Izglītības iestāžu vadītāji iepazīsies ar ES aktualitātēm

Aprīlī notiks divi semināri izglītības iestāžu vadītājiem par Eiropas Savienības (ES) jautājumiem un aktualitātēm Latvijas dalības ES jautājumos.

Iesaki citiem:

Aprīlī notiks divi semināri izglītības iestāžu vadītājiem par Eiropas Savienības (ES) jautājumiem un aktualitātēm Latvijas dalības ES jautājumos.

Semināros būs iespējams uzzināt par Ārlietu ministrijas, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Jaunatnes starptautiskās programmu aģentūras piedāvātajām sadarbības iespējām izglītības iestādēm. Tāpat uzmanība tiks pievērsta drošai ceļošanai, ES aktualitātēm, kā arī jaunajam starpvaldību līgumam. Noslēguma diskusijā, izmantojot interaktīvas metodes, dalībnieki diskutēs, kādas ir izglītības iestāžu vajadzības, lai skolēniem būtu plašākas iespējas uzzināt par ES jautājumiem.

Semināri notiks 11.aprīlī Ārlietu ministrijā, K.Valdemāra ielā 3, Rīgā un 25.aprīlī Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Uz semināriem iepriekš nepieciešams pieteikties. Uz semināru 25.aprīlī tas vēl ir iespējams, papildu informācija: http://www.providus.lv/public/27611.html

Uz semināru 11.aprīlī pieteikušies gandrīz 100 izglītības iestāžu vadītāji no Saldus, Nīcas, Liepājas, Ventspils, Jelgavas, Saulkrastiem, Jēkabpils, Gulbenes, Alūksnes, Valmieras, Limbažiem, Rīgas un citām Latvijas apdzīvotajām vietām.

Seminārus rīko Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS, tos moderēs PROVIDUS Eiropas politikas pētniece Dace Akule.

 

Linda Jākobsone,

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS, Eiropas politikas asociētā pētniece,

Tālr. 67039271, jakobsone@providus.lv

Seminārus finansē no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem. Tās mērķis ir sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību.

iespeja_2012_small.jpg

 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!