Atslēgvārdi:

Jaunākais pierādījums no Krievijas (vēstniecības): Latvijas likumi? Kādi likumi? Mūs tie neinteresē! 33

Labrīt, lasītāji!

Šodien jau atkal piemērs par to, ka mūsu lielā kaimiņvalsts un tās pārstāvji pasaulē acīmredzot darbojas pēc sev vien zināmas shēmas, kuras ietvaros tādi sīkumi, kā likums, tiesiskums, godīgums u.tml. nav īpašā vērtē, lai neteiktu krietni skarbāk. Šoreiz stāsts ir par kapiem Jēkabpilī. Precīzi sakot -- par Brāļu kapiem, kur apglabāti 2. pasaules kara laikā kritušie. Kādā jaukā rītā jēkabpilieši pamodās un konstatēja, ka kapos šķietami ir uzdarbojušies vandāļi. Kapu pieminekļi noņemti no kapiem un sakrauti čupā, kapu apmales izdangātas. Acīmredzot kaut kāda briesmīga cūcība.

Iesaki citiem:

Kāda izrādījās patiesība? Kapos bija uzdarbojušies nevis vandāļi, bet gan kāda būvfirma, SIA Protekt. Kāpēc gan būvfirmai SIA Protekt ienāktu prātā, kapsētā darboties tā, lai citiem pēc tam liktos, ka tur ir darbojušies vandāļi? Tāpēc, ka būvfirma SIA Protekt par kapu "apkopšanu" ir parakstījusi līgumu ar ... Krievijas Federācijas vēstniecību Latvijā. Nekāda būvprojekta, nekādu atļauju, nekādu dokumentu. Ziņots, ka firmas un arī vēstniecības pārstāvji pēc fakta esot ieradušies pašvaldībā ar skaidrojumu, ka viņi nav zinājuši, ka gadījumā, ja kāds vēlas ierasties kapsētā, novākt visus pieminekļus, izdangāt kapu apmales u.tml., varbūt pirms tam kādam būtu jāpaprasa atļauja. Tas nu ir viens milzīgi pārsteidzošs apgalvojums no uzņēmuma, kurš, ja reiz ir SIA, tad acīmredzot ir reģistrēts Latvijas Republikā. Varbūt vēl vēstniecības ļaudis var aizbildināties ar likuma nepārzināšanu, lai gan kopumā jāsaka, ka diplomāti pasaulē mēdz uzvesties pieklājīgi un nevis kā vulgāri radinieki, kas ieradušies pie cilvēka mājās, kājas liek uz galda, spļaudās un čurā, kur pagadās, un tad vēl namamātei pasaka priekšā, ka karbonādi varētu cept citādāk un labāk. Nudien man ir neiespējami iedomāties, ka, piemēram, Amerikas Savienoto Valstu vai Lielbritānijas vēstniecība varētu tāpat vien salīgt ar kādu firmu, ka tā ies un sāks darboties Brāļu kapos, ne mirkli neiedomājoties par to, ka varbūt no Latvijas puses kādam varētu likties, ka tas nav process, kāds var notikt bez atļaujas. Bet, acīmredzot, tikai ne Krievijas vēstniecība. Un tas tā ir arī neskatoties uz to, ka starp Latviju un Krieviju ir līgums par apbedījumu apkopšanu. Nevaru iedomāties, ka Latvijas vēstniecība Maskavā varētu nolīgt kādu firmu un bez jebkādas saziņas ar pašvaldību sākt darboties kapsētā.

Būvfirmai, cik var spriest, tiks piespriests administratīvs sods. Jācer, ka bargs. Ļaudis, kas darbojas Krievijas vēstniecībā, var slēpties aiz diplomātiskas imunitātes un viņiem nekāds sods tāpēc netiks uzlikts. Jādomā, šis nav tas gadījums, kurā būtu vērts kādu no viņiem no valsts vienkārši izraidīt. Bet cūcība tā ir tomēr, un kāda vēl!

Nezinu, vai šāda stāsta kontekstā kādam vēlēt jauku dienu. Labāk teiksim tā: Tādu dienu Jums visiem, kas neliek doties uz kapiem un jaukt nost pieminekļus.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (33) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ohaidi > sorosa šakālis 22.10.2010 14:27
Par nezagšanu no budžeta nav taisnība. Patiešām, Lembergs no budžeta varbūt nezog tiešā veidā, bet rīkojas šādi, kas pēc būtības ir tas pats: Par pakalpojumiem, piemēram, Ventspils nafta (kuras akcionārs bija arī Latvijas valsts) saņēma naudu no Krievijas. Puse no šīs naudas dažādos veidos tiek novirzīta uz ofšoru uzņēmumiem, kuru pēc tam savāc attiecīgās personas. Vārdusakot, Ventspils nafta un, attiecīgi, Valsts iegūst tikai pusi no nopelnītās naudas. Tad kāda pa lielam starpība, vai apčakarēt tādā vai šadā veidā?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 22.10.2010 14:24
Par Lukašenko neviens nepiebilda, ka viņš neklausījās gudrajos rietumu padomdevējos un tas ļāva saglabāt vairums rūpnīcu un deva tām laiku kļūt par normālām. Tas gan nenozīmē, ka pēc šī saglabāšanas mērķa sasniegšanas nav jāiet uz nākamo līmeni un jāpārdod tās spējīgiem saimniekiem.
P.S.
Lukašenko fans neesmu, un viņš man nepatīk tāpat kā VISI pārējie.
Man patīk Umars ibn al-Khatābs un Umars ibn Abdul-Azīzs. Tie tik bija vīri!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


juris1 22.10.2010 13:39
Anonīmais-paklausies Tavs teksts vārds vārdā saskan ar to ko man teica ļļļļoti garas sarunas laikā 1989.g.čekas izmeklētājs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


sorosa šakālis 22.10.2010 12:53
>Alejandro , tu maldies !
Visi varianti ar pārvaldīšanu godīgāk un labāk beidzas ar zagšanu ! Ventspils bez Lemberga būtu kā Zilupe...nīkulīga, nolaista valsts nomale, caur kuru iet nozīmīgs tranzīts, kurš pilsētas iedzīvotājiem neko nedod , jo saimnieki dzīvo Londonā utt, bet ne Ventspilī...kam A.Gulbim vajadzīga būtu bibliotēka Ventspilī? Viņš ar dēlu tenisistu dzīvo Eiropā ! Viņš dotu naudu pilsētai tik cik melns aiz naga ! Ja nebūtu Lembis prihvatizējis, tad to izdarītu SWH Gulbis...un tagad jau tiesa notiek pēc viņa liecībām , jo viņš netika klāt Ventspils īpašumiem. Kā uzvedas prihvatizators Gulbis , to mēs redzam pēc Latvijas gāzes , kad mums ir augstākie tarifi Eiropā...viņš nenokampa Ventspilī, bet tas viņam izdevās Inčukalnā...nu, Gulbim rūp Latvijas iedzīvotāji un tarifi? ...man šķiet ,ka pofig - viņš ar dēlu tenisistu vizinās pa pasauli un bauda dzīvi, kamēr Ventspilī ir saimnieks, kurš rūpējas par pilsētu !:)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Alejandro 22.10.2010 12:30
Cik saprotu, Lukašenko gadījumā nav tik daudz runas par vēlēšanu rezultātu viltošanu, tas ir, lielākā daļa baltkrievu tiešām balso par viņu. Tikai Baltkrievijā nav neatkarīgu mediju un politiskie konkurenti tiek apspiesti, kas arī nodrošina tautas tēvam iedzīvotāju atbalstu. Ventspilī var atrast paralēles - Ventas Balss diez vai uzskatāma par objektīvu laikrakstu. Vēl ir NRA, kas par Ventspili un jo sevišķi tās saimnieku tikai labu vien, tikai labu vien. Plaša Ventspils (un tās saimnieku) reklamēšana TV - tādu kampaņu nevar atļauties neviena cita pilsēta Latvijā. Tiem, kas ar Lembergu nav draugos, Ventspilī uz lieliem kumosiem nav, ko cerēt. Pieplusojiet vēl Kārļa argumentus (nav noliedzams, ka zināmas prāta spējas Lembergam piemīt un viņš zina, kā izpatikt saviem pavalstniekiem) un sapratīsiet, kāpēc Ventspilī valda īsts Berluskoni un Lukašenko krustojums. Tas, ka Ventspils zem Lemberga dūres nav sapuvusi un sabrukusi, ir labi. Taču nav šaubu par to, ka citi spētu Ventspili pārvaldīt godīgāk un labāk.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > sorosa šakālim 22.10.2010 11:39
Es, toties, salīdzināšu vēlēšanas Ventspilī ar vēlēšanām manā dzimtajā pilsētā Čikāgā, kur leģendārais mērs Ričards Deilijs vecākais arī tika ievēlēts atkal un atkal, lai gan bija vispārzināms, ka viņš pārvalda vienu no korumpētākajām pilsētām visā Amerikā, ja ne pasaulē. Viņu ievēlēja atkal un atkal tāpēc, ka kripatiņas no šīs korupcijas atleca arī pilsētas iedzīvotājiem. Tur ir pavisam precīzā paralēle. Vienīgā atšķirība ir tā, ka Deilijs nomira 1976. gadā un laikā kopš tam Čikāgas pašpārvalde ir kļuvusi ļoti, ļoti daudz mazāk korumpēta (lai arī ar klikšķiem joprojām). Ventspilī ļaudis balso par Lembergu tāpēc, ka Ventspils ir smuki sakārtota, it kā viņš pats būtu staigājis ar šķipeli un bruģakmeni. Un arī tāpēc, ka Jaunajā gadā un citos svētkos ļaudīm tiek pamesti pāris latiņi. Lembergs jau nav dumjš. Viņš zina, ka paēdis suns nekad nekodīs. Un par to, vai ir zagts no valsts budžeta -- tas ir stipri diskutabls jautājums. Protams, par Lemberga vainu un tās pakāpi spriedīs tiesa, bet atmazgāta nauda ir nauda, par kuru nodokļi netiek maksāti, un līdz ar to tā ir zagšana arī no valsts budžeta. Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


sorosa šakālis 22.10.2010 11:29
>Alejandro
nu gan salīdzināji !:D ...vēlēšanas Baltkrievijā ar vēlēšanām Latvijā (Ventspilī)!:)
Ceru ,ka saprati savu kļūdu , bet ja tev ir informācija par blēdībām Ventspils vēlēšanu iecirkņos , tad neklusē un dodies uz DP ! :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Alejandro 22.10.2010 11:02
Lukašenko Baltkrievijā arī pārvēl atkal un atkal. Laikam dikti gudrs un godīgs cilvēks.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ja? 22.10.2010 10:54
Nu, nu, sorosa šakāli!Tā lēmām pār tiltu, jā?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

sorosa šakālis 22.10.2010 10:14
Kārli, Kārli... - cilvis 20 gadus nodzīvojis Latvijā , bet joprojām dumjš po-amerikanski !:))
Lembis takš nezog un nemahinē ar budžeta naudu ! To ir pierādījuši Ventspils vēlētāji , kuri šos 20 gadus regulāri viņu ievēl !...ja zagtu no budžeta - tad jau laikam neievēlētu ?...bet par prihvatizācijas periodu būtu jābeidz cepties - tur veiklākie paķēra lielākos kumosus ! Ja gribi Lembi notiesāt par prihvatizācijas periodu , tad būtu jāatceļ visa privatizācija kā nelikumīga un jāizsludina nacionalizācija !:))
Bet tam takš arī tu ar saviem liberālajiem amerikāņu uzskatiem nepiekritīsi ?:)
Diemžēl galveno Lembja kā politiķa vērtību tu neproti saskatīt - viņš nezog no BUDŽETA un dara visu , lai tas būtu pēc iespējas lielāks !...atkārtošos, - jo citādi viņu nepārvēlētu 20 gadus...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 22.10.2010 09:52
anonīms - juris1 22.10.2010 00:14
...Un pievērs uzmanību tiem diviem briļļainajiem mērkaķiem amerikāņu tanketē ar kaskām galvā.
=====================================
Tie nav mērkaķi, tie ir karavīri - mūsu sabiedrotie no ASV, lai vairs šeit nekad neienāktu boļševiku slepkavas - cilvēknīdēji...
-----------------------------------
Izlasot šī viedā patosa pilnās rindas, jau pielecu kājās un gribēju skanīgi raut vaļā ne ta' "O say, can you see...", ne ta' "Est Europa nunc unita et unita maneat", ne ta" "...ļauj mums te laimē diet..." un patiesi raut vaļa riktīgu valceri, mirkstot patriotiskās asrās, bet...
...kā parasti, uzsākot jaunumu izziņu no šī bloga un komentāriem, aizgāju citur palūkot par kādu tanketi un briļļainiem mērkaķiem ir eposs.
Nu patiesi - nu kā nav kauna!!!
Kā par mērkaķiem drīkst atļauties nosaukt mūsu pašu Lācīti un Ēzelīti Iā?!!
Nu labi, labi - pilnīgi lempji tajās formās un ķiverēs (esmu gatavs saderēt, ka šo Lācīša bildi vēl 100x redzēsim dažādās parodijās), bet nu nevajag jau mērkaķus tāpēc abižot!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anonīms - juris1 22.10.2010 00:14
Īstie okupanti šodien ir Ādažu centrā.Labs sveiciens ja nu gadījumā neriktīgi novēlē.(kādreiz).Un pievērs uzmanību tiem diviem briļļainajiem mērkaķiem amerikāņu tanketē ar kaskām galvā.
=====================================
Tie nav mērkaķi, tie ir karavīri - mūsu sabiedrotie no ASV, lai vairs šeit nekad neienāktu boļševiku slepkavas - cilvēknīdēji.
Es saprotu, ka tu ar to nespēj samierināties, tāpēc arī tapa tavs komentārs.
Normāli būtu tā - tāpēc, ka tu esi nelojāls Latvijas Republikai, tev tiek atņemta Latvijas pavalstniecība, sociālās garantijas un tev ir jāpamet valsts. Ar noteikumu, ja valsts atbildīgie dienesti neatrod tev pret valsti vērstas pretlikumīgas darbības. Ja tādas ir, par ko netieši, man šķiet, norāda tavs komentārs, tad iejaucās Viņa Augstība Likums...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


juris1 21.10.2010 20:50
Īstie okupanti šodien ir Ādažu centrā.Labs sveiciens ja nu gadījumā neriktīgi novēlē.(kādreiz).Un pievērs uzmanību tiem diviem briļļainajiem mērkaķiem amerikāņu tanketē ar kaskām galvā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 21.10.2010 20:43
Laima>Andrim 21.10.2010 18:33 ...varu tevi pasūtīt, kur vien vēlos,V vēlētāji ir visādi...
-----------------------
Neapšaubāmi, neapšaubāmi!
Ne tikai varat, bet pat nespējat nesūtīt - kā visa "V vēlētāju" suga ar šejienes "korifeju" priekšgalā. Viņš te visus "sūta" 24x7 režīmā.
Abet', lūk, neraža - "badīgām telēm Dievs ragus nav devis" - neba' kāds Jūsu dēļ kur grasās iet!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

FZSS 21.10.2010 19:40
laikam Silva B. grib par daudz -būt i bagāta, i godīga, i jauka pret visiem:DDD

bet par Krievijas vēstniecību-riktīgi Aļošas ! un tiešām domā ,ka šeit var uzvesties kā okupanti joprojām...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

juris1 21.10.2010 19:33
Laima!Kļūsti tik pat rupja kā bloga saimnieks.Kas tevi tādu pre3cēs?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Laima>Andrim 21.10.2010 18:33
es neesmu deputāte, bet gan vēlētāja, tādēļ varu tevi pasūtīt, kur vien vēlos,V vēlētāji ir visādi,tirliņ,ja to neesi pamanījis.Starp citu, tavs uzņēmums, kur tu strādā -starptautiskie kontrabandas cigarešu pārvadājumi Pleskava-Rīgas centrāltirgus, vai kā?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 21.10.2010 18:14
Laima 21.10.2010 16:50 ...Man, kā V vēlētājai,...
Laima>Andrim 21.10.2010 16:59 ...Vai tu vienreiz nevarētu aizvākties ar saviem slimajiem....
----------------------
Nu ekselents "V vēlētājas" pašportrets!
Šodien spilgto ilustrāciju dieniņa.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Degvīns 21.10.2010 18:04
Ņemot vērā to, ka līgums bija starp Bendrāti un Lembergu, kā īsti man par to bija jāraksta neminot Lembergu? Jocīgs gan Jūs esat. Jauku Jums vakaru.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

degvīns 21.10.2010 17:30
Streips nav nekāda svētā govs kā iedomājas dažs labs (laba). Tāpat jau savu maizīti pelna kā visi žurnālisti, tikai nepatīk fakts, ka viņa maizes devēji ir labie, bet citu žurnālistu barotāji -sliktie. Attiecībā uz Lembergu.., Streipam patīk latviešu tautas parunas. Viena dāvanai: cūka sili neizēda, kad ar kāju neiekāpa. Kārlis vārdu neizteica, kad Lembergu nepiesauca.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Jurim1 21.10.2010 17:26
Manas austiņas ir izturīgākas nekā Jūs domājat. Pamēģiniet. Bet, lūdzu, ar argumentiem, nevis ar Jums raksturīgo bļaurošanu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > ES 21.10.2010 17:26
Ņemot vērā to, ka tie bija Jēkabpils pašvaldības pārstāvji, kuri teica, ka viņi bija pārsteigti par darbiem, kuru kontekstā netika prasīta nekāda atļauja, es tomēr pieņemu, ka pašvaldībai tur ir savs sakāmais, vēl jo vairāk, ja ņemam vērā to, ka uzņēmumam pašvaldība uzliks administratīvo sodu. Tātad gluži ārpus Jēkabpils esamības šī kapsēta nu nebūs vis.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Laima>Andrim 21.10.2010 16:59
Vai tu vienreiz nevarētu aizvākties ar saviem slimajiem komentāriem? Pavisam aizvākties no Streipa bloga un pievērsties savam minētajam starptautiskajam uzņēmumam.Tu esi pielipis Streipam kā pirts slotas lapa attiecīgai vietai.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Laima 21.10.2010 16:50
Man, kā V vēlētājai, nepatika Bendrātes kašķīgais, uzbrūkošais tonis, kad TV žurnālists prasīja paskaidrojumus.Tas, ko viņa pateica un runāja - viņai ir jāatkāpjas. Vai tad Jūs, Kārli, to nedzirdējāt? V ir uzlikusi sev un citiem augstus standartus, un pie tiem tad arī vajadzētu pieturēties.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


juris1 21.10.2010 16:40
Ar pūlēm noturējos lai nepateiktu ko domāju par Tavu rakstiņu Kārli.Tas būru pārbaudījums tavām maigajām ausīm,betTu jau saproti ko gribēju teikt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris 21.10.2010 16:39
...ja viņš tiešām strādā starptautiskā uzņēmumā, tīri brīnums, cik viņam darba dienas laikā ir daudz laika...
----------------------------
Manuprāt izcili ilustratīvs piemērs tam, kāpēc Streips tik šausmīgi uzmācas ar prasību par neanonimitāti!
Tikai diena pagāja, kopš kaut ko uzrakstīju par sevi, bet šis sprukstiņš to jau izmanto, lai "paustu viedokli" nevis par rakstīto, bet rakstītāju.

Nu riktīgi profesionāls draudzīgi runātīgais "bombongu dalītājs" maziem bērniem.
Neņemiet, bērni, bonbongas no draudzīgiem onkuļiem!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ES 21.10.2010 16:16
Te, laikam, būtu bijis jāsāk ar precizējumu, kam tad īsti pieder brāļu kapu teritorija. Jo viena lieta ir tās tiesības, kas man ir kā īpašniekam savā īpašumā, un gluži cita- svešā. Savā pagalmā es puķu dobes varu veidot, kā vēlos, un žogu (izņemot ielas pusi) uzlikt, kādu esam ar kaimiņu izdomājuši. Parastie kapi ir pašvaldības pakļautībā, un tur, nenoliedzami, pirmajam gājienam bija jābūt ar iesniegumu pie pagastvečiem (nedomāju, ka Krievijā tas nav tāpat). Bet kam pieder teikšana pār citas valsts karavīru brāļu kapiem, nudien, nezinu. Tur varētu darboties arī kādas starpvalstu vienošanās. Šī būtiskā informācija ir palikusi aiz kadra un raksts iznācis tās puspabeigts.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > Mg 21.10.2010 14:55
Jums taisnība, ka notikušo manās acīs pasliktina tas, ka iesaistīta bija vienmēr melīgā un Latvijas iekšējās lietās nepārtraukti iejauktā Krievijas vēstniecība. Bet, ja to pašu būtu darījusi ASV vēstniecība, es teiktu precīzi to pašu. Jo ne jau ar rociņām kapa pieminekļi tika kaudzē krauti, tur bija kaut kāda aparatūra un tehnika. Un Brāļu kapi tomēr nav kaut kāds parks. Ja firmā nevienam neienāca prātā, ka pašvaldībai par to ir kaut kas sakāms, nu tad ...

Kas attiecas uz Silvu Bendrāti. Tas, ka viņa ņēma naudu no Lemberga, solīja ar viņu labi apieties, un pēc tam no visiem to slēpa, tas ir pirmkārt milzīgi liels žurnālistikas pārkāpums, jo tā darot viņa pārkvalificējās no žurnālistes par politisku prostitūtu. Tas ir pirmkārt. Otrkārt, esmu 50/50 jautājumā par to, vai tā dēļ viņai tagad ir jānoliek mandāts, jo, kā teica Alejandro, tajā brīdī viņa nebija politiķe, nebija Saeimas deputāte u.tml. Ja žurnālisti izpētīs, ka viņa šajā sakarā laikā kopš viņa ir bijusi Saeimas deputāte kaut kur ir melojusi (piemēram, amatpersonas deklarācijā), tad es būšu pirmais, kas teiks, ka ir laiks no mandāta atvadīties un čau, čau. Bet te ir daudz, daudz, daudz plašāks lauks par Silvu Bendrāti un viņas radio. Te ir visi garie, netīrie, smirdīgie Ventspils mēra (tas tā, lai Andrim_2 nebūtu kārtējās sirds klapes un nebūtu atkal jāpiekasās par kaut ko nebūtīgu - tīri brīnums, cik tukša acīmredzot šim Dieva bērnam ir dzīve, piedevām, ja viņš tiešām strādā starptautiskā uzņēmumā, tīri brīnums, cik viņam darba dienas laikā ir daudz laika ganīties pa portāliem un rakstīt komentus) -- tātad, visi garie, smirdīgie, korumpētie Ventspils mēra pirksti "lielajā politikā." Ļoti sakarīgi, ja tā var teikt, ka tieši šodien "zaļie zemnieki" vēl paguva izdarīt vienu "labu" darbiņu savam saimniekam, drusciņ vairāk pasakot, ka viņa tiesāšanu vajadzētu pabeigt pirms tiesai ir bijusi iespēja vērtēt pierādījumus. Arī Šķēles biznesa projekts par to pašu balsoja -- arī šī cilvēka vēsturē varētu būt šis tas, ko derētu apslāpēt jau ātri vien, nevis kaut kad vēlāk. Nepārprotami ne tādas attiecības ar trubas pilsētu ir bijušas gandrīz vai visām partijām pēc kārtas, tajā skaitā arī Jaunajam laikam. Spēks lai ir Ģenerālprokuratūrai un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, šīs lietas risinot. Jo te ir mūsu politiskās "elites" ierastā vide. Paceliet rokās šodien presē stāstu par digitalizācijas lietu. Kā jau vienmēr -- akcijas piederēja ofšora uzņēmumam piederošā ofšora uzņēmuma meitas ofšora uzņēmuma ofšora uzņēmumam. Kopējā cūcīgā politiskā vide, kurā Silvas Bendrātes kā privātpersonas pieņemtais lēmums pirms daudziem gadiem dara kaunu viņai, ja viņa sevi kādreiz uzskatīja par žurnālisti, bet kopējā ainā tā ir tikai viena mazītiņa mizanscēna. Tas ir tas, ko es domāju par Bendrāti.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 > Sniega pika, elīna 21.10.2010 14:32
"Ārējais ienaidnieks" vienmēr tiek aktualizēts iekšpolitiskām vajadzībām.

Kā var nerunāt, par KRIEVIJAS nelietību, varmācīgi izdemolējot kapus Latvijā, ja Jenotības spices darbone ir izrādījusies "smagos noziegumos apsūdzētā" nelieša uzticības persona, un slepeni iepērkusi par bāreņu asarām slacīto naudu brīvos medijus.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Alejandro>Sniega pikai 21.10.2010 14:06
Nekādas Bendrātgeitas nav, ir tikai latu lapsas, PLL un interneta komentētāju sacelta histērija. Bendrāte ir simtiem reižu pierādījusi, ka strādā saskaņā ar JL principiem, nevis Lemberga uzstādījumiem. Turklāt 1997.gadā nebija ne politiķes Bendrātes, ne JL. Daži caurkrituši polittehnologi un savās privātajās dzīvēs avarējuši histēriķi mēģina iestāstīt, ka kārtējā "zemeņu kūka" ir pielīdzināma AŠ2 miljonu projektiem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

elīna >>> Kārlis Streips 21.10.2010 13:59
Pievienojos iepriekšējam komentāram, jo man, kā Vienotības atbalstītājai ir būtiski, ka Silvas Bendrādes izgājies nepaliek tikai tukšas skaņas diapazonā. Kāds, Kārli, ir Jūsu viedoklis?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Sniega pika 21.10.2010 13:27
Kārli! Kur Tavs viedoklis par Bendrātgeitu?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Mg 21.10.2010 13:09
1. Diez vai Krievijas vēstniecība slēdza līgumu ar firmu par kapu izdemolēšanu. Gan jau tur ir paredzēti kādi labiekārtošanas darbi, jaunu apmaļu uzstādīšana, u.c.
2. Protams, ka firmai vajadzētu zināt par likumiem, bet vai tiešām būvvaldē jāsaskaņo pilnīgi viss? Šaubos vai kāds Latvijā saskaņo savu piederīgo kapu apkopšanu (apmaļu uzlikšanu, piemiņas akmeņu uzstādīšanu) ar būvvaldi. Nez vai tur tajos kapos notiek kāda kapitāla būvniecība.
Vai šoreiz nav tā, ka mēs izrādam lielo sašutumu tikai tāpēc, ka tur iesaistīta Krievijas vēstniecība?

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips