Atslēgvārdi:

Video: Televīzija 2014. Saturs un tā uzraugi 2

Kādas ir gaidāmās izmaiņas televīzijas apraides pakalpojumu sniegšanas jomā, kas stāsies spēkā 2014.gadā? Vai televīzijas satura piedāvājums būs visaptverošs un atbilstošs patērētāju interesēm? Diskusijas par labākajiem risinājumiem, apkopojot līdzšinējo Latvijas un citu Baltijas valstu pieredzi.

Iesaki citiem:

Sorosa Fonda-Latvija Mediju programmas direktore Gunta Sloga norāda: „2013. gada beigās noslēgsies pirmais ciparu apraides posms, un nupat februārī ir pieņemti grozījumi Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, kas nosaka virszemes televīzijas apraides nodrošināšanas kārtību pēc 2014.gada. Šajā pašā laikā noticis starptautisks Atvērtās Sabiedrības fondu (Open Society Foundations) mediju izpētes projekts „Mapping Digital Media”, kurā vērtēta Eiropas valstu pieredze digitalizācijā. Šķiet, ka šis ir piemērots laiks, lai diskutētu par iepriekšējo pieredzi, pieļautajām kļūdām un veiksmīgo praksi, kā arī gaidāmajām izmaiņām apraides pakalpojumu sniegšanas jomā, konferencē pulcinot visas digitālās apraides jautājumos ieinteresētās puses.”

Konferencē piedalās telekomunikācijas nozares pārstāvji, tajā skaitā, NEPLP, LVRTC, MTG grupas, Lattelecom un Baltcom pārstāvji, žurnālisti un akadēmiķi.

(Programmapdf)


1. Kādas pārmaiņas industrijā notikušas kopš iepriekšējā konkursa par ciparu televīzijas apraides tiesību piešķiršanu? Kādiem jābūt kritērijiem, lai turpmāk nodrošinātu patērētāja interesēm atbilstošāko regulējuma modeli šajā jomā?
2. Kā iespējams izveidot tādu komerciālo televīziju maksas paku un bezmaksas piedāvājumu, lai tiktu apmierinātas dažādu patērētāju grupu intereses?

Konference „Televīzija 2014, saturs un tā uzraugi” notika 14. martā. To organizēja Mediju studiju centrs un Sorosa fonds – Latvija (SFL).

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
ngo6648523 ngo6648523

I agree that is a good idea too.
<a href="http://th.ucw168.com/th/msports">Playonline</a>

Tmp author
Sniegs

Nesaprotu kāpēc latvijas televīzijas kanāli pārkrievojas un neviens to neregulā vai arī nevēlas to darīt. Pietiek taču ar TV5 un TV3+, kapēc arī LNT tiek ievilkts šajā krievu "estrādes" un "humoršovu" debīlismā. Un tad vēl žēlojas ka cilvēki nevēlas maksāt, bet mēs esam spiesti maksāt par to ka nevēlos vairs šādu LNT. Lattelekom vajadzētu piespiest lai virszemes apraides pamatpakā lielu daļu Krievijas programmu aizstāj ar kautko vērtīgāku un patīkamāku.

Saistītie raksti
Mapping digital media

Mapping Digital Media: Latvia 2 Autors:Jānis Juzefovičs

Citi autora darbi