Atslēgvārdi:

Kaili. Pēc intervijas 25

Ja intervija ir slikta, ne vienmēr vainīgs intervētais cilvēks. Atbildes var iegūt, ja ir jautājumi.

Iesaki citiem:
Zimuli 255x203
Foto:Sally M

Uzmanības lēkme Twitter vietnē pārsteidza, jo pievērsa lielu uzmanību nevis labai, bet ļoti sliktai intervijai. Tās varone — dziedātāja Ella — janvāra žurnālā Santa. Šī publikācija ir iemesls, lai parunātu arī par citām aktuālajām intervijām.

Ne velti parasti slaveni kļūst intervētāji, nevis intervētie — labas personību intervijas dziļi atklāj cilvēkus, tās pārsteidz un iedvesmo, liek mainīt priekšstatus un katram pārdomāt pašam savas domas. Lai kāds ir intervijas mērķis, tā atkailina ne vien atbildētāju, bet arī jautātāju.

Stīvēšanās ar Ellu

Kas tad notika ar Jura Šleiera un Jurģa Liepnieka veidoto Elīnas Fūrmanes (Ellas) interviju Santā? Pēc teksta nevar saprast, kāpēc intervija notika. Iespējams, šādā kombinācijā tika sagaidīta unikāla mijiedarbība, kas radīs izcilu saturu. Tās autoriem jau iepriekš bija skaidrs, ko viņi domā par Ellu, tāpēc intervija tika izmantota, lai to pastāstītu. Tā ir visai tipiska problēma. Stereotipu un iepriekšēju pieņēmumu žņaugiem sarunas laikā pāri var tikt tikai elastīgas personības, kas spējīgas ieklausīties otrā cilvēkā un to pieņemt, piedzīvojot skaisto brīdi, kad it kā pazīstams cilvēks parāda sevi no agrāk nezināmas puses. Pāris reizes Ella mēģināja izstāstīt savas patiesās domas, bet viņā neviens neklausījās. Patiesībā — viņa intervētājus atšifrēja ļoti ātri.

Par intervijas kvalitāti var spriest arī pēc jautājumiem. Pēc tiem var spriest arī par jautātājiem. Te nu atklājās jautrs vīrišķīgo klišeju mudžeklītis — viņas, ja blondas un smukas, grib vecus un bagātus; ja Ella nepiekrīt vīriešu krīzes risinājuma modeļiem, tad viņā runā visu sieviešu aizvainojums... J.Š. un J.L. Ellai visvairāk gribēja pastāstīt paši par sevi — informēt viņu, ko domā par Ellas krūtīm, uzzināt Ellas domas par viņu apģērbu, vispārināt savu pieredzi par to, ko „vēlas sievietes”, brr...

Laba intervija ir kā kopīgs ceļš, savukārt katrs jautājums ir kā jauns pagrieziens, aiz kura parādās iepriekš neredzēta ainava. Šī intervija atgādināja samocītu slīdēšanu pa šķēršļotu kalna nogāzi, izmisīgi ķeroties pie zemes izciļņiem, zāles kumšķiem, slideniem akmeņiem. Tāda bezjēdzīga kratīšanās. Par Ellu neko daudz neizdevās uzzināt vai saprast, bet ne jau viņa bija zaudētāja pēc šīs intervijas.

Ja nebūtu skaisto fotogrāfiju ar visiem trim kopā, tad J.Š. un J.L. interviju ar Ellu varētu uzskatīt par pārpratuma pēc žurnālā iesprukušu sagatavi. Bet arī fotogrāfijas rāda šo cilvēku atsvešinātību un abu vīriešu nepārprotamo vēlmi dominēt.

Lemberga uzklausīšana

Skat, divas intervijas ar Aivaru Lembergu parādās vienas nedēļas laikā — Ievā un Klubā, kurus abus izdod izdevniecība Santa. Kāpēc tā? Vai ar Lembergu noticis kas ļoti būtisks, jaunas intervijas cienīgs?

Katrai intervijai ir citi autori, bet pēc satura tās ir vienādas kā pankūkas — gan savstarpēji, gan arī atkārto pēdējo mēnešu Lemberga intervijas. Pat virsraksti ir vienādi. Ja uz Ievas vāka Lembergs saka „Mani sievietes nekad nav nodevušas”, tad diena.lv vēl 9.septembrī vēstīja „Sievietes mani nekad nav nodevušas”[1]. Var jau saprast, ka šī bija vienīgā frāze, ko lasītāju uzmanībai izķeksēt no satura, kurā atkal ir tas pats Lembergs, kurš gaumīgi vērtē valdību, pamato nekandidēšanu par prezidentu, runā par sorosītiem kā nebeidzamu ārējo ļaunumu un visu vēl papildina skaistā un lepnumu raisošā Ventspils un dabas mīlestība. Ievas intervijā interesantākās bija autores Līgas Blauas atmiņas par kopīgo studiju laiku un čalošana par ģērbšanos. Vismaz kaut kas jauns! Toties Klubs pat netika līdz šādai oriģinalitātei, bet trīs autori, izmantojot „profesionālo” paņēmienu „žurnālists kā ķermenis, kurš pārnēsā diktofonu”, noklausījās, kā Lembergs vēlreiz pastāsta, ko citiem jau teicis.

Taču šīs intervijas izaicinājums bija jautājumi, kādi Lembergam netiek uzdoti. Tādi, ko decembrī LTV1 100.panta Preses klubā[2] pēkšņi sāka uzdot Madara Fridrihsone, Eva Lūse un Māris Zanders. Ir taču vēl tik daudz tēmu, ko pārrunāt ar Lembergu! Tomēr — nē. Tas nebija žurnālu interviju iemesls. Ja tā nebija autoru ilūzija, ka, uzdodot tos pašus jautājumus, tiks saņemtas atšķirīgas atbildes, tad nav skaidrs, kāpēc abi žurnāli bija tieši pēdējie, kas atreferēja Lemberga jaunāko versiju par sevi.

Ja intervija ir slikta, ne vienmēr vainīgs intervētais cilvēks. Atbildes var iegūt, ja ir jautājumi. Bet šo žurnālu mugurkauls ir tās visu laiku labākās intervijas. Vismaz intervija ar Jāni Urbanoviču Klubā ir ļoti laba. Priecīgu lasīšanu!
______________________________

[1] http://diena.lv/lat/multimediji/dienatv/politika/video-lembergs-sievietes-mani-nekad-nav-nodevusas

[2] http://www.aivarslembergs.lv/al/2010/12/03/intervija-ltv1-raidijuma-100-panta-preses-klubs-03-12-2010/

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (25) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Elīna Balgalve 18.02.2011 11:04
Tā kā "Santu" abonēju jau gadiem, to saņemu laikus un arī interviju ar Ellu izlasīju praktiski uzreiz pēc iznākšanas. Tobrīd vēl ažiotāža ap to nebija izcēlusies, taču, izlasot rakstu, man palika kauns par to, kādus draņķus var publicēt lielākais sieviešu žurnāls tikai tāpēc, ka intervētāji ir sabiedrībā pazīstamas personas "ar vārdu". Godīgi sakot, ja pirms tam par abiem kungiem man bija priekšstats kā inteliģentiem un zinošiem savu profesiju pārstāvjiem, tad tagad šis priekšstats kardināli mainījās.

Pati esmu studējusi žurnālistiju un tajā darbojusies vairākus gadus, taču šis, manuprāt, bija absolūts pretstats tam, ko esmu mācīta no medija satura gaidīt.

Esmu patiesi izbrīnīta, ka redakcija šādu materiālu vispār ir publicējusi, taču pieņemu, ka tas skaidrojams ar jau minēto faktu, ka intervētāji ir cilvēki "ar vārdu" un jebkas, ko viņi ir radījuši, nekritiski tiek uzskatīts par kaut ko ekskluzīvu. Man raksts šķita klaja, snobiska un neprofesionāla ņirgāšanās par cilvēku, kas savam vecumam ir sasniedzis netipiski daudz.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dirigents 16.02.2011 16:29
Dziedātāja Eļļa

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 17.01.2011 13:27
OK, paldies skaidrojumu.
Bet tad acīmredzot jāpieņem, ka maksājums tika veikts par kādiem citiem pakalpojumiem.
Jo par faktu, ka pārskaitījums ir bijis, liecina tās pašas nelaimīgās kontu izdrukas. Protams, cits jautājums par datu noplūdes tiesiskumu, bet tomēr - kontu izdrukas ir nedaudz nopietnāks pasākums par delfu komentāriem.
Un ja maksājums nav bijis, tad es izdevniecības vietā neaprobežotos vien ar to, ka uzdotu juristam painteresēties, bet novestu līdz galam - ziņas atsaukšanai. Jo tā tomēr ir nopietna lieta masu medijam - aizdomas, ka kāds maksā par saturu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Anna Peipiņa - Kristai Baumanei 17.01.2011 01:13
Patiesību sakot, par Lembergu tēmu gan es negribēju izteikties - divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, man šie cilvēki savas darbības dēļ liekas dziļi nesimpātiski. un es to nekad neesmu slēpusi. Otrkārt, faktiski tas ir jautājums izdevējiem, turklāt runa ir par intervijām citos izdevumos, ne Santā, līdz ar to nav sevišķi korekti par to izteikties. Bet nu labi, štrunts par labām manierēm... Diemžēl jāsarūgtina sazvērestības teoriju fani. Cik zinu no kolēģiem, par kuru godaprātu esmu pārliecināta, šīs intervijas nav vadības norāde. Vienkārši līdz pat oktobrim vēlēšanu dēļ izdevniecībā bija moratorijs uz jebkādām politikai pietuvinātu cilvēku intervijām, un tagad, tā teikt, beidzot drīkst. Starp citu, decembra Santā bija Dombrovskis, bet to gan laikam neviens nav pamanījis. Cits jautājums Lemberga par interviju kvalitāti - tur kritikai var piekrist. Ar vienu piebildi - gan Klubs, gan Ieva ir dzīvesstila, nevis sabiedriski politiski izdevumi. Tā tomēr ir būtiska nianse.
Par Lemberga maksājumiem izdevniecībai - es īstenībā negribētu te būt kādam par advokātu, arī izdevējiem ne, bet, piedodiet, šis viedoklis tomēr nāk no bezgala kvalitatīvajiem Delfu viedokļu materiāliem... Kāds tiešām nopietni domā, ka, pat ja Lembergs gribētu ko maksāt izdevniecībai, tas tik vienkārši būtu redzams? Nesmīdiniet. Cik zinu, par to Delfu pīli bija uzdots painteresēties arī juristam.
Diemžēl nav aizkulišu arī attiecībā uz jaunākā Lemberga interviju. Viņš pat kādu laiku šaubījās un nepiekrita intervijai, jo puisis tacu nav muļķis un saprot, ko par viņu domā. Nezinu, vai pats beigās izdomāja piekrist vai PR speciālisti pierunāja, to zina tikai viņš pats.
Tiesa, šī intervija toreiz neizraisīja ne tuvu tik lielas kaislības un protestus kā divu puišu papļāpāšana buduārā ar Ellu... Vai tas neliek aizdomāties daudz vairāk nekā ņemšanās par to, vai Ellai drīkst jautāt par to, ko viņa domā dušā?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Leo. 16.01.2011 11:40
Mani pārsteidz žurnalistu interese intervēt Lembergu. Ar viņa melīgajām atbildēm varam lasīt gan laikrakstos,žurnālos,radio un televizijas raidījumos. Vajadzētu saprast visiem, ka viņš ir lielākais valsts izzadzējs. Prokuratūra sastādījusi par viņa pārkāpumiem 140 sējumus, uzsākts kriminālprocess, domāju, ka tiks notiesāts. Kāpēc šis zaglis nepārtraukti ir jāintervē, jāklausās viņa melīgie padomi?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Rudmate 16.01.2011 11:28
Vispār intervija bija nu ..tik nekāda? Garlaikojoša? Muļķīga? Provakatīva Es tālāk par pirmo lappusi netiku, jo bija žēl tērēt laiku tās lasīšanai tālāk. Tāpēc par interviju nevaru izteikties. Bet īsti nevaru piekrist Annai Peipiņai par neizpratni par ažiotāžas iemesliem. Vai tad tā nav žurnāla kārtējā mārketinga aktivitāte? Ažiotāža izskatās mākslīgi uzkurināta (sk. Liepnieka komentārus citos portālos, kā Mango, piemēram). Otrkārt, man, lasītājai-parastajai, uzreiz nav saprotams, ka intervija ar Ellu nav svarīgs šī numura materiāls. Jo - tieši viņas (nevis Zanes Teteres vai kādas modeles) fotogrāfija rotā žurnāla vāku. Teiksiet, ka galveno materiālu piesaka ar tekstu citā vietā? Nu to es nezinu...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Krista_Baumane - Annai Peipiņai 15.01.2011 18:17
Būtu ļoti interesanti uzzināt Jūsu viedokli par Santas žurnālu īpašo attieksmi pret Lembergu ģimeni (konkrēti, tēvu un dēlu) - kāpēc tāda uzkrītoša, pārspīlēta labvēlība? Vai tiesa tas, ka viņi Santai ko maksājuši, kā to apgalvo viena iepriekšējā komentētāja, atsaucoties uz publiskotajām Anrija Lemberga konta izdrukām?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds - Annai Peipiņai 15.01.2011 11:47
Komentētājiem interesētu arī kāds skaidrojums par pieminētajām Lembergu intervijām.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Anna PEIPIŅA 15.01.2011 01:30
Esmu viena no Santas redaktorēm un ar interesi sekoju šiem komentāriem. Komentāriem par, piedodiet, viduvēju (bet arī ne sliktāko) interviju, kādu Latvijas presē ir lērums. Vai man, lūdzu, kāds mediju guru varētu izskaidrot, kādēļ šī intervija ir izraisījusi tādu ažiotāžu? Kādēļ tai tiek veltīts tik daudz uzmanības? (Tā pat žurnālā nav centrālā intervija, ja kāds ir ievērojis - centrālā ir, manuprāt, lieliska intervija ar arhitekti Zani Teteri.) Es vēl saprotu tviterhistēriju, tur daudz ņemšanās par neko, bet profesionālā vidē... Vai tas ir Liepnieka vārds, kas darbojas kā sarkanā lupata? Ja tā, tad vismaz skaidrs. Vai arī tas ir tāds apgrieztais seksisms, kad liekas, ka divi veči uzbrukuši jaunai, jaukai būtnei, kura tagad par katru cenu jāaizstāv? Piedodiet, Ella ir šovbiznesa pārstāve, dīdžejs un kluba līdzīpašniece, nevis naiva ģimnāzijas meitene. Kāpēc divdesmittrīsgadīga blonda sieviete apriori tiek ierakstīta sterotipā "vājais dzimums"? Ne visi puišu uzdotie jautājumi man patika, taču es arī neredzu pamatu, kāpēc nevar uzdot jautājumu par krūtīm sievietei, kas bildējusies topless? Kāpēc vispār politiķim drīkst uzdot jebkurus jautājumus, bet publiskai šovbiznesa pārstāvei - nē? Protams, Ellu var nointervēt labāk, dziļāk, patiesāk, taču šajā gadījumā, iespējams, pati forma par visiem intervijā iesaistītajiem pateica vairāk kā citkārt gari, izjusti teksti.
Diemžēl izskatās, ka attieksme pret sieviešu žurnāliem joprojām ir diezgan liekulīga - tiem tiek pārmestas maigas rozā intervijas, taču, kad parādās kāda provokācija, tā uzreiz - fui.
Diemžēl nenākas cerēt arī uz sevišķu tirāžas kāpumu šīs vienas sakarā, pat ja gribētos - izdevumiem ar stabilu auditoriju tirāža sevišķi nesvārstās, un lēti triki tur nelīdz - profesionāļiem jau nu to vajadzētu zināt. Starp citu, pēc šā numura iznākšanas ir diezgan daudz lasītāju atsauksmju redakcijas epastā - par dažādiem rakstiem šajā numurā, kas patikuši vai nē. Un tikai trīs no visām ir par Ellas interviju. Tā ka nenovērtēsim lasītājus par zemu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

elvīra 14.01.2011 22:46
Ella nav mans cilvēks, bet, lasot interviju, bija nelāga sajūta, ne tikai par "vīriešiem", bet arī par Santu, kura zināja, kāds būs rezultāts...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ingalina 14.01.2011 17:42
Pilnībā piekrītu Nellijai.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Antuanete L 14.01.2011 17:39
Piekrītu autorei. Šī intervija bija vienkārši ļoti vāja. Iespējams, puiši gribēja kaut ko hard talk stilā, bet nesanāca. Man personīgi šķita kaitinoša kungu pāra tīksmināšanās katram par sevi, vienam par otru un par savu savienību. Ella viņiem noteikti neinteresēja, bija mērķis izcelties ar atšķirīgu intervēšanas stilu un izcelt savu lieliskumu. Runājot par Ellu - mīļie cilvēki, padomājiet. Meitenei ir 23 gadi. Vecums, kurā liela daļa jauniešu vispār vēl sēž vecākiem uz kakla. Viņa ir izvēlējusies savu ceļu, cīnās, ko māk. Labi - Ella nestudē filosofiju vai ko tamlīdzīgu, viņa izvēlējusies izklaides biznesu. Un kas tur slikts? Tas par Liepnieka nepazīšanu bija smieklīgi. Vai nu kādam tas patīk, vai ne, bet Latvijā ļoti daudzi nepazīst Jurģi Liepnieku. Sevišķi jau divdesmitgadnieki. Man nekas nav pret Liepnieku- gudrs cilvēks. Bet šis tomēr nebija gudrs gājiens un vīrišķīgs arī ne. Vajadzēja iet pie Sarmītes Ēlertes vai, piemēram, Helēnas Demakovas, ja gribējās tā pa īstam savu gudrību izrādīt.
Komentētāja Kristīne varbūt varētu pieteikties uz interviju nākošā, var just, viņa jūtas stipri gudrāka par Ellu, tad lai izmanto izdevību to parādīt.. Ella kopumā normāli izgāja no situācijas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IvitaL 14.01.2011 14:39
Lasīju rakstu Santā pirms jebkādas ažiotāžas. Un man jāsaka, ka man vispirms likās, ka Ella pati J&J uz sevi izaicina. Turklāt, man nebija skaidrs, kurš kuru intervēs. Citāti" Jūs nevis kā intervijā, bet no policijas". Jurģis "mēs esam normāli čali". Ella "Tev smukas aproču pogas". "Labāk atgriežamies pie Elīnas". Ella sit plaukstas un saka : "ak es nevaru, kā man patīk Tavs stils" Man šķita, ka sākumā ņirgājās Ella, iespējams, ka viņai tā intervija bija pamatīgs izaicinājums - t.i.ļauties šie kungiem, pamatīgi domāt. Nezinu, vai es piekristu intervijai ar šiem kungiem, bet man tomēr bija skaidrs, ka diez vai viņi detalizēti interesēsies, ko es uzskatu par vīriešiem ap 40 un pašām manām smalkākajām stīgām. Jau sākotnēji tas uzstādījums bija - kurš kuru, kā man liekas. 2. lapā Ella turpina "" Tev ir veca dvēsele.... Jurģis ir īpašs tipiņš." Nezinu, man nav nācis prātā izjautāt/ vērtēt žurnālistus. Neaizstāvu nevienu, jo arī abi vīri nepārslēdzās un nesāka runāt par... (jā - bet par ko gan?) Interesanti, ko mēs kā lasītāji gribējām tajā intervijā dzirdēt? Kādus jautājumus no kungiem?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ups 14.01.2011 14:20
Kas to Klubu lasa vispār? Pamanīja jau arī tikai interviju Santā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

AAA 14.01.2011 12:32
Interviju lasīju pirms ažiotāžas, un tā man likās ļoti interesanta tamdēļ, ka nebija tipiska. Aršķirībā no dažiem, kuriem Ella likās stulba blondīne, man radās sajūta, ka Ella jau pēc kāda trešā, ceturtā jautājuma saprata, kas par putniem ir J&J, un "uzlika viņiem mīksto", tikai abi gudrīši savā pārākuma apziņā to nemanīja...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

feja 14.01.2011 11:21
Tā lemberga 100 panta vāvuļošana ir superLOL, visu dzīvi cilvēks dzīvo un publiski melo. Vai nav zemiski nodzīvota dzīve?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Hugo 14.01.2011 11:06
Nebiju īpaši pārsteigta par Liepnieku, bet, kaJurčiks tā aplauzās... Izgāzās kā veca sēta Ellu meģinot nolikt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 13.01.2011 19:21
Par izdevniecibu "Santa" un Lembergu gimenes saitem, manuprat, paradija ari fakts, ka no Anrija konta tacu bija veikts maksajums "Santai" aptuveni tajaa laika, kad paradijas citu komentetaju augstak piemineta intervija velesanu menesi.
drosi vien soreiz sanema dubultaa - par abiem zurnaliem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

lauria 13.01.2011 19:09
Nu palasiet vairāk,kur intervētājs ir J.Šleiers-sanāk tāda kā paņirgāšanās par intervējamo.Tāpat intervija ar Urbanoviču, kurš beigās izrādās gudrāks un viņam tiek pozetīvais novērtējums.Varbūt tāds arī mērķis.Vispār , kas notiek ar Santas izdevniecības žurnāliem.Lasu tos , kopš izdod, bet nu pēdējā laikā laikam krīze vai sauc kā gribi.Piem. Ievas abonentiem sola grāmatu,bet nu jāsūta īsziņa 0.35lv , par kuru nekas abonējot netika minēts.Nu tas nav smalkais stils-negribu principā vairs to , sen žurnālā izlasīto grāmatu , jo tā jau vairs nav dāvana.Tādēļ triks ar grāmatu drīzāk būs zaudējums un ieguvējs nebūs neviens.Morāle: daudz gribēsi - maz dabūsi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kristīne 13.01.2011 18:25
Jebkura intervija ir tikai un vienīgi tik laba, cik to ir interesanti lasīt. Par šo konkrēto interviju ir grūti objektīvi spriest, es to lasīju jau pēc tam, kad viss šis cirks sākās, tāpēc interesanti bija galvenokārt tāpēc, ka jau bija sacelta ažiotāža un gribējās zināt, kas tad nu tur tāds ir. Brīžiem saķēru galvu aiz kauna par visu sieviešu dzimumu - nav visiem jābūt super gudriem un izglītotiem, bet vismaz vārdus salikt sakarīgos teikumos ir jāmāk. Šajā intervijā, ar vai bez intervētāju palīdzības, tika veiksmīgi attaisnoti visi stulbās blondīnes stereotipi. No otras puses, ne jau intervētāji lika viņai plaukstas sist un uzvesties 3-gadīga bērna intelekta līmenī. To kaut kā tomēr viņa pati...

Skaidrs, ka ar Jurģa Liepnieka lieluma ego, viņa sirdi neiegūsi, pasakot, ka nezini, kas viņš vispār tāds ir... tur laikam tomēr lepnība guva virsroku. Gan jau, labi gribēdams, viņš varētu arī drusku meiteni pavilkt ārā no stulbuma imidža purva, bet izvēlējās ļaut visam ritēt savu plūsmu, tā teikt, dabiski ...

No otras puses, kā sākumā teicu, intervijām jābūt interesantām. Cik var tos mūžīgos raudulīgos vienveidīgos skumjos sieviešu dzīvesstāstus, kas uz vēmienu jau rauj visos sieviešu žurnālos. Domāju, ka savādāka pieeja ir vajadzīga, tāpēc gaidīšu nākamās J&J intervijas ar lielu nepacietību. Kaut kā tās žēlabas, asaras un nebeidzamie 10 padomi, kā būt laimīgai, tajos žurnālos ir jāpašķīdina ar kaut ko drusku asāku. Nepiekrītu arī Nellijai, ka nākamās potenciālās intervējamās nepiekritīs - piekritīs un kā vēl! Tagad tas varētu būt izaicinājums tikties uz sarunu ar J&J !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Krista_Baumane - Andai Rožukalnei 13.01.2011 18:24
"Santas" žurnāli Lembergu ģimeni apkalpo regulāri - atceros, piemēram, gadījumu, kad vēlēšanu mēnesī tika intervēts Anrijs, interviju lasīt bija vnk mokoši, jo viņam nav pilnīgi nekā interesanta, ko teikt un ir acīmredzami, ka vienīgais iemesls intervijai ir papucis, kuram kāds vai nu ir parādā vai grib piebraukt.

Anda, Jūs kādeiz "Santā" strādājāt - kāda ir Jūsu versija, kāpēc šāds neizprotams labvēlības režīms daudzu gadu garumā pret Puzes ķeizaru?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

eLVee 13.01.2011 18:12
abi Ellas intervētāji, kuri tik ļoti gribēja parādīt, cik Ella stulba, krāšņi jo krāšņi izgaismoja savus netikumus- elementāras cieņas, inteliģences un cilvēcības absolūtu trūkumu, augstu mākoņos saslieto degunu un klišejisku domāšanu. Ta bija vajāšana, nevis intervija.

P.S. ja man pirms tam nebija nekāda viedokļa par Elīnu Fūrmani, tad tagad uzskatu- malacis meitene. Vienīgi varēja piecelties un aiziet , negaidot tā saucamās intervijas beigas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dina 13.01.2011 17:44
Sorry, dārgie, ja intervējamais ir gudrs, viņš apgāzīs jebkuru intervētāju. Tādu piemēru nav mazums.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Nellija L 13.01.2011 17:11
Jautājums redakcijai - tā kā komentēju ārkārtīgi reti, nav ne jausmas, vai esmu pati piereģistrējusi savu lietotājvārdu (kaut gan mans e-pasts netika atpazīts), vai arī to aizņēmis kāds cits? Mēģināju gan Nellija Ločmele, gan Nellija un saņēmu paziņojumu, ka vārds reģistrēts. Ja gadījumā kāds cits ir reģistrējies kā Nellija Ločmele, labprāt izmantotu iespēju savu vārdu atgūt, bet ja tas jau piereģistrēts man, tad būšu pateicīga par ieteikumu kā tam piekļūt :) Paldies jau iepriekš!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Nellija L 13.01.2011 17:06
Ir lietas, kas ir bezgaumīgas vai muļķīgas, bet ir arī patiesi derdzīgas. Šleiera un Liepnieka saruna ar Ellu ir pēdējais gadījums. Lasot ar katru jautājumu aug sajūta, ka esmu lieciniece vardarbībai, kur 2 tipi ņirgājas par sievieti, bet viņai pietrūkst iekšu pateikt - viss, čau, turpiniet savā starpā! Katrā ziņā pie jautājuma par to, kas Ellai sevī vislabāk patīk kā kailai sievietei dušā bija jāpieliek punkts. Kas ir šī saruna - izmisīgs mēģinājums sakult putas un pacelt viena mēneša tirāžu? Laikam tas būs izdevies. Taču - ja es būtu samaksājusi savu naudu par šo murgu, tad niknums par to būtu labs stimuls šādu kļūdu vairs neatkārtot. Un, protams, paliek jautājums, kurš būs tas muļķis, kas nākamreiz piekritīs šādai "intervējamā" misijai?

Saistītie raksti
Mugurkauli 255x203

Pildspalvu bizness 15 Autors:Dita Arāja

Citi autora darbi
Amerikam

Amerika vilnis 6 Autors:Anda Rožukalne

5094543120 a0e90ca6e6

Maģiskā formula 10 Autors:Anda Rožukalne

5946598820 6033176481

Miglas zonā 10 Autors:Anda Rožukalne

2632802003 9f40405723

Vecums kā šķērslis 12 Autors:Anda Rožukalne