Atslēgvārdi:

J. Lagzdiņa grēksūdze un V. Muižnieces liekulība -- "Tautas" partija rullē tālāk 5

Labrīt, lasītāji!

Šodien Latvijas Avīzē ir garumplaša intervija ar vienu no tā dēvētajiem "Tautas" partijas disidentiem Jāni Lagzdiņu, to pašu, kura pirksti ne vienmēr veido kombināciju, kura ļaudīm īpaši labpatiktos. Kļūdas bijušas, jā, to J. Lagzdiņš ir gatavs atzīt. Tad, kad "Tautas" partijas orakuls no fermas Bērziņš izsakās "histēriski un ekstrēmi" (deputāta Lagzdiņa vārdi), tad tie neesot "Tautas" partijas vārdi un "Tautas" partijas ļaudīm tie nemaz netīkot. Kāpēc orakulam no fermas "Tautas" partijā tomēr ir tik liela teikšana?

Iesaki citiem:

Izrādās, tāpēc, ka partijas līderis Mareks Segliņš ar visām savām pārdomām par zaptes burkām, cūcīgām tautām un karatē speciālistu lomu grautiņu remdināšanā ir pārāk aizņemts, lai partijā kaut ko īpaši kontrolētu, un tāpēc riktīgā ietekme lēmumu pieņemšanā "Tautas" partijā ir Mākoņtēvam ar Mākoņmāti, Rīgas domes deputātam Krastiņam, jau minētajam orakulam no fermas, kā arī (Dievs pasargi!) bijušajam "stabilitātes garantam." Vot, tā nu ir viena kompānija! Un laikam jāsaka žēl par Lagzdiņu, Ābiķi un citiem "Tautas" partijas pārstāvjiem Saeimā, kuri nav vēl pazaudējuši pēdējās sirdsapziņas paliekas, kā to ir izdarījuši tik ļoti daudzi viņu kolēģi, taču jāatzīst, ka viņi arī ir daļa no problēmas, un kamēr risinājums paliek tikai intervijās pausts, tas nav nekāds risinājums.

Aplūkojam, piemēram, J. Lagzdiņa partijas biedreni Muižnieci, kura jēra nevainībā tagad stāsta, ka vai dieniņ, vai, Valsts prezidenta paģērētos Satversmes grozījumus par tautas tiesībām atlaist Saeimu nemaz nevar pieņemt līdz 31. martam, jo, ak vai, manu debestiņ, Saeimas Kārtības rullis nemaz to nepieļauj. Nav nekādu problēmu pa fikso domāt par biedrenes Muižnieces kolēģu izlolotajiem Satvermes grozījumiem par pašas Saeimas tiesībām atlaist Saeimu, bet, nu skādi tavu lielu skādi, Valsts prezidents savus grozījumus iesniedza ar nokavēšanos. Nu, bļāviens, jopcik, popcik, bet tā nu tas ir. Muižniecei ir ļoti žēl.

Te nu ir kliedzoša šīs politikānes liekulība. Par Satvermes grozījumiem runāts jau kopā pagājušā gada augusta, kad vairāk nekā 600 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju biedrenei Muižniecei un viņas līdzgaitniekiem valdošajā bandā parādīja visīstāko "Lagzdiņa žestu." Attiecīgās apakškomisijas vadību valdošā "elite" uzticēja opozīcijas pārstāvei no "Jaunā laika" un tad pati sāka stiept gumju līdz brīdim, kad Muižniece varēja paziņot, ka Āboltiņas vadībā komisija strādājot neefektīvi. Ņemot vērā to, ka apakškomisijā, tāpat kā visā Saeimā, noteicošais vairākums ir valdošajai bandai, diez vai īpaši var vainot Āboltiņu. Muižniece un viņas līdzbiedri valdošajā bandā vienkārši nav gatavi tautai parādīt vidējo rokas pirkstu un pateikt "Ziniet, mīļie, jūs mūs ievēlējāt un līdz nākamajām vēlēšanām varat apsēsties uz īķšķa un rotēt." Nē, tā vietā mums ir rīcības imitācija, vismaz līdz brīdim, kad kāds (Valsts prezidents) nosaka termiņu. Tad pēkšņi izrādās, ka laika nepietiek. Kārtējais murgs no redzamas valdošās bandas spīdekles.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (5) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Bank 13.10.2009 17:18
Vismaz reitings viņiem krīt dramatiski. Ceru ka 5% vēlēšanās TP nepārvarēs! guildfinancial.com

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Zaigonis 30.01.2009 10:12
K.Streipam paldies.Gribu par valdošo politikāņu grupu teikt spārnotu teicienu:kratās,lai izskatās
ka skrietu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Astrīda 29.01.2009 14:23
Paldies Kārlim. Viņš tik labi prot nosaukt lietas īstākajos vārdos

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aloizs 29.01.2009 13:41
Vēl daži "Nu, bļāviens, jopcik, popcik, bet tā nu tas ir. Muižniecei ir ļoti žēl" un es apsvēršu, vai man nebūtu jāpārtrauc lasīt Ann Coulter un Maureen Dowd.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ro-ro 29.01.2009 13:09
Tikai viens jautaajums tieshi TP biedriem - cik ilgi Juus pashi to pacietiisiet? Liiderus, kas Juus padara par nocinaajumu visai valstij, liiderus, kas Juus padara par marioneteem, liiderus, kuriem uzticeejaaties, bet to noveda valsti liidz bankrotam, liiderus, kuri ir miljonaari laikaa, kad Latvijas vienkaarshais cilveeks sliikst paraados un mirkst aukstos nakts murgos par gaidaamo bezdarbu.
Es ticu, ka TP bija, ir un buus sakariigi cilveeki, bet, sasodiits, kur palikusi Juusu pashcienja un duusha?! Cik var runaat rinkji apkaart kaa Legzdinjsh un baidiities lietas nosaukt iistajos vaardos?! Vai tieshaam tikai Paegle un Zhagars ir vieniigie, kuriem kaut kaada duusha ir?

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips