Atslēgvārdi:

Iespēju vairs nav daudz 9

Labrīt, lasītāji!

Latvijas politiskā "elite" nu mūs ir novedusi tik tālu, ka būtībā vairs ir atlikušas tikai divas iespējas. Viena ir valdošās bandas partijām sadūšoties pietiekami tālu, lai gāztu Godmaņa valdību un nonāktu pie visnotaļ bezcerīgas pārliecības, ka varbūt atradīsies kāds, kas var sastiķēt kopā kaut ko, kas ir vismaz mazliet mazāk pretīgs par pašreizējo varzu. Otra ir Valsts prezidentam sadūšoties pietiekami tālu, lai Saeimu padzītu ar vislielāko iespējamo mietu. Vai tiešām viņš un viņa padomnieki nesaprot, ka valdošā banda jau sen ir pilnībā aizmirsusi par visu, ko viņš no tās pieprasīja? Ka nekas no tā nenotiks līdz 31. martam? Ka gadījumā, ja viņš izsludinās Saeimas atlaišanu, referendumā viņa viedoklis tiks atbalstīts ar masīvu balsu pārsvaru?

Iesaki citiem:


Jā, tas nozīmēs haosa turpināšanos vēl vairāku mēnešu garumā, bet nedomāju, ka tas būs sliktāk, kā ļaut šai trupai valsti drupināt tālāk. Raugi, no budžeta būs jānogriež pusmiljards. Pareksa bankas glābšanai būs vajadzīgs vesels miljards. Tautsaimniecība šogad saruks par 10 un vairāk procentiem. Un tikmēr mūsu "gudrās galvas" agonizē par uzticības izteikšanu un neizteikšanu, par Zalāna sagatavoto plānu "Tautas" partijas hegemonijas nodrošināšanai (lūdzu, nebūsim neviens tik naivs, lai domātu, ka spīdīgo actiņu īpašnieks patiešām vēlas uzlabot valsts funkcionēšanu), u.tml. Padzīta Saeima nebūs nekas traģisks, jo valsts aparāts jau tāpēc neapstāsies. Sapratīsim vēl kaut ko -- Starptautiskā valūtas fonda aizdevuma administrēšana paldies Dievam nav tikai politikāņu uzdevums. Bail domāt, kas notiktu, ja par to vienpersoniski būtu atbildīgs Slakteris un viņa politiskie diedziņu raustītāji vai Godmanis, kura diedziņus rausta Šlesers. Mums taču ir vesela Finanšu ministrija, kurā, jācer, strādā visprofesionālākie finansisti, kādi vien valstī ir atrodami, un ne tikai politikāņu radi, draugi un paziņas. Galvenais tomēr ir vienreiz pielikt punktu šai absurdajai agonijai, kādā atrodas visa valsts politiskā iekārta, jo patlaban sāk likties, ka nebūtu pat par daudz prasīts, viņus visus kā vienu izraidīt no valsts kā valstij bīstamus elementus. Un viss.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (9) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

drakons 19.02.2009 02:31
Mums taču ir vesela Finanšu ministrija, kurā, jācer, strādā visprofesionālākie finansisti, kādi vien valstī ir atrodami, un ne tikai politikāņu radi, draugi un paziņas.

Jā, bet ierēdņi pilda tos uzstādījumus, ko tiem liek politiskā vara. To veido tie 100 ievēlētie cilvēki Saeimā. Te nav diskusiju, vai viņi ir slikti, labi, krievi, latvieši. No šiem 100 cilvēkiem ir atkarīgs politiskais kompromiss, kuru parasti veido vairākums. Pagaidām vairākums ir valdības pusē un es neredzu šīs Saeimas sastāvā iespējas sastādīt jaunu, labāku valdību. Aizmirsīsim par mistisku "profesionāļu" valdību. Tādas nav un nebūs. Atlaist Saeimu!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 18.02.2009 23:37
Kas gāzīs parlamentu, ja prezidents, piedodiet, bet ir "lupata", bet pieļauju, ka arī viņš baidās tikt nogāzts no amata. Starp citu tā pati oranžā banda rīko akcijas, ar mērķi "Stājies partijā", viņi vēl vienalga cenšās reanimēt jau nomirušo. Nedomāju, ka tiksim no šīs gangrēnas tik viegli vaļā. Kas būs tas, kas parlamentu gāzīs, ja ņem vērā, ka mums ir rīcībnespējīgs prezidents finanšu oligarhiem?? Un kāda garantija, ka to, ko ieliks vietā, nebūs tikai marionetes, ko rausta aiz diedziņa miljonārs šlesers un citi, kam pieder lielākā daļa Latvijas nauda?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Maris>x 18.02.2009 21:46
x-buus briivas vietas,buus kas naak vietaa. Nedomaaju,ka buutu kaads,kurs veelas iekaapt suudaa.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 18.02.2009 18:15
Anete, tas, ka Delna protestēja pret Zatlera ievēlēšanu, taču nenozīmē, ka tā tagad nevar prasīt Saeimas atlaišanu, jo Zatlers par prezidentu tomēr tika ievēlēts un prezidents mums ir tikai viens. Jūsu arguments tādā ziņā nelīmējas kopā. Un wtm, vai Jums tiešām nav datora, kuram ir garumzīmes? Ir ļoti grūti lasīt to, ko esat uzrakstījis, bet pietiekami sapratu, lai pateiktu divas lietas. Pirmkārt, kā saku visiem, ja Jums ir piegriezies tas, ko rakstu, tad lasiet kaut ko citu un baudiet dzīvi. Bet par 1934. gadu. Pirmais jautājums būtu par to, kas būtu Ulmaņa lomā, jo neviena tik populāra Latvijā nav un paredzamajā laikā nebūs. Bet otrkārt, Latvija 1934. gadā nebija tas pats, kas Latvija 2009. gadā. Eiropas Savienības un NATO dalībvalstī apvērsums un diktatūra diez vai būtu iespējama.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

wtm 18.02.2009 17:29
Patiesiibaa shiis seerijas raksti jau liidz kaklam piegriezushies, bet ko nu dariit, katrs pelna maizi kaa maak un zhurnaalisti to dara bruukjeejot muti, izvirzot apshaubaamas hipoteezes kaa buutu ja buutu un maanot trulo tautu. Komenteejot rakstu, pirmkaart, uzskatu, ka pashreizeejaa valdiiba tik tieshaam ir sevi izsmeelusi. valdiiba-nevis saeima, taatad probleema varbuut nemaz nav guljieshie politikji, bet atsevishkji ministri. attieciigi probleemas risinaajums: reorganizeet valdiibu peec partijiskaa principa, lai nesaskjeltu koaliiciju jeb "TP, dodiet mums zinoshu finansu ministru un veco njemat atpakalj, lai tup saeimaa"-tur vismaz slakteris buutu melns un mazinjsh. Attiecigo reorganizaaciju atljaut tikai vienam cilveekam- Godmanim, kursh pagaidaam shkjiet ir vieniigais, kas valdiibaa kko saprot no pashreizeejaas situaacijas. Otrkaart, ir apshaubaami uzticeeties taadam prezidentam kaa Zatlers, kura viedoklis mainaas krasaak par Latvijas drankjiigajiem laika apstaakljiem. [Nezinu kaa jums, bet man reizeem tas rada bazhas par 1934. gada atkaartoshanos, jo briinishkjiigaaks komplekts nav iedomaajams-1.ekonomiskaa kriize 2. sociaalaa spriedze tautaa 3. ljoti vaajsh prezidents 4. valdiiba, kuras atlaishanu veelaas >90% iedziivotaaju. utt.] Treshkaart, par PAREX banku- jaa parex glaabshana nebija spozha, jo to nevis paarnjeema uzreiz, bet pa daljaam, kas ljaava aatri vien aizvaakt savus liidzekljus daargajiem austrumu "draugiem", bet veikli varam uzskiceet situaaciju, kas buutu noticis ar Latvijas ekonomiku, ja parex bankai butu ljauts sabrukt. Un tagad aatri vien nokaunaas tie, kas 13. prasiija saeimas atlaishanu, bet kuriem bija ieveerojami uzkraajumi parex bankaa..juusu nauda buutu aizlaidusies aatraak kaa speejiet iedomaaties, ja vien nebuutu veikta glaabshanas operaacija.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Anete Saleniece 18.02.2009 15:07
Visiem pašaizliedzīgi cīnīties, lai taisītu "oranžo revolūciju" un nogāztu Saeimu, jo tā vēlas pilsoniskās sabiedrības mafija - NVO aktīvisti, kuriem simpatizē Streips? "Delna" savulaik protestēja pret Zatlera ievēlēšanu, tagad šīs pašas sugas ļaudis pazemīgi lūdzas, lai Zatlers atlaiž Saeimu? Kā viņiem ar veselo saprātu? Domāju, ka V.Zatlers dara vienīgo sakarīgo lietu, ko šajā situācijā var darīt - tramda valdošo kompāniju, bet neatbrīvo no atbildības. Ja kādam ir konkrētas prasības - varu doties protesta mītiņos, bet Saeimai ir jānokalpo 4 gadi, jo mēs viņu uz tik ilgu laiku ievēlējām.

Savukārt valdību nogāzt nav nekāda māksla - māksla ir dabūt kaut ko labāku vietā. Ēriks Stendzenieks pavisam nesen piebilda, ka I.Godmanis ir viens no gudrākajiem cilvēkiem Eiropā - un ja viņa vietā valdības priekšgalā liktu Segliņu, Zalānu, Purni vai Šleseru, ziepes būtu daudz lielākas. Taisīsim valdību no PS, SCP un JL, kam Saeimā ir 25 krēsli? Godmani premjerministra amatā nomainīsim ar Krišjāni Kariņu, kurš nejēdza norādīt O.Grīnberga personas kodu? Vai mums vajag pilnīgu populistu cirku?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

zoss 18.02.2009 14:49
Исповедь экономического убийцы http://www.gorod.lv/novosti/83232/ispoved_ekonomicheskogo_ub...
Un jautajums pēc šī?
Ar ko nodarbojas Parex Nils Melngalvis?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Astrīda 18.02.2009 12:06
Pareizākus vārdus pašlaik būs grūti atrast. Interesanti, kurš no "lielajiem" grib slimnīcas zemes gabalu Stopiņos, un kuri ir tie, kas pārņems Lavijas pārējās likvidētās zivju audzētavas. Kalvītis to labāko jau ir izvēlējies, kaut gan pats par to "nekā nezina". Tam mēs visi noteikti ticam, vai ne. Kur ir KNAB, kur citas iestādes, kam par to būtu jāzina?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 18.02.2009 11:49
tiem lielajiem gaazeejiem pashiem nav nekaadu ideju, kas naaks vietaa (nerunaajot par to, ko dariit). veel vairaak - neviens no vinjiem (iznjemot paaris plaanpraatinju, piemeeram, repshi) nemaz negrib iet Godmanja vietaa. un veel vairaak - vinji shim amatam ir izvirziijushi sudrabu, kura pati nemaz negrib to dariit.
liidz ar to populistisks raxtelis. bet ko gan no asv pilsonja var sagaidiit - savaaks chemodaanus un aizbrauks uz dzimteni, bet mums te veel dziivot ;)

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips