Atslēgvārdi:

Diskusija sociālajos medijos. Eksperiments. 2

Kur pazūd visas vērtīgās atziņas, ko esam izlasījuši, atraduši, dalījušies sociālajos medijos? Jauna iespēja kā apkopot diskusijas, kas izvērsušās sociālajos tīklos. Šis ir politika.lv eksperiments.

Iesaki citiem:
Glazr
Foto:hpk

Lai apkopotu diskusiju, kas izvērsusies sociālās saziņas tīklā Twitter, izmantojām jaunu rīku Storify, kas par izvēlēto tematu ļauj atrast, pievienot un komentēt dažādus viedokļus, video, ilustrācijas. Būtiski, ka arī jūs, lasītāji, varat turpināt šo diskusiju, uzklikšķinot uz izvēlētās ziņas Twitter un papildināt to ar savu viedokli.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Santa Slokenberga

Ļoti interesanta diskusija izvērtusies. Jāpiebilst, ka kautrēšnās no kailuma gan attiecībā pret ģimeni, gan pret apkārtējiem ir sociāli konstruēta un tik tiekšām iesakņojusies katras tautas kultūrā, tradīcijās (līdzīgi kā Māmiņu Klubs norādījis uz Vāciju), bet tajā pašā laikā tam var būt stipri individuāls raksturs un viena vācu ģimene var būt ļoti atvērta, kamēr cita: uzskatīt bērna vannošanu kopā ar kādu no vecākiem par nepieņemamu.
Ģenētiski cilvēki ir 99+% līdzīgi viens otram; tas, ko mēs redzam otra ķermenī, ir fenotipiskās atšķrības. Vai tas, kas ir dabas dots katram vienam, ir iemesls kautēties un uzskatīt to redzamību par nepieņemamu ģimenes ietvaros? Iespējams, šī kautrēšanās, sava ķermeņa un tā attīstības neiepazīšana, vērojot vecākus, atspoguļojas jau izaugušā bērna kautrībā attiecībā pret partneriem.
Ar šo nevēlos sacīt, ka robežai nav jābūt, ka visiem mājās ir jābūt kailiem. Nebūt nē. Ir jāizvērtē, vai tik tiešām ir, par ko kautrēties, vai tā ir daba, kas mūs mulsina.

Tmp author
Atis

Kad man bija vel 21 gads, tad pamēģināju pāris dienas vecāku mājās pastaigāt kails. Šķiet jutos neērtāk, kā visi citi, bet kamēr malu gaļu jau pieradu un sapratu, ka neviens pret to neiebilst. Bet redzēt vecākus visu laiku kailus varbūt ir citādi.

Saistītie raksti
Curika

kam pieder twitter? 24 Autors:Linda Curika

Citi autora darbi