Atslēgvārdi:

IESPĒJA: Konference "Kvalitāte būvniecībā"

20.novembrī Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Ilgtspējīgā Būvniecības Padome aicina vērtēt būvniecības kvalitāti, kas bija tiešs cēlonis Zolitūdes traģēdijai.

Iesaki citiem:
Construction
Foto:Susan NYC

Viens no lielākajiem izaicinājumiem jaunajam būvniecības regulējumam ir nodrošināt būvju un būvdarbu kvalitāti atbilstoši mūsdienu standartu prasībām.

2014.gada 1.oktobrī stājās spēkā jaunais Būvniecības likums kopā ar normatīvo aktu paketi, kas turpmāk noteiks kārtību, kā Latvijā taps būves.

Būves kvalitātes līmeņa celšana ir viena no aktualitātēm, kuru Latvijas Ilgtspējīgā Būvniecības Padome iezīmēja 2013.gada 20.novembra konferencē par būvniecības kvalitātes nodrošināšanu Latvijā. Tomēr, ņemot vērā ierobežotos resursus, tā bija maksas konference ar ierobežotu pieejamību plašākai auditorijai.

Šogad Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Ilgtspējīgā Būvniecības Padome, izmantojot Amerikas latviešu apvienības iniciatīvu, organizē starptautisku konferenci par būvniecības kvalitātes jautājumiem. Tā tiks translēta interneta vidē divās valodās (latviešu un angļu), tādējādi nodrošinot bezmaksas pieejamību visiem interesentiem.

Šī būs pirmā šāda līmeņa konference Latvijā un turpmāk tā tiks organizēta katru gadu tieši novembra mēnesī, tādējādi atgādinot par 2013.gada traģiskajiem notikumiem nozarē, kuru tiešs cēlonis bija kvalitātes trūkums.


Norises laiks: 2014. gada 20. novembris.

Norises vieta: Rīgas Tehniskā universitāte, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

Adrese: Āzenes iela 12/1, Rīga, Latvija.

Plašāka informācija kvalitate.buvnieciba@rtu.lv un šeit.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Saistītie raksti
Img 9471

Izaicinājums būvēt likumīgi Autors:Agnese Lešinska, Sandijs Statkus, Aiga Grišāne

Citi autora darbi