiski ASV Kongresam pieprasīja pārskatīt federālos līdzekļus, ko tas piešķir Smithsonian Institūtam [2] — pasaules lielākajai mākslas institūcijai, kurā ietilpst deviņpadsmit muzeji, deviņi pētnieciskie centri un nacionālais zvērudārzs. Kas tad tik ļoti bija viņu nokaitinājis? Ko tādu viņš bija redzējis? Ievelciet elpu... un lēni izelpojiet. Skudras! Lielas melnas skudras, kuras vienpadsmit sekunžu garā video fragmentā no pavisam četras minūtes ilgstoša video tekalēja pāri krucifiksam. Secinājums bija īss — šis mākslas darbs aizvaino kristiešus! Un tam nav jāatrodas nācijas visiemīļotākajā un par valsts līdzekļiem uzturētajā mākslas institūcijā!

Un veselu mēnesi pēc tam, kad durvis bija vērusi un rāmi šo laiku aizvadījusi mākslas kritiķu cildinātā izstāde Slēpt/Meklēt jeb oriģinālajā nosaukumā Hide/Seek: Difference and Desire in American Portraiture, sākās drāma.Kas ir šis video?

Viņš uzsvēra, ka mākslinieks darbā ir attēlojis AIDS slimnieka ciešanas un ka izstādes nodoms nav bijis kādu aizvainot.
Pirmā oficiālā atbilde ilgi nebija jāgaida. 30. novembrī Nacionālās portretu galerijas direktors Mārtins Salivans (Martin Sullivan) izplatītajā paziņojumā presei noraidīja pārmetumus, ka līdz tam izstādītais eksponāts tīšuprāt zaimotu kristietību. Viņš uzsvēra, ka mākslinieks darbā ir attēlojis AIDS slimnieka ciešanas un ka izstādes nodoms nav bijis kādu aizvainot. Video portrets no Slēpt/Meklēt, kurā ir eksponēti 105 mākslas darbi, tika izņemts.

Ja muhameds būtu eksponēts, to graužot skudrām, tad musulmaņi nekad neļautos retorikai, ka tas nemaz nav domāts aizvainojoši.
The Washington Post atvēra tiešo diskusiju ar Katoļu līgas prezidentu. Kāds lasītājs rakstiski jautāja, kādi bija Donahjū kritēriji, lai pieprasītu izņemt darbu no muzeja ekspozīcijas, uz ko viņš atbildēja: „Kritērijs, kādus es izmantoju, ir godīgums un veselais saprāts. Es, tāpat kā mani oponenti, labi zinu — ja Muhameds būtu eksponēts, to graužot skudrām, tad musulmaņi nekad neļautos retorikai, ka tas nemaz nav domāts aizvainojoši. Tātad, kas ir šis zemiskais video? Ziemassvētku dāvana kristiešiem. Tā ir naida izpausme, un to nevajadzētu finansēt valstij, kurā 80% ir kristieši.”

Katoļu Līgas vadītāja sašutums tikai eskalējās, pateicoties tādiem konservatīvu kustību aktīvistiem kā Penija Stāra (Penny Starr). Šim nosodījumam pievienojās iespējami nākamais ASV parlamenta priekšsēdētājs Džons Beinārs (John A. Boehner), pašam gan īsti neapzinoties, ko viņš nosoda, jo ne izstādi, ne video pirms sava izplatītā paziņojuma redzējis nemaz nebija. To atbalstīja arī citi tautas kalpi kā, piemēram, republikāņu frakcijas vadītājs Ēriks Kantors (Eric Cantor), un izstādes slēgšanu pieprasīja politiķi (pārsvarā no Republikāņu partijas), kas, pateicoties pirms mēneša notikušajām vēlēšanām, ASV pārstāvju palātā bija ieguvuši uzvaru un pārsvaru pār demokrātiem.

Jau nākamajā dienā The Washington Post citēja Beināra runas vīru Kevinu Smitu, kura izplatītajā paziņojumā nu jau bija jaušamas varbūtējas finansiālas sankcijas pret valsts finansiāli stutētām mākslas institūcijām: „Šajā grūtajā ekonomiskajā situācijā amerikāņu ģimenēm par saņemtajiem nodokļu maksātāju līdzekļiem ir tiesības sagaidīt ko labāku.” Un arī: „Lai gan atvēlētā naudas summa nav liela, tā ir simboliska Vašingtonas augstprātība, ar kādu tā regulāri attiecas pret lēmumiem, kas skar tūkstošiem izdevumu saistībā ar amerikāņu grūti nopelnīto naudu.”AIDS un 80-tie

„Ikviens vīrs, kam ir gļotu pilēšana, šīs pilēšanas dēļ ir nešķīsts. Ikviena guļasvieta, kurā tas ir gulējis, ir nešķīsta, un ikviens rīks, ko tas ir lietojis, ir nešķīsts. Un, ja tāds slimnieks, kam ir pilēšana, uzspļauj veselam, tad tas lai mazgā savas drēbes un pats mazgājas ūdenī, un lai ir nešķīsts līdz vakaram.”

Šīs un citas rindas no Trešās Mozus grāmatas (Leviticus) mūzikā izkliedza kulta eksperimentālā džeza māksliniece Daiamanda Galās (Diamanda Galás), kad astoņdesmitajos gados AIDS epidēmija, toreiz arī saukta par geju vēzi, indēja sabiedrību un aizsauca daudzas dzīvības, arī Galās brāli, bet Ronalda Reigana (Ronald Reagan) prezidentūra par epidēmijas straujo izplatību un postu oficiāli nelikās ne zinis. Tā bija Dalasas ēra, kad sabiedrība pie televizora izdzīvoja ziepju operas radītās nebeidzamās intrigas un uz pleciem „audzēja” polsterus.

„Bet, ja guļot vīram sēkla noiet, tad lai viņš mazgā visu savu miesu un ir nešķīsts līdz vakaram. Un ikvienas drēbes, ikviens ādas apģērba gabals, uz ko būtu tāda sēkla kritusi, lai tiek mazgāts ūdenī, un tas lai ir nešķīsts līdz vakaram. Un arī sieva, kas ar tādu vīru ir kopā gulējusi, kuram guļot sēkla notek, lai mazgājas ūdenī, un tā lai ir nešķīsta līdz vakaram.”

Daiamandas Galās muzikālā performance Sarkanās nāves maskarāde, kas tika komponēta no 1984. līdz 1988. gadam, ir izmantota kā skaņas celiņš mākslinieka Deivida Voinaroviča (David Wojnarowicz) 1987. gadā veidotajam video portretam A Fire in My Belly[3], kas atrodams vietnē YouTube.

Portrets, ko bija redzējis Katoļu līgas prezidents un kas apgānot kristietību, tika izņemts no visu laiku visapjomīgākās un visdārgākās izstādes.
Portrets, ko bija redzējis Katoļu līgas prezidents un kas apgānot kristietību, dienu pirms 1.decembra, kad brīvā pasaule, pārskaitot savas rindas, atzīmē un piemin AIDS posta sekas[4], tika izņemts no visu laiku visapjomīgākās un visdārgākās Nacionālajā portretu galerijā tapušās izstādes.Acs ābols aizdegas

Fragmentos bez jau minētajām lielajām melnajām skudrām ir skatāmas ainas, kur ar raupju diegu vīrietis pavirši aizlāpa sev muti.
Šis Deivida Voinaroviča video portrets no trīspadsmit minūšu gara oriģinālā materiāla, kas caur ciešanām un nāvi attēloja attiecības starp cilvēku un nedziedināmo infekciju, kas 1987. gadā mākslas autora dzīvesbiedram māksliniekam Pīteram Hudžāram (Peter Hujar) laupīja dzīvi, izstādei tika rediģēts un rādīts kā četru minūšu garš darbs. Tā apgalvo prese. Bet patiesībā bija vēl viens — mēms — 7 minūšu garš autora video rediģējums, ar daudz asāku saturu, kuru mākslinieka atstātajās lentēs uzgāja jau pēc viņa nāves. Un tieši no šī fragmenta ir veidots 4 minūšu video, kurš bija redzams muzejā (un YouTube, un citās (skaņu) versijās). Fragmentos bez jau minētajām lielajām melnajām skudrām ir skatāmas ainas, kur ar raupju diegu vīrietis pavirši aizlāpa sev muti, kur vīrietim ir apsaitētas rokas un no to brūcēm sūcas asins, kur plaukstās krīt pasaules graši, kur vīrietis masturbē un kur visbeidzot vientuļš acs ābols aizdegas, sāk griezties un pārvēršas par degošu pasaules bumbu.

Voinarovičs ir poļu izcelsmes amerikānis, kas savu dzīvesvietu bija radis Ņujorkā pēc tam, kad sešpadsmit gados pameta mācības, nelabvēlīgo ģimeni un mājas Ņūdžersijā, kļuva par ielas bērnu, par prostitūtu, par mākslinieku. 1992. gadā 37 gadu vecumā viņš nomira no AIDS. Mākslinieks, vēl dzīvs būdams, ir ecējies ar daudzām puritāniski mietpilsoniskām sabiedrības grupām un to pārstāvjiem un turpina to arī pašlaik — 18 gadus vēlāk — lielo melno skudru dēļ. Toreiz zemesriekstu sviesta alerģija nebija tik izplatīta problēma, par kādu tā ir kļuvusi šobrīd.Déjà vu

Kad pats foto meistars 42 gadu vecumā bija aizgājis aizsaulē no AIDS, mirstīgajai pasaulei atstājot homoerotiskas fotogrāfijas, izstāde atklāšanu tomēr nepiedzīvoja.

Minimālisma dekādes sākumā ASV Kongress ņēma un minimalizēja valsts dotācijas mākslai par 40%. Labs iegansts tam tika atrasts Corcoran mākslas galerijā — citā ar valsts finansējumu atbalstītā privātā mākslas institūcijā Vašingtonā, kad šī galerija grasījās eksponēt retrospekciju ar 150 Roberta Mapletorpa bildēm izstādē Robert Mapplethorpe: The Perfect Moment. Šī ceļojošā izstāde perfektus mirkļus bija ķērusi un muzeju sienas rotājusi jau citās ASV metropolēs. 1989. gada vasarā, kad pats foto meistars 42 gadu vecumā bija aizgājis aizsaulē no AIDS, mirstīgajai pasaulei atstājot homoerotiskas un fetišizētas fotogrāfijas, izstāde atklāšanu tomēr nepiedzīvoja. Tā, vēl durvis nevērusi, nokaitināja un sarūgtināja visas polarizētās puses un piedzīvoja mākslas darboņu dusmas, protestus un performances. Protestēja pat paši muzeja darbinieki, uz nama kāpnēm publiski saplēšot biedru kartiņas. Vēl nevērtā izstāde asas replikas saņēma arī no tādiem ietekmīgiem republikāņiem kā Džesijs Helms (Jesse Helms).

Šis senators divus gadus iepriekš — 1987. gadā — Kongresā bija iniciējis likumprojektu, kas aizliedza par valsts budžeta līdzekļiem atbalstīt AIDS izglītības resursus, kas iedrošinātu un veicinātu tiešu vai netiešu homoseksuālu darbību. Kongress to apstiprināja.

Internetā ir atrodams kāds video intervijas izvilkums, kur mākslinieks Deivids Voinarovičs — kalsna paskata vīrs ar lieliem briļļu rāmjiem, tiem pārklājot apjomīgu daļu no sejas, bet nenoslēpjot mākslinieka nogurušās acis — liela izmēra pelēkzaļā T-kreklā sēž un smēķē pie piekrauta virtuves galda. Galda virsma nav saredzama, bet uz tās ir manāmas otas no sintētiskajiem vai dabīgajiem cūku sariem. Pa blakus atvērto virtuves logu ik pa brīdim dzīvoklī paviesoties ienāk pilsētas radītā kņada un dūkoņa, radot gandrīz vienmērīgu fona šalku. Mākslinieks kraukšķīgā balsī sper zibeņus par grūtībām, ar ko jāsaskaras, veidojot mākslas fondus, ja tiem blakus, piemēram, pavadošā katalogā cirkulē tādi vārdi kā AIDS vai/un homoseksuālisms.

„Pēdējos 120 gadus Corcoran mākslas galerija ir saglabājusi apolitisku pozīciju,” toreiz šādu atbildi laikrakstam The Washington Post sniedza šī muzeja direktore Kristīne Ora-Kāla (Christina Orr-Cahal).

„Mēs nedomājam, ka tas ir geju jautājums, bet mēs uzskatām, ka tas ir estētikas un sociālo problēmu jautājums,” oponēja viena no dedzīgākajām protesta akcijas ruporēm, Vašingtonas mākslinieku koalīcijas priekšsēdētāja Ruta Bolduāna (Ruth Bolduan). Viņa laikrakstam The New York Times apgalvoja: „Muzejs ir publisks estētisko dialogu forums. Roberta Mapletorpa izstādes atcelšana Corcoran mākslas galerijā liedz cilvēkiem pieņemt pašiem spriedumus par mākslas darbu vērtību.”Neprasiet pornogrāfijas finansēšanu!

Darbs izlamā tos, kas sludina kristiešu līdzjūtību, bet paši atsakās to ievērot.
Vai no Portretu galerijas padzītais darbs ir vai nav zaimojošs? Los Angeles Times mākslas kritiķis Kristofers Naits (Christopher Knight) avīzes kultūras blogā apstiprinošajam apgalvojumam nepiekrīt, un 1. decembrī sniedza divas atbildes. „Īsā atbilde ir, ka — nē, nav,” un „garākā —ka darbs izlamā tos, kas sludina kristiešu līdzjūtību, bet paši atsakās to ievērot.” Kritiķis skaidroja, ka skudras un vaboles ir seni mākslas simboli, kas apraud cilvēka dzīves niecību un zemes eksistenci.

Problēma ir ļaut cenzoriem noteikt, kāda veida māksla ir sociāli pieņemama.
Kristoferam Naitam nākamajā dienā tajā pašā avīzē sekoja redkolēģijas komentārs: „Tas nav skaidri zināms, vai Voinaroviča video darbs ir iecerēts kā uzbrukums kristietībai. Tikpat labi skudras uz krucifiksa varētu uzskatīt par mūsdienīgu risinājumu tēmai par dievišķām ciešanām. Šī tēma sakrālajā mākslā ir bijusi gadsimtiem ilgi. Problēma ir ļaut cenzoriem noteikt, kāda veida māksla ir sociāli pieņemama.”

Neprasiet sabiedrībai, kuras lielākā daļa ir kristieši, lai tā finansētu jūsu pornogrāfiju.
„Ja izstāde būtu dziļi aizkaroša, teiksim, afroamerikāņiem, ebrejiem vai musulmaņiem, liberāļi, iespējams, mazāk to aizstāvētu. Galvenajam kritērijam būtu jābūt vērstam uz darba mākslinieciskajām vērtībām, nevis, ka tas satrauc un sadusmo kādu sabiedrības daļu” — tā Los Angeles Times. Liberālās „Rietumkrasta lēdijas” komentārā bija ieviesies viens neliels, bet zīmīgs duļķis, kas nevīžīgam avīzes lasītājam ļautu maldīgi noprast, ka no valsts līdzekļiem, kuri sastāda 70% no Smithsonian institūta gada budžeta, tiek veidotas arī izstādes. Nē, izstādes rada par sponsoru, nevis ASV nodokļu maksātāju naudu. Valsts piešķirtos līdzekļus galvenokārt „noēd” ēkas un algas. Izstāde Slēpt/Meklēt tās sponsoriem izmaksāja 750 000 dolāru. Šo pēdējo teikumu kā labi izgaršotu mantru Kristofers Naits atkārtos, kad pēc viņa 6. decembrī avīzē publicētās kritikas, no Katoļu līgas saņems personīgi neparakstītu vēstuli, kur atrodami šādi vārdi: „Ir skumji, ja geji nevar parādīt geju mākslu, kas nav homoerotiska. Ja jūsu vienīgā identitāte ir jūsu seksualitāte, tad tā iegūst jēgu. Neprasiet sabiedrībai, kuras lielākā daļa ir kristieši, lai tā finansētu jūsu pornogrāfiju.”Slēpt un meklēt

Slēpt/Meklēt kuratori profesors Džonatans Kacs (Jonathan Katz) un Nacionālās portretu galerijas vēsturnieks Deivids Vards (David C. Ward) laikrakstam Los Angeles Times atklāja, ka pirmoreiz par tik apjomīgas izstādes nepieciešamību ir aizdomājušies jau 2006. gadā, kad abi satikušies kādā simpozijā par mākslinieku Valtu Vitmenu (Walt Whitman). Toreiz Portretu Galerijā bija svaigi atklāta Deivida Varda kūrētā izstāde, kur vienā bildē Vitmens bija redzams kopā ar savu mīļāko Pīteru Doilu (Peter Doyle). Fotogrāfija izstādē bija nodēvēta par Mīlas pāri. Līdz tam neviens no nozīmīgākajiem ASV mākslas muzejiem nebija to tā nosaucis. Un radās ideja.

Pašportrets fiksēts dzīves beigās — ar roku uz spieķa, kura gals inkrustēts ar skeleta galvu.
Slēpt/Meklēt ir apskatāmi mākslas darbi, kas aptver laika posmu no 19. līdz 21.gadsimtam. Izstādes koncepts ir radīts no atveidiem, kas caur mākslinieku radītām vīzijām un to atstātajām liecībām, ko caurstrāvo iekodēti homoseksuāli simboli un identitāte, un tai ierādītā loma mākslā, izstādē vienkopus reflektē, korelē vai disharmonē ar laiku, dekādēm un pasaules strāvojumiem. Šie darbi, to skaitā pasaules šedevri, iepriekš ir bijuši daudzās dažādās tematiskās izstādēs, bet nekad vienkopus šādā kontekstā. Izstādē nav ietverti tikai geju un lesbiešu veidoti meistardarbi, bet ir apskatāmi arī mākslas portreti, ko veidojuši heteroseksuāli mākslinieki. Darbus izstādei ir atlasījuši divi nopietni un mākslas pasaulē autoritatīvi kuratori.[5]

Divi no 105 (mīnus 1) eksponētajiem darbiem Slēpt/Meklēt ir Roberta Mapletorpa pašportreti. Viens ir taisīts karjeras sākumā — fiksēts bezbēdīgā kustībā, ķermenim tikai daļēji iekļaujoties foto objektīva atvēlētajā mirklī, otrs — dzīves beigās — ar roku uz spieķa, kura gals inkrustēts ar skeleta galvu.

Tas bija naivs fetišs — kā divi kungi miliču tērpos piesnigušā bērzu birztaliņā saldi bučojas.
2007. gadā Maskavā, Saharova muzejā tika sarīkota izstāde Aizliegtā māksla — 2006. Tajā bija eksponēti mākslas darbi — tādi, kur reliģiskās ikonas saplūda ar popkultūras tēliem: Jēzus ar Mikipeles ausīm, Kristus galvas vietā ordenis ar Ļeņina ģīmetni, Jaunava Marija no kaviāra. Un naivs fetišs ar erotiskām ainām, piemēram, kā divi kungi miliču tērpos piesnigušā bērzu birztaliņā saldi bučojas.

Tiesa konstatēja, ka kuratori šo izstādi ir organizējuši ar noziedzīgu nodomu.
Izstādi veidoja divi prominenti krievu kuratori — Andrejs Jerofejevs un Jurijs Samadurovs, bijušais Saharova muzeja direktors. Šogad 13. jūlijā abi tika atzīti par vainīgiem ekstrēmismā. Tiesa konstatēja, ka kuratori šo izstādi ir organizējuši ar noziedzīgu nodomu un piesprieda vienam samaksāt 200 000 rubļu, bet otram — 150 000 rubļu. Tiesa, prokurori gan abiem apsūdzētajiem bija prasījuši reālu brīvības atņemšanu uz trim gadiem. Par vainīgiem atzītie ar šādu spriedumu nebija apmierināti un presē apgalvoja, ka to pārsūdzēs Eiropas Cilvēktiesību tiesā, ziņoja aģentūra Reuters.

Kuratori sacīja, ka daudzi no attēliem bija domāti, lai kritizētu materiālismu, kas valda Krievijas sabiedrībā, bet prokurori apgalvoja, ka abu vīriešu darbība ir uzskatāma par ekstrēmismu un reliģiskas nesaskaņas veicinoša. Šī izstāde galvenokārt sadusmoja Krievijas pareizticīgo baznīcu un fundamentālās pareizticīgo grupas. Jāpiezīmē, ka tiesas sēdes zālē sanākušo fundamentālistu kreklus dekorēja ortodoksālie krusti, nāves emblēmas un vārdi „Pareizticība vai nāve," ziņoja The New York Times. Vismaz viens no kuratoriem ir saņēmis nāves draudus.

Krievu rakstnieks un brālis vienam no kuratoriem Viktors Jerofejevs pēc tiesas sprieduma The New York Times skaudri secināja, ka savas valsts nākotni viņš redz tikai abu — ar tradicionālām un netradicionālām vērtībām — apvienotā Krievijā, sakot, ka „mums ir jāatrod kopēja nostāja, nevis jāsarejas kā suņiem.”Izmantoja izdevību

„Kā mēs varam izlemt, vai māksla strādā, ja nekad mums nebūs iespējas to skatīt? Ja neviens nebūtu parādījis šo Voinaroviča video, mākslinieku, ko apbrīno daudzi, vai mēs kādreiz būtu lēmuši un apsprieduši, vai maz tas ir zaimojošs?” tā prātoja vienmēr dedzīgais The Washington Post mākslas kritiķis Bleiks Gopniks (Blake Gopnik). Un turpināja: „Atklāti sakot, man video šķiet nedaudz vārgs un neskaidrs, triepts ar vispārīgu sirreālismu. Šīs izstādes talantīgie kuratori acīmredzami to sajūt savādāk. Bet tagad, kad šis gabals ir izņemts no izstādes, sabiedrība vairs to nedabūs redzēt. (..) Vai mums būtu jāizvēlas starp visām šīm konfliktējošām izjūtām un uzskatiem? Kā mēs varam izlemt un kurš būs tas, kas izlems, kurš objekta interpretējums ir pareizs un kurš nav?”

Gopniks, kurš savā blogā apgalvo, ka viņa darba pikseļpasaules pastkastīte nu ir tik pilna ar sasūtīto naida tekstu, ka to viņš vairs neverot vaļā, ieteica: „Šķiet, ka vislabākais veids, kā kategorizēt, ir saglabāt noteiktas vietas, sauksim tās par "valsts muzejiem", pēc iespējas atvērtākas visplašākajam ideju lokam, ko spēj izdomāt mūsu sabiedrības mākslinieki. Un tad pieņemt darbā viszinošākos, ar domām visbagātākos kuratorus, kādus mēs varam atrast, — cilvēkus, kuriem piemīt dziļākas zināšanas par mākslu, nekā jebkuram no mums pārējiem, kas varētu atšķirt labo no sliktā, valdzinošo no garlaicīgā.”

Es esmu dziļi noraizējies, ka mums var nākties gaidīt vēl desmitiem gadu, līdz atkal kāds muzejs izvērs šādu izstādi.
Izstādes kurators Džonatans Kacs intervijā bažījas: „Galu galā, lai kā es raizētos par izstādi, es, beidzot veidojot LGBT tematikai veltītu izstādi, esmu vēl vairāk nobažījies par atmosfēru. Šis ir temats, kas pēdējā 21 gada laikā ir bijis izstumts no amerikāņu mākslas pasaules. Es esmu noraizējies, dziļi noraizējies, ka šis konflikts tik būtiski atdzesēs izredzes, ka mums var nākties gaidīt vēl desmitiem gadu, līdz atkal kāds muzejs izvērs šādu izstādi.”


Kā izveidot mobilly kontu

1989. gada 30. jūnijs bija noliktais datums izstādei, kura netika atklāta. Norunātajā dienā protestētāji bija sapulcējušies pie muzeja un uz monumentālās ēkas projicēja Mapletorpa fotogrāfijas. Šogad 2. decembra vakarā protests pulcēja aptuveni 75 cilvēkus, ziņo The Washington Post. Lielākā daļa no sanākušajiem paši bija mākslinieki vai šim rūpalam pietuvinātas personas. Viņi rokās — ar lielu atstarpi no sejām — turēja maskas ar franču dzejnieka Artūra Rembo vai nelaiķa Voinaroviča ģīmetnēm. Kāds no aktīvākajiem protesta rīkotājiem galvaspilsētas alternatīvajai avīzei The Washington City Paper jau iepriekš apgalvoja, ka „Ugunij manā vēderā vajadzētu būt muzejā. Ja tas nebūs muzejā, tas būs uz muzeja.” Protesta gājiens noritēja miermīlīgi. Un pašlaik aizliegtais video ir radis patvērumu Vašingtonas Transformer galerijas skatlogā, un notiek sarunas ar Voinaroviča pilnvaroto darbu krātuvi par pilnās video versijas demonstrēšanas atļaujas iegūšanu.

Arī citi muzeji kā Ņujorkas The New Museum vai Workspace Pasadena, vai CB1 galerija, vai UCLA Hammer Museum solidaritātes vārdā ir ieplānojuši, izvieto vai arī plāno izvietot Voinaroviča video portretu publikas apskatei. Smithsonian institūts ir ieguvis pamatotu kritiku, ka ļāvies homofobu provokācijai un bijis gļēvs sabiedrības priekšā. Savukārt 9. decembrī pilnvarotais Nacionālās portretu galerijas vadītājs Džeims Bartlets (James T. Bartlett) paziņoja par atkāpšanos no amata

“Lielo kristiešu aizstāvju“ slikti uzvilktās maskas ir kritušas, atklājot vecās labās homofobiskās grimases.
Vairāk nekā nedēļu pēc epopejas ap lielajām melnajām skudrām skandāls nenorimst. Tas modificējas. Vienīgi “lielo kristiešu aizstāvju“ slikti uzvilktās maskas ir kritušas, atklājot vecās labās homofobiskās grimases.

Ļaudis, kuru atbalsts un popularitāte ir atkarīga no šo “cilvēktiesību” un “ģimenisko vērtību” sargiem, izmantoja izdevību.
Politiķis zina savu saimnieku. Ļaudis, kuru atbalsts un popularitāte ir atkarīga no šo “cilvēktiesību” un “ģimenisko vērtību” sargiem, izmantoja izdevību. Šonedēļ, 9. decembrī, Senātā tika skatīts jau gadiem diskutētais aizliegums atklāti ASV armijā dienēt gejiem un lesbietēm. Ar 57 pret 40 tika izgāzta iespēja atsvabināties no armijā piekoptās “don't ask, don't tell” politikas, ko, kā liecina pašā armijā notikušās aptaujas, vairs nav vajadzības piekopt.

Vēl sabiedrībā aktīvi notiek debates un politiskās cīņas par tiesībām un viendzimuma laulībām, kas pašlaik ar likuma spēku ir atļautas tikai 5 ASV štatos. Tas ir kultūras karš. Bruņinieki un karognesēji, lūdzu, uz priekšu!

__________________________


[1] ASV Katoļu līga ir lielākā katoļu "cilvēktiesību" organizācija ASV. Tā bāzēta Ņujorkā un pēdējā laikā ir bēdīgi slavena ar katoļu baznīcas skandālu interpretācijām kā, piemēram, ka Katoļu baznīcai nav pedofilijas problēmu, bet gan ka tā esot geju problēma: http://onfaith.washingtonpost.com/..

[2] Nacionālā Portretu Galerija ir viena no Smithsonian Institūta apakšstruktūrām

[3] Uguns manā vēderā — angļu val.

[4] AIDS infekcija „pie vārda tika” 1981. gadā. 1987. gadā AIDS „tika” pie pirmajām — nāvīgi dārgajām — zālēm. Dekādes beigās Ņujorkā radās aktīvistu grupa ACT UP [http://www.actupny.org/ ], kuras moto bija neklusēt, jo Klusums = Nāve. Tā ar aktīvu mākslas un protestu darbību — plakātiem — tika panākts, ka zāles kļūst lētākas un pieejamākas lielākām ļaužu masām.

2009. gadā Hārvardas Mākslas muzejs kopā ar Carpenter vizuālās mākslas centru sarīkoja apjomīgu izstādi. Tajā tika eksponēti 70 organizācijas ACT UP plakāti un notika lasījumi, diskusijas un lekcijas, http://www.ves.fas.harvard.edu/ACTUP.html

[5] Ja nekas nemainīsies, izstāde apmeklētājiem būs atvērta līdz 2011. gada 13. februārim, un tajā ir apskatāmi Berenīsas Abotas (Berenice Abbott), Džordža Belova (George Bellows), Marsela Dušampa (Marcel Duchamp), Džespera Džona (Jasper Johns), Tomasa Eikina (Thomas Eakins), Volkera Evansa (Walker Evans), Nanas Goldinas (Nan Goldin), Fēliksa Gonzalesa-Torresa (Felix Gonzalez-Torres), Deivida Hoknija (David Hockney), Enrija Kartjē-Bresona (Henri Cartier-Bresson), Ellesvorta Kellija (Ellsworth Kelly), Annijas Leibovicas (Annie Leibovitz), Agneses Martinas (Agnes Martin), Džordžas Okīfas (Georgia O'Keeffe), Roberta Raušenberga (Robert Rauschenberg), Džona Singera Seržanta (John Singer Sargent), Endija Vorhola (Andy Warhol), Endrjū Veita (Andrew Wyeth), Granta Vūda (Grant Wood) un citu autoru darbi.

Iesaki citiem:
Creative commons c6ae3e51884b139b45a669ce829ac99646bf0ceb328fc95963f1703a58a032d0 CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (200) secība: augoša / dilstoša

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
spotlight

Nice to be visiting your blog again, it has been months for me. Well this article that i've been waited for so long. I need this article to complete my assignment in the college, and it has same topic with your article. Thanks, great share. Seattle Web Design Company Services Designer

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I am always searching online for storys that can accommodate me. There is obviously a multiple to understand about this. I feel you made few salubrious points in Attributes moreover. Detain busy, awesome career! medidas seguridad

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I use only high quality materials - you can see them at: escorts en santiago

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This is very appealing, however , it is very important that will mouse click on the connection: escorts en antofagasta

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I can recommend primarily decent and even responsible tips, as a result view it: escorts en punta arenas

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

You possess lifted an essential offspring..Blesss for using..I would want to study better latest transactions from this blog..preserve posting.. escorts en curico

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

On that website page, you'll see your description, why not read through this. expired domains with usa traffic

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
spotlight

This is also a very good post which I really enjoyed reading. It is not every day that I have the possibility to see something like this.. making a club flyer

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This is also a very good post which I really enjoyed reading. It is not every day that I have the possibility to see something like this.. commande pizza

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This is helpful, nonetheless it can be crucial so that you can check out the following website: Stock alerts

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Your blogs further more each else volume is so entertaining further serviceable It appoints me befall retreat encore. I will instantly grab your rss feed to stay informed of any updates. love spell casters

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

There you can download for free, see the first of these data. Obsession Phrases

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Here you will learn what is important, it gives you a link to an interesting web page: oncologist

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Can nicely write on similar topics! Welcome to here you'll find out how it should look. Signs it is Time to end a Relationship

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

If more people that write articles really concerned themselves with writing great content like you, more readers would be interested in their writings. Thank you for caring about your content.

Furniture Fittings

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I use only high quality materials - you can see them at: The Psystrology Method

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

This is a truly good site post. Not too many people would actually, the way you just did. I am really impressed that there is so much information about this subject that have been uncovered and you’ve done your best, with so much class. If wanted to know more about green smoke reviews, than by all means come in and check our stuff.
more articles

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!
Unlock Her Legs

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


Thanks for the post and great tips..even I also think that hard work is the most important aspect of getting success..
The Venus Factor Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


I am happy to find this post very useful for me, as it contains lot of information. I always prefer to read the quality content and this thing I found in you post. Thanks for sharing.
The Guy Magnet

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I am happy to find this post Very useful for me, as it contains lot of information. I Always prefer to read The Quality and glad I found this thing in you post. Thanks
The Psystrology Method Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


Generally I do not read article on blogs, however I wish to say that this write-up very forced me to check out and do so! Your writing taste has been amazed me. Thanks, very great post.
The Penguin method

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

Awesome and interesting article. Great things you've always shared with us. Thanks. Just continue composing this kind of post.
The Bonding Code Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Can nicely write on similar topics! Welcome to here you'll find out how it should look. The Woman Men Adore

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This post is really magnificent. I really like this post. It is one of the best posts that I ve read in a long time. Thanks a lot for this really good post. I really appreciate it! remarkable reiki expert results

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


Wow, this is really interesting reading. I am glad I found this and got to read it. Great job on this content. I like it.
What Men Secretly Want

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

You know your projects stand out of the herd. There is something special about them. It seems to me all of them are really brilliant!
Text The Romance Back Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Well, this got me thinking what other workouts are good for those of us who find ourselves on the road or have limited equipment options. turbo piano secret article

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I personally use them exclusively high-quality elements : you will notice these folks during: Law of Devotion Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I am looking for and I love to post a comment that "The content of your post is awesome" Great work! Magic Focus Plan

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

Superbly written article, if only all bloggers offered the same content as you, the internet would be a far better place..
Secret Words Which Make Him Fall In Love

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.

Numerologist


Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing us a great information that is actually helpful. Good day!
Numerologist.com Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

Thanks for a wonderful share. Your article has proved your hard work and experience you have got in this field. Brilliant .i love it reading.
<a href='http://www.languageofdesires.com/mike-madigans-numerologist-com-review/'>Numerologist.com Review</a>

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Great post i must say and thanks for the information. Education is definitely a sticky subject. However, is still among the leading topics of our time. I appreciate your post and look forward to more. paleo secret blueprint review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

Hello I am so delighted I located your blog, I really located you by mistake, while I was watching on google for something else, Anyways I am here now and could just like to say thank for a tremendous post and a all round entertaining website. Please do keep up the great work.
Language of Lust Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Great info! I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don’t know what to say except that I have. The Respect Principle

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I prefer merely excellent resources - you will see these people in: The Millionaire Brain Academy Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

At this point you'll find out what is important, it all gives a url to the appealing page: how to text your ex

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I am very much pleased with the contents you have mentioned. I wanted to thank you for this great article.
Make Him Desire You

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I found your this post while searching for some related information on blog search...Its a good post..keep posting and update the information.

Lovetraction Lines Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!
Emotional Hook Formula

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Listed here you'll learn it is important, them offers the link in an helpful webpage: Wrap Him Around Your Finger Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Excellent Blog! I would like to thank for the efforts you have made in writing this post. I am hoping the same best work from you in the future as well. I wanted to thank you for this websites! Thanks for sharing. Great websites! help for diabetes

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Really appreciate this wonderful post that you have provided for us.Great site and a great topic as well i really get amazed to read this. Its really good. naukri

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I just got to this amazing site not long ago. I was actually captured with the piece of resources you have got here. Big thumbs up for making such wonderful blog page! make money online

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

i read a lot of stuff and i found that the way of writing to clearifing that exactly want to say was very good so i am impressed and ilike to come again in future..
The Respect Principle

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Hi! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and new initiatives in the same niche. Blog gave us useful information to work. You have done an amazing job! satta matka

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

What a really awesome post this is. Truly, one of the best posts I've ever witnessed to see in my whole life. Wow, just keep it up. satta matka

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Truly, this article is really one of the very best in the history of articles. I am a antique ’Article’ collector and I sometimes read some new articles if I find them interesting. And I found this one pretty fascinating and it should go into my collection. Very good work! kalyan panel chart

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I am really enjoying reading your well written articles. It looks like you spend a lot of effort and time on your blog. I have bookmarked it and I am looking forward to reading new articles. Keep up the good work. law of attraction

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
G5banklinks

An individual alternatively; whatever you point out pencils out there. The advice regarding the usage of as an example has been the most effective. This web site is perfect! น้ำเต้าปูปลา

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I have a similar interest this is my page read everything carefully and let me know what you think. The Red Smoothie Detox Factor Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don't know what to say except that I have enjoyed reading. Nice blog. I will keep visiting this blog very often.
Red Smoothie Detox Factor Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I’m happy I located this blog! From time to time, students want to cognitive the keys of productive literary essays composing. Your first-class knowledge about this good post can become a proper basis for such people. nice one jet washing services

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


I have read your article, it is very informative and helpful for me.I admire the valuable information you offer in your articles. Thanks for posting it..
picture

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post.
digital Media

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.
the woman men adore and never want to leave

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

It’s appropriate time to make some plans for the future and it is time to be happy. I have read this post and if I could I wish to suggest you few interesting things or advice. Perhaps you could write next articles referring to this article. I desire to read even more things about it!
Soul Mate Switch System

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


hello!! Very interesting discussion glad that I came across such informative post. Keep up the good work friend. Glad to be part of your net community.
he's not that complicated review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I havent any word to appreciate this post.....Really i am impressed from this post....the person who create this post it was a great human..thanks for shared this with us.

The Secret Brain System Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
sandyjay308 sandyjay308

Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include.
second hand windows

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

These websites are really needed, you can learn a lot. Ex Factor Guide Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
sandyjay308 sandyjay308

Thanks you very much for sharing these links. Will definitely check this out..
harbour cruise


Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

In this particular article, you will see a summary, satisfy browse this post. The Woman Men Adore and Never Leave

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

An fascinating discussion is value comment. I think that it is best to write extra on this matter, it won’t be a taboo topic however generally people are not enough to talk on such topics. To the next. Cheers
Language of Lust Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


Just admiring your work and wondering how you managed this blog so well. It’s so remarkable that I can't afford to not go through this valuable information whenever I surf the internet!
Capture His Heart Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Why do only so much written on this subject? Here you see more. bakery in houston texas

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I can give you the address Here you will learn how to do it correctly. Read and write something good. internet marketing course

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

Impressive web site, Distinguished feedback that I can tackle. Im moving forward and may apply to my current job as a pet sitter, which is very enjoyable, but I need to additional expand. Regards.
E-factor Diet Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style of blogging. I added it to my favorites blog site list and will be checking back soon. Please check out my site as well and let me know what you think.
Make Women Want You Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I have recently started a blog, the info you provide on this site has helped me greatly. Thanks for all of your time & work.

The Ex Factor Guide Brad Browning

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Why do only so much written on this subject? Here you see more. Talk To His Heart Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I just found this blog and have high hopes for it to continue. Keep up the great work, its hard to find good ones. I have added to my favorites. Thank You.

Never Lose Him

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I propose merely very good along with reputable data, consequently visualize it: The Instant Switch Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


I’ve been searching for some decent stuff on the subject and haven't had any luck up until this point, You just got a new biggest fan!..

International real estate listings

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I found that site very usefull and this survey is very cirious, I ' ve never seen a blog that demand a survey for this actions, very curious...
Children Learning Reading Download

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

The information you have posted is very useful. The sites you have referred was good. Thanks for sharing...
Wrap Him Around Your Finger 8 Steps

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


I just found this blog and have high hopes for it to continue. Keep up the great work, its hard to find good ones. I have added to my favorites. Thank You.
http://www.languageofdesires.com

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Amazing, this is great as you want to learn more, I invite to This is my page. What Men Secretly Want

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

This is very interesting content! I have thoroughly enjoyed reading your points and have come to the conclusion that you are right about many of them. You are great.
Bonding Code

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I have express a few of the articles on your website now, and I really like your style of blogging. I added it to my favorite’s blog site list and will be checking back soon…Language of Desire

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to start my own Blog Engine blog now. Really the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a fine example of it. Rocket Spanish

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I’ve been surfing online more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours. It’s pretty worth enough for me. In my opinion, if all webmasters and bloggers made good content as you did, the web will be a lot more useful than ever before.
The Bonding Code Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

This blog is so nice to me. I will keep on coming here again and again. Visit my link as well..
Guilt Free Desserts Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This post is really magnificent. I really like this post. It is one of the best posts that I ve read in a long time. Thanks a lot for this really good post. I really appreciate it! The Bonding Code

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


Thanks so much for this information. I have to let you know I concur on several of the points you make here and others may require some further review, but I can see your viewpoint.
Capture His Heart Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I have bookmarked your website because this site contains valuable information in it. I am really happy with articles quality and presentation. Thanks a lot for keeping great stuff. I am very much thankful for this site. Make Him Desire You

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


I just found this blog and have high hopes for it to continue. Keep up the great work, its hard to find good ones. I have added to my favorites. Thank You.

Magnetic Messaging Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

I havent any word to appreciate this post.....Really i am impressed from this post....the person who create this post it was a great human..thanks for shared this with us.
Hello, I have browsed most of your posts. This post is probably where I got the most useful information for my research. Thanks for posting, maybe we can see more on this. Are you aware of any other websites on this subject.
How To Make Him Desire You

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308

Hello, I have browsed most of your posts. This post is probably where I got the most useful information for my research. Thanks for posting, maybe we can see more on this. Are you aware of any other websites on this subject.
How To Make Him Desire You

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

Wonderful article. thanks for putting this together! This is obviously one great post. Thanks for the valuable information and insights you have so provided here.
Diabetes Destroyer Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
johnz308 johnz308


This is very interesting content! I have thoroughly enjoyed reading your points and have come to the conclusion that you are right about many of them. You are great.
Obsession Phrases Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

Keep up the good work . I read few posts on this web site and I conceive that your blog is very interesting and has sets of fantastic information.
What Men Want in a Relationship

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

You have a good point here!I totally agree with what you have said!!Thanks for sharing your views...hope more people will read this article!!!
Cosmic Ordering Secrets review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Writing with style and getting good compliments on the article is quite hard, to be honest.But you've done it so calmly and with so cool feeling and you've nailed the job. This article is possessed with style and I am giving good compliment. Best! Γυναικεία Παπούτσια

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
G5banklinks

It is especially decent, though look into the tips during this home address. the crew pc torrent

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Such a very useful article. Very interesting to read this article.I would like to thank you for the efforts you had made for writing this awesome article. The Instant Switch Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This post is very simple to read and appreciate without leaving any details out. Great work! You completed certain reliable points there. I did a search on the subject and found nearly all persons will agree with your blog. sideboards

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

Your blog provided us with valuable information to work with. Each & every tips of your post are awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging..
Manifestation Miracle Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

The worst part of it was that the software only worked intermittently and the data was not accurate. You obviously canot confront anyone about what you have discovered if the information is not right. 28x9-15 7.0

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

It's really nice and meanful. it's really cool blog. Linking is very useful thing.you have really helped lots of people who visit blog and provide them usefull information. International Durastar 4300 Grille

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Amazing knowledge and I like to share this kind of information with my friends and hope they like it they why I do..Magnetic Messaging Free Download

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
G5banklinks

This article gives the light in which we can observe the reality. This is very nice one and gives indepth information. Thanks for this nice article. WinningFT

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

Wow. cool post. I’d like to write like this too – taking time and real hard work to make a great article… but I put things off too much and never seem to get started. Thanks though.
Création website e-commerce Macon

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

So it is interesting and very good written and see what they think about other people. importance of specialization

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This post is very simple to read and appreciate without leaving any details out. Great work! You completed certain reliable points there. I did a search on the subject and found nearly all persons will agree with your blog. http://www.girlfriendactivationsystem.co/girlfriend-activation-system-review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

hello!! Very interesting discussion glad that I came across such informative post. Keep up the good work friend. Glad to be part of your net community. How to know if a man wants you

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

Thank you for another great article. Where else could anyone get that kind of information in such a perfect way of writing? I have a presentation next week. and I am on the look for such information.
The Bonding Code Bob Grant

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Going to graduate school was a positive decision for me. I enjoyed the coursework, the presentations, the fellow students, and the professors. And since my company reimbursed 100% of the tuition, the only cost that I had to pay on my own was for books and supplies. Otherwise, I received a free master’s degree. All that I had to invest was my time. http://rebelmouse.com/

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Truly, this article is really one of the very best in the history of articles. I am a antique ’Article’ collector and I sometimes read some new articles if I find them interesting. And I found this one pretty fascinating and it should go into my collection. Very good work! forex trading

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This is also a very good post which I really enjoyed reading. It is not every day that I have the possibility to see something like this.. Aquí

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

Great article Lot's of information to Read...Great Man Keep Posting and update to People..Thanks
Text the Romance Back examples

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Two full thumbs up for this magneficent article of yours. I've really enjoyed reading this article today and I think this might be one of the best article that I've read yet. Please, keep this work going on in the same quality.http://www.copyfight.org

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Cool you inscribe, the info is really salubrious further fascinating, I'll give you a connect to my scene. Mend the Marriage Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

You make so many great points here that I read your article a couple of times. Your views are in accordance with my own for the most part. This is great content for your readers.
Text The Romance Back Free PDF

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

It should be noted that whilst ordering papers for sale at paper writing service, you can get unkind attitude. In case you feel that the bureau is trying to cheat you, don't buy term paper from it. traditional

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
G5banklinks

This is my first time i visit here. I found so many interesting stuff in your blog especially its discussion. From the tons of comments on your articles. I guess I am not the only one having all the enjoyment here! keep up the good work. ruttoptimering

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
G5banklinks

One of the most prominent Canadians named was Saskatchewan lawyer Tony Merchant, a controversial figure who was a major player in the residential schools settlement SSPX

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I feel really happy to have seen your webpage and look forward to so many more entertaining times reading here. Thanks once more for all the details.Capture His Heart Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
yxasarhx yxasarhx@6paq.com

Good post but I was wondering if you could write a litte more on this subject? I’d be very thankful if you could elaborate a little bit further. Appreciate it!
The Language of Desire Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
G5banklinks

I’m excited to uncover this page. I need to to thank you for ones time for this particularly fantastic read!! I definitely really liked every part of it and i also have you saved to fav to look at new information in your site. how to clean vinyl floors

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

For true fans of this thread I will address is a free online! flat wooden soundboard

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Gangaur Realtech is a professionally managed organisation specializing in real estate services where integrated services are provided by professionals to its clients seeking increased value by owning, occupying or investing in real estate. website

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

It is fine, nonetheless evaluate the information and facts around this correct. The Penguin method Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
vivesea

Thanks! keep rocking <a href="http://www.yataytech.com">firefly</a>.

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
vivesea

Excellent article. Very interesting to read. I really love to read such a nice article. Thanks! keep rocking.<a href="http://www.usb-c-adapters.com">usb c hub</a>

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Amazing, this is great as you want to learn more, I invite to This is my page. Lovetraction Lines Free Download

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
vivesea

<a href="http://www.yataytech.com">firefly</a>.

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Writing with style and getting good compliments on the article is quite hard, to be honest.But you've done it so calmly and with so cool feeling and you've nailed the job. This article is possessed with style and I am giving good compliment. Best!escort bahrain

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Such a very useful article. Very interesting to read this article.I would like to thank you for the efforts you had made for writing this awesome article. Salvation Diet

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to start my own Blog Engine blog now. Really the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a fine example of it.luggage online

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I most likely appreciating each and every bit of it. It is an incredible site and decent impart. I need to much obliged. Great employment! You all do an incredible blog, and have some extraordinary substance. Keep doing awesome.withstand damp outdoor conditions

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
thomas scott

Thanks for the nice blog. It was very useful for me. I m happy I found this blog. Thank you for sharing with us,I too always learn something new from your post
dermal fillers London

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

After reading your article I was amazed. I know that you explain it very well. And I hope that other readers will also experience how I feel after reading your article. I feel very grateful that I read this. It is very helpful and very informative and I really learned a lot from it. ultimate4trading brokers

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

You might comment on the order system of the blog. You should chat it's splendid. Your blog audit would swell up your visitors. I was very pleased to find this site.I wanted to thank you for this great read!! zarabiać pieniądze teraz

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Two full thumbs up for this magneficent article of yours. I've really enjoyed reading this article today and I think this might be one of the best article that I've read yet. Please, keep this work going on in the same quality.android sip

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Such a very useful article. Very interesting to read this article.I would like to thank you for the efforts you had made for writing this awesome article. section with canister heads

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I am looking for and I love to post a comment that "The content of your post is awesome" Great work! from hipbone to hipbone

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Pretty good post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Any way I’ll be subscribing to your feed and I hope you post again soon.Trading sur Options Binaires AvisOptions

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Amazing knowledge and I like to share this kind of information with my friends and hope they like it they why I do.. elisa kit

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

With so many books and articles coming up to give gateway to make-money-online field and confusing reader even more on the actual way of earning money, Hubwit is a refreshing change. I stumbled upon this site while searching for work-form-home options. About lovetraction lines by simone myers

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I have bookmarked your website because this site contains valuable information in it. I am really happy with articles quality and presentation. Thanks a lot for keeping great stuff. I am very much thankful for this site.SouthWest Auto Glass

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I have express a few of the articles on your website now, and I really like your style of blogging. I added it to my favorite’s blog site list and will be checking back soon…BEST VACUUM CLEANER

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Glad to chat your blog, I seem to be forward to more reliable articles and I think we all wish to thank so many good articles, blog to share with us.Deutsche Garantie Selbstständig im Internet

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
G5banklinks

This is really a nice and informative, containing all information and also has a great impact on the new technology. Thanks for sharing it Virtual Reality

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Wow! Such an amazing and helpful post this is. I really really love it. It's so good and so awesome. I am just amazed. I hope that you continue to do your work like this in the future also.girlfriendactivationsystemreview.org/

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Wow! Such an amazing and helpful post this is. I really really love it. It's so good and so awesome. I am just amazed. I hope that you continue to do your work like this in the future also.Packers and Movers Pune

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
G5banklinks

It is so comfortable and long lasting. I suggest every park lover to visit this place at least once. cambio de aceite castellon

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Glad to chat your blog, I seem to be forward to more reliable articles and I think we all wish to thank so many good articles, blog to share with us.http://www.gizmoaz.com/

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

A very awesome blog post. We are really grateful for your blog post. combat, law enforcement You will find a lot of approaches after visiting your post. I was exactly searching for. Thanks for such post and please keep it up. Great work.Click Here

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
G5banklinks

Shocking work you have here…. also, due to that I'm generally eager to visit your site… . Since you're day by day post shocks me… mcgrew

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Good to become visiting your weblog again, it has been months for me. Nicely this article that i've been waited for so long. I will need this post to total my assignment in the college, and it has exact same topic together with your write-up. Thanks, good share.Language of Desire Free Download

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This is my first time i visit here. I found so many entertaining stuff in your blog, especially its discussion. From the tons of comments on your articles, I guess I am not the only one having all the leisure here! Keep up the good work. I have been meaning to write something like this on my website and you have given me an idea.http://www.watermelonsprinkles.com/how-do-i-get-rid-of-a-bald-spot-on-my-head

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I have bookmarked your website because this site contains valuable information in it. I am really happy with articles quality and presentation. Thanks a lot for keeping great stuff. I am very much thankful for this site.Building

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Wow! Such an amazing and helpful post this is. I really really love it. It's so good and so awesome. I am just amazed. I hope that you continue to do your work like this in the future also.http://twitter.com/

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts, lots of great information and inspiration, both of which I need, thanks to offer such a helpful information here.Luggage

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Truly, this article is really one of the very best in the history of articles. I am a antique ’Article’ collector and I sometimes read some new articles if I find them interesting. And I found this one pretty fascinating and it should go into my collection. Very good work!children learning reading program reviews

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

It’s very informative and you are obviously very knowledgeable in this area. You have opened my eyes to varying views on this topic with interesting and solid content.http://www.streetinsider.com/SI+Newswire/Simple+Off-Grid+System+-+UPDATED+Review+of+Teslas+Off-Grid+Generator+Released/10899625.html

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Good to become visiting your weblog again, it has been months for me. Nicely this article that i've been waited for so long. I will need this post to total my assignment in the college, and it has exact same topic together with your write-up. Thanks, good share.xmas gifts

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Wow! Such an amazing and helpful post this is. I really really love it. It's so good and so awesome. I am just amazed. I hope that you continue to do your work like this in the future also.Fort Lauderdale criminal attorney

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Actually I read it yesterday but I had some thoughts about it and today I wanted to read it again because it is very well written.Facebook

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

It’s very informative and you are obviously very knowledgeable in this area. You have opened my eyes to varying views on this topic with interesting and solid content.learn more

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Easily, the article is actually the best topic on this registry related issue. I fit in with your conclusions and will eagerly look forward to your next updates. Just saying thanks will not just be sufficient, for the fantasti c lucidity in your writing. I will instantly grab your rss feed to stay informed of any updates.dermal fillers London clinic

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Good to become visiting your weblog again, it has been months for me. Nicely this article that i've been waited for so long. I will need this post to total my assignment in the college, and it has exact same topic together with your write-up. Thanks, good share.What men secretly want the respect principle

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

If your looking for Online Illinois license plate sticker renewals then you have need to come to the right place.We offer the fastest Illinois license plate sticker renewals in the state. We are tied directly into the sate’s renewal database which allows us to process your request almost instantly.car finance company

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I am always searching online for articles that can help me. There is obviously a lot to know about this. I think you made some good points in Features also. Keep working, great job ! how to make ed miracle shake

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Easily, the article is actually the best topic on this registry related issue. I fit in with your conclusions and will eagerly look forward to your next updates. Just saying thanks will not just be sufficient, for the fantasti c lucidity in your writing. I will instantly grab your rss feed to stay informed of any updates.breaking news

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Language of desire pdf I'm impressed, I must say. Very rarely do I come across a blog thats both informative and entertaining, and let me tell you, you ve hit the nail on the head. Your blog is important.. Soul Mate Switch System

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I really enjoy simply reading all of your weblogs. Simply wanted to inform you that you have people like me who appreciate your work. Definitely a great post. Hats off to you! The information that you have provided is very helpful. half day diet plan miyaki

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

The worst part of it was that the software only worked intermittently and the data was not accurate. You obviously canot confront anyone about what you have discovered if the information is not right.publish academy review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

It’s very informative and you are obviously very knowledgeable in this area. You have opened my eyes to varying views on this topic with interesting and solid content.bizblog

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Going to graduate school was a positive decision for me. I enjoyed the coursework, the presentations, the fellow students, and the professors. And since my company reimbursed 100% of the tuition, the only cost that I had to pay on my own was for books and supplies. Otherwise, I received a free master’s degree. All that I had to invest was my time. KaheeFitness

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I’m excited to uncover this page. I need to to thank you for ones time for this particularly fantastic read!! I definitely really liked every part of it and i also have you saved to fav to look at new information in your site.brand marketing

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I’m excited to uncover this page. I need to to thank you for ones time for this particularly fantastic read !! I definitely really liked every part of it and i also have you saved to fav to look at new information in your site.siblingship dna testing

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This is my first time i visit here. I found so many entertaining stuff in your blog, especially its discussion. From the tons of comments on your articles, I guess I am not the only one having all the leisure here! Keep up the good work. I have been meaning to write something like this on my website and you have given me an idea.Cheap cars from japan

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

A good blog always comes-up with new and exciting information and while reading I have feel that this blog is really have all those quality that qualify a blog to be a one.I wanted to leave a little comment to support you and wish you a good continuation. Wishing you the best of luck for all your blogging efforts.kordiceps

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Awesome blog. I enjoyed reading your articles. This is truly a great read for me. I have bookmarked it and I am looking forward to reading new articles. Keep up the good work!http://www.kcentv.com/story/29629516/fat-diminisher-system-pdf-wesley-virgin-reveals-most-eaten-vegetables-that-cause-belly-fat

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Wow! Such an amazing and helpful post this is. I really really love it. It's so good and so awesome. I am just amazed. I hope that you continue to do your work like this in the future also.http://www.24-7pressrelease.com/press-release/3-week-diet-review-does-brian-flatts-weight-loss-diet-work-406129.php

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

This is a wonderful article, Given so much info in it, These type of articles keeps the users interest in the website, and keep on sharing more ... good luck. import cars from japan

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I am a new user of this site so here i saw multiple articles and posts posted by this site,I curious more interest in some of them hope you will give more information on this topics in your next articles. Language of Desire Review

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

Awesome blog. I enjoyed reading your articles. This is truly a great read for me. I have bookmarked it and I am looking forward to reading new articles. Keep up the good work!kartes melous

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

It’s very informative and you are obviously very knowledgeable in this area. You have opened my eyes to varying views on this topic with interesting and solid content.Pillow Protectors Uk

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Afia Khan

I just got to this amazing site not long ago. I was actually captured with the piece of resources you have got here. Big thumbs up for making such wonderful blog page! Bed Linen UK

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Jaņdžs 30.12.2010 14:59

Skudras apstaigā beigtu zvirbuli.
Skaists putniņš bija.
Varbūt tāpēc skudras laiku pa laikam lido?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dagmara Beitnere 13.12.2010 22:44
Labvakar visiem diskusijā! Kopš 2001. gada 11. septembra dzīvojam kara apstākļos. Spriedze nemazinās, bet pieaug. Man nedod miera doma, kāpēc pieaug vēlme uzbrukt svētumiem, simboliem un vērtībām , kuri pārstāv Citādību. Eiropa uzsver vārda brīvību. Bet katrai brīvībai ir robeža. Teiksim, mana brīvība beidzas pie otra cilvēka brīvības, viņa jutīguma un jūtiguma slieksņa. Pasaules konfliktu pamatā ir bijusi resursu pārdale. Ko dala mūsdienu kultūras karš?
Socioloģijā konfliktoloģija ir liels un smags apgabals. Ar šo domu gribu beigt, jo raksta autors pacēlis pārāk daudz problēmu vienam rakstam. Gribu Jūs iedrošināt rakstīt, ko pasaule dara, lai spriedzi mazinātu.
Latvija ir pagaidām miera osta, bet ja nu kādu dienu arī pie mums sprāgs bumbas kā tas notika Stokholmā?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Armands 13.12.2010 15:24
>>> Protams, piemērs nāk no ārzemēm, bet problēma ir ārkārtīgi aktuāla arī šeit.
=====
Tas varbūt nav pārsteidzoši. Kaut arī šādas "mākslas" vieta ir mistkastē, kāds var attiecīgi izmainīt savu atskaites sistēmu tā, lai tieši šī mistkaste viņam kļūtu par Visuma centru.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

subalterns - Pēterim 13.12.2010 15:00
Šī nav nekāda pseidoproblēma, jo savā dzīvē to izjūtu ik dienas. Protams, piemērs nāk no ārzemēm, bet problēma ir ārkārtīgi aktuāla arī šeit.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Pēteris 13.12.2010 11:14
Manuprāt, daudzi mākslinieki pieraduši pie kristiešu tolerances un iecietības, tāpēc atļaujās zaimot kristiešiem svētus simbolus. Redzēju skudras un krucifiksu un man likās bezgaiumīgi. Tie paši mākslinieki ir gļēvas dvēseles, ka neuzdrošinās musulmaņu svētumus līdzīgā veidā savā mākslā iedzīvināt. Tomēr nav gatavi riskēt ar dzīvību mākslas vārdā, bet tikai grib saņemt naudu par "drošu" svētumu apgānīšanu. Liekulības tirgus!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

G.D. 12.12.2010 21:38
Vai kads stulbums! Ne jau autora viedoklis un ne raksts, ko atzishos, neizlasiju. Bet pats princips, ka valstii, kura pensionari sanjem zem simts latiem, kura nodoklju likumdoshana ir vienos caurumos un izglitibas sisteema breec pec reformas, mes aiznjemam publisko telpu ar, atvainojiet, bet Latvijas kontekstaa, pseidoproblemam.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

subalterns - subalterns.wordpress.org 12.12.2010 11:34
īstenībā raksta beigās pieminētais karš ir netik daudz starp "ģimenes vērtību" un "LGBT tiesību" aizstāvju vidū, bet gan tieši mīksto starpā. cīnītāji par oficiālām, reliģiski un pilsoniski atzītām laulībām un diskriminācijas darba vietā izskaudēji (ieskaitot "nejautā/nestāsti") ir vislielākie rakstā aprakstīto māksliniecisko darboņu pretinieki. visvairāk skādē tieši avangards. daži šo avantgardu sauc par "atbrīvošanas kustību"-- iesviežot sejā pasaulei tās standartus aizvainojošu makslu, var norādīt uz tās nebrīvi, un visīstākajā postmodernisma stilā kontrolēt sarunu un tādējādi iegūt varu un pārsvaru.
bet "nejautā/nestāsti" kritizēšana nav cīņa par atbrīvošanu no sabiedrības normu važām, bet par izdevīgākiem nodokļu nosacījumiem un pensijām. atbrīvotāji vēlas parādīt, cik sapuvusi ir reliģiskā sistēma, piemēram katoļu baznīca, kas ātri vien nogalina savus piekritējus ar (tikko nedaudz atviegloto) prezervatīvu aizliegumu HIV visvairāk skartajos reģionos. bet laulību aktīvistu mērķis ir panāk atzīšano tieši no šīs sistēmas.
visbeidzot, jājautā, vai mākslinieka vēlme izstādīties publiskā telpā un par publisku naudu ir atbilstoša viņu mērķim. kritika ir visskarbākā un neierobežotākā, ja to finansē ar prostitūcijā nopelnītu naudu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aleksis 11.12.2010 22:50
Par ko brēka sacelta, nesaprotu. Rakstā apjūsmotais David Wojnarowicz taisīja foto un video montāžas un jaunībā piestrādāja par vīriešu dzimuma prostitūtu Ņujorkā, inficējās ar AIDS un droši vien inficēja arī citus - vienkārši slims реderasts. Tuvplāni ar mutes aizšūšanu un masturbāciju, pārtaisīta Jēzus bilde ar heroīna šprici - apmēram tāds bija šī "mākslinieka" izteiksmes līdzekļu arsenāls. Vakardienas NYTimes raksts, ja nu kādam interesē - As Ants Crawl Over Crucifix, Dead Artist Is Assailed Again . Jebkurā gadījumā atkritumiem būtu vieta mistkastē.

Domāju, ka cilvēkiem vienkārši pietrūkst tuvākmīlestības - un tad viņi aiz gara laika sāk darīt ļaunu. Starp citu, interesanti būtu uzzināt, ko par šāda veida vizuālo mākslu saka musulmaņi? Varbūt beidzot arī mums te rietumvalstīs vajadzētu atbrīvoties no šādas drazas?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Lasītājs - Auss 11.12.2010 15:26
Jūs jautājat, kam tas viss vajadzīgs? Tiem agresīvajiem "progresīvistiem", kuri gribētu apslāpēt katru brīvāku domu, apsūdzot to "tumsonībā" un atpakaļrāpulībā. Tāds totalitātisms dveš no šiem "homofobu apkarotājiem", ka pilnīgi vēsi paliek.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Auss - Politika.lv redaktoriem 11.12.2010 14:01
Lai kas arī te tiek vai netiek pausts, šis teksts nav nekāds blogs, bet kaut kāds nekvalitatīvs tulkojums! Priekš kam?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

jumors 11.12.2010 10:47
Tieši tas civilizācijai bīstami vispār! Kamēr autoram pašam nedeg acu āboli vai kaut kur nepil, tikmēŗ lai taču citi plosās, vai ne? Homofobija - ļoti stulbs formulējums. Man drīz sāksies Mizantropija. Jo nav neviena pakša, kurā neblogotu šādi autori. Un tas nozīmē- atmest interesi pret pasauli...... zārciņš tumsā parādījās........

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kalvis - Lasītājam 11.12.2010 00:00
Autora privāto dzīvi mēs visdrīzāk nepazīstam - to varētu saukt par "ad hominem" uzbrukumu (apsūdzēt nevis autora paustos uzskatus, bet gan viņa personīgās morālās īpašības). Interesanti, ka arī pats Aigars Bumburs ar to pašu nodarbojas - pierakstīdams ļaunprātīgus, agresīvus nolūkus gluži normāliem, leģitīmiem viedokļiem, piemēram, par to, ka nevajag par vienkāršo amerikāņu naudu zaimot reliģiju - ja neapsmejam Pravieti Muhamedu, tad ir bezgaumīgi darīt to pašu ar Jēzu.

Agresīvu identitātes politiku biežāk pauž "progresīvu" uzskatu cilvēki, kas norāvušies no ķēdes. (Bija laiks, kad arī baznīca vajāja savus pretiniekus - inkvizīcijas un raganu prāvu laikos.) Bet homoseksuālistu lobijs to dara mūsdienās. Tā teikt, nodarbojas vis ar "tumsonīgu", bet gan ar "modernu" un "liberālu" idiotismu - laikam tāda šobrīd ir mode.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Lasītājs 10.12.2010 23:38
Kas ir tās

----

daudzām puritāniski mietpilsoniskām sabiedrības grupām

---

Vai tikai nav tā, ka autoram normāls cilvēks ir piederošs puritāniski mietpilsoniskai grupai, bet cilvēks ar acīmredzamām novirzēm apjūsmojams "makslinieks". Ar arvien dziļāku cieņu izturos pret ASV republikāņu partiju, ja viņu pretiniekos ir tādas sabiedrības padibenes kā raksta autors. Skumjākais, ka viņš pat neapjēdz kādā morālā šļurā dzīvo un pats par sevi priecājās kā par milzu intelektuāli un patiesi brīvu cilvēku. Nekāds brīvais tu neesi. Tu esi vien savu iegribu vergs. Pilnībā atkarīgs no savām iegribām. Tāpat kā alkoholiķis no pudeles vai narkomāns no adatas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kalvis - Autoram 10.12.2010 23:04
Domāju, ka raksta autors vāji izprot ASV civilizāciju. Esmu tur 5 gadus nodzīvojis - un man visa šī "cepšanās" par dažiem mākslasdarbiem (par skudrām utml.) šķiet esam koledžas avīzītes līmenī - kur daži žurnālistikas iesācēji mēģina saskatīt problēmas tur, kur nekādu problēmu nav, bet amerikāņi vienkārši pietiekami kategoriskā formā pauž savus viedokļus par vienu vai otru lietu.

>>> Aigars Bumburs: Vienīgi “lielo kristiešu aizstāvju“ slikti uzvilktās maskas ir kritušas, atklājot vecās labās homofobiskās grimases.
======
Ja ir runa par privātu viedokļu paušanu, tad ASV ir viena no brīvākajām valstīm pasaulē - katrs var zīmēt un runāt, ko vien vēlas. Eiropā neonacistu saieti, nacistisku suvenīru veikaliņi un naida Web lapas tiek aizliegtas; ASV tas viss ir atļauts un brīvi pieejams. Tas pats, protams, attiecas arī uz homoseksuālistu viedokļiem, homoseksuālistu suvenīriem un homo-saitiem. To nodrošina Pirmais Konstitūcijas papildpants. Ir pat Holivudas filmas veltītas homoseksuālistu tematikai ("Brokeback Mountain", u.c.) - tās izrādīja publiskos kinoteātros un neviens neizvirzīja jautājumu par aizliegšanu.

No otras puses, amerikāņi ir visai jūtīgi attiecībā uz to, kā tiek izmantoti publiskie līdzekļi (t.sk. valsts subsīdijas mākslai un muzejiem). Jo Smithsonian muzeji daudzi ir apmeklējami par brīvu - tajos parasti attēlo vispārizglītojošas lietas; uz tiem bieži dodas skolēni, kuri apciemo Vašingtonu u.c. pilsētas. Neviens vairs negrib piedzīvot skandālu, kad fotogrāfija "Piss Christ" ( http://en.wikipedia.org/wiki/Piss_Christ ) - traukā ar urīnu iemērkts krucifikss - parādījās izstādē, kuru rīkoja "National Endowment of Arts" (t.i. par nodokļu maksātāju naudu).

>>> Aigars Bumburs: Šonedēļ, 9. decembrī, Senātā tika skatīts jau gadiem diskutētais aizliegums atklāti ASV armijā dienēt gejiem un lesbietēm. Ar 57 pret 40 tika izgāzta iespēja atsvabināties no armijā piekoptās “don't ask, don't tell” politikas, ko, kā liecina pašā armijā notikušās aptaujas, vairs nav vajadzības piekopt.
======
Šis ir jautājums no citas operas - par to, ka nav vajadzīga diskriminācija profesionālajā jomā. Tas sen jau bija dienas kārtībā - vēl jo vairāk tādēļ, ka lielākā daļa amerikāņu ir pret jebkādu diskrimināciju darba vietās. Un tam nav nekāda sakara ar krustiem, skudrām un "Piss Christ" foto.

>>> Vēl sabiedrībā aktīvi notiek debates un politiskās cīņas par tiesībām un viendzimuma laulībām, kas pašlaik ar likuma spēku ir atļautas tikai 5 ASV štatos. Tas ir kultūras karš. Bruņinieki un karognesēji, lūdzu, uz priekšu!
========
Laulību likumdošana nu reiz ir tā lieta, kas ir štata prerogatīva. Federālā valdība (arī Baraka Obamas vadībā) negrasās štatu tiesības ierobežot. Arī jautājums par štatu/federālās valdības pilnvaru nodalījumu ir diezgan precīzi noskaidrots ASV politikā. Galu galā, 1861.-1865.g. radās neskaidrības par štatu tiesībām - un izcēlās pilsoņu karš. Arī ieroču nēsāšana (Second Amendment - ti. vēl viens konstitūcijas papildinājums) ir paredzēts tieši priekš tam, lai pasargātu štatus no federālās valdības patvaļas.

Un atkal - neviens nopietni ņemams amerikānis (lai kāds nebūtu viņa personīgais viedoklis par laulības jēdziena robežām) negribēs jaunu pilsoņu karu, tikai tādēļ, ka federālā valdība jaucās štata tiesībās, vai arī otrādi.

Protams, tas neliedz sākt meklēt visādas sazvērestības teorijas, un "kultūras karus" tur, kur ir vienkārša domu apmaiņa, kas notiek jebkurā demokrātiskā sabiedrībā. Lai kādus kritērijus uzraudzības padomes neizvirzītu Smithsonian muzejiem, vienmēr būs kaut kādi ierobežojumi. Nekad šajos muzejos netiks atbalstīts "jebkas" -allaž būs strīdi par to, kas ir piemērots valsts finansētam muzejam un kas nē. Gluži otrādi - šāda diskusija ir normāla; un būtu dīvaini, ja visi būtu vienis prātis par šādiem strīdīgiem mākslas darbiem.

Citi autora darbi
11

Ak, Ati! 14 Autors:Aigars Bumburs

Shoe 255x203

Lēdija Lilita 83 Autors:Aigars Bumburs

11.mcqueenaw2002 03oysterdress.el

Mežonīgs skaistums 84 Autors:Aigars Bumburs

Dddovima2

The Devil & Grace 3 Autors:Aigars Bumburs