Konference „Integrācijas politikas neskaidrā nākotne Centrālajā un Austrumeiropā”

  • Projekta norises laiks: 01.09.2009. - 30.11.2009.
  • Finansētājs: Open Society Institute Think Tank Fund, Kanādas valdība, Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību, Network of Education Policy Centers, Nīderlandes vēstniecība
  • Kontaktpersonas: Marija Golubeva

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un Latvijas Universitātes Sociālo un politisko pētījumu institūts 2009.gada 16. un 17.novembrī rīkoja konferenci “Integrācijas politikas neskaidrā nākotne Centrālajā  un  Austrumeiropā”.

Iesaki citiem:

Konferencē uzmanība tika pievērsta integrācijas politikas problēmām Austrumu un Centrālajā Eiropā un ekonomiskās krīzes ietekmei uz tām. Dalībnieki diskutēja arī par ksenofobijas un populisma problēmām jaunajās ES dalībvalstīs krīzes laikā, kā arī demogrāfijas un migrācijas nākotnes tendencēm un par to, kādas pārmaiņas būtu nepieciešamas Latvijas migrācijas politikā.

Ar konferences dalībnieku – pētnieku no Eiropas augstskolām un politikas analītiķu - skatījumu uz šiem jautājumiem var iepazīties šeit: http://www.politika.lv/temas/sabiedribas_integracija/17855/

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi