Atslēgvārdi:

Jau divarpus mēneši! Kur mans lietussargs? 4

Ir pagājuši divarpus mēneši kopš Tautas sapulces, kas noveda pie sabiedrības atbrīvošanas no Kalvīša virsvadības. Ko mēs esam dabūjuši vietā?

Iesaki citiem:

Apputējušu otro ešelonu, kura jēga un mērķis nav skaidra. Valdības vadītājs rada iespaidu, ka mēģina vadīt valsti kā risnot teksta uzdevmus matemātikā - tekstam maza jēga, bet cipari neskaidri.

Ko mums piedāvā pārējās runājošās galvas svarīgākajos amatos?

Veselības ministrs nav spējis no ārsta un slimnīcas vadītāja čībām izkāpt, piedāvā biznesa plānu savējiem, ne politisku risinājumu. Tautu pie kases, kaut ko slimnīcai, kaut ko dakterītim, kaut ko kronim un visiem labi. Īpaši labi īpaši turīgiem pacientiem, kuriem "pateicības" galvenais efekts - pateicīga ārsta pateicīgs acu skats - nemaz nav vajadzīgs. Pagaidām idejas iedzīvināšana ir piebremzēta, pūšot visas NVO pieejamās publiskās bazūnes vienlaicīgi. Cik ilgi? Cik nopietni?

Aizsardzības ministrs dibināšot kavalēriju. Gan jau kā vēl analogā tehnoloģija būs arī kopīgās operācijās ar NATO partneriem izmantojama..

Iekšlietu ministrs pirmajās darba dienās nevis par pasūtījuma slepkavām (tagad arī čigāni no melleņu lasīšanas Slīteres mežos par slepkvaniekiem pārorientējušies, viss skaidrs) interesējas, bet gan sāk lietussargu cenas vētīt. Izrādās 200 personas, kas 26 tūkstošus saziedojušas neesot tās īstās. Nerunāsim nemaz par legālo pamatu šādām IeM pārbaudēm demokrātiskā valstī, jo ir vēl trakāk - korupcija par daudz tiekot apkarota.

Ziniet, būtu latvju tik cik poļu, mēs sen visas pasaules avīžu pirmās lapas apdzīvotu ar karikatūrām uz Rīgas fona. Dvīņu valdība bija smieklīga visiem citiem, bet ne pašiem poļiem. Cik ilgi mums vēl šo neprātu pārciest?! Nu nevar būt, ka mani ministri manā vārdā šādus lēmumus pieņem un šādi rīkojas! Es nevienu no trim pieminētajiem savam ļoti liesajam īpašumam klāt nelaistu, bet viņi mūsu kopīgos miljonus dala!

Kur šeit ir izeja?

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (4) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Vladimirs Vladimirovčs 01.02.2008 08:19

Njus, Robert, juram JL spārnam sekosi? Kurš tagad apmaksās sapulces rīkošanas tēriņus? Štokijs vai pakaļpalīcēji repšēni?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Edite 25.01.2008 10:32

Robert, nu beidz vienreiz uzvesties ka tads kligirs jauneeklis!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Latgaliete 24.01.2008 13:57

Es biju Rīgā ar ''lietussargu''. Arī no ''jaunās'' valdības izgājieniem man kaklu sažņaudz, ka elpot nav ko, bet kā es varu šo visu murgu iespaidot, dzīvoju tālu no Rīgas, nevaru viena aiziet pie MK, Saeimas viena stāvēt , lai cik arī rokā būtu lietussargu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Unda Silvija->Roberts 23.01.2008 19:49

Joprojām nopietni nespēju pieņemt Godmaņa valdību, tāpēc savā prātā dzīvoju ar fiktīvu domu, ka šī ir tikai pagaidu valdība, šie ir tikai pagaidu ministri, šis ir tikai pagaidu valdības vadītājs. To laikam sauc par bēgšanu no realitātes un savas pasaules radīšanu. Lai vieglāk. Bet tajā pašā laikā arī ļoti labi apzinos, ka šāds mans psiholoģiskais stāvoklis šitajai nožēlojamajai valdībai ir izdevīgs, jo, ja jau manā apziņā MK ir tāds nenopietns veidojums, tad automātiski mans prāts nopietni neseko līdzi viņu dīvainajām runām un dīvainajiem darbiem. Godmaņa kabinets ar savu jampampiņu tēlu ir vājinājis manu kritisko, modro skatu. Ja tā ir vēl vismaz vienam cilvēkam šajā valstī, tad tas jau kļūst bīstami.