Iznākusi publikācija par ES paplašināšanās debatēm

PROVIDUS izdevis publikāciju “The Future of EU Enlargement: On Track or Derailed? Debates in New Member States, Candidates and Neighbours”, kurā apkopti raksti par Eiropas Savienības paplašināšanās diskusijām Latvijā, Čehijā, Polijā, Ukrainā, Maķedonijā un Turcijā.

Iesaki citiem:

PROVIDUS izdevis publikāciju “The Future of EU Enlargement: On Track or Derailed? Debates in New Member States, Candidates and Neighbours”, kurā apkopti raksti par Eiropas Savienības paplašināšanās diskusijām Latvijā, Čehijā, Polijā, Ukrainā, Maķedonijā un Turcijā. Tā ir starptautiska projekta rezultāts, kura ietvaros 2006.gada nogalē organizētās konferencēs Varšavā, Prāgā un Rīgā eksperti diskutēja par turpmākas ES paplašināšanās nepieciešamību, ES robežām un vērtībām, kā arī kandidātvalstu gatavību pievienoties ES.

Plašāka informācija par projektu pieejama šeit

The Future of EU Enlargement: On Track or Derailed? Debates in New Member States, Candidates and Neighbours

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!