Kopienu attīstībai 4

PROVIDUS pētnieku blogā “Re:Imagining Democracy” apskatīta kooperatīvu loma ekonomiskās demokrātijas veicināšanā.

Iesaki citiem:
4279712032 944349f348 z
Foto:Sludge G

PROVIDUS pētnieku blogā “Re:Imagining Democracy” turpinām analizēt dažādus demokrātijas rīkus un iniciatīvas – šonedēļ par iespējām izmantot kooperatīvus, lai veicinātu ekonomisko demokrātiju. Ieraksta autore - PROVIDUS praktikante Alīna Apine.

Raksts blogā aplūko 2010.gadā Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta (Massachusetts Institute of Technology, MIT) izstrādātu pētījumu par kooperatīviem - kā tie darbojas un kā tie var tikt izmantoti „ekonomiskās demokrātijas” veicināšanai. Galvenokārt raksts aplūko Mondragon darbību Spānijā, taču arī dod kopsavilkumu faktoriem, kas nepieciešami, lai izveidotu veiksmīgu kooperatīvu, kā arī norāda, kādas vērtības ir svarīgas, lai kooperatīvi darbotos ar panākumiem.

Raksta mērķis ir iezīmēt, ka veiksmīgi izveidoti kooperatīvi palīdz veicināt ekonomisko demokrātiju un var radīt labus rezultātus kopienās, veicinot to attīstību. Tiek norādīts, kādi ir nepieciešamie elementi, lai radītu šādas ekonomiskās institūcijas, un kādus rezultātus tās spēj radīt.

Raksts (angļu valodā) pieejams šeit.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (4) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
sokocire

Is it Democracy is very important. http://www.getridofacnesystem.com/

Tmp author
usman ali

I love this blog!! The flash up the top is awesome!!
tax id number

Tmp author
usman ali

I found that site very usefull and this survey is very cirious, I ' ve never seen a blog that demand a survey for this actions, very curious...
iPHone 6s scherm

Saistītie raksti
Citi autora darbi
Article article

Apmācības Autors:Providus