Konference par bērnu noziedzības novēršanas jautājumiem

22. un 23. jūlijā norisināsies starptautiska konference par bērnu noziedzības novēršanas jautājumiem: Juvenālās justīcijas sistēmas Eiropā – reformas attīstība un labākā pieredze, ko rīko PROVIDUS sadarbībā ar Greifsvaldes Universitāti (Vācija).

Iesaki citiem:

Konferencē aicināti piedalīties tiesneši, policisti, prokurori, Valsts probācijas dienesta un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, Tieslietu, Iekšlietu un Labklājības ministriju speciālisti no Latvijas, vadošie Eiropas kriminologi no Vācijas, Dānijas un Lietuvas. Plānots, ka pasākumā piedalīsies 50 speciālisti no Latvijas un citām Eiropas valstīm.

Ikviens cilvēks vēlas, lai viņa bērni izaugtu par laimīgiem cilvēkiem un veiksmīgiem sabiedrības locekļiem. Kā ar šiem uzdevumiem veiksmīgāk tikt galā – atbildes meklēs konferences dalībnieki.

Pieaugušajiem, - iemācīt bērnus dzīvot sabiedrībā nozīmē – iemācīt viņiem cienīt sabiedrībā pastāvošo kārtību, iemācīt prasmi pastāvēt saskaņā ar šo kārtību un sevi, - nevis gaidīt bērnus klūpam un tad izdomāt tiem sodus, nepamatoti pārliekot atbildību no saviem uz bērnu pleciem.

Konference norisināsies 22. un 23.jūlijā, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS telpās, Alberta ielā 13, 6.stāva zālē, Rīgā.

Pasākums tiek organizēts sadarbojoties Greifsvaldes Universitātei (Vācija) un Sabiedriskās politikas centram PROVIDUS.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!