Mums te pasaules coļotājiem būs izstādes Jelgavā un Rīgā saistībā ar jēdzinu Mājas
Esat laipni gaidīti

«Palagi» izstāde
studioosta.com/izstade-exibit-palagi

Šodien, kad robežas ir caurumainas un saknes raujas pa jaunajiem ceļiem. Mums un daudziem citiem pasaules iemītniekiem mājas ir tur, kur guļ un kur pamostas. PALAGI izstāžu darbos mēs analizējam ideju vai ilūziju par to, kas ir māja PALAGOS mainīgajā pasaulē. 

«Jukas» izstāde
studioosta.com/izstade-exibit-jukas

Improvizācija un reakcija uz apkārtējo vidi mūsu darbos ir bieži sastopams motīvs – kā māksla par mākslu adaptēties. Maijā, kad lidojām uz Laviju mēs nolēmām veidot izstādi par mājām. Par to kā mēs saprotam vai redzam MĀJAS šajā modernajā un mainīgajā pasaulē. Darbi izstādei tapa tepat – Latvijas karstajā vasarā – no tā, kas bija atrodams un pieejams šeit. Mēs radījām šo darbu kolekciju kā dialogu savā starpā par to, ko nozīmē MĀJA mums.

Par māksliniekiem.

Mākslinieki Gatis Cīrulis no Jelgavas novada Zaļeniekiem (Latvija) un Katya Reka no Kijevas (Ukraina).
Katrs savās dzīves gaitās, pa dažādiem ceļiem, nokļuva ASV, kur nu jau dzīvo 15 gadus. Abi ir ieguvuši savu profesionālo un radošo pieredzi Amerikā, absolvējuši Indiana University Bloomington iegūstot mākslas maģistru grafikas dizainā - Katya (konceptuālās grāmatas) un Gatis (burtu mācība un gleznošana). Papildus Katya ir ieguvusi pieredzi tekstilmākslā, foto studijās, grafikas mākslā, retu grāmatu restaurēšanā, video un jauno mēdiju mākslā. Savukārt, Gatis nodarbojas ar lielformāta sienu gleznošanu, kā arī ir liela profesionālā pieredze grafikas dizainā, grafikas mākslā, 3D un jauno mēdiju mākslā. Abi mākslinieki ir guvuši starptautisku atzinību un apbalvojumus par saviem darbiem mākslā un dizainā.
Šobrīd mākslinieki ir profesori New Mexico State University, kur pasniedz dizainu un mākslu.