Kārlis Seržants: Dombrovska laiks ir pagājis

Intervija ar Saeimas deputātu Kārli Seržantu (ZZS).

No žurnālista pārtapis par deputātu, pie tam — opozīcijā strādājošu — Kārlis Seržants (ZZS) plašu vēzienu kritizē Vienotību un pašreizējo koalīciju.

Iesaki citiem:

Viņaprāt, valdības vadītājs Valdis Dombrovskis „varbūt bija labs brīdī, kad vajadzēja visiem atņemt, nogriezt, visus aprobežot, bet tā vairs uz priekšu nevar.” Viņš konkrēti nepasaka, kurš būtu ideālais premjerminists, taču iezīmē nākotnes premjera raksturojumu — tāds, kas „redz vīziju, kā valsti attīstīt, nevis kā turēt pusbadā.”

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 30 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no „Saskaņas centra”.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Kārlim Seržantam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.Iesaki citiem:
Creative commons c6ae3e51884b139b45a669ce829ac99646bf0ceb328fc95963f1703a58a032d0 CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi